Legrand Polska Sp. z o.o.

Opinie o Legrand Polska Sp. z o.o.

Donovan

Pracowałem jako PH. Płaca z premią w granicach 4 tys zł netto a trzeba się narobić jak koń.. i ciągle tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e mało.. Najlepsze jest to ze przeszedłem do pierwszego lepszego importera który ma mało znany brand i zarabiam 5 tys i nikt się mnie nie czepia. Szanowna firmo zacznij płacić uczciwie bo to nie plantacja kawy..

Tomek

Orientacyjne zarobki jako przedstawiciel handlowy? 4 tys na rękę na spokojnie?

Ex

Jako były pracownik - firma świetna aby nabyć doświadczenie i kontakty na rynku - super referencja w CV i świetna trampolina do innych firm. Niestety zarobki odstrzelone od rzeczywistości - inne firmy nie mają problemu z podkupieniem pracownika i od razu proponują po kilka tysięcy brutto więcej. Na początek kariery w branży polecam.

Totalna bzdura !!! Jak już ktoś wcześniej napisał .. chcesz się poobijać ok - nie w tej firmie - jesteś kreatywny zapraszamy !!!

niestety nie masz absolutnie racji - rotacja jest bardzo mała i trzeba naprawdę zapracować aby zostać zwolnionym ... no chyba że sobie zapracowałeś...

ja ze wsi

124034 ! a zapomniałes że szef w ramach pensji czegos innego tez od pracownic potrzebuje? Proponuje to prawie na ławie od razu na rozmowie wstępnej zadając konkret pytania.Żenada. Szanujcie sie choć troche dziewuchy. Szok!

124034 !

Pracuję w Legrand kilka ładnych lat .... skwituję powyższe wpisy jednym zdaniem JEŻELI SZUKASZ FIRMY GDZIE MOŻNA SIĘ OBIJAĆ I BRAĆ FAJNĄ KASĘ - TO NIE JEST MIEJSCE DLA CIEBIE !!! ale jak masz zapał, chęci do pracy (fakt czasami ciężkiej), jeżeli masz to "coś" możesz tu znaleźć swoje miejsce na dłużej za godziwą pensję

Atmosfera ciężka o ile wcale jakaś jest, rozłożenie pracy jak to wyżej ktoś napisał nie pracujesz na 200% nie podoba się Tobie to wycina się jak nowotwór. Zarobki im mniej chcesz i im mniej oczekujesz tym lepiej. Zapraszamy

hej, z tego co widzialem Legrand szuka w tej chwili specjalisty ds. informacji technicznej. czy ktoś może napisać jak się pracuje na takim stanowisku? Jak z atmosferą, jak to jest z rozłożeniem pracy itd.. jakie zarobki? Z góry dziękuję

Romero

(usunięte przez administratora)Wg mnie produkty legranda są niskiej jakości. No ale od czasu do czasu spotykam gości którzy mówią, że coś tam cudem uruchomili na ich klockach (to chyba jakiś cud) :)

Ktoś tam

Bzdury !!!!!!!! Praca jest stabilna. Jak masz wyniki i jesteś zaangażowany - nie ma mowy żeby wylecieć. Przecież nie wywalą kury znoszącej złote jajka. Ktoś musi przynosić do firmy pieniądze, żeby wypracować marżę, z której z kolei są pensje, auta, etc. A robią to handlowcy - zarówno inwestycyjni, jak i Ci od dystrybucji. Jeśli nie przynosisz kasy - a generujesz same koszty - jesteś jak nowotwór i trzeba Cię usunąć. Tak działa kapitalizm, którego pragnęliśmy :))

xx

tak i zapominacie dodać jaka w tym dziale często rotacja jest łatwo się przyszło jeszcze łatwiej wywalają

Ktoś tam

Każdy inaczej - zależy ile wynegocjujesz. Ważne - nie sprzedać się za nisko,ponieważ późniejsze podwyżki są czysto kosmetyczne.

kandyadatx

Witam. Czy ma ktoś info ile zarabia handlowiec w Legrandzie? Pzdr

Zostaw opinię o Legrand Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legrand Polska Sp. z o.o.