Opinie o Hemag Sp.j. H. Guziak w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemag Sp.j. H. Guziak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemag Sp.j. H. Guziak w Kraków

Ha8121

Właściciel firmy nazywa siebie przedsiębiorcą. Nie jest nim, a tzw. Polskim kapitalistą. Tak się wycwaniliście, że chcecie dosłownie, żeby jeden człowiek ganiał wam po kilku obiektach, bo wy chcecie oszczędzać i nie zatrudniać więcej ludzi. Jeden obiekt dwóch, trzech ludzi zatrudnić i płacić im, a nie oszczędności się szuka. Wy się dziwicie, że nikt nie chce pracować. To wasza wina. Następna sprawa. Tzw. Grupy inwalidzkie. Czy wiecie, że szukając ludzi z tymi grupami, łamiecie kodeks pracy Art. 18 3a zakazujący dyskryminacji? Mam nadzieje, że te wasze firmy padną i zostaną przejęte przez kogoś, kto będzie umiał je prowadzić. Ja jestem człowiekiem, który zna się na lotnictwie, wylatałem w powietrzu na samolotach różnego typu ok 20 tysięcy godzin, rozmawiałem z mechanikami lotniczymi i powiem wam, że gdyby wasza firma miała linię lotniczą i oszczędzała na niej, to samoloty miałby wypadki jeden po drugim. Wy byście musieli wypłacać odszkodowania rodziną ofiar i linia lotniczy zbankrutowałaby. Także przestańcie oszczędzać na ludziach. Obsadzajcie obiekty kilkoma ludźmi i płaćcie im godnie. Wasza firma zarabia rocznie od 10 mln do 15 mln zł i wam się zachciewa oszczędzać na ludziach? Wstyd.

To może tamta wspomniana odzież jest, skoro nikt jej nie zaprzeczył…? Po ostatnich opiniach zastanawiam się czy koordynatorzy w ogóle rotują? Niektórzy opisują jakieś problemy podczas współpracy, ale czy każdy tak miał?

Krystyna Nowy wpis

Odzieży nie ma ????. Placa skromna. Wieczne problemy z kasą. Ciągle coś się nie zgadza. Dziwna firma. Obecnie szukam innej pracy

Roksana Nowy wpis
@Krystyna

Tylko z kasa coś się nie zgadza jeśli już czy jeszcze jakieś inne problemy występują? i tak poza tym czemu z finansami jest problem? Współpracowniczki za to jak można ocenić?

Było pytanie o premie, przemilczenie ma podważać ich występowanie? Z innego wątku wynika, że nie występowały żadne dodatki motywacyjne a ludzie i tak podejmowali się zatrudnienia? czy do dziś tak jest, że jest pełny skład? Nie ma problemów z brakami? Z jakich przyczyn ludzie podejmują się pracy, co takiego jest w takim razie w warunkach, że zachęca? Warto przyjść w tym roku?

Andżela

A myślicie, że od tego roku wprowadzili już jakieś świadczenia socjalne? po prostu widziałam tamto stwierdzenie, że gruszy czy tez bonów na święta brak, do dziś to niezmienne? a jak wygląda spawa z odzieżą robocza?

Odpowiedz Nowy wpis
@Andżela

Nie ma bonów świątecznych ani wczasów pod tzw gruszą.

Czy nowo zatrudnione osoby w Hemag Sp.j. H. Guziak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Garbaty

Witam. Moja żona pracuje w Hemagu od kilku lat. Na przestrzeni czasu i zmian w strukturach firmy, jednoznacznie muszę ostrzec kandydatów do pracy w Hemagu żeby się dobrze zastanowili. Nagminny (usunięte przez administratora) brak wsparcia koordynatorów i zero reakcji biura na skargi. Doszło do sytuacjii że pani "kierownik" nagadała w biurze (nie wiem czy bezpośrednio czy przez koordynatora) że dziewczyny podobno "puszczają" się w pracy, nie chcą pracować i wykonują swoją pracę źle. Omijajcie firmę Hemag z daleka a z tą Panią "kierownik" spotkam się w sądzie aby mogła udowodnić wszystko co zarzuca dziewczynom.

@ktos

Kłębowisko żmij, robienie innym pracownikom pod górkę zwłaszcza jak kogoś nie lubią, obgadują i wyśmiewają za plecami, bardzo żałosne towarzystwo. Środki czystości nie przyjeżdżają na czas, problem z wypłatami. Nikt o zdrowych zmysłach tam nie pracuje.

Lidka
@@ktos

Jak pod górkę robią? Poza tym co już wspomniano. A jaki jest problem z wypłatami? Kiedyś ktoś pisał, że nie zawsze się wszystko zgadzało ale kasa była na czas. Teraz też na czas nie płacą? Jak się nie zgadzają pieniądze to o jakich różnicach mowa?

Megi

13 miesięcy super współpracy! Ja bardzo jestem zadowolona. Pan Tomek super człowiek. Dzięki za wszystko. Polecam

Alik

Brak wczasów pod gruszą Brak bonów świątecznych

Justyna
@Alik

A premie? Co z nimi? Coś dodatkowego do miesięcznej podstawy dochodzi pracownikom?

Benita

Najlepsza firma super kadra a p wieslaw to czlowiek z sercem

Teresa
@Benita

Długo tu pracujesz? Możesz napisać co szczególnie Ci się tu podoba? No bo taka opinia bez argumentów nie mówi zbyt wiele

Zgaga Maga

Pracuję w Hemagu już jakiś czas. Wszystko jest ok. Zgodnie z umową z kasą na czas. Robię co mam w obowiązku i tyle. Ja tam jestem zadowolony. Jak ktoś szuka roboty na dłużej to polecam. Kierownika mam spoko, kasę do 10 zawsze. Godziny są płacone.

Kasia30
@Zgaga Maga

Odpowiadam bo co do wyplat nie moge sie zgodzic mnie troszku bylo nie w porzadku ale na czas ale srodki czystosci i wszystko poza tym jest ok firma jak dla ulomnych osob z uposledzeniem

@Zgaga Maga

lina kasa, lipne narzędzia. Czepianie się o pierdoły.

Wojciech
@Paweł

Jak lipna kasa to podaj stawkę. Bo może dla ciebie mało a dla innego będzie ok? Bo chyba nie płacą minimalnej krajowej, co?

Hala
@Kasia30

Czkowieku ty nie wiesz co piszesz hemag to firna szanujaca pracownka kierownicto na poziomie. Zastanow sie co piszesz

Ewelina
@Hala

Widzę ze znasz firmę od środka, w takim razie jeżeli nie zgadzasz się z ta opinia o wypłatach i szanowaniu pracownika to powiedz jak jest, rozwiń wypowiedz. czy płacą na czas i uczciwe pieniądze? I jak wygląda kontakt z przełożonymi?

Czy pracodawca Hemag Sp.j. H. Guziak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ODIDO

Niestety nie za bardzo.

ODIDO

Witam, Pracuję w firmie HEMAG od roku. Jestem zatrudniony na 1/4 etatu. Na początku byłem zatrudniony na umowę zlecenie 1 miesiąc.Jest to moja pierwsza praca. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności. Od początku mam bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Wszystko mi wyjaśnił co i jak mam robić. Z uwagi na to że mam kłopoty z zapamiętywaniem powtarzał mi po 2 razy. Miał do mnie cierpliwość i nie denerwował się na mnie jak prosiłem żebyśmy jeszcze raz powtórzyli bo byłem zestresowany na maksa. Pracownicy firmy u których sprzątam są dla mnie bardzo mili. Środki czystości zawsze na czas i nic mi nie brakuje ze środków ( 2 razy zdarzyło się że przywieźli później -przez covid) zawsze 10 na koncie jest wypłata. Szkoda tylko że tak mało (650, zł na rękę). Ale czasem mam refundowane leki. Zbieram faktury za leki i koordynator dostarcza je do biura w Krakowie. Pracy raczej nie ma dużo ale ponieważ jestem powolny to zawsze ide wcześniej pół godziny do pracy i się wyrabiam ze wszystkimi czynnościami. Na początku jak dzwoniłem do biura to nie wiedziałem jak nawet rozmawiać i o co pytać bo to moja pierwsza praca. Ale pracownicy zawsze podpowiedzą i wytłumaczą.W domu tego nie wysiedzę. Naprawdę nie jest źle jeśli chodzi o atmosferę. Szkoda tylko, że takie małe pieniądze. Od dziś zmieniają mi koordynatora bo poprzedni zachorował więc nie wiem jak będzie wyglądała współpraca z nowym. Jakie będzie miał co do mnie wymagania. Trochę się boje ale jak dzwonił dziś do mnie to wydawał się w porządku. Może poproszę o jaką podwyżkę. Podobno trzeba próbować i rozmawiać jeżeli zrobiło się dodatkowe obowiązki. Więc spróbuję. Raz kozie śmierć.

JAŚKO

Mało profesjonalna firma kierownictwo niezdecydowane układy i układziki paranoja szkoda nerwów na pracę w tej firmie.

Ula

Witam. Pracuje tu od niedawna. Na razie nie narzekam.

Tosia

Pracuje w firmie Hemag około 8 lat polecam

Janusz
@Tosia

Co sprawiło że pracujesz tu już 8 lat? Jestem ciekaw co uważasz za największy plus firmy, mam nadzieję że powiesz coś na ten temat. Każdy szczery wpis bardzo pomaga potencjalnym klientom i pracownikom.

Anita

@Magda a może chodzi tutaj o środowisko, tak powinno się robić.

JA

Zaden ! Jedynie kordynatot powie Ci ze " to moze byc powod do zwolnienia Ciebie " jak sie nie dogadacie w swojej grupie pracownikow na danym terenie.

Krystyna

Coś ostatnio niemal w ogóle przestaliście się tu udzielać. Nie ukrywam, że trochę mnie to martwi, ponieważ pilnie szukam informacji o pracy w Hemag. A wiecie chociaż, czy firma szuka teraz nowych pracowników? Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.

Ha8121

Irek

Dziwne opinie na forum. W internecie firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca i nic z tego nie rozumiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemag Sp.j. H. Guziak - Kraków

• Jak się pracuje w Hemag Sp.j. H. Guziak?

Zobacz opinie na temat firmy Hemag Sp.j. H. Guziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemag Sp.j. H. Guziak?

Hemag Sp.j. H. Guziak
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Konecznego 8
    31-216 Kraków