Hemag Sp.j. H. Guziak

Kraków

Opinie o Hemag Sp.j. H. Guziak

wiesia

Pracowałyśmy bez wody w strasznych upałach. Już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Dostarczenie wody jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. No ale jeśli oszczędza się na środkach do sprzątania i często ich nie ma, to o wodzie można tylko pomarzyć.

wiesia

Pracowałyśmy w straszne upały bez wody, już raz pisałam o tym ale moja wiadomość została usunięta. Jest to podstawowy obowiązek pracodawcy aby dostarczyć wody swoim pracownikom oraz środków do sprzątania.

Vera

Pracujemy w strasznym upale, firma nie zadbała do tej pory aby dostarczyć nam wody do picia. Czy to się nadaje żeby zgłosić do PIPu?

Leo

Megi w jakim ty świecie zyjesz a może masz coś za to ze bronisz hemag bo myślę że tak ja mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością ze są układzie i nikt mi nie powie ze nie jest tak zatrudniają na czarno kręca jak Cygan p..ta ale trzeba będzie się skonfrontować

Megi

Ludzie? Nauczcie się poprawnie pisać a dopiero później krytykujcie innych!!! Analfabetyzm do "entej" potęgi! Ortografii uczą w podstawówce, więc pewnie nawet tego etapu nauczania nie udało Wam się przejść... Jaki z tego wniosek? Cieszcie się, że HEMAG w ogóle zatrudnia takie "głąby";-) Do sprzątania też trzeba mieć smykałkę i trochę oleju w głowie... A jak Wam tak źle w HEMAGU, to po co tam pracujecie? Proponuję postarać się o gromadkę dzieci i czekanie na 500+. Już Prezes Jarosław o Was zadba. POwodzenia

misia

Pracuje w tej firmie juz 3 miesiace i niech mi nik nie mówi praca jest ok tylko z ubespieczeniem waloł w kulki

kogucik72

Pracowalem w tej firmie jak kerownikami byli p. Grzes, Krzys i Ikar, to byly inne czasy na rynku nie bylo takiej konkurencji i hemag mial super srodki extra placil za nadgodziny i w ogole dbal o pracownikow. Z roku na rok bylo gorzej ale na logike skoro do przetargow staje duzo firm proponujac swe uslugi za absurdalnie niskie stawki to jak ma byc dobrze? Nie powinnem o tym pisac, ale pamietam jak mialem problemy finansowe prezes Guziak dawal mi kase akonto, a p. Grzes pozyczal z swoich. Nie chce nikogo pouczac, ocenic ale naprawde pracuje juz w 6ej firmie chronionej, i uwierzcie mi kazda z nich do piet Hemagowi nie dorasta. P. Madzia.S z kadr cudowna osoba usmiechnieta, pomocna, prezes ludzki,a kierownicy tez w porzadku. mam b mile wspomnienia z ta firma. A teraz w obecnej firmie, opoznienia z wyplata, problemy z urlopami, kontakt z kadrami,ksiegowoscia itd tylko tel. Kazdemu jest ciezko, jestesmy chorymi[niepelnosprawnymi] osobami, ale naprawde czasami warto docenic to co sie ma. pzdr.

kogucik72

O tak, w pelni sie zgadzam sie z tym ze p. Grzesiu Olczak to wspanialy kierownik, i prywatnie super gosc.

kogucik72

Bzdury kobieto opowiadasz, popracuj w innych tzn firmach chronionych to zobaczysz co tj. praca na czarno

ik

Pracuję w firmie już bardzo długo,kilku szefów już nad sobą miałam.Jeśli chodzi o oszczędności to zgadza się trzeba oszczędzać wszystko, stosowane najtańsze zamienniki dobrych środków.Ale wymusza to rynek,reakcja łańcuchowa.Niepełnosprawność ma znaczenie tylko przy zatrudnianiu,pracujemy jak zdrowi ludzie,niestety.To również we wszystkich firmach tego typu,liczy się zysk, człowiek na końcu.Atmosfera noo tutaj uważam że jak się do pracy jaka by nie była podchodzi poważnie to i szef poważnie traktuje,bywają nieciekawe sytuacje jak wszędzie.Zależnie od placówki na której się pracuje są ludzie i ludziska,a szef do ewentualnych zastrzeżeń musi się ustosunkować.Wypłata jest zawsze terminowo.Jak ktoś wyżej pisał na czarno...nie musimy się na to godzić,nadliczbowe nie wiem mam zawsze do wypłaty chyba że wolę inaczej,nie opłaca się niestety.To już nie te czasy że płacą dobrze za nadliczbowe i to tyczy się chyba wszystkich firm albo mało albo odebrać godziny co raczej nie realne.Kodeks pracy i inne istnieją chyba jeszcze tylko dla tych co pracują w firmach państwowych,a jeśli ktoś twierdzi inaczej to albo dawno nie pracował,albo żyje w innym świecie.

Przyjaciółka

Witam.pracowałam w tej firmie i byłam naprawdę zadowolona,zwolniłem sie bo oszczędności na środkach i niemiła atmosfera doprowadziła mnie do nerwicy.najbardziej bolało mnie przerzucanie z jednego miejsca pracy na inne.duzo zawdzieczam p.Grzeskowi który jest sprawiedliwym szefem.

Magda

Nie podoba mi się ze musimy oszczędzać na workach wysypywać z worków śmiecie i używać ponownie to jest obrzydliwe

PRACUŚ

Zastanawiam dlaczego nie piszecie,że tam pracuje się na czarno(piszę o niepełnosprawnych)do 14 pracujesz według kodeksu pracy a po 14 na czarno. Dotyczy też sobót i Niedziel oraz świąt. Pracowałem tam i powinni płacić za nadgodziny 50/100 . Następna złodziejska firma (co nie Panie 007?). Nawet kazali wyciągać worki z śmieci,by zaoszczędzić na swoich. Nie wspomnę o urzędzie podatkowy...to mówi samo za siebie. Nie oczerniam ale taka jest prawda.

ala49

witam przepracowalam 3lata w firmie hemag i było super dobra atmosfera i wogole kierowniczka byla pani krystyna połomska i to naprawde aniol najlepsza kierowniczka na swiecie poprostu miala serce do pracownika i ona pokazywala ze przez dobro duzo sie uzyskuje sympatie pracownikow niestety pani krysia juz na emeryturze jest i bardzo nam jej brakuje pani krysiu dziekujemy za wszystko co pani robila dla nas.przyszla nowa kierowniczka (usunięte przez administratora) i sie odmienilo o 180stopni (usunięte przez administratora)

lakuska769

Firma dobra,lecz kierowniczka pani agnieszka nie ma dobrego podejscia do peacownikow ktorzy sa chorzy wymadrza sie bardzo nie polecam pod nia byc.strach z nia rozmawiac

Zostaw opinię o Hemag Sp.j. H. Guziak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemag Sp.j. H. Guziak