Hemag Sp.j. H. Guziak

Adres: Konecznego 8, 31-216 Kraków

NIP: 6760053181 KRS: 0000187151

Hemag Sp.j. H. Guziak

Opinie o Hemag Sp.j. H. Guziak

Filtruj opinie po kryteriach:

Kk
 Opinia

Jesli za bardzo duzy rewir mozna wyplacic piątkę za miesiac albo sto zlotych za miesiąc nie wyplacac za soboty liczac tyle samo godzin za pół etatu co cały a za cały etat wypłaty tyle co za pół bylam w firmie z polecenia mialam ja bardzo pochwalona a syf duzy malo placa szkoda gadac

Nie polecam!!!
 Opinia

Biedna firma, która oszczędza na wszystkim co się da, począwszy od narzędzi pracy, kończąc na pracownikach. Harujesz za trzech, bo nie ma budżetu na zatrudnianie większej ilości osób. Sprzątasz brudnymi, zniszczonymi ścierkami, bo nie ma budżetu na nowe. Do tego chaos i brak organizacji. Stali pracownicy firmy godzący się pracować po godzinach na czarno, są lepiej traktowani niż ci przyjmowani z zewnątrz. Nie ma co liczyć na szacunek ze strony kierownictwa, ani tym bardziej na ich pomoc, jeśli padniesz ofiarą mobbingu w miejscu pracy. Dla nich zawsze będziesz na równi z brudnym mopem, którym wycierasz podłogi (a o których wypranie trzeba się upominać kilkakrotnie). Odejdziesz, a na Twoje miejsce szybciutko wstawią firmowego nieroba, któremu zapłacą więcej niż Tobie. Radzę trzymać się z daleka od tych wyzyskiwaczy.

Kasia30
 Opinia

Strasznie liche wyplaty ale szefostwo mile nie wyplacaja naleznego pefronu ale wracaja za leki

Zgaga Maga
 Opinia

Pracuję w Hemagu już jakiś czas. Wszystko jest ok. Zgodnie z umową z kasą na czas. Robię co mam w obowiązku i tyle. Ja tam jestem zadowolony. Jak ktoś szuka roboty na dłużej to polecam. Kierownika mam spoko, kasę do 10 zawsze. Godziny są płacone.

Kasia30
@Zgaga Maga 03.02.2019 23:52

Odpowiadam bo co do wyplat nie moge sie zgodzic mnie troszku bylo nie w porzadku ale na czas ale srodki czystosci i wszystko poza tym jest ok firma jak dla ulomnych osob z uposledzeniem

Ryszard
 Opinia

@o Skąd taka ocena firmy? Jeśli ktoś nie jest jeszcze pracownikiem a już widzi brak organizacji?

o
 Opinia

Drugi raz jak trafię na ich ofertę pracy, to z automatu odmówię! Dziadostwo i brak organizacji!!!

Megi
 Opinia

Ludzie? Nauczcie się poprawnie pisać a dopiero później krytykujcie innych!!! Analfabetyzm do "entej" potęgi! Ortografii uczą w podstawówce, więc pewnie nawet tego etapu nauczania nie udało Wam się przejść... Jaki z tego wniosek? Cieszcie się, że HEMAG w ogóle zatrudnia takie "głąby";-) Do sprzątania też trzeba mieć smykałkę i trochę oleju w głowie... A jak Wam tak źle w HEMAGU, to po co tam pracujecie? Proponuję postarać się o gromadkę dzieci i czekanie na 500+. Już Prezes Jarosław o Was zadba. POwodzenia

PRZYSZLY LECZ NIE DOSZLY
@Megi 15.12.2016 21:02

SKORO PRACOWNICY TAK SIE WYPOWIADAJA O MILYM SYPATYCZNYM ZNAJACYM SWE OBOWIAZKI KIEROWNIKU TO TYLKO MOGE POGRATULOWAC --- I NAPEWNO DO TEJ ( FIRMY ) NIE TRAFIE A BEDE OMIJAL WIELLKIM UKIEM PS . MAM DYSLEKCJIE WIEC PROSZE NIE SZUKAC U MNIE BLEDOW CZY SKLADNI ZDAN

joseph
 Opinia

dalej taki sam shit uklady ukladzili ale juz nie dlugo ktos sie wezmie za te uklady a szczegolnie pan kierownik krzysiu on to ma uklady wczesnie tez sie ukladal ale to juz taki typ czlowieka bez honoru bez ambicji

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Hemag Sp.j. H. Guziak? Podzielcie się swoją opinią!

Tymon
 Opinia

Jeśli jest tak źle to zmieńcie firmę a będzie to z korzyścią dla firmy!!!

wiesia
 Opinia

Pracowałyśmy bez wody w strasznych upałach. Już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Dostarczenie wody jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. No ale jeśli oszczędza się na środkach do sprzątania i często ich nie ma, to o wodzie można tylko pomarzyć.

wiesia
 Opinia

Pracowałyśmy w straszne upały bez wody, już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Jest to podstawowy obowiązek pracodawcy aby dostarczyć wody swoim pracownikom oraz środków do sprzątania.

Vera
 Opinia

Pracujemy w strasznym upale, firma nie zadbała do tej pory aby dostarczyć nam wody do picia. Czy to się nadaje żeby zgłosić do PIPu?

Leo
 Opinia

Megi w jakim ty świecie zyjesz a może masz coś za to ze bronisz hemag bo myślę że tak ja mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością ze są układzie i nikt mi nie powie ze nie jest tak zatrudniają na czarno kręca jak Cygan p..ta ale trzeba będzie się skonfrontować

misia
 Opinia

Pracuje w tej firmie juz 3 miesiace i niech mi nik nie mówi praca jest ok tylko z ubespieczeniem waloł w kulki

Opinia

Pracowalem w tej firmie jak kerownikami byli p. Grzes, Krzys i Ikar, to byly inne czasy na rynku nie bylo takiej konkurencji i hemag mial super srodki extra placil za nadgodziny i w ogole dbal o pracownikow. Z roku na rok bylo gorzej ale na logike skoro do przetargow staje duzo firm proponujac swe uslugi za absurdalnie niskie stawki to jak ma byc dobrze? Nie powinnem o tym pisac, ale pamietam jak mialem problemy finansowe prezes Guziak dawal mi kase akonto, a p. Grzes pozyczal z swoich. Nie chce nikogo pouczac, ocenic ale naprawde pracuje juz w 6ej firmie chronionej, i uwierzcie mi kazda z nich do piet Hemagowi nie dorasta. P. Madzia.S z kadr cudowna osoba usmiechnieta, pomocna, prezes ludzki,a kierownicy tez w porzadku. mam b mile wspomnienia z ta firma. A teraz w obecnej firmie, opoznienia z wyplata, problemy z urlopami, kontakt z kadrami,ksiegowoscia itd tylko tel. Kazdemu jest ciezko, jestesmy chorymi[niepelnosprawnymi] osobami, ale naprawde czasami warto docenic to co sie ma. pzdr.

Opinia

O tak, w pelni sie zgadzam sie z tym ze p. Grzesiu Olczak to wspanialy kierownik, i prywatnie super gosc.

Opinia

Bzdury kobieto opowiadasz, popracuj w innych tzn firmach chronionych to zobaczysz co tj. praca na czarno

ik
 Opinia

Pracuję w firmie już bardzo długo,kilku szefów już nad sobą miałam.Jeśli chodzi o oszczędności to zgadza się trzeba oszczędzać wszystko, stosowane najtańsze zamienniki dobrych środków.Ale wymusza to rynek,reakcja łańcuchowa.Niepełnosprawność ma znaczenie tylko przy zatrudnianiu,pracujemy jak zdrowi ludzie,niestety.To również we wszystkich firmach tego typu,liczy się zysk, człowiek na końcu.Atmosfera noo tutaj uważam że jak się do pracy jaka by nie była podchodzi poważnie to i szef poważnie traktuje,bywają nieciekawe sytuacje jak wszędzie.Zależnie od placówki na której się pracuje są ludzie i ludziska,a szef do ewentualnych zastrzeżeń musi się ustosunkować.Wypłata jest zawsze terminowo.Jak ktoś wyżej pisał na czarno...nie musimy się na to godzić,nadliczbowe nie wiem mam zawsze do wypłaty chyba że wolę inaczej,nie opłaca się niestety.To już nie te czasy że płacą dobrze za nadliczbowe i to tyczy się chyba wszystkich firm albo mało albo odebrać godziny co raczej nie realne.Kodeks pracy i inne istnieją chyba jeszcze tylko dla tych co pracują w firmach państwowych,a jeśli ktoś twierdzi inaczej to albo dawno nie pracował,albo żyje w innym świecie.

Przyjaciółka
 Opinia

Witam.pracowałam w tej firmie i byłam naprawdę zadowolona,zwolniłem sie bo oszczędności na środkach i niemiła atmosfera doprowadziła mnie do nerwicy.najbardziej bolało mnie przerzucanie z jednego miejsca pracy na inne.duzo zawdzieczam p.Grzeskowi który jest sprawiedliwym szefem.

Magda
 Opinia

Nie podoba mi się ze musimy oszczędzać na workach wysypywać z worków śmiecie i używać ponownie to jest obrzydliwe

PRACUŚ
 Opinia

Zastanawiam dlaczego nie piszecie,że tam pracuje się na czarno(piszę o niepełnosprawnych)do 14 pracujesz według kodeksu pracy a po 14 na czarno. Dotyczy też sobót i Niedziel oraz świąt. Pracowałem tam i powinni płacić za nadgodziny 50/100 . Następna złodziejska firma (co nie Panie 007?). Nawet kazali wyciągać worki z śmieci,by zaoszczędzić na swoich. Nie wspomnę o urzędzie podatkowy...to mówi samo za siebie. Nie oczerniam ale taka jest prawda.

ala49
 Opinia

witam przepracowalam 3lata w firmie hemag i było super dobra atmosfera i wogole kierowniczka byla pani krystyna połomska i to naprawde aniol najlepsza kierowniczka na swiecie poprostu miala serce do pracownika i ona pokazywala ze przez dobro duzo sie uzyskuje sympatie pracownikow niestety pani krysia juz na emeryturze jest i bardzo nam jej brakuje pani krysiu dziekujemy za wszystko co pani robila dla nas.przyszla nowa kierowniczka (usunięte przez administratora) i sie odmienilo o 180stopni (usunięte przez administratora)

lakuska769
 Opinia

Firma dobra,lecz kierowniczka pani agnieszka nie ma dobrego podejscia do peacownikow ktorzy sa chorzy wymadrza sie bardzo nie polecam pod nia byc.strach z nia rozmawiac

Pomocna?

Zostaw opinię o Hemag Sp.j. H. Guziak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.