Opinie o Drukarnia Kolumb w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia Kolumb. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia Kolumb o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Kolumb w Chorzów

Remelia

Wykonujecie też mniejsze zamówienia? Gdzie składać zapytania ofertowe?

F&F
@Remelia

na stronie jest podany tylko jeden mejl i telefon więc raczej tam

Karo

Czy osoba z angielskim dobrze zarobi ? Jest ktoś, kto zna tam angielski ?

frex
@Karo

a na jakim stanowisku?

Dallas
@Karo

Hmm, angielski to już taka podstawa w życiu, że nie wiem, czy to jest jakąś szczególną kartą przetargową gdziekolwiek, tak szczerze

bolo
@Dallas

na handlowca to tam niemieckiego wymagali z tego co widziałem, ktoś się orientuje jakie języki ewentualnie mogą być potrzebne jeszcze?

Hmm
@bolo

a w ogłoszeniach o tym nie ma?

makita
@Hmm

jest tylko informacja kogo szukają, chyba że gdzieś indziej macie ogłoszenia??

@makita

Może do jakichś starszych się tu odnoszą, archiwalnych z innych portali czy coś? Pytanie na ile zasady moga być aktualne? I tak w sumie to dlaczego na stronie nie ma info odnośnie oferty tylko komunikat, że szukają? Czy na rozmowie warunki ustala sie mimo wszystko elastycznie?

Dana

Robi się na zmiany ? Weekendy płatne dodatkowo ?

reddi
@Dana

a o jakie stanowisko pytasz tak w ogóle?

Garfield

ktoś wie czy jest tylko jeden oddział firmy, ten na ul. Kaliny? trochę mi nie po drodze, a oferta na handlowca mnie ciekawi... ewentualnie czy jest możliwość częściowo zdalnej pracy?

Robson
@Garfield

gdzie tę ofertę widziałeś?

anton
@Garfield

Siedziba jest w Chorzowie i tylko tu - kiedys były siemianowice. Pisz na maila praca@.. to ci powiedza jakie sa mozliwosci

Garfield

ok, dzięki za odpowiedź

@anton

A ty wiesz jakie bo widziałem ze szukają handlowca na rynek wewnętrzny i handlowca do działu eksportowego ze znajomością języka niemieckiego. To praca głównie w trenie. Dają samochód służbowy?

anton
@Łukasz

Tak - jesli znasz język niemiecki lub francuski albo/i masz doswiadczenie w drukarni to na pewno warto napisac albo zadzwonic. Praca glownie stacjonarna ale auta porządne handlowcy tez dostaja

Mat
@anton

Ktoś powie na ile interesująca jest robota? Osobom z językiem obcym płaci się bardzo dużo. Wszedzie poszukuje się z językiem obcym innym niż angielski. Zarobki są bardzo wysokie?

@anton

czyli jak tu praca handlowca jest zorganizowana, większość na słuchawce w biurze się robi i tyle? robi się tu coś inaczej niż w innych firmach czy to czysty standard jest? pytam, bo chcę wiedzieć na co się nastawiać. ilu PH jest w zespole mniej więcej?

auto
@anton

a jakie konkretnie auta dostają? pytam z ciekawości

bolo
@anton

o jakim doświadczeniu mowa? jak duży staż pracy wymagają?

prorok
@bolo

pewnie im więcej doświadczenia, tym lepiej

@prorok

Tylko pytanie czy zawsze staż przekłada się na rzeczywiste umiejętności / kompetencje? Weryfikują je jakoś konkretnie? W jaki sposób?

rooo
@Krystyna

no pewnie, że nie zawsze, bo czasem osoby z mniejszym stażem mają równie wysokie kompetencje, więc to nie jest jakaś reguła

@rooo

No tak, więc w jaki sposób firma aktualnie do tego podchodzi? Są jakieś kompetencje, które szczególnie biorą tu pod uwagę?

Mogę zacząć od zaraz.rekrytacja telefoniczną lub w siedzibie firmy

Jaka stawka godzinowa

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
Remix

Czy w Drukarni obowiązuje równoważny system czasu pracy?

Fex

Czy jest to miejsce dla sprytnych? Lubiących pieniądze i szybki awans ?

!?
@Fex

chyba średnio rozumiem? to jakiś żart czy serio w ten sposób pytasz?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Drukarnia Kolumb? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

bart

jeszcze nie wiem jak narazie wysłałem cv na handlowca działu export. Samochody które są na zdjęciach, sa w narzędziach pracy?

anonimowy

zależy od stanowiska, ale nie jakoś długo, przynajmniej u mnie tak było

@anonimowy

tylko u Ciebie akurat odp była pozytywna. Gratuluję. a co z negatywnymi feedbackami? zawsze się dostanie?

yyy
@Krystyna

jak ma ci odpowiedzieć skoro miał pozytywną odp.? no na logikę..

@yyy

No on może nie ale ktoś inny? Ty zareagowałeś. Status były z powodu firmy czy własne sprawy?

yyy
@Krystyna

własne sprawy, firmę wspominam dobrze

Moni

Witam. Pracownicy maja dużo dodatków? Bony na restauracje ? Tikety na fitness ? Studia opłacane? Paczki na święta? Teraz imprezy świąteczne wigilijne ? Co poza pensja brutto ? Jakimś samochodem? Mgr niemiecki

keks
@Moni

podbijam pytanie. ktoś coś wie na ten temat?

Przepraszam

Zastanawial sie ktos czemu nazywa sie to Kolumb? Skoro druk odkryl Gutenberg to moze powinna byc Drukarnia Gutenberga?

Kratka
@Przepraszam

a ty po filozofii czy co?

papaj
@Przepraszam

myślę, że to bardzo istotna kwestia dla pracowników i kandydatów wchodzących na to forum i powinieneś złożyć pisemny wniosek o zmianę nazwy do KRS.

Pozytywny

Jaki jest minimalny zarobek brutto na start dla osoby z wyższym wykształceniem? Jakie dodatki brutto?

roki
@Pozytywny

a o jakie stanowisko pytasz??

ufo
@roki

No właśnie to dość istotne, bo to nie jest tak, że na każdym stanowisku są te same zarobki

Aldona

Jak tu z awansami?

Chris Blondix
@Aldona

Pojęcia takie jak AWANS, PODWYŻKA oraz SZACUNEK nie istnieją. Zwroty takie jak DZIEŃ DOBRY, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ - również nie funkcjonują.

@Chris Blondix

Kto tak gospodarzy ? Nie szanuje się pracownika ? Nie szanuje się kandydata ? Nie ma więc sensu nawet z nimi się spotkać i ręki im podać???? Toksycznie jest ?

Justi
@Chris Blondix

Jeśli tak jest, to jest to rekompensowane wysokim wynagrodzeniem? Dodatkami? Bonusami? Szkoleniami? Jak motywowany jest pracownik?

Teresa
@Chris Blondix

nie ma awansów? a jak jest wolne stanowisko jakieś wyższe to jest rekrutacja zewnętrzna zawsze? firma wówczas zatrudnia nowe osoby zawsze?

Aneta

A co istnieje w gąszczu tego nieistnienia? Benefity istnieją? :D

@Chris Blondix

Czyli co? Nikt się do nikogo kulturalnie nie odzywa? Nikt nie dostał podwyżki ani nie awansował? To na kierowników jest rekrutacja z zewnątrz zamiast wziąć kogoś sprawdzonego co już pracuje?

Jak
@Chris Blondix

Może konkurencja tak niby twierdzi, by tych ludzi wziąć do siebie ?

@Jak

A na bazie czego taki właśnie wariant sugerujesz?

Anula
@Chris Blondix

Coś w tym temacie się zmieniło?

Vadim

Robota na zmiany?

dorek
@Vadim

Też mnie właśnie interesuje jak to wygląda z godzinami pracy

@dorek

A na część etatu właściwie tutaj można czy tylko na cały biorą?

sawer
@Krystyna

a chodzi ci o jakieś konkretne stanowisko? chyba najlepiej z tym pytaniem do rekrutacji uderzać

KurakaoDrink
@sawer

no ja tez mam nadzieje ze ktos na forum odpowie

Mario

Nie wiecie może czy czy kandydatom na stanowisko handlowca firma zapewni jakieś szkolenia z branży drukarskiej? Przyznam szczerze, że nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, a chciałbym aplikować. Pozdrawiam

ciekawy
@Mario

na stronie jest informacja, że "wymagana znajomość branży poligraficznej lub pokrewnej", więc nie wiem, ale może ktoś z pracowników dałby znać jak to jest w praktyce

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Drukarnia Kolumb?

Caj

Na stanowiskach handlowych to narzędzia jak telefon i komputer ale również niemal każdy otrzymuje do dyspozycji auto służbowe ( aktualnie to toyoty)

Slonkkk
@Caj

W sumie nie ma żadnego znaczenia jakie to auto. Liczy się tylko i wyłącznie pensja brutto. Resztę sobie może pracownik kupić jeśli uzna za rozsądne.

@Caj

Jak samochód służbowy to mam pytanie. Wiesz czy można go używać do celów prywatnych po godzinach pracy? Trzeba zgłaszać takie sytuacje do szefa?

Bu
@Łukasz

Kto tym szefem? Jak długo?

heniek

Nie trzeba

Urszula
@heniek

A zapewniają wam karty paliwowe do samochodów służbowych?

caj
@Urszula

tak są karty paliwowe

Jana
@caj

Czy może pracownik potem jeździć na wczasy czy weekendy samochodem służbowym na kartę paliwowa gratis? Wyjazd do chorwacji?

Micha

Jak tu z dodatkami? Premie? Bonusy? Dopłaty do studiów?

Nat

Zarobki brutto? Co ile podwyżki? W jakiej wysokości?

Waldemar

Jak przebiega rekrutacja?

Olka

Pakiet świąteczny? Bony? Dodatki są przyznawane?

Zadowolona klientka

Jestem pod ogromnym wrażeniem współpracy z drukarnią Kolumb. Moje zlecenie było bardzo dobrze wykonane, najlepsza jakość papieru oraz wyrazista czytelna czcionka. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zaskoczyła mnie szybkość wykonania zlecenia oraz przystępna cena. Polecam każdemu najbardziej wymagającemu klientowi

@Zadowolona klientka

Chyba macie mało zleceń, że napisaliście sobie taka piękna opinie :) żenujące …..

Berlyn
@Zadowolona klientka

Co to ma wspólnego z tym jak traktowany jest pracownik? Jak opłacany jest zwykły pracownik ?

Aneta
@Gość

A uważasz inaczej? Dlaczego inaczej?

Tom

Jak traktuje się pracowników? Inwestuje się w relacje, satysfakcję pracowników czy przeciwnie podchodzi się w ten sposób, że każdego można zastąpić, na jedno miejsce jest kilkunastu kandydatów i nie warto dbać o pracowników, bo liczą się tylko nowoczesne maszyny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Kolumb - Chorzów

• Jak się pracuje w Drukarnia Kolumb?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Kolumb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Kolumb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Kolumb?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Kolumb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Kolumb