NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Mib

Witam chciałbym wrócić do pracy w NGK czy jest taka możliwość???Wie ktoś od kiedy będą wznowione przyjęcia???Z góry dzięki za info

Ccc
@Mib

powroty są tylko dla znajomych plusa, jezeli nie byłeś dobrym murzynem to zapomni o powrocie...

Jan
@Ccc

Hmm zawsze mozesz złożyć aplikację nie mówiąc że kiedyś pracowałeś wtedy Cię przyjmą jak wielu agencja tego nie sprawdza.

Popieram prezyd Białorusi

No nie wierzyłem że doczekam wojny która jest tuż tuż,

Wiesław

Jakie macie działy w firmie? Czy jest coś takiego jak adapt (podobnego coś było w jednej z sosnowieckich firm) u was.

Kmponent

Jak tam budowa sąsiedniej firmy, kiedy ruszają? Podobno Koreańczycy proponują stawki od 4 tyś wzwyż?

@Kmponent

4 tys max brutto w jakosci. socjal zero. tak jest w zabrzu na strefie. sami ukraincy.

tez slyszalam ale ze daja 5. kto da wiecej

Komponent
@Monika

@Monika 5 dają elektrykom i automatykom do utrzymania ruchu.

Komponent
@nick

Kluczowych stanowisk nie obstawią ukraincami, zwłaszcz w UR. Gdzie można znaleźć jakieś aktualne info o pracy?

Xxx

Jak się firma nazywa

@Xxx

"jeszcze maciek w d.pie..." nie wiedza nawet jaka firma sie buduje a juz wiedza wszystko o warunkach zatrudnienia. ciekawe.

@Komponent

jakby tak bylo rozowo jak piszesz to by wszyscy z ngk uciekli tam robic. zarobki beda na porownywalnym poziomie

@Xxx

jak korea to pewnie KET albo KoreaFuel albo Kwangduck albo Kwangjin. Wszedzie pelno tego g.wna bo i tak Ukraine zatrudnia.

Krzych

Sk innovation

@Krzych

do konca 21r maja zatrudniac 300 osob.

Track
@nick

Jak będą chcieli ruszyć z kopyta( ściągnąć doświadczonych fachowców) to muszą dać większe stawki. W Dąbrowie jest duża konkurencja.

@Track

zgadza sie. na razie nie widzialem zeby sie oglaszali. pandemia troche podkopala rynek pracownika.

@Komponent

w KPI w Gliwicach pracownik biurowy 3tys max brutto. (usunięte przez administratora)

x 2
@nick

potwierdzam + kawior na przerwie śniadaniowej

Mieczysław
@nick

Oj coś mi tu śmierdzi nienawiścią widać że tobie słoma z butów wystaje i chybaś z polskiej wsi

@Mieczysław

tylko ja tu mieszkam z dziada pradziada a twoi ziomale przyjechali za PRL budowac polske ludowa pewnie z kieleckiego lub innych dziur i udajesz miastowego mieszkajac pewnie na ksawerze lub naftowej albo milowicach. wykupiliscie za zlotowke gierkowskie mieszkanie etc i cwaniakujesz. to ja juz wole mieszkac na wsi. pamietaj ze sosnowiec i radom to stan umyslu.

Follow me

Nie polecam tej agencji a raczej kobity pracującej w Dąbrowie Górniczej jako osoba odpowiedzialna za rekrutację do NGK. Tej nadszarpnietej zebem czasu blondyneczce chyba się wydaje ze jak ktoś szuka pracy poprzez agencje pośrednictwa to zatracil wszelkie resztki godności a ona opowiadając o przewspanialym zakładzie ngk śmie chyba twierdzić ze ludzie starając się o pracę przyszli z ulicy ze swiezo wyrzucona miotłą do rowu. Bo chcąc pracować w NGK trzeba na dzień dobry w pół zgietym przyjść bo w przeciwnym razie mocno próbując ukryć swe zaawansowane starzenie dryniowa pokaże wam gdzie wasze miejsce sądząc ze to tylko dzięki niej znajdziecie jeszcze prace w tym kraju. Skąd power jobs bierze takich ludzi i trzyma  ich tam nadal? Mam nadzieję ze skończy w warzywniaku. Omijajcie te agencje szerokim łukiem ą pracę w NGK tylko przez manpower. Nie pozdrawiem

Habababa
@Follow me

@Follow me jakbyś na rozmowie o pracę z tą Panią na I etapie rekrutacji wypadł dobrze. Nie płakałbyś teraz na forum i nie oczerniał tej kobiety. Na obu etapach bardzo profesjonalnie i rzeczowo ze mna rozmawiała i bardzo polecam kontakt z tą Panią.

Rex

Usuwają wpisy i wychodzi bezsens wypowiedzi. To po co jest to forum ? Normalne grzeczne a prawdziwe wpisy są usuwane a (usunięte przez administratora) jak były tak są

Wrr
@Rex

Bo Ngk ma nad tym już kontrolę ???? przeczytaj aktualności i będziesz wszystko wiedział, jedna grupę zlikwidowali trza i ta..

Olo
@Rex

A jaki jest system pracy i jakie są stawki dla nowo przyjętych. Bo chcę złożyć cv ale niewiem czy warto.

@Olo

Zależy czego oczekujesz . Nowy ma mniej niż stary ale od czegoś trzeba zacząć. Nie ma źle

Dx
@Olo

Dalej jest ograniczona produkcja ludzi wysyłają na postojowe...po co mieliby przyjmować nowych pracowników :/

Pracownik Miesiąca_86

Myślę o zatrudnieniu w firmie NGK na Tucznawie. Może ktoś by mi napisał jakie są działy i na czym polega praca w tej firmie. Jakby ktoś miał do porównania przykładowo Amazon i NGK to gdzie jest lepiej.

Krystian

Kiedy beda przyjęcia?

@Krystian

Raczej nie ma żadnych szans do końca roku, sam fakt że nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy sprzed pandemii(gdzie i tak był zapas jeśli chodzi o pracowników)

Witam

Czy sąm przyjęcia.?

kjdhflsec,s

stanowiska nieprodukcyjne - jak wygląda rekturacja? dzwonią do kandydatów bezpośrednio po wysłaniu cv czy dopiero po zakończeniu rektutacji?

@kjdhflsec,s

nie dzwonia wogole

qwec

weszła nowa oferta na asystenta kontroli materialu. jakich mozna sie spodziewac zarobkow i jaki czas pracy

min krajowa
@qwec

2600 brutto

qwec
@min krajowa

czyli na pro 3 tys na produkcji zarabia sie od 3 tys na reke a w kontroli 1900?

Covid

Dlaczego wszędzie robią w firmach testy na covid 19 tylko u nas nie? Niestety ja już to przeszedłem miesiąc temu trzymało mnie parę dni (miałem wtedy wolne od pracy) ale tak naprawdę nie wiem czy nie zaraziłem się właśnie w pracy albo przychodząc do pracy sam kogoś nie zaraziłem! Maseczki super tylko trochę za późno Teraz mam je głęboko w jelicie grubym dlatego myślę że firma powinna zafundować każdemu z nas darmowe badanie aby czuć się bezpiecznie a nie zastanawiać się czy wracając z pracy nie zarażę swoją kobietę w ciąży lub swojego dziecka!

Pogoda
@Covid

A po co mają robić? Masz objawy zgłoś się do sanepidu. Minister zdrowia Szumowski gdyby ogłosił że wszyscy zamieniamy się w kury tylko 97 proc przechodzi to bezobjawowo to gwarantuje Wam że po tygodniu 20 procent społeczeństwa znalazłoby pierze gdzieś na swoim ciele. 10 proc zaczęłoby okazjonalnie gdakac, a te niby zarażone 3 procent zniosłoby jajko... Masakra.

Rekrutacja

Witam, czy orientuje się ktoś kiedy dokładnie ma być wznowiona rekrutacja?

Bo jak nie my to kto

Firma szuka oszczednosci czemu na nas? Nie lepiej wstrzymać awansy? Po co nam nowy kierownik,menager,dyrektor,nowi MZ? Tu są oszczędności i to jakie? Może pomyslcie ile. Dostal Pan nowy dyrektor kasy ze swojego starego stanowiska menagera? Kierownik sekcji na stanowisko menagera. Pewnie grosze :) tu są oszczednosci pozdrawiam normalnych

Joanna
@Bo jak nie my to kto

Ja jeszcze bym się zastanowiła czy na każdym dziale są potrzebni czerwoni plus którego jedynym obowiązkiem jest siedzenie na krześle i patrzenie czy target się zgadza. Taki plus mógł by robić od pn do pt w godzinach rannych i nikt by nie zauważył że go nie ma w nocy :)

@Joanna

Widać że Ty najlepiej wiesz co robi SL+ i jakie ma obowiązki.

You

Chyba byś chciał nim być....

Asia
@You

być to móc

Operator

Ktoś się orientuję co z kartami multisport? Do kiedy są wyłączone?

Hah lipiec i sierpień wszystkie działy wracają na swoje brygady. Prócz piecuchow. Pidobno zetki mialy być na nockach,sa też na dniówkach. Wszystko naszym kosxtem, trzeba naprawde czegoś nowego szukać.

You

Nie płacz, Nie podburzaj innych, Nie siej fermentu. I tyle w temacie. Najpierw płakałeś że wylęgarnia wirusa bo firma nie zatrzymała produkcji. Potem był twój płacz że raty kredytu trzeba płacić, a nie dają pracować cały miesiąc tylko kilka dni. A jak produkcja od lipca ma wrócić do normalności to płacz o zetki bo miały być na nockach, a są na dniówkach i przez to na ratę kredytu nie starczy. Po prostu w(usunięte przez administratora) się poprzewracało i tyle.(usunięte przez administratora) wa, zastanów się nad tym co piszesz. Co by firma nie zrobiła to będzie zle. Jak to rodzice mowili trzeba się było uczyć, a że się nie chciało to teraz się na produkcji robi i ma wąty do wszystkich i wszystkiego.

nick

ktos wie jaka firma powstaje obok?

Remo
@nick

Koreańska Firma, która ma produkować ogniwa akumulatorowe do samochodów elektrycznych.

@Remo

takich firm jest sporo np w Zabrzu KET czy w Tarnowskich Gorach Kwangjin i w Tychach Kwangduck. Sami ukraincy robia. tu bedzie tak samo. w zabrzu dawali w jakosci 4tys brutto i zadnych dodatkow. socjal zero.

Drak
@Remo

Nie będą produkować ogniwa tylko komponent do ogniw a to duża różnica .

niebieski
@nick

Separatory do baterii. Ale to bys wyczytal na www firmy i na google bys znalazl.

Geroy

Orientuje sie ktoś kiedy wznowiona zostanie rekrutacja do NGK?

niebieski
@Geroy

W firmie brak danych i plotek. Pytaj po posrednikach zatrudniajacych wstepnie.

Alafa

Witam czy sąm do wasz przyjęcia do pracy?

Sąm xD
@Alafa

Nie

Ktos
@Sąm xD

Chyba jednak są, bo widziałem ogłoszenie.

@Ktos

to po co sie pytasz glupio?!

@Ktos

To jak są to się przyjmij. Zobaczysz czy ci sie uda

SamSepid

Usunięcie dodatku za autobusy to tylko pierwszy etap szukania oszczędności. Podobno planują jeszcze usunąć nagrodę za brak l4 w drugim etapie. Nie wiadomo co z losowaniem nagrody 20 tysięcy za poprzedni rok, ale możliwe, że z tego też zrezygnują.

@SamSepid

Patrząc na to że ludzie dojeżdżają z Zabrza bytomi A i dalekich okolic źle zrobili tacy ludzie mają po ponad 100km do roboty prawda jest ze utrzymanie pracowników jest najmniejszym kosztem firmy ale zawsze się zabierają za nas grunt zeby nic więcej nie zabrali

Epo
@Anonim

Zgadza się, są też ludzie którzy przeszli z Gliwic, czasem nie koniecznie bo bardzo chcieli... A teraz muszą sobie radzić. Rozumie że kryzys i oszczędności się szuka. Ale jest to krzywdzące dla jednych bardziej dla innych mniej.

Kaizen
@Anonim

A kogo interesuje że dojeżdżają z Zabrza i Bytomia? A jak ktos dojeżdża z Oświęcimia, zatoru, Tychów to co? Jest gorszy? A też nie ma autobusu.

To jo.
@Kaizen

Życie to nie bajka a każdy jest kowalem swojego losu i nikt nie powiedział że lekko będzie.

Pl
@Kaizen

Masz rację, wszystkim zabrali a co kogo obchodzi skąd dojezdzasz. Trzeba było szukać pracy bliżej domu jeśli komuś źle.

@SamSepid

Ktoś wie czy autobusy wrócą??

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 20 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.