Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna w Siemianowice Śląskie

A

Kobieta na produkcji mało zarabia, brak premii, płatnych nadgodzin, dodatków, pieniędzy na święta czy karty multisport. Plus to stała umowa o pracę i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, praca jest fajna, miła atmosfera, jednak mało płatna.

@A

Rozumiem, że brak benefitów może być mało motywujący, ale czy możesz liczyć na kursy lub szkolenia dzięki, którym można podnieść kwalifikacje zawodowe? To także wartość dodana, nie uważasz.

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku, a wiele osób na pewno jest zainteresowanych tym, co się dzieje w firmie. Może ktoś z pracowników zechce się podzielić swoimi wrażeniami związanymi z pracą w Firmie Produkcyjno-Handlowej Euromebel Styl Strzoda Joanna? Czy jesteście zadowoleni z faktu pracy w tej firmie, jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu, czy można liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie? Napiszcie koniecznie coś na ten temat jeśli posiadacie taką wiedzę.

Emilia

@K, a jaka panuje atmosfera między pracownikami? Na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? @Sprawiedliwy, może warto zgłosić sprawę do PIP. Każdy ma prawo do urlopu. Kto jeszcze wypowie się odnośnie Firmy Produkcyjno-Handlowej ? Jaki są zmiany? Weekendy pracujące?

K
@Emilia

umowe o prace daja od razu, armosfera calkiem fajna ;) 2 zmiany:)

batman
@K

Niema umowy o prace wpierw o dzieło zmiany zalezy gdzie robisz sa 3

Emilia

@DCK Twój tok rozumowania jest dyskusyjny. Dlaczego nie nie chcesz zabrać głosu na temat firmy Euromebel Styl? Twoje uwagi mogą okazać się niezwykle przydatne osobom, które poszukują tam zatrudnienia. Zachęcam Cię zatem do wzbogacenia swojej wypowiedzi o jakieś szczegóły o tym pracodawcy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna na stanowisko Krawcowe zatrudnimy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
DCK

Cóż ja mogę mieć na myśli? Bystry człowiek wie co autor miał na myśli:)) A czy jestem pracownikiem tej firmy? Niech to zostanie tajemnicą....

Emilia

@DCK Co masz przez to na myśli? Twoja wypowiedź zdaje się raczej niewiele mówić użytkownikom forum o pracy w firmie Euromebel Styl. Możesz ją zatem rozwinąć? @Stach Musisz być pracownikiem w tej firmie. W związku z tym proponuję, żebyś podał nam jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy. Zachęcam do dyskusji.

@Emilia

Kto jest bystry to wie co autor miał na myśli:) A czy jestem pracownikiem tej firmy? Niech to będzie tajemnicą.

Stach

Każda firma jak ma fachowców powinna to doceniać i tu tak jest.

Rychu
@Stach

Jak tam jest naprawdę? Ile można zarobić?

DCK

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....

Emilia

@DCK, udało się aplikować? Masz jakieś opinie co do przebiegu rekrutacji? Kto jeszcze zna Euromebel? Polcacie? @K, rozumiem, że zapewniają umowę o pracę? Może są od firmy jeszcze dodatkowe bonusy, prywatna opieka lekarska? Podzielcie się proszę opinią.

DCK

Ludzie warto składać CV do tej firmy? Jestem tapicerem takim prawdziwym:)) Bo jak mam znowu sobie buty upierdzielic odchodami,wolałbym lepiej chodzić w czystuch. Proszę o opinie. Murzyn od ciężkiej roboty....

d.
@DCK

jak jesteś tapicerem prawdziwym, to będziesz tam dobrze traktowany; oni szukaja ludzi z umiejetnosciami i doswiadczeniem i takich doceniaja ....

Wiki

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Czarek

Skoro niektórzy zdążyli poznać już większość firm na śląsku to trudno nazwać takiego pracownika "dobrym".!

@Czarek

jest frajerem

K.

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy, i póki co mogę powiedzieć same dobre rzeczy ... przyuczyli mnie do zawodu tapicera, i po kilku miesiącach wychodzę na 3500zł na rękę, dla mnie zarobki całkiem okej, wypłata zawsze na czas, przelew mam na koncie zazwyczaj przed 10 dniem miesiąca, nigdy później, narzekają chyba nieroby, którzy nie pracowali w naprawdę kiepskich firmach...

Inspekcja pracy

Najgorsza firma na Śląsku nie polecam . Kierownicy liza (usunięte przez administratora) i tyraja po 10 godzin i każda sobotę . Oszukują na pieniądzach nigdy się nie dostanie takiej sumy jaka się należy , trzba się prosić o pieniądze , brak dodatków za nocki , premii żadnych , ale po godzinach się proszą dzień w dzień żeby zrobić całą robotę a kierownicy mają ino z tego kase pieniędzy za nadgodziny nie widać trzeba się prosić i latac !!!

Grr
@Inspekcja pracy

To moze czas zmienic prace ;) jak tak zle, to trzeba walczyc ... a nie tkwic w takim syfie ...

ktoś z firmy

nie ma żadnych premii na święta były tylko potrącenia za reklamacje a zajączka to chyba widziałeś na polu idioto

Ziga
@ktoś z firmy

Bardzo dobrze że nie ma premii ..... bo za co? za takie niechlujstwo? Jakoś wykonań poniżej zera. Jaka praca taka płaca - stare dobre powiedzenie.

aniol stroz

Tylu kierownikow tylu szefow prawie cala rodzina tam pracuje corki zieciowie kuzyni kuzynki to az sie robi nie dobrze od tego wszystkiego a nikt nie jest na tyle inteligentny zeby dojsc do tego ze zwykli pracownicy robole wala BOKI w euromeblu i zarabiaja na naiwnosci tych wszystkich kierownikow ODBIJAJAC LEWE KODY potem wielkie poszukiwania mebli po magazynie mebli ktorych nigdy nie bylo i nie ma hahahaha dobre co nie ....!!!!! Moze ten wpis nie zniknie tylko go poczyta ktos z tych wszystkich kierownikow

sprawiedliwy

Umowa o prace ale urlop musisz wziasc wtedy kiedy pan strzoda zadecyduje wtedy idzie caly zaklad a reszta urlopu pozostalego wyplacaja ci w styczniu zeby nikt nie mial zaleglego ...jakim prawem skoro pracownik ma prawo go wybrac do konca marca i jakim prawem ktos decyduje za kogos kiedy go wziasc ..... ci co pracuja w soboty podpisuja umowy na lipne firmy i dzialalnosci kierownikow zeby miec tylki zabezpieczone jedno wielkie oszustwo !!!!!

gumiś

Ci co wypisuja pozytywne opinie na temat te firmy to moga byc tylko trzy rodzaje takich osob nikt inny 1 albo podstawieni ludzie strzody 2 ludzie ktorzy pracuja bardzo krotko ciesza sie dostali umowe o prace 3 debile ktorzy duzo gadaja a w rzeczywistosci liza tylki jednym z kierownikow ...a jest ich wielu bo jedyne czego nigdy nie zabraknie w tej firmie to kierownikow jest ich wiecej niz pracownikow czlowiek az sie boi odezwac do kogokolwiek bo wszedzie od wszystkiego kierownicy .....

KSG

chopcy z Gornika dają se rady z tymi UKRAIŃCAMI

j

Ukraincy podobno zarabiają zaje..... kasę, bo tylko ciągle jakichś kolegów przywoża ;/ niedługo nam całe miasteczko zawalą :( a co się dzieje u tych Strzodow ? czyzby firma bankrutowała ?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna?

Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna