Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Czy przyjmują jeszcze do pracy przez Adecco? Są wolne miejsca ?

@Kasia

Nie no co ty już nie przyjmują do amazon tu i tak za dużo ludzi pracuje teraz to tylko zwlonienia...a jeśli chcesz pracować w amazon to najbliższe przyjęcia od stycznia jak w końcu firma ma zamiar pozbyć sie nierobów którzy są pod firmą...

Zawiercie

Idę do prokuratury żeby zajęli się użytkownikiem podpisującym się jako bmw123 obraża mnie jako mieszkańca zawiercia. Tę chorobę psychiczną niektórych osób tutaj na tym forum trzeba w końcu wyleczyć.

Amazon 3
@Zawiercie

Nie wypisuj głupot nikt cie nie obraża a napewno nie ma takiego użytkownika jak bmw123...a idź w (usunięte przez administratora) i nie wypisuj głupot na forum bo aż nie chce się tego czytać..a leczyć psychicznie to ty się musisz z mani prześladowczej...

Zmiana

Witam. Niech mi ktoś Prosze z was powie, czy jest taka zmiana w amazonie w Sosnowcu jak PÓŁ ETATU i nie chodzi mi tutaj o zmiane weekendową. Tylko zmiana pół etatu najlepiej w tygodniu. Pozdrawiam i siemanko

200% normy
@Zmiana

Jestem ze starej rodziny pracowników robotniczych.Z dziada pradziada robimy na zakładach. Mój dziadek był uznanym w Polsce Stachanowcem.Zawsze wyróżnienia i zawsze 200, 300 % normy. W tych czasach norma jest już wyśrubowana w Amazonie ale żeby nie hańbić godności rodziny moim marzeniem jest zatrudnić się w Amazon i robić 150% procent normy.Pytanie czy to możliwe? Pensja nie ma znaczenia, może być za najniższa, dla mnie ważne tylko żeby normy przekraczać , windować w górę . Praca i normy są najwznjsze . P.s czy to prawda ze premier albo inny wielki politykier był kiedyś w Amazonie i prawił o potrzebie " Amazonacji" kraju? Niesamowicie się tym wzruszyłem.

Viktor

Świetne miejsce pracy!!! Poważnie

Beny
@Viktor

Świetne miejsce pracy ale pod jakim względem???chyba ci chodzi o to że można przez 10h się obijać bo w sumie i tak tego nikt nie sprawdza jak za bardzo przeginasz dostaniesz jakąś (usunięte przez administratora) notatke za którą i tak nic ci nie zrobią...jeśli chodzi o życie towarzyskie to świetne miejsce pracy dla osób które żyją na garnuszku rodziców przyjdziesz do pracy coś tam pościemniasz ciągła bajerka ze znajomymi i zarobisz najniższą krajową...ale pod względem finansowym to chyba najgorsza firma na tej całej inwestycyjnej brak równej możliwości dla wszystkich pracowników pracy w godzinach nadliczbowych...jeśli nadgodziny to tylko dla wybrańców czyli limitowane kto szybszy przy biurku ten lepszy ale od stycznia w firmie amazon to nawet z tym słabo...pracując od prawie roku firma amazon z tą ich stawką i brakiem jakichkolwiek nadgodzin zmusiła mnie do przejścia na pół etatu i podjęcia innej pracy w celach zarobkowych żeby mieć na życie...

Anty_amazon_solidarność
@Viktor

Świetne miejsce pracy jeśli ktoś lubi masochizm...jeśli ktoś lubi dziennie przebywać po 12h poza domem za najniższą krajową pracować przez weekend bez jakiegokolwiek dodatku to polecam amazon...a ponoć obecna władza miała się zająć takimi obozami pracy nie po to kiedyś strzelano do Wałęsy żeby teraz trzeba pracować w niedzielę...za pracę w niedzielę amazon powinien płacić 200% podstawowego wynagrodzenia

Zmiana_back
@Viktor

Dokładnie świetne miejsce pracy a zmiana back najlepsza zaczynamy od środy...witamy środa (usunięte przez administratora)

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Ja2

Nie ma już przyjęć do Amazon przez Ranstad rekrutacja zakończona chciałem złożyć aplikację.

malinka
@Ja2

Spróbuj przez Adecco, tam cały czas szukają

Zmiana

Witam. Jest taka zmiana w ktw1 tylko od pon do wt i czasami środa w miesiacu?

Mała
@Zmiana

Może chodzi o zmianę donut że masz środę wolną?

Rafal

Mam w grafiku 1 zm 6.30 17.00 nocka 19.00 5.30 ma ktoś tak

Ddd
@Rafal

Dział zwrotów i stow tak pracuje

Rafal

Zmieniają godziny pracy to na stale czy tylko listopad i grudzień

Zarobki

Czy jest szansa na 5 z przodu przy wypłacie ? Liczę też prace w weekendy

Tak
@Zarobki

Tak ale pod paroma warunkami. Ja miałem 5 z przodu ale rok temu w Listopad-Grudzień, ponieważ dostałem dodatek swiateczny do kazdej przepracowanej godziny + mam wyplate bez podatku, mam poniżej 26 lat, robiłem nadgodziny, No i cały etat wiadomo

Wy w
@Tak

Super.kasa,

Pracuję w Amazon KTW1 od 2020 roku i jestem zadowolony z mojej pracy. Warunki pracy są w porządku, zakład dba (a przynajmniej bardzo się stara) dbać o pracownika i nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego ze strony samego pracodawcy. Z ludźmi bywa różnie, ale wszyscy jesteśmy inni i nie każdego trzeba lubić i nie każdy musi lubić Nas. Najważniejsze, aby mieć szacunek do siebie nawzajem, bo przychodzimy do pracy aby zarobić pieniądze. W żadnym miejscu nie jest idealnie i Amazon nie jest wyjątkiem, ale mam porównanie z innymi zakładami pracy i śmiało mogę stwierdzić, że Amazon jest dobrym miejscem pracy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest w porządku. Każdy z Nas chciałby zarabiać więcej, to jest zrozumiałe, ale pamiętajcie, że nikt Was nie trzyma na siłę w danym zakładzie pracy. Polecam pracę w Amazon, naprawdę jest okej.

Helloween

(usunięte przez administratora) z Jaworzna znowu się za diabła przebierze hahaha. Ty się nie musisz przebierać, bo jesteś wcieleniem diabła.

Sygnatariusz86

Sytuacja zarobkowa w Amazonie nie wygląda najlepiej w porównaniu z innymi krajami czy zakładami : Np w Niemczech płaca minimalna: 1584 euro to jest 7200 pln Malo kto zarabia w Niemczech minimalna na zakładzie , przeważnie to są wyższe kwoty. Bliżej niestety do wynagrodzeń w Kambodży!! Pielęgniarki strajkują a Wy ludzie pracy , Amazoniarze?Co z Wami, robić za ochłap i do domu że niby wszysko jest ok? OBUDŹCIE SIE!!

Anty_niemcy
@Sygnatariusz86

Ta to przeżyj w (usunięte przez administratora) szwabach za 1500euro jak nie ma 2 tysięcy to nawet nie warto wyjeżdżać mieszkania drogie chyba że piszesz o pracy z zakwaterowaniem w tych zapuszczonych lokalizacjach w jednym pokoju z jakimś starmym alkoholikiem albo narkomanem który ucieka z polski przed prawem lub długami i dojeżdżać do pracy w jedną stronę 50km

Natusia
@Sygnatariusz86

Dokładnie masz tyle na ile się odważysz ????

PracaAmazon
@Sygnatariusz86

https://youtu.be/AEPvRSCBpNM...i tak się właśnie zachowuje idealny pracownik firmy amazon...sama (usunięte przez administratora)

Swieta

Mam pytanie jak wyglada praca w grudniu ile zazwyczaj jest dniowek czy dostaje sie cos na swieta i jak w okres swiateczny pracuje sie ?

Szczery
@Swieta

W grudniu pracuje się normalnie (po 10,5 godziny 4 dni w tygodniu lub 2 dni - weekendówka), na święta jest dodatek (wypłacany za przepracowany listopad), na który trzeba złożyć wniosek o dochodach z ostatnich 3 miesięcy do końca października, 600 brutto (między 100 a 200%). No i nie pracuje się w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra.

Gruba.

Aplikowalam 2 razy do Amazon do pracy przez Adecco moja aplikacja została odrzucona zostałam poinformowana że jestem zablokowana. Dodam że jestem byłą pracownica Amazon. Gdzie mam się odwołać.

Praca2
@Gruba.

Najlepiej to zgłoś to do Pip-u albo poprostu spróbuj przez randstad tam ponoć biorą wszystkich...jak sie podpisujesz jako gruba to może być problem z ponownym zatrudnieniem może jak zrzucisz pare kilo...

Stary_wyjadacz
@Praca2

Gruba = kopalnia :)

Pelikan
@Gruba.

Skończ gwiazdorzyć i zajmij się pracą (usunięte przez administratora) :)

Minister zdrowia
@Gruba.

W dniu dzisiejszym odnotowano prawie 4tys. nowych zakażeń wirusem covid-19...firma amazon nie przestrzega zasady dystans dezynfekcja maseczka nikt w tej firmie nie nosi maseczki lub nie potrafi poprawnie jej założyć...spanie na krzesłach przez ambasadorów dystansu zastalo już zgłoszone jak ci ludzie na nic się nie nadają juz lepiej w tym miejscu postawić jakiś kwiat przyjemniej będzie na co popatrzeć przy wyjściu z pracy...

Przepracowałam dla Amazon Gliwice 11 m-cy.,bez nadgodzin zarabiałam 2650 netto jako instruktor.teraz pracuję po 8 godzin przez 5 dni w tyg.i mam 3300 netto.Amazon pożera,przeżuje i wypluje.o stałym zatrudnieniu nie mowy,bo to loteria.Decydują ludzie,którzy nie znają pracownika.Pracownik to tylko login. Pozdrawiam.

Zbyszek Ziobro

Mam nadzieję,że damy radę zablokować ekspansję tego potworka Amazon w Polsce i w EU. Ci bandyci nie płacą grosza podatku! Drenują całe państwa, niszczą tkankę społeczną i zatruwają planetę. Liberalizm gospodarczy i jego "dzieci" takie jak Amazon to RAK który toczy naszą planetę. Globalizacja zabija całe narody. Należy ich złapać za pysk wreszcie!

Greta Thunberg
@Zbyszek Ziobro

Dokładnie firma amazon zatruwa całą planetę...ta ich folia jest wszędzie trafia do oceanów na całym święcie zabija faune oceanów...wieloryby żółwie morskie i cała lista innych zwierząt ginie w okropnych męczarniach przez takie firmy jak amazon...precz z amazonem

cichy

Witam. Ile można dostać na święta w amazonie? Są 4 warianty względem dochodu - do 50% min wynagrodzenia. powyżej 50% do 100% min wynagrodzenia . powyżej 100% do 200% i od 200% JAk to wyglądało rok temu.?

Bolek

Czy na terenie zakladu mozna miec przy sobie epapierosa? Co z paleniem epapierosow?

Edziu
@Bolek

Możesz nawet tam blunty palić, jak potem ogarniesz prace.

Amazończyk

Tak na dobrą sprawę jeśli ktoś pyta ile kto zarabia to jest różnie , ja już pracuje 6miesiac i dostaje 3600zl na rękę te 2600 czy 2700 to są brednie nie popieram tych trolli za wypisywanie bzdur !!!!

PracaAmazon
@Amazończyk

Co ty (usunięte przez administratora) wypisujesz za glupoty 3600 na rękę ta chyba jak pracujesz jako lider...zwykły pracownik firmy amazon za przepracowanie całego miesiąca czyli cały etat bez nadgodzin dostaje 2600 na rękę chcesz to ci pokaże pasek...a jakim cudem (usunięte przez administratora) masz te twoje 3600 na rękę?chyba ten tysiąc to zarabiasz na wynoszeniu rzeczy z tego magazynu a jest dużo możliwości na kradzież...2600 taka jest stwaka w firmie amazon ale tylko dla tych którzy nie kradną i chcą uczciwe zarabiać pieniądze...

Amazończyk
@PracaAmazon

Jesteś zwykłym pacanem. Ja zarabiam każdego miesiąca 4 netto jako zwykła stawka bez nadgodzin. Cienias jesteś.

@Amazończyk

(usunięte przez administratora) co miesiąc bez nadgodzin w amazonie zarabiasz 4tys. brutto a nie netto...(usunięte przez administratora) widać że nawet nie rozróżniasz tych pojęć może warto było chodzić do szkoły na matematykę a nie za to może byś się czegoś nauczył...

Waldek

Wy tam nie płaczcie idźcie do ruskich na logistyczną 1 do ANPACARS to zobaczycie jak tam jest ciężko i hamstwo ludzi z sosnowca.

@Waldek

To prawda.

Ciekawy

Siema, może mi ktoś powiedzieć na jakie warunki pracy może liczyć osoba ubiegającą się o pracę na stanowisku (wózkowego, magazyniera) z uprawnieniami 1WJO ?

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.