Drukarnia Kolumb

Katowice

Opinie o Drukarnia Kolumb

Lepka

Nigdy do Kolumba,facetowi i żonę odwalilo,gdy kupili nowe maszyny,atmosfera nie do opisania,koszmar,uciekają,starzy kluczowi,pracownicy,nic nie wolno,kamery wszędzie,pilnują podsłuchuja non stop mało,horror w wielkim wydaniu

AMERYKINIEODKYŁAM

Dzień dobry, pracowałam w firmie Kolumb parę miesięcy. Na początku rzeczywiście obiecują bardzo dużo, umowa o pracę jest, wynagrodzenie na czas. I to tyle. Firmą zarządza małżeństwo, z których nie bardzo wiadomo kto ma rolę decydenta, z kim co ustalać. Tzw szefowa to osoba, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy, jest pomocna, ale nie zna podstawowych zasad kultury osobistej, i rzeczywiście jeśli kogoś nie lubi, a ktoś jest słaby psychicznie to będzie go niszczyć. Myślę, że to jakieś kompleksy, mania rządzenia, bo żaden dobry samochód nie zrekompensuje klasy, Do pary była przyjaciółka Pani Szefowej, która tam pracowała,a która szybko przejęła nawyki "góry" . Pracownicy stali, to ekipa ta sama od lat, ciężko na ich temat się wypowiadać. Wynagrodzenie: podstawa plus koperta :) Na produkcji ciężka praca. Monitoring wszędzie: na tam gdzie obsługa klienta, Pani szefowa i Pan szef mają wielki monitor przed biurkami, również widzą co się dzieje w tzw kuchni. Podobnie produkcja. Podsumowując: nie polecam.

zefirek
@AMERYKINIEODKYŁAM 25.08.2017 15:32

Piszesz,prawdę,bardzo,źle,się pracuję,szefowa,zna się na swojej robocie,ale ludzi traktuje,strasznie,uwielbia,niszczyć psychicznie,szef gra,tego dobrego,glinę,a nie daj,boże,jak noga ci się podwinie,to pięknie potrafi zgnoic,, generalnie nie polecam,

deser

Nie,polecam,atmosfera,jak w obozie,bardzo,ź le się pracuję,człowiek,czuję cały czas,na sobie,wzrok,jednego,albo drugiego szefa ,ludzie boją się,ze sobą rozmawiać,zarobki byle jakie,oczywiście,jedna kwota,z ZUS em,pozostała pod stołem.na produkcji ,chora ,rywalizacja,kto więcej. W biurze terror,handlowcy,nie wyrobią,normy,wypad, z dnia na dzień.ogłoszenie o handlowcach,jest zamieszczone bez przerwy.

michi1980

Wracam tam do pracy to więcej niż to wszystko

bella

z tego co piszecie to w tej firmie łamane są prawa pracownicze, dlaczego nie zainteresuje sie tym żadna instytucja?

obserwator

chciałem w tej drukarni pracować w 2014 roku w introligatorni na krajarce. okres próbny miał trwać tydzień. niestety przepracowałem trzy dni bez trzech godzin i obróciłem się na pięcie i wyszedłem. żadnego tam szacunku dla pracownika, pani Patrycja chodzi co chwilę i patrzy na ręce, hala okamerowana!!! szef cwaniak niedostępny do jakiejkolwiek rozmowy. ODRADZAM ZATRUDNIENIA SIĘ W TEJ FIRMIE!!!!!

tytan

Jak maja tam chyba tylko 3 osoby co się znają i wiedza co robić to co się dziwisz...jak odejdą to będzie wtopa...

drukarz

To chyba szef napisał. Powiem tylko jedno omijać, omijać z daleka!

Też EX

Uważam, że właściciele (oboje) są naprawdę OK. Umówiliśmy się z szefem na kilka rzeczy, które zostały spełnione po ich stronie. Uważam też , że właścicielka naprawdę próbuje wiele rzeczy załatwić, pomóc i stara się być obiektywna. Nie siedzi na tronie, a pracuje na sukces firmy. Czasem jest jakiś ochrzan, ale chyba czasem się należy. Teraz ludzie ... i tu zdziwienie. Może to wyścig z czasem, może co innego, ale kilkanaście razy byłam tak niemiło zaskoczona, że przysłowiowa szczęka opada... Ludzie bywają bezinteresownie fałszywi, jawnie niemili, krzyczą, robią z igły widły, obgadują, bywają chwilowo mili - wyciągną od Ciebie info z uśmiechem i pójdą to omówić w innym gronie, często są też jawnie złośliwi itd. Wielokrotnie słyszałam tak przykre rzeczy o innych współpracownikach, że głupio by mi było to powtarzać... skąd w nich tyle jadu, jeśli ktoś wam coś powiedział osobistego to nie po to aby usłyszeli to inni! Ciągłe komentarze jak to szefowie się ubrali, jak się nie znają, że są szefami , że wszystko wiedzą, a co tu robią, a że tamten ma biegunkę, a tamten jest za spokojny, że klienci chcą na termin zamówienie itd. Naprawdę ludzie są "INNI" i proszę uważać. Z minusów to ciągle zimna woda do mycia rąk i wieczny brak mydła i upał na produkcji. A z plusów - praca OK, jest kilka naprawdę miłych osób, które zawsze się uśmiechają, chętnie pomogą i chętnie nawiążą rozmowę na przyjemne tematy, które nie dotyczą obgadywania innych. Tak- można się pośmiać też z innych tematów- nie tylko z współpracowników! Życzę nowym, aby szybko takie osoby znalazły, a będzie im łatwiej.

Misia

Ludzie odchodza jeden po drugim. Wcale sie nie dziwie. Genialna firma jesli chodzi o park maszynowy jednak traktowanie klientow i jakos wydrukow daje wiele do zyczenia. Jada na ilosc nie na jakosc. Klienci niezadowoleni szukaja gdzie indziej. Drukowanie smieciowych gazetek jest w sam raz dla nich jednak wymagajacy katalog to juz za wysoko postawiona poprzeczka. Pozdrawiam :)

Olaboga

Trzon firmy to ludzie ktorzy jeden drugiemu podklada swinie. Kapuja jeden na drugiego. A najbardziej swieci handlowcy drukuja w innych drukarniach. Najciemniej pod latarnia ;)

exworker

Moja kariera była krótka. Właściciele nawet OK, praca w handlowym wydaje się spokojna , ale w dziale produkcji latem 40 stopni i mało tlenu. Kierowniczka produkcji zawsze niezadowolona i „nieomylna”, często wydaje „niedopowiedziane” decyzje i zawsze wszyscy dookoła są winni, wprowadza nerwowy nastrój i niemiłą atmosferę. Zbyt często podnosi głos i wygłasza złośliwe uwagi. Pytasz-źle, nie pytasz też źle. Uśmiecha się tylko jak jest właścicielka na horyzoncie. Ludzie na produkcji od fajnych i pomocnych do takich, co nie pomogą i do tego są często niemili.

bry

Firma iż nowoczesna stale się rozwija. Modernizację przechodzi nie tylko park maszynowy ale również siedziba. Myślę że już niedługo jeden z liderów w branży. Co do jakości pracy, miodu nie ma ale powyższe komentarze to chyba trochę przesadzone. Trzon ekipy jest niezmienny od wielu lat i jakoś nikt nie narzeka. A przy tylu pracownikach logiczne jest, że paru osobom coś nie pasuje. Moim zdaniem atmosferę w pracy tworzą współpracownicy, a ci są wspaniali i super się z nimi pracuje. Ja polecam, tylko trzeba przyjść pracować, a nie bąki zbijać.

arkadia

jeszcze jedno, zaczynając tu pracę zostajesz zakładnikiem tej firmy, ja pracowałam non stop, robiłam chyba wszystko, nigdy nawet nikt mi dziękuję nie powiedział, z tego co wiem drukarze też życia nie mają. Szefostwo wie tylko jak rozkazywać, albo straszyć, wierz mi, w tej firmie nie ma nikogo kto zna się na zarządzaniu personelem, dopiero w innej firmie można zobaczyć co to znaczy sprawny manager. ta firma ma do tego dalego

arkadia

życzliwie Ci radzę, szukaj pracy gdzie indziej - to jest horror, tam nikogo się nie szanuje, nie ważne co byś nie robił, ile byś robił, a na to patrzeć się nie da, tutaj nawet nie wiedzą co to godność ludzka...

Moze przyszly drukarz

Interesuje mnie jak traktują maszynistów czy doceniają doswiadczenie robic trzeba wiadomo jak wszędzie i czy zadbane mają te ryobi bo warte dbania te madzyny

Zwiedzajacy saune diabla

Jest upal nie do wytrzymania.Zero klimy...wiatraków a każą zasuwać tam ludzia non stop.Sam po chwili na tej hali mam dość.Wpadam tam po towar i jak widzę te zmarnowane twarze to krew mnie zalewa.Czy szef lub szefowa to jacyś debile bez mózgu???Założę się ze temp sięga tam pow 40 stopni.POMYŚL SZEFIE O SWOICH PRACOWNIKACH BO ŁASKAWIE ZGŁOSZĘ TO GDZIE TRZEBA.NIE ŻARTUJE...POZDRAWIAM I RADZE POMYŚLEĆ COŚ W TYM TEMACIE

wiercibrzuch

no coz... szefowie maja cos z glowa i ona i on... nie wiem ktore bardziej, sa siebie warci... jesli ktos nie musi niech tam nie idzie pracowac, lojalnie ostrzegam

jesli dają premię wyznaniową to faktycznie fajnie :) Ludzie jak ludzie, jedni spoko inni zwykłe fałszywe mendy z resztą jak wszędzie.

Kasa fajna, premia wyznaniowa, ludzie spoko. Jak ktoś wykonuje swoje obowiązki należycie a nie siedzi 6 h na fc a 2h na dymku to ani stresu ani opierniczu od szefa...:)

dla debili za 1200 zl

Ho ho ho ale opinie...znajomy pracowal i jak opowiadal jaki tam terror to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac!

ulala

w sezonie wrzeszczą bo jest tyle roboty że nie ma w co rąk włożyć a tylko przyjdzie styczeń to szef rozsyła maile, że jeśli dalej bedzie tak beznadziejnie to nie bedziemy pracować w takim składzie. Ledwo człowiek ochłonie a już kolejny stres bo ciagle mało, mało i mało....

kuku

problemem jest żeby wziąć dzień urlopu bo wiecznie psioczy szefowa od siedmiu boleści. jak się uweźmie to nie ma szans bedzie się czepiać wszystkiego. Jak pytasz to zawracasz dupe, jak nie pytasz to sie nie interesujesz, i tak w kółko, no i potwierdzam przedmówce drą się zamiast mówić. Szkoda że tacy ludzie prowadzą taką firmę, ale jak widać w życiu trzeba być skur**wysynem.

szalalala

szef to zwykły (usunięte przez administratora) miły na początku, plaster na dupe a potem ci pokaze, nie jest problemem żeby cie opierniczył przy wszystkich nie wiadomo za co. Kasa to nie klasa a to zwykły plebs

brabry

to firma dobra dla debili którzy nauczą się obsługiwać kalkulator do wycen i odbierać telefony acha no i co najważniejsze nie otwierać dzioba jak coś się nie podoba. wszyscy pracownicy to fałszywe mendy które jedno mówią a co innego robią bo sie boją, tylko szego się boją tego nie rozumiem. Najniższa krajowa plus kasa w kopercie a jak szefunio uzna że koperty nie bedzie to twój problem. szkoda nerwów, lepiej zwijać manatki i uciekać

qwerty

Szkoda ze dopiero tera to czytam. Bylem widziałem i dziękuje. Robota fajna ino atmosfera po byku...

polaczek

wywalaja z roboty pracownika tylko dlatego ze idzie na l4, kaza mu wracac do pracy albo nie przylazić już wcale. totalny brak szacunku, kasa fajna owszem jak jest sezon i charujesz 10 godzin dziennie przez caly miesiac bez dnia wolnego. za to szef poklepie cie po ramieniu wreczy kopertke a w stycznu handlowcy słyszą że jak dalej bedzie taka chuj*nia to nie bedziemy dalej pracować w tym samym składzie. wiadomo ze firma handlowa musi sprzedawac ale bez przesady, kto słaby ten sie boi kto silny śmieje im sie w twarz

dobrze powiedziane- najniższa krajowa, reszta w kopercie z wielkiej łaski, są równi i równiejsi w tej pracy, technologicznie firma fantastyczna, ale niestety jak lubisz wrzaski, i teksty pod tytułem ja tutaj jestem szefową i proszę o tym nie zapominać to się odechciewa...a resztę trzeba przeżyć bo można nie uwierzyć :)

qwerty

wrzeszczą zamiast mówić- ewidentnie mają coś z głową:) jak kogoś nie lubią to zrobią wszystko żeby zwolnić albo doprowadzą do tego żeby sam pracownik odszedł. Na początku sielanka a potem totalny brak zaufania. Powodzenia im życze:)

alojz

Da się zarobic ale w nadgodzinach[usunięte przez admina] nie mozna wykorzyctać pełnego urlopu.

Zostaw opinię o Drukarnia Kolumb - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Kolumb