Opinie o Drukarnia Kolumb w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia Kolumb. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Kolumb o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Kolumb w Chorzów

Filip

Praca to nie przedszkole i szef musi być zdecydowany. Firma jest dobra i może trzeba szanować to co mamy??

zefirek

Piszesz,prawdę,bardzo,źle,się pracuję,szefowa,zna się na swojej robocie,ale ludzi traktuje,strasznie(usunięte przez administratora), generalnie nie polecam,

deser

Nie,polecam,atmosfera,jak w (usunięte przez administratora),bardzo,ź le się pracuję,człowiek,czuję cały czas,na sobie,wzrok,jednego,albo drugiego szefa ,ludzie boją się,ze sobą rozmawiać,zarobki byle jakie(usunięte przez administratora) ,rywalizacja,kto więcej.(usunięte przez administratora)handlowcy,nie wyrobią,normy,wypad, z dnia na dzień.ogłoszenie o handlowcach,jest zamieszczone bez przerwy.

michi1980

Wracam tam do pracy to więcej niż to wszystko

Mogę zacząć od zaraz.rekrytacja telefoniczną lub w siedzibie firmy

Jaka stawka godzinowa

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
tytan

Jak maja tam chyba tylko 3 osoby co się znają i wiedza co robić to co się dziwisz...jak odejdą to będzie wtopa...

drukarz

To chyba szef napisał. Powiem tylko jedno omijać, omijać z daleka!

Też EX

Uważam, że właściciele (oboje) są naprawdę OK. Umówiliśmy się z szefem na kilka rzeczy, które zostały spełnione po ich stronie. Uważam też , że właścicielka naprawdę próbuje wiele rzeczy załatwić, pomóc i stara się być obiektywna. Nie siedzi na tronie, a pracuje na sukces firmy. Czasem jest jakiś ochrzan, ale chyba czasem się należy. Teraz ludzie ... i tu zdziwienie. Może to wyścig z czasem, może co innego, ale kilkanaście razy byłam tak niemiło zaskoczona, że przysłowiowa szczęka opada... Ludzie bywają bezinteresownie fałszywi, jawnie niemili, krzyczą, robią z igły widły, obgadują, bywają chwilowo mili - wyciągną od Ciebie info z uśmiechem i pójdą to omówić w innym gronie, często są też jawnie złośliwi itd. Wielokrotnie słyszałam tak przykre rzeczy o innych współpracownikach, że głupio by mi było to powtarzać... skąd w nich tyle jadu, jeśli ktoś wam coś powiedział osobistego to nie po to aby usłyszeli to inni! Ciągłe komentarze jak to szefowie się ubrali, jak się nie znają, że są szefami , że wszystko wiedzą, a co tu robią, a że tamten ma biegunkę, a tamten jest za spokojny, że klienci chcą na termin zamówienie itd. Naprawdę ludzie są "INNI" i proszę uważać. Z minusów to ciągle zimna woda do mycia rąk i wieczny brak mydła i upał na produkcji. A z plusów - praca OK, jest kilka naprawdę miłych osób, które zawsze się uśmiechają, chętnie pomogą i chętnie nawiążą rozmowę na przyjemne tematy, które nie dotyczą obgadywania innych. Tak- można się pośmiać też z innych tematów- nie tylko z współpracowników! Życzę nowym, aby szybko takie osoby znalazły, a będzie im łatwiej.

Misia

Ludzie odchodza jeden po drugim. Wcale sie nie dziwie. Genialna firma jesli chodzi o park maszynowy jednak traktowanie klientow i jakos wydrukow daje wiele do zyczenia. Jada na ilosc nie na jakosc. Klienci niezadowoleni szukaja gdzie indziej. Drukowanie smieciowych gazetek jest w sam raz dla nich jednak wymagajacy katalog to juz za wysoko postawiona poprzeczka. Pozdrawiam :)

Olaboga

(usunięte przez administratora) A najbardziej swieci handlowcy drukuja w innych drukarniach. Najciemniej pod latarnia ;)

exworker

Moja kariera była krótka. Właściciele nawet OK, praca w handlowym wydaje się spokojna , ale w dziale produkcji latem (usunięte przez administratora) „nieomylna”, często wydaje „niedopowiedziane” decyzje i zawsze wszyscy dookoła są winni, wprowadza nerwowy nastrój i niemiłą atmosferę. Zbyt często podnosi głos i wygłasza złośliwe uwagi. Pytasz-źle, nie pytasz też źle. Uśmiecha się tylko jak jest właścicielka na horyzoncie. Ludzie na produkcji od fajnych i pomocnych do takich, co nie pomogą i do tego są często niemili.

bry

Firma iż nowoczesna stale się rozwija. Modernizację przechodzi nie tylko park maszynowy ale również siedziba. Myślę że już niedługo jeden z liderów w branży. Co do jakości pracy, miodu nie ma ale powyższe komentarze to chyba trochę przesadzone. Trzon ekipy jest niezmienny od wielu lat i jakoś nikt nie narzeka. A przy tylu pracownikach logiczne jest, że paru osobom coś nie pasuje. Moim zdaniem atmosferę w pracy tworzą współpracownicy, a ci są wspaniali i super się z nimi pracuje. Ja polecam, tylko trzeba przyjść pracować, a nie bąki zbijać.

arkadia

życzliwie Ci radzę, szukaj pracy gdzie indziej - to jest (usunięte przez administratora), tam nikogo się nie szanuje, nie ważne co byś nie robił, ile byś robił, a na to patrzeć się nie da, (usunięte przez administratora)

Moze przyszly drukarz

Interesuje mnie jak traktują maszynistów czy doceniają doswiadczenie robic trzeba wiadomo jak wszędzie i czy zadbane mają te ryobi bo warte dbania te madzyny

jesli dają premię wyznaniową to faktycznie fajnie :) Ludzie jak ludzie, jedni spoko inni zwykłe fałszywe mendy z resztą jak wszędzie.

Kasa fajna, premia wyznaniowa, ludzie spoko. Jak ktoś wykonuje swoje obowiązki należycie a nie siedzi 6 h na fc a 2h na dymku to ani stresu ani opierniczu od szefa...:)

ulala

w sezonie wrzeszczą bo jest tyle roboty że nie ma w co rąk włożyć a tylko przyjdzie styczeń to szef rozsyła maile, że jeśli dalej bedzie tak beznadziejnie to nie bedziemy pracować w takim składzie. Ledwo człowiek ochłonie a już kolejny stres bo ciagle mało, mało i mało....

szalalala

szef to zwykły (usunięte przez administratora) miły na początku, (usunięte przez administratora) a potem ci pokaze, nie jest problemem żeby cie (usunięte przez administratora) przy wszystkich nie wiadomo za co. (usunięte przez administratora)

qwerty

Szkoda ze dopiero tera to czytam. Bylem widziałem i dziękuje. Robota fajna ino atmosfera po byku...

polaczek

wywalaja z roboty pracownika tylko dlatego ze idzie na l4, kaza mu wracac do pracy albo nie przylazić już wcale. totalny brak szacunku, kasa fajna owszem jak jest sezon i charujesz 10 godzin dziennie przez caly miesiac bez dnia wolnego. za to szef poklepie cie po ramieniu wreczy kopertke a w stycznu handlowcy słyszą że jak dalej bedzie taka chuj*nia to nie bedziemy dalej pracować w tym samym składzie. wiadomo ze firma handlowa musi sprzedawac ale bez przesady, kto słaby ten sie boi kto silny śmieje im sie w twarz

dobrze powiedziane- najniższa krajowa, reszta w kopercie z wielkiej łaski, są równi i równiejsi w tej pracy, technologicznie firma fantastyczna, ale niestety jak lubisz wrzaski, i teksty pod tytułem ja tutaj jestem szefową i proszę o tym nie zapominać to się odechciewa...a resztę trzeba przeżyć bo można nie uwierzyć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Kolumb - Chorzów

• Jak się pracuje w Drukarnia Kolumb?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Kolumb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Kolumb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Kolumb?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Kolumb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Kolumb