Legrand Polska

Ząbkowice Śląskie

Opinie o Legrand Polska

Witold

Jak sie pracuje w firmie? Mam zamiar aplikować in szukam waszych opinii, może coś ktoś napisze?

Hanna

Na stronie firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://legrand.pl/o-firmie/praca-w-legrand Będziecie aplikować?

Misza

Legrand Polska widze całkiem niexle się trzyma, brawo w sumie bo to jest ciężki kawałek chleba musze przyznać, ale pozdrawiam i polecam próbowanie się w tej pracy

jack

rekrutacja jest zakończona znajomy powiedział

euzebio

Robota nie najgorsza. Zgrana ekipa. Kierownictwo wymaga ale nie karze w jakiś okrutny sposób. Dużo dodatków i premii. Najgorszy pierwszy rok żeby się wkręcić w życie w tym zakładzie. Pensje średnie ale ludzie mają gorzej pracując za 1500brutto. Polecam ludziom którzy chcą pracować

Zostaw opinię o Legrand Polska - Ząbkowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legrand Polska