Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna w Siemianowice Śląskie

FRICKI

powiedzcie ile taki Ukrainiec zarabia w Euromeblu ???

Arecki

Mały może chciałbyś pogadać na poważnie o sytuacji u STRZODÓW zostaw namiar na siebie !!

Mały

Jeszcze jedno może ktoś tam zarabia koło 3 patyków bo tacy też są ale niech napisze jakim kosztem ... Wali nadgodziny i soboty wtedy tak bo ktoś kto pracuje normalnie na 8 godzin bez sobót dostaje najniższa krajowa i jeszcze obcięta bo cały zakład ma potrącenia za reklamacje super co nie .....

Mały

Czytam wpisy po kolei i nagle widzę " premia,zajączek,wczasy pod gruszą....."matko z kad wy ludzie macie takie śmieszne informacje??? Nigdy w życiu nie było nic z takich rzeczy płacone nooooo chyba że w biurowcu !! Jedna bardzo ciekawa rzecz gdzie zniknęły wszystkie negatywne komentarze TE PRAWDZIWE !!! Gdyby było tak pięknie to by non stop nie potrzebowali do pracy mało jest pracowników co pracowali i pracują latami reszta po krótkim czasie ucieka gdzie pieprz rośnie !!! OBOZ PRACY I TYLE !!! Ukraińcy robią za grosze i jest ich coraz więcej bo mają z nich same korzyści taka prawda !!! Dużo by pisać ale po co i tak ten wpis zniknie .........

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna na stanowisko Krawcowe zatrudnimy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Henio

Powiedzcie jak sie wam pracuje z Ukraińcami w mojej firmie też mają pracować alem mieszane uczucia ??

kaja

szkoda że w tej firmie brakuje specjalistów co by bubli nie robili !!!! tragedią jest kupić mebel z tej fabryki.

tusk

Najgorsza robota to na stolarni marne zarobki 1300 ale tapicer może zarabiać 4 tyś to nie ważne bo to tapicer żenada śmiesznie procenty zabierane pracownikom .

Beata szydło

Z tej strony Premier proszę wziąć się za ta firmę bo robi same przekręty i gnębienie pracownikow zarobki marne marne marne kierownicy tylko dyskryminują pracownikow i pokazują kim oni nie są a tak naprawdę są tępymi burakami i wieśniakami ze wśi. Pozdrowienia dla szefa za takie podejście do swoich podwładnych.

pi

Pracowalem/am tam 14 lat i nic nie było ok, z roku na rok mniejsze zarobki, stracenia za reklamację za innych,po 8 godzinach pracy nawet nie można było wyjść do domu. Wykozystywanie pracowników żadnych premii nawet pochwał. Ręce opadały od pracy a zarobki malały!!! Ale teraz podobno cos sie zmieniło ale nie dla wszystkich....

Szefu

Szefie może w końcu jakieś podwyżki bo marne pieniądze u was na godziny się zarabia . Podwyżki podwyżki podwyżki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za nic macie nas pracownikow tylko jak najwiecej do siebie nachapać a reszta go już was nie interesuje taki z Pana szef o swoich to się dba ale o szarego pracownika nie bo po co , co za pogląd i traktowanie pracownikow.

Pueblo

ja jak pracowalem w euromrbrl to sobie chwaliłem tylko Janka Bacika spoko ziomal emeryt ale z wigorem pozdrawiam ekipe Kaczyńskich :D

Oks

Widzę tutaj dużo usuniętych komentarzy ponieważ duża cześć to odpowiedzi ale na jakie komentarze skoro ich nie ma ładnie to tak usuwać komentarze które psują opinie firmie boicie się czegoś czy jak bo takie mam wrażenie banda chamów i cwaniaków.

Pip

Jednym słowem przydał by się tam pracownik PIP który popracuje tam przez jakiś czas i oceni sytuacje w firmie i w końcu wezmą się za te bez prawie które tam wychodzi z każdej strony nie polecam tej firmy jak szukać czegoś z produkcji to nie tam spróbujcie gdzie indziej gdzie człowieka traktują jak człowieka a nie jak zwierze i murzyna.

Sflustrowany

Firma ta z pracownika robi zero totalne zero żeby coś zarobić trzeba się nie źle narobić wykorzystywanie pracownika nadgodziny płacone jak zwykle godziny pracy jeśli nie pracuje się na akord wyzysk na pracownikach odnośnie zekomych reklamacji za które pracownik nie powinien odpowiadać na święta nic zero nawet 50 zł nie dostaniesz a jeszcze ci zabiorą pracownicy piją w firmie lub zażywają narkotyków jedna wielka melina dobrze maja się tylko kierownicy i szef reszta ekipy to tylko zwykły robol który ma zapier....

Szulcu

a jak sie sprawują Ukraińcy w robocie na Miasteczku sporo alkoholu zakupują to muszą nieźle sie bawić w tyma kasynie Milicyjnym :P

Ma ktoś kontakt na magazyn albo do kogoś kto morze ogarnąć gąbkę taką co wykorzystują do robienia materacy potrzebuje tanio 140 na 200

Muzulm

Tak jest pracowałem tam ponad 10 lat i nie wytrzymalem psychicznie i poszedłem w diabła

marek

Co to za głupie wpisy. Nie pracuję w tej firmie, w mieście chodzi opinia , że to najlepsza firma w Miasteczku Śląskim.Wysokie zarobki, nadgodzin robić nie musicie, wypłata zawsze na czas,dodatkowe świadczenia pieniężne na zajączka, gwiazdkę i urlopowe(wczasy pod gruszą). Kierownictwo kompetentne i zawsze życzliwe.

hmhm

Widocznie ktoś się wystraszył że wpisy usunął co pracownicy prawdę napisali,;

nie ma źle :)

Dobra rzetelna firma. Wypłacalna terminowo, zarobki przyzwoite jeśli ktoś jest pracowity to odnajdzie się w tej firmie i na pewno zadomowi na dłużej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna?

Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Firma Produkcyjno-Handlowa Euromebel Styl Strzoda Joanna