NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Podobno na P4 zmiana D pewnego czerwonego przerosła czerwona koszulka i ucieka do Gliwic? Nie ma to jak być miękką(usunięte przez administratora) :)

Hahaajaja

Miękki to ty jesteś bo płaczesz na forum a nie w fartuszek mamusi buraku hahahahahaja

Hahaajaja

Skoro tak twierdzisz

Uciekający

A może zrozumiał, że popełnił błąd przechodząc na zakład zza brynicą :) Chociaż kasę dodatkową za to dostał :)

Omen

Olał to z powodu braku dojazdów, teraz musiałby jeździć sam do pracy. Dla ciebie tylko na + taki onanis. ta tylko czeka na zwolnienie się stanowiska czerwonego, przecież 225 zł dodatku stanowiskowego jakie dostaje czerwony jest warte tego całego cyrku.

@Omen

Tak 250 to chyba musiał by być naprawdę de bilem aby brać koszulkę. Chociaż w sumie troszkę tak się zachowuje oł jeee

Ondżej

Wiadomo już jakie podwyżki?

Biedroń
@Ondżej

MistrzPatelniZlotaWarga

Pomału robi się dramat w tej firmie, na nasze szczęście budują się obok kolejne ???? Gdzie obietnice dotyczące pieniędzy za dojazd? Inne firmy puściły busy, dlaczego NGK nie ruszy z nimi od nowa? Dlaczego zostały zdjęte dodatki za paliwo w sytuacji kiedy busy są wyłączone? Zero dbania o pracowników, normy dźwigane, na każdym kroku MOBBING, faworyzacje swoich murzynów którzy wykonują pracę za czerwonych przy tym nic nie robiąc ???????? Gdzie ta polityka która była przez pierwsze 2 lata od otwarcia? Nie Wy jesteście dla nas, tylko my dla Was. Zaraz sytuacja się tak obróci, że pracownicy którzy idą aktualnie na Gliwice wrócą na DG przez to co się dzieje, a firmy obok mają drzwi otwarte, z tego co mi wiadomo z lepszymi ofertami ???? część ludzi już odchodzi, działa 9linii produkcyjnych, wystarczy że odejda po 2 osoby z każdego działu i trzeba będzie wyłączać linie, co za tym idzie - nie zrealizowanie kontraktów które podpisali na dana ilość filtrów. Myślcie dalej o sobie, tuszujcie mobbing, MOLESTOWANIA. Jak to mówią, jak sobie pościelasz tak się wyśpisz. To nie lata -90te gdzie nie było pracy, dlatego to teraz MY JESTEŚMY DLA WAS, NIE WY DLA NAS ????

Spioch
@MistrzPatelniZlotaWarga

Kolo nie pasi Ci to wypad do konkurencji. Czemu jeszcze nie odszedłeś myślisz że bez Ciebie firma przestanie działać? (usunięte przez administratora) Molestowanie? Najpierw coś udowodnij a potem pierd.ol glupoty. Poprostu robić Ci się nie chce a pieniążki 10 bys chciał. Zostań dyrektorem kierownikiem to też nie będziesz nic robić. Widocznie skoro nie startujesz na takie stanowiska to i uczyć się nie chciało. Niestety po podstawówce to i tak się ciesz ze masz prace

Red
@Spioch

Popatrzmy sobie na kierowników NGK ile z nich ma wyższe wykształcenie? Nawet nie wszyscy plusowi je posiadają. Co więcej większość minusowych nie potrafi nawet zrobić większości rzeczy za które są odpowiedzialni. Może przydałoby im się robić testy na umiejętności takie jak pracownikom? Ciekawe ilu z nich zrobiło by kalibrację? Lub dodać więcej obowiązków, może wtedy nie mieli by czasu rozglądać się za koleżankami. Przynajmniej na p6 bo na innych działach czerwoni maja co robić.

MistrzPatelni
@Spioch

Nie pytany się nie odzywa, karton pod kolana i pod biurko dalej karierę robić, tu się poważne tematy rozwiązuje a nie szuka atencji ktora właśnie otrzymałeś.

dobre se tego
@Spioch

Dzięki za dobrą radę, już się zwolniłem, teraz 10.000 zł netto na konto wpada aż miło. Dzięki było warto.

Ada

Kochani Czerwoni próbujący zdyskredytować ofiarę wśród jej współpracowników pomyślcie, jak czulibyście się, gdyby całą sytuacja dotyczyła waszych żon, partnerek lub córek. Gdyby to w ich miejscach pracy przełożeni kryli oprawce i dawali mu przewagę. Pomyślcie, jak poczujecie się w momencie, gdy ten człowiek posunie się do czegoś gorszego. Przecież nie macie gwarancji, że tak się nie stanie, szczególnie, że teraz czuje się jeszcze bardziej bezkarny. Udało mu się w końcu wymigać nie pierwszy raz.

Pani ado
@Ada

A czy jak to mowisz ofiara ma jakieś problemy w pracy? Czy nie wiem nagle jej oceny zostały diametralnie obniżone czy zostala jakoś z dyskryminowana? Gnębiona? Bo wychodzi na to że nagle przełożeni się na nią uwzieli i wgl po co pisać coś co nie jest prawda?

Linia
@Pani ado

A czy praca na tej samej linii co sprawca nie jest formą znęcania? Pokazania, że jej słowa się nie liczą?

@linia
@Linia

Hmmm przeciez "poszła" na inną linie i nikt do tego nie miał pretensji a zamiast poprosić o przejście na inną linie to wolała iść na urlop więc gdzie to znecanie?

Śmiech
@@linia

Połowa z Was chyba w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze. Dla nich łatwiej jest gdy operator sam się zwolni niż postarać się o przeniesienie go. Podobno czlowiek, który nękał ofiarę miał zakaz zbliżania się do niej po czym pojawia się na linii i bezczelnie z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie mówi, że nic mu kierownictwo i zarząd nie zrobią, a ofiara nic tym nie ugrała. Jeśli firma jest taka (usunięte przez administratora) to dlaczego nie zawiesili tego człowieka do momentu wyjasninia tej całej sytuacji? Dlaczego czerwoni stoją murem za oprawcą i wmawiają również operatorą, że to "ofiara go prowokowała". Ludzie nie macie żon, córek? Gdzie Wasze jaja?

Minus
@@linia

Przecież kierownik obiecywał ze nie będzie z nim pracowała, a żeby móc „iść” na inna linie musiała domagać się tego od plusowego, który był przy rozmowie z kierownikiem.

Zero pytan
@Śmiech

@smiech gdzie i kiedy taka sytuacja miała mieć miejsce. Podobno człowiek który nękał itp itd podobno ofiara prowokowała podobno itp itd ludzie zacznijcie mowic prawde a nie anonimowo pod jakiś głupim nickiem piszecie bzdury ciekawe jakby na tej stronie trzeba było podpisać się imieniem i nazwiskiem ile tych (usunięte przez administratora) komentarzy i rozmów by nie było

@Zero pytan

Ciekawe ile z was by broniło Pchuja gdyby to trafiło do mediów?

Masakra
@Zero pytan

O to tu chodzi żebyśmy mogli anonimowo napisać co o tym myślimy. Gdybym podpisał się imieniem i nazwiskiem mógłbym równie dobrze przynieść wypowiedzenie, tacy jesteście grozni bo macie troszkę władzy. A najwięcej plotek i tak roznoszą czerwoni, ale nie martwcie się jeśli poszkodowana nie zgłosi tego do odpowiednich służb to ja zgłoszę to za nią. Tak czy siak sprawa trafi na policję i do pipu to już nie uniknione i wtedy zobaczymy kto ma rację. Pozdrawiam całą moją zmianę

S
@+

Wybraliście najsłabsze ogniwo wiedząc że kogos ktoś chce się pozbyć. Niestety pozbywając się go żadna z was nie osiągnie celu bycia czerwona czy nagle kimś ważnym. Wręcz przeciwnie. Ale wasza sprawa chcecie się kogoś pozbyć to się pozbędziecie. Nie warto ufać ludziom. Jednak m robi dobrze ze każdego ma w (usunięte przez administratora) i traktuje jak śmiecia

Ogniwo
@S

Czyli wychodzi na to że to wszystko odbywa się za nieoficjalnym przyzwoleniem plusa, ten cały lincz na biednym chłopcu który chciał tylko dotknąć kobietę xd. (usunięte przez administratora) nie, robicie z niego ofiarę a to on jest sprawca, a plusowy ma cała ta sprawę gdzieś jak wszystkie inne sprawy ludzi na dziale on po prostu chce mieć święty spokój

Będzin
@Ogniwo

Dokładnie plusowy i kierownictwo zamiotło sprawę pod dywan prawie tak dobrze jak firma sprzątająca żony sprawcy klatkę w bloku.

@Ogniwo

Dobra. Koniec tematu. Sprawa zakończona. Podejrzany już nie istnieje nie ma P w ngk. Zwycięstwo.

Nie
@Tak

Tu nie chodzi o P. I żeby się go pozbyc z ngk, on jest tylko pionkiem, tu chodzi o dobranie się do czerwonych ktorzy nie powinni nimi być i nakierowanie ich na dobrą drogę bo widać zboczyli. Władza zmienia w głowach jak widać nawet ta drobna

@S

Dobre to chcą się P pozbyć żeby zostać czerwonymi jprd weź sie walnij w głowę te stanowiska tylko dla swoich kolesi są zarezerwowane więc nie mają co ugrać jak wywala P to za niego zaraz inny koleżka będzie czerwonym tak tu było jest i będzie AMEN. Pan P szuka w pracy tego czego w domu nie ma i tyle tylko trafił źle i go zgłoszono co za szkoda normalnie a wy nie możecie się pogodzić z tym że ktoś ruszył w końcu czerwona krowę która myślała ze może wszystko.

Produkcja 11111
@Ada

Dajcie sobie chłopu pouzywac a nie aferę robicie. Po co wyciągać konsekwencje z jego zachowania jak sobie ulży to może przestanie kierownictwo widocznie tak sądzi i tyle a jak stanie się coś gorszego to w tedy będą dopiero myśleć co dalej zrobić bo to teraz za ciężki temat. Żałosna jest ta firma i ludzie kierujący tym BAJZLEM .

Ploty, ploty, ploteczki.
@Nie

Jak nie o to chodzi? Właśnie wszystko wokół tego pana P. sie kręci, który powinien ponieść konsekwencje swoich czynów i zostać zwolniony z pracy. Nie macie swojego prywatnego życia? Piszecie po pracy o tej sytuacji i dolewacie oliwy do ognia, nie rozumiem po co w ogóle wtrącacie się do tego jak nic nie wnosicie. Takim pisaniem dokładacie niepotrzebnego stresu ofierze pisząc że, ktoś go kryje, stoi za nim albo cholera wie co. Pierwsze skrzypce gra tu zarząd i to on zadecydował, że sprawca dalej pracuje. Sprawa nie jest jeszcze skończona, a wy błagam, piszcie jak jesteście trzeźwi. Nie pozdrawiam

Ploty
@Ploty, ploty, ploteczki.

Ludzie zawsze będą pisać i gadac bo ich to kręci. Nie mają swojego życia więc trzeba rozmawiac o innych. Ale to tylko gadanie. Jakby ktoś przejmował się komentarzami na goworku to połowa zakładów by nie istniala bo tak tam źle haha

Smieszne
@Ploty, ploty, ploteczki.

Mnie śmieszy jedno że ktoś napisał że jest jakaś ofiarą wszyscy podchwycili temat a może ofiara nie mówi prawdy? Ktoś pomyślal o tym. Nie? Bo po co ktoś dał jakiś temat i dawaj jedziemy haha proszę ludzie idzie se tv pooglądać bo to co piszecie to jest poprostu beznadzieje

Uber
@Smieszne

Tak jest ktoś zapoda temat i sie rozpisują bo nie wiedzą co i jak. Ja też napisze jestem ofiarą bo ktoś się na mnie patrzy cały czas czuje się przez to napastowany. Masakra. Ludzie bez wyobraźni.

Produkcja
@Zero pytan

A ty o nicku Zero Pytań dlaczego nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem co???? Jakoś dziwnym trafem też pod głupim nickiem piszesz więc o co ci chodzi ujawnij się jak żeś taki mądry..

Pierdo...
@Ada

A czy wgl ofiara molestowania zachowuje się w ten sposób? Gdyby naprawdę była ofiarą to po zgłoszeniu czekała by na zakończenie sprawy a nie rozpowiadla że jest molestowania widocznie jest z tego dumna. A pozatym nie wiem czy ofiara wie że jeżeli kłamie mówi nie prawde to też może mieć konsekwencje? Więc proszę was ludzie czy ofiarą gwałtu rozpowiada wszystkim ze została zgawlcona? Coś to mocno podejrzane jest.

Dziadzia
@Pierdo...

I dobrze mówi wielka ofiara a chodzi i sieje plotki jakby była ofiarą to by się z tym nie obnosiła. Zwykła plotkara bez życia która chce zyskać rozgłos i myśli ze jest fajna. Takie osoby mają problemy psychiczne. Idz się leczyć

Toyota
@Dziadzia

Leczyć powinien się napaleniec który nie umie utrzymać (usunięte przez administratora) w spodniach. Nie każdy będzie siedział cicho. Kojarzycie akcje metoo trochę się zmieniło ostatnio i ofiary nie będę uciszane.

Sędzia
@Uber

Nieodpowiednie patrzenie tez podchodzi pod (usunięte przez administratora)radzę się zapoznać z prawem. :)

Adwokat
@Sędzia

Oskarżanie i pisanie na czyjś temat w internecie też jest przestępstwem.

Janusz
@Adwokat

Rozmawiałem dziś z pracownikiem państwowej inspekcji pracy, przedstawiłem mu sytuację i zadałem pytanie co z tym można zrobić. Otóż są 3 możliwe ścieżki nie wykluczające się wzajemnie. Pan z pipu przedstawil mi jak to wygląda w prawnie. Kochani zostały naruszone artykuły : 11, 18 kodeksu pracy. Artykuł 23 kodeksu cywilnego oraz artykuły: 212, 216 i 217 kodeksu karnego. A to tylko kilka z tych których naruszenia dopatrzył się Pan z inspekcji pracy w 15 minutowej rozmowie. Staram się jeszcze porozmawiać z jakimś radcą prawnym aby napisać oficjalna skargę do państwowej inspekcji pracy. Niech pokrzywdzona wie że nie jest w tym sama i że podejmiemy środki. Pozdrawiam

@Janusz

A skąd ty to wiesz jak to naprawdę było ?

Janusz

Z własnej obserwacji, jak byś czytał ze zrozumieniem to byś zadał pytanie o jakiej sytuacji mowa a nie czy wiem jak naprawdę było. Nie napisałem konkretów a artykuły które podałem mają średnio od 3 do nawet 16 paragrafów które dotyczą wielu naruszeń, ale widząc poziom twojej wypowiedzi nawet nie sprawdziłeś czy w ogóle istnieją takowe artykuły ani czego dotyczą (o ile istnieją). Pozdrawiam

Obserwator
@Janusz

Obserwatorów ci u nas dostatek...

Piec uszki
@Janusz

Jak widzisz, na piecach nie robią w piel i inteligentni ludzie

Kamil

Potrzebuję kogoś kto dojeżdża z zawiercia do Dąbrowy do ngk Ceramics proszę o kontakt 571050008

Burbon%%%
@Kamil

A ja myślałem że forum służy tylko do wyrażania negatywnej opini i narzekania jak tu ciężko ,a tu proszę można z kulturą!

Kamil

Poszukuję kogoś kto dojeżdża do ngk Ceramics dąbrówa Górnicza z zawiercia obojętnie na jakiej brygadzie proszę o kontakt 57h1050008

Czerwony

Zakład dla, którego ofiara molestowania jest traktowana niż osoba, która ją skrzywdziła. Gdzie pomimo pokazania wiadomości od tej osoby dowody są za małe a ofiara zmuszana jest do pracy pod zarządem oprawcy- On nie ponosi konekwencji bo grozi, że się zabije, że to on jest ofiarą bo rozpada mu się rodzina. Ofiara jest traktowana źle, bo nie ma tyle znajomości. Pare dni wcześniej ten sam czerwony P. namawiał pracownika linii do dojeżdżania psychicznie pracownika, który właśnie wrócił do pracy po epizodzie depresji. Wszystko to dzieje się na końcowym dziale produkcji. W NGK od zmiany dyrektora liczą się tylko znajomości a nie człowiek.

@Czerwony

Ciekawe ile w tym prawdy ?

...
@Czerwony

A czy przypadkiem operatorzy nie mieli wpływu na stan tego człowieka? Najlepiej powiedzieć że ktoś kazał żeby samemu być czystym

Zwyrol
@...

Taaak kazali mu molestować kobietę, kazali mu również ją zgwałcić ale zapomniał rozpalić konara ????????????

Gruby benek
@...

Jak czytam tu niektóre wypowiedzi to aż się chce rzygać na tą durnote gdzie w większości durnoty tkwia komentarze kolesiostwa nierobów i końskich poganiaczy tu zawsze jest wina operatora nawet jak pajac zezre kanapkę siedząc pół dnia na kantynie lub grając w gierki na tel dostanie sraki to też wina operatora odnośnie tej sytuacji z molestowaniem to może ktoś z was psie końcowy poczułby się trochę jak facet a nie ostatnia miernota i postawił sprawę jasno cała sytuacja będzie zamieciona pod dywan ale to się tak nie skończy i oby poleciało więcej głów niż ta jedna Pana MOLESTANTA pamiętajcie nas jest więcej i to nie jest średniowiecze ażeby człowiek był zastraszany pozdrawiam z grubego kija wszystkich ubeków w czerwonym

????
@Gruby benek

Widze ktoś nie dostał koszulki i uważa że jest najlepszy

Niebieski
@????

Widać większość dostaje koszulki za ssanie w kiblu bo na pewno za nie umiejętności.

Porażka
@????

Po tej całej sytuacji to wstyd teraz nosić czerwoną koszulkę hahaha

Niebieski
@Niebieski

@niebieski widocznie za słabo ssałeś skoro dalej jestes niebieskim ????

@Niebieski

Ty w (usunięte przez administratora) wchodzisz i ssiesz aż za dobrze widać, ale żeby obronić laske to już jaj nie masz bo co sobie P. lub T. pomyśli

@.

Ale afera ...

stop

Czyli wiadomość o ofierze będzie skutecznie usuwana. Może media chociaż te lokalne powinny się zainteresować. Sprawca będzie chroniony, żeby sobie nie zrobił krzywdy i żeby mu nie rozbijać rodziny. Ofiara musiała wziąć urlop, ponieważ musiała pracować na jednej lini ze sprawcą. Proszę, aby kierownictwo i koledzy pamiętali, że są jeszcze inne instytucje, które można powiadomić, i w których to pracodawca i czerwony P. będzie musiał udowodnić, że nie proponował lepszych ocen w zamian za seks większości dziewczyn ze zmiany. Także dziewczyny idące na P6 na zminę A uważajcie.

Kumaty
@stop

Gliwice czy DG i która hala?

Xyz
@Kumaty

I tu i tu (usunięte przez administratora) nie polecam ale jeśli jesteś desperatem to Gliwice mimo wszystko :) .

P6
@Kumaty

DG hala A

Dg

Hala A DG

Produkcja
@stop

A co myśleliście że czerwony poniesie konsekwencje dobre sobie hahaha. Przecież wiadomo ze w tej firmie czerwoni są chronieni oni nie ponasza konsekwencji swoich zachowań. I nie ma co liczyć że zrobią z tym cokolwiek.

.....
@P6

Chodzi o czerwonego plusa czy minusa ?

Omen
@stop

Wszelkie poważne skargi składaj na piśmie do HR omijając kierownictwo produkcji oni na 100% to zatuszują , od HR żądaj potwierdzenie że skarga została złożona jeśli to nie przyniesie skutku to PIP. Niestety w ty zakładzie jest jak jest bo wszyscy odpuszczają zamiast iść dalej, mając sms zgłoś to do PIP sms jest dowodem nie daj sobie wmówić inaczej.

@stop

Z tego co wiem to operatorzy na p6 na oceny nie narzekają i mają na tyle wysokie że nie było by szans aby mógł kto kolwiek mieć wyższa i operatorzy i operatorki mają równe oceny

Masakra
@stop

Ludzie którym się w życiu nie ułożyło i wiecznie im coś nie pasuje szukają rozgłosu w każdej pracy jest coś nie tak ale nigdy nie widzą winy u siebie tylko u kogoś innego a skoro twierdzisz że ktoś proponuję coś za coś czemu nikt do tej pory tego nie zgłosił tylko Ty? Moze jednak trochę mijasz się z prawdą?

@Oceniana

Na p6 są chyba najniższe oceny ze wszystkich działów, bynajmniej na zmianie a gdzie czerwoni zrobili sobie szajkę. Kiedyś ktoś usłyszał jak starzy czerwoni w miarę świeżego czerwonego skrytykowali że wystawił komuś w ich mniemaniu wyższa ocenę niż swoim pupilom, oczywiście ocena została skorygowana do akceptowalnych przezeń norm. Problem na tym dziale nie tkwi w ludziach a w gronie liniowych i ich kolesiów. Ciągle naśmiewanie się z tych z poza grona to codzienność, jak ktoś się stawia to liniowy zaraz ośmiesza go wśród innych czerpiąc z tego radość. A takie sytuacje jak ta która jest teraz świeża tylko utwierdzają ich w przekonaniu że są bezkarni. Spokojnie czerwone misie nas jest więcej :) i tym razem nie odpuścimy

@Oceniany

To pochwalcie się jak niskie macie te oceny.

@Oceniany

Nie wiem skąd czerpiesz informacje ze na p6 są najniższe oceny ale ocena powyżej 4 musi być wytłumaczona przed kierownikiem a z tego co rozmawiam z kolegami z linii choć o ocenach się nie rozmawia to na p6 oceny oscylują koło 4 więc jeśli Ci mało to zrób coś zebys mial powyżej 4 chyba ktoś tu nie rozumie systemu ocen. A że ktoś coś usłyszał to tak samo można powiedzieć że operatorzy nadają na czerwonych czerwoni na operatorow codzienność w każdym zakładzie jeszcze nikt nikomu nie dogodzil

@Oceniana

Bo rozmawiam z ludźmi z innych działów i porównuje informacje a że ludzie mają oceny pod 4 to juz przesada

@Oceniany

Hmmm czyli chcesz powiedzieć że na innych działach ludzie mają 5? A na p6 2?

@Oceniana

Dobrze wiemy że chodzi tu o ramy pomiędzy 3.000 a 4.0 gdzie spora różnica to 0.2. Raczej nikt nie ma poniżej 3. Takie sianie propagandy jest słabe koleżanko z lini 4 ;p

Ktos
@stop

Szkoda ze nikt nie stawił się za operatorem z długim stażem który coś komuś prywatnie spierdolil i został gnębiony w pracy i zwolniony mimo iż pracowal dobrze to było ok mimo że wszyscy widzieli że ktoś się na niego uwziol wtedy każdy przymykał oko

@Oceniany

To wdl Ciebie każdy operator bez względu czy coś robi czy nie robi powinien mieć 4.0 niektórzy operatorzy którzy tylko sprawdzają filtry nie robią nic pozatym i tak mają wysokie oceny więc nie opowiadaj glopot nikt nie zna progów może. Sie okazać ze w tym roku wgl będzie tak że nikt nic nie dostanie

@Ktos

On toczył ta sprawę w głupi sposób robiąc po złości innym operatorom zamiast szukać w nich sojusznika. Jednak miał rację, drugi raz nikt już nie będzie obojętny bo pokażemy ze każdego mogą ustawiać jak chcą

@tak
@Tak

No właśnie i jakoś nikt nie zgłosił mobbingu nic poprostu został zwolniony bo ktoś tak chciał poprostu jednych przełożonych się ludzie boją bo wiedzą że mają pochytane a jak wiedza że inny nie ma poparcia u zmianowego to można go wykończyć

@@tak

Nam nie chodzi o jednego czerwonego tylko o wszystkich. Aż sobie przypomni wół jak cielęciem był. Teraz jak już machina ruszyła będziemy to nagłasniac i drążyć aż ktoś się nimi zainteresuje dodam że jest nas całkiem spora grupa. Nie chodzi tu o pieniądze ani śmieszne oceny tylko o normalna atmosferę w pracy

Ok
@Tak

Ok wygrałyście znalazłyście ofiarę spoko. Juz mnie nie zobaczycie w ngk mam nadzieję że to was usatysfakcjonuje życzę powodzenia w dalszej pracy. Powodzenia.

Żałość
@Ok

Manipulacja słowna. Taki człowiek powinien się leczyć zanim to będzie silniejsze od niego a wtedy będzie za późno

Ok
@Żałość

Myśl co chcesz nie znasz prawdy się nie odzywaj. Jeb się

Bajabongo
@stop

To ten słynny liniowy, co gdy na wyrywce pracował. Zostawił kartkę z napisem: „(usunięte przez administratora)” ? :D

Antychryst

Około 1,5 miesiąca temu dostałem mandat "za brak maseczki". Mandatu nie przyjąłem. Sprawa Trafiła do sądu. Po 5 minutach na rozprawie sąd orzekł że nakaz noszenia maseczki oraz karanie za jej brak. Jest niezgodne z konstytucją oraz prawem polski. Tym samym zdejmując ze mnie karę i uniewinnił. Także uważam że nakaz noszenia masek przez NGK i straszenie kara pieniężna w wysokości 500zł jest nie zgodne z prawem.... Ludzie obudźcie się !!!

Kumaty
@Antychryst

Oni już sami nie wiedzą co głupszego w tej firmie wymyśleć.Sami w biurach siedzą bez masek a na patrolu czy w na kamerach robią zdjęcia i maila do Plusa na dział jak nie masz i nie daj boże stoisz w grupie

@Antychryst

Bajeczki opowiadasz i tyle. W tym kraju na sprawę w sądzie się czeka kilka miesięcy.

Porażka.

Firma coraz szybciej zbliża się do dna. Kiedyś żeby otrzymać umowę z NGK trzeba było się starać. Pokazać że coś się potrafi i być zaangażowanym w pracy. Teraz taka umowę dostaje już każdy nieroba i obibok. Byle tylko przyszedł do pracy ale nie pracować tylko odbyć rolę statysty i łazika. Z taki podejściem firmy to daleko nie zajedziemy, a targety będą osiągane tylko dzięki starym operatorom.

Informatorzy
@Porażka.

Tę opinię myślę pisze Pan który jest obserwatorem!! Który cały czas siedzi podczas swojej pracy na telefonie!! No najlepiej kogoś oceniać i nic nie robić! A wyniki w pracy są Dzięki ciężkiej pracy na Reinspekcji ,Oczyszczaniu i na Piecu!! A nie przypisywaniu sobie wyników!! Na tablicy!!@Za siedzenie!!! Ha ha i robienie zdjęć jakie maszyna ma parametry!! Że niby Pan Obserwujacy wszystko umie ????????????

++++
@Informatorzy

Dzięki ludziom z reinspekcji, oczyszczania ,i piecowym których (zwłaszcza piecowych) nie ma kto zamienić na przerwę , a na hali B to nawet piecowi muszą chodzić pod koniec szychty i pomagać oczyszczającym w posprzątaniu stanowiska , przecież po co obserwator ma sobie rączki na koniec brudzić , jak jeszcze trzeba na fajeczke wyjść

@Porażka.

hahaha - wielkie mi wyróżnienie - umowa o pracę z NKG. Tak powinno być od początku - a nie pośrednicy.

Najpiękniejszym momentem w ciągu dwóch lat pracy w tym zakładzie było złożenie wypowiedzenia. Ogromne zapylenie na assemblingu (w tak nowoczesnym zakładzie nie da się NIC zrobić z pyłem?), czerwoni nie posiadający elementarnych podstaw do zarządzania zespołem... Brak szacunku, chamstwo, (usunięte przez administratora)to chleb powszedni na dziale P4. Nie polecam, żadne pieniądze nie są warte takiego traktowania.

You

To czemu nie zgłosisz tego do odpowiednich służby, tylko wylewasz swoje niby żale na goworku? Boisz się tego że że NIKT nie uzna tego że trzeba pracować, coś robić jako mobbing?

speed

Wypowiedzenie dawałeś plusowi czy zanosiles do HR?

Jak to jest że prawie wszystkie brygady z P4 cisną jak źle jest o brygadzie "a" cisza ?

Xyz
@632134521

To chyba logiczne nie.... bo jeszcze na zmianie A nie ma za bardzo na co narzekać robi się ok.... szkoda że reszta P4 nie idzie tym tropem... " jak dbasz tak masz "

Rak
@Xyz

Na brygadzie A mamy czerwonych którzy rozumieją że jest jak jest. A najlepsze są tacy co nie boją się stać na maszynie :) i pracują.

P4
@Rak

Podaj przykład na której zmianie czerwoni nie stoją na maszynie ? A raczej takiej zmiany nie powinno byc!chyba ze ty coś sciemniasz

Tran
@Xyz

To super ze zmianą A jest wzorem ASM tak trzymać no chyba że to cisza przed burzą hahahah tego nie chcemy

Jakie są tam u was stanowiska ?

Brzoza

Witam. Czy są może przyjęcia na magazyn jako operator wozka widłowego?? Jakie zarobki są.

Darek
@Brzoza

Na magazyn z tego co wiem przyjmują osoby której już pracują w NGK tzw swoi.

p4 brygada b Na dziale P4 liczy sie tylko target , jak idzie produkcja na zielono to plusowy jest zadowolony jak nie to sami wiecie. Na chali musisz być juz przed zmiana ale po robobie musisz czekać na znak od plusowego , bo jak wyjdziesz wczesniej to juz masz po premi niezłe kuriozum . co do liniowych to chceliby by wszyscy umieli wszystko na lini od załadunku po zapiecek łacznie z praca obserwatora , łacznie z usuwaniem awarii , lecz posiadajac ta wiedzie i tak dodatkowo nie zarobicie wrecz [przeciwnie mozna jeszcze dostac zjebke . Nieistotne jest że jestes dobrym-ą pracownikiem jedna pomyłka i już jest pretekst by ci zabrac premie . Praca na tym dziele jest to notoryczna walka o wynik jak i krzyki liniowego na pracowników . Jesli chodzi o comiesięczne oceny pracownika jest to dla mnie njwieksza pomyłka tego zakładu jak obiektywnie może byc oceniony pracownik przez liniowego skoro sam sie do tej pracy czy tez na to stanowisko nie nadaje . ciagly brak ludzi do pracy , brak urlopów co chwila ktos odchodzi z pracy a wiekszosc ludzi jest w trakcie szukania nowej . Pracujesz pod ciągła obserwacja przez liniowego i plusowego jak nie z ukrycia to prze kamery . pracujaac na zapiecku nie ma cie kto zamienic na przerwy , po całaj dniówce nos masz tak zatkany pyłem ze szkoda mówic to samo sie tyczy reinspekcji maseczki nic nie pomagaja , bedziecie cali w pyle . O dziale p4 mozna by napisac mała opowieśc ale w wiekszości w samych negatywach , atmosfera jest wrecz załosna a wrecz powiedział bym/ła jej nie ma reasumując NGK ostnim czasem nastawia sie tylko i wyłącznie na karanie pracowników zabieranie premi itd. Nie dziwi mnie to że ludzie sie zwalniaj i będa to robić dalej jesli zarząd i kierownictwo wyższego szczebla nie zacznie nic robic w celu poprawienia atmosfery pracy i godnego traktowania pracowników to nie wróze nic dobrego dla P4 w najbliższym czasie . A moze by tak pracownicy anonimowo ocenili swoich liniowych i plusowych na wszystkich działach co zarząd na to ? ciekawe jak po takiej ankiecie dostali by oceny i podwyzi w kwietniu ?sądze ze mogło by ich wczale nie byc .

chyba nie tak
@1234

O czym Ty ISTOTO piszesz , zgadza się tylko jakieś 45 % . Może źle trafi/łaś/łeś ale nie tak . cisną o wszystko co jest chamstwem, zabierają premę za (usunięte przez administratora) -fakt ale bez przesady . masz robic i tyle , nie to zawsze masz P-7 . A HALA to HALA bez "C"

A jednak
@chyba nie tak

Hahaha "Istoto". Dobre. Ubawiłem się do łez.

P4D

Oj Dzaneta Dzaneta ???????? Wracaj szybko z L4 ????

Yyy
@P4D

Razem z Łolą piszą :)

Zalosne

A ty ile razy wychodzisz do toalety,papieroska,kawę czy ktoś się ciebie czepia? Widać że sami sobie robicie po złości

Co powiecie ciekawego o brygadzie D p4 na drugiej hali, dostałem tak propozycje pracy. Opowiadajcie.

@Marek

Jak dostałeś propozycje pracy to przyjdź i spróbuj się. Są tylko 3 stanowiska pracy. Jak się dostaniesz do normalnego liniowego to zaczniesz od oczyszczania bloków w najgorszym od razu na piec(szkoła przetrwania) jak będziesz kumaty to w przyszłości reinspekcji. Powodzenia

Tez nowy
@Marek

Fajna sciema!.Napewno dostałeś tam propozycje pracy napewno nowy pracowniku !!!

majka

To po tych wpisach można rozumieć, że pracy nie polecacie w tym zakładzie?

Fanuc
@majka

Zdecydowanie nie polecam

Rudy
@majka

Nie polecam tam pracy trzymać się z daleka trzeba

Pko
@Rudy

To na (usunięte przez administratora) jeszcze tam pracujesz

@Rudy

Pochwal się za co nie przedłużyli Ci umowy i teraz takie głupoty piszesz

Rok 2023

W roku 2023 na asemblingu na każdej lini będzie zamontowany robot wyładunkowe na zapiecku oraz roboty na oczyszczaniu.Pozostaje stanowisko operatora na reinspekcji,(dopóki nie wymyśla jak wyeliminować wyjeżdżające segmenty b oraz automatyczny załadunek trójkątów) obserwator maszyny,który będzie miał za zadanie dolać cementy i wymienić taśmę na tapingu ,zapieckowy, nowy rodzaj pracownika operator-ustawiacz utrzymania ruchu lini oraz SLL. Tak będzie wyglądać niedługo praca na asemblingu. Przerwy co do minuty,bez wyjść na papierosa,potrzeby fizjologiczne najlepiej przed i po pracy. A w sytuacji gdy ktoś przywali UŻ lub L4 będzie miała inna zmiana możliwość przyjścia na nadgodziny. Prawda że super?

.....
@Rok 2023

Prawda bo itak nikt nie chce na p4 pracować :D

Informatorzy

Witam ! Pracowaliśmy na dziale P4 , Brygada "B" Chcielibyśmy opisać sytuację jaka panuje na tym dziale i ogólnie w całej firmie. Zakład ten jest rajem dla palaczy tz: osoby palące są lepiej traktowane niż ci nie palący. Firma cały czas inwestuje w palaczy : nowe palarnie powstają tak szybko jak grzyby po deszczu! są stawiane wielkie namioty, palczom czasu się nie liczy ,mogą wychodzić tyle razy ile chcą i siedzieć ile chcą , nie wliczając w to przerwy, linowii wcale nie reagują , w ogóle są nie lepsi ! na czele z kierownikiem i obserwującymi. Na to pytanie czemu tak jest ,zadane liniowemu, liniowy odpowiedział tu cytat "...nic na to nie poradzę jest takie przyzwolenie w tej firmie...". Mówiąc o liniowych , nie wszyscy są kompetentni w szczególności jedna "pani liniowa" która została ostatnio przeniesiona na inną linią ponieważ w wyniku braku kompetencji nie dawała i NADAL nie daje sobie rady ( "ponoć jest to jej już ostatni linia ratunku" ). Ponadto czepia się za brak maseczki na nosie, zwraca uwagę a sama w niej nie chodzi hahaha "kuriozum"! z resztą oczyszcza bloki bez rękawiczek i zarękawków. Kontynuując liniowi na zmianach nocnych i weekend'owych siedzą cały czas na telefonach nie zważając na produkcję a wysługując się osobami na linii. Obserwatorzy w czasie produkcji przyśpieszają maszyny bo target target target...a później pretensje ,że bloki krzywe. Z czego później obwiniają osoby na linii które nie mają nic wspólnego z obserwacją maszyny, hihihi kolejny "kolejne kuriozum". Przy pomiarach trzeba kombinować z blokami ,często (prawie zawsze ) prowadzi się fałszywą dokumentację. Od niedawna na halę nie można wnieść nawet swojej wody ! Absurd bo czasami w dystrybutorach brakuje wody... Oceny-idiotyzm działają na zasadzie lubię/nie lubię , ocenianie pracowników nie ma nic wspólnego z wykonywaniem pracy .

......
@Informatorzy

100 % prawda P4 zmiana B to dziki zachód, a na hali A jest tylko jeden szeryf który może WSZYSTKO... przez to tak to wygląda. I tak zostanie.....

PoCoCiTo
@Informatorzy

Tam ręka, rękę myje. A ludzi traktuje się jak woły robocze. Traktują ludzi niepalących jak gorsza kategorie bo Ty masz zasuwać by palić mógł ktoś ! Te same lub niejednokrotnie większe pieniądze a spędzone na palarni 2 z 12 godzin. Ktoś powinien zrobić z tym wkoncu porządek.

@Informatorzy

Kolejny sfrustrowany któremu pewnie nie przedłużyli umowy a był taki (usunięte przez administratora) w robocie!!! Ludzie jak Wam nie pasuje to po co tam wogóle robicie. Tyle jest roboty dookoła.

Onek
@Informatorzy

Jakie namioty ? Jest jeden i to przez pandemie. Jak ja lubie takie frustratki. Sam nie palę i nie mam problemu by kogoś zastąpić. Obserwator taki zły ? Ale jak zastępuje na przerwe pomimo roz..pierdolu to wszystko gra ? A jak maszyna jedzie to ty zrobiłeś czy obserwator ? Powinni się w robocie wziąć za takich jak ty rozszczeniowych , nic od siebie nie dających patrzących by ich po (usunięte przez administratora)całowali. Ja ja mi opadają jak tak patrzę i trzeba tłumaczyć podstawowe rzeczy po tysiąc razy

Gggggg

Dokładnie dlatego tam już nie pracuje :)

Xdd
@Onek

No chyba do cholery taka rola Obserwatora!! Dobrze że Ja ja a nie D..u...p..a!

Robol
@Informatorzy

Na P0 nie ma nawet mowy aby wyjść na papierosa w czasie innym niż przerwa. Przerwy są 15,20,15 a nie tak jak reszta...

Bez ja ja
@Xdd

Wg kierownika działu, każdy operator powinien zrobić podstawowe rzeczy na maszynie. Np.usunac "kreskę" jak dysza źle nakłada cement,ustawić sobie cement,usunąć najprostszy alarm na CCM, wpuścić AGV do załadunku.3/4 operatorów tego nie potrafi bo ich tego nikt nie nauczył a teraz problem bo obserwator lata od załadunku do zapiecka w międzyczasie zastępując operatora na przerwę schodzącego. Tak.Teraz już jest za późno na naukę,gdy góra ciśnie na targety a ludzi na styk.

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 20 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.