Opinie o Hemag Sp.j. H. Guziak w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemag Sp.j. H. Guziak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemag Sp.j. H. Guziak w Kraków

Magda

Nie podoba mi się ze musimy oszczędzać na workach wysypywać z worków śmiecie i używać ponownie to jest obrzydliwe

@Magda

za smieszna kwote trzeba było pracowac całymi dniami swiatek piatek niedziela i nikt nie dołożył ani grosza

misia

Pracuje w tej firmie juz 3 miesiace i niech mi nik nie mówi praca jest ok tylko z ubespieczeniem waloł w kulki

@misia

mnie tez uwalili pól rou

joseph

dalej taki sam shit uklady ukladzili ale juz nie dlugo ktos sie wezmie za te uklady a szczegolnie pan kierownik krzysiu on to ma uklady wczesnie tez sie ukladal ale to juz taki typ czlowieka bez honoru bez ambicji

@joseph

pan wiesiu nie jest w porzadku jak macie jakiekolwiek narzezia to nie trzymajcie ich w miejscu pracy w przypadku rozwiazania umowy nie dostaniecie ich

Nie polecam!!!

Biedna firma, która oszczędza na wszystkim co się da, począwszy od narzędzi pracy, kończąc na pracownikach. Harujesz za trzech, bo nie ma budżetu na zatrudnianie większej ilości osób. Sprzątasz brudnymi, zniszczonymi ścierkami, bo nie ma budżetu na nowe. Do tego chaos i brak organizacji. Stali pracownicy firmy godzący się pracować po godzinach na czarno, są lepiej traktowani niż ci przyjmowani z zewnątrz. Nie ma co liczyć na szacunek ze strony kierownictwa, ani tym bardziej na ich pomoc, jeśli padniesz ofiarą mobbingu w miejscu pracy. Dla nich zawsze będziesz na równi z brudnym mopem, którym wycierasz podłogi (a o których wypranie trzeba się upominać kilkakrotnie). Odejdziesz, a na Twoje miejsce szybciutko wstawią firmowego nieroba, któremu zapłacą więcej niż Tobie. Radzę trzymać się z daleka od tych wyzyskiwaczy.

@Nie polecam!!!

dokladnie tak problemy z narzedziami na porzadku dziennym dokładanie nowych obowiazków bez dodatkowego wynagrodzenia nie polecam i trzeba pilnowac czy umowa została zarejestrowana w zus w moim przypadku nie zarejestrowali

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
ary

z płaceniem było terminowe chociaz pewne ruchy jak rozwiazanie wymowy to przy ostatniej transzy nie wpłyneły pieniadze oraz nie zglosili faktu o zatrudnieniu do ZUS

Kk

Jesli za bardzo duzy rewir mozna wyplacic piątkę za miesiac albo sto zlotych za miesiąc nie wyplacac za soboty liczac tyle samo godzin za pół etatu co cały a za cały etat wypłaty tyle co za pół bylam w firmie z polecenia mialam ja bardzo pochwalona a syf duzy malo placa szkoda gadac

Kasia30

Strasznie liche wyplaty ale szefostwo mile nie wyplacaja naleznego pefronu ale wracaja za leki

Ryszard

@o Skąd taka ocena firmy? Jeśli ktoś nie jest jeszcze pracownikiem a już widzi brak organizacji?

o

Drugi raz jak trafię na ich ofertę pracy, to z automatu odmówię! Dziadostwo i brak organizacji!!!

Megi

Ludzie? Nauczcie się poprawnie pisać a dopiero później krytykujcie innych!!! Analfabetyzm do "entej" potęgi! Ortografii uczą w podstawówce, więc pewnie nawet tego etapu nauczania nie udało Wam się przejść... Jaki z tego wniosek? Cieszcie się, że HEMAG w ogóle zatrudnia takie "głąby";-) Do sprzątania też trzeba mieć smykałkę i trochę oleju w głowie... A jak Wam tak źle w HEMAGU, to po co tam pracujecie? Proponuję postarać się o gromadkę dzieci i czekanie na 500+. Już Prezes Jarosław o Was zadba. POwodzenia

PRZYSZLY LECZ NIE DOSZLY
@Megi

SKORO PRACOWNICY TAK SIE WYPOWIADAJA O MILYM SYPATYCZNYM ZNAJACYM SWE OBOWIAZKI KIEROWNIKU TO TYLKO MOGE POGRATULOWAC --- I NAPEWNO DO TEJ ( FIRMY ) NIE TRAFIE A BEDE OMIJAL WIELLKIM UKIEM PS . MAM DYSLEKCJIE WIEC PROSZE NIE SZUKAC U MNIE BLEDOW CZY SKLADNI ZDAN

Tymon

Jeśli jest tak źle to zmieńcie firmę a będzie to z korzyścią dla firmy!!!

wiesia

Pracowałyśmy bez wody w strasznych upałach. Już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Dostarczenie wody jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. No ale jeśli oszczędza się na środkach do sprzątania i często ich nie ma, to o wodzie można tylko pomarzyć.

wiesia

Pracowałyśmy w straszne upały bez wody, już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Jest to podstawowy obowiązek pracodawcy aby dostarczyć wody swoim pracownikom oraz środków do sprzątania.

Vera

Pracujemy w strasznym upale, firma nie zadbała do tej pory aby dostarczyć nam wody do picia. Czy to się nadaje żeby zgłosić do PIPu?

Leo

Megi w jakim ty świecie zyjesz a może masz coś za to ze bronisz hemag bo myślę że tak ja mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością ze są układzie i nikt mi nie powie ze nie jest tak zatrudniają na czarno kręca jak Cygan p..ta ale trzeba będzie się skonfrontować

kogucik72

Pracowalem w tej firmie jak kerownikami byli p. Grzes, Krzys i Ikar, to byly inne czasy na rynku nie bylo takiej konkurencji i hemag mial super srodki extra placil za nadgodziny i w ogole dbal o pracownikow. Z roku na rok bylo gorzej ale na logike skoro do przetargow staje duzo firm proponujac swe uslugi za absurdalnie niskie stawki to jak ma byc dobrze? Nie powinnem o tym pisac, ale pamietam jak mialem problemy finansowe prezes Guziak dawal mi kase akonto, a p. Grzes pozyczal z swoich. Nie chce nikogo pouczac, ocenic ale naprawde pracuje juz w 6ej firmie chronionej, i uwierzcie mi kazda z nich do piet Hemagowi nie dorasta. P. Madzia.S z kadr cudowna osoba usmiechnieta, pomocna, prezes ludzki,a kierownicy tez w porzadku. mam b mile wspomnienia z ta firma. A teraz w obecnej firmie, opoznienia z wyplata, problemy z urlopami, kontakt z kadrami,ksiegowoscia itd tylko tel. Kazdemu jest ciezko, jestesmy chorymi[niepelnosprawnymi] osobami, ale naprawde czasami warto docenic to co sie ma. pzdr.

kogucik72

O tak, w pelni sie zgadzam sie z tym ze p. Grzesiu Olczak to wspanialy kierownik, i prywatnie super gosc.

kogucik72

Bzdury kobieto opowiadasz, popracuj w innych tzn firmach chronionych to zobaczysz co tj. praca na czarno

ik

Pracuję w firmie już bardzo długo,kilku szefów już nad sobą miałam.Jeśli chodzi o oszczędności to zgadza się trzeba oszczędzać wszystko, stosowane najtańsze zamienniki dobrych środków.Ale wymusza to rynek,reakcja łańcuchowa.Niepełnosprawność ma znaczenie tylko przy zatrudnianiu,pracujemy jak zdrowi ludzie,niestety.To również we wszystkich firmach tego typu,liczy się zysk, człowiek na końcu.Atmosfera noo tutaj uważam że jak się do pracy jaka by nie była podchodzi poważnie to i szef poważnie traktuje,bywają nieciekawe sytuacje jak wszędzie.Zależnie od placówki na której się pracuje są ludzie i ludziska,a szef do ewentualnych zastrzeżeń musi się ustosunkować.Wypłata jest zawsze terminowo.Jak ktoś wyżej pisał na czarno...nie musimy się na to godzić,nadliczbowe nie wiem mam zawsze do wypłaty chyba że wolę inaczej,nie opłaca się niestety.To już nie te czasy że płacą dobrze za nadliczbowe i to tyczy się chyba wszystkich firm albo mało albo odebrać godziny co raczej nie realne.Kodeks pracy i inne istnieją chyba jeszcze tylko dla tych co pracują w firmach państwowych,a jeśli ktoś twierdzi inaczej to albo dawno nie pracował,albo żyje w innym świecie.

Przyjaciółka

Witam.pracowałam w tej firmie i byłam naprawdę zadowolona,zwolniłem sie bo oszczędności na środkach i niemiła atmosfera doprowadziła mnie do nerwicy.najbardziej bolało mnie przerzucanie z jednego miejsca pracy na inne.duzo zawdzieczam p.Grzeskowi który jest sprawiedliwym szefem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemag Sp.j. H. Guziak - Kraków

• Jak się pracuje w Hemag Sp.j. H. Guziak?

Zobacz opinie na temat firmy Hemag Sp.j. H. Guziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemag Sp.j. H. Guziak?

Hemag Sp.j. H. Guziak
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Konecznego 8
    31-216 Kraków