Grand Sp.z o.o

Opinie o Grand Sp.z o.o

Hanys

Nie zatrudniłem się w tej firmie po przeczytaniu umowy zlecenie, na której chcieli nas zatrudnić.(usunięte przez administratora)Przyjąć nas niby mieli na konkretną linię ale od razu ubrali w dokumenty na Włochy i Francję, bo "mogą nas tam rzucić, jak będą potrzebowali". (usunięte przez administratora) Oczywiście wyposażenie niezbędne do wjazdu na Amazon żadne tzn. ani kasku, ani butów, ani kamizelki, rękawic czy okularów. To masz sobie zabezpieczyć sam(usunięte przez administratora) Siedziba firmy maluteńka, ledwo cztery pokoje, całość może z 70 -90 mkw. Wszystko monitorowane, podpisujesz zezwolenie na bycie monitorowanym. Do firmy nie wejdziesz jak ci drzwi zdalnie nie tworzą. Boją się jakichś ludzi czy co? A przecież wchodząc wchodzisz do pokoju w którym jest z 8 osób. Mysz się nie prześliźnie. Takie coś widziałem tylko w korporacjach. Zdziwiło mnie to na początku a zrozumiałem o co chodzi po przeczytaniu treści tych papierów. Tu spotkania z kierowcami bywają pewnie pewne uczuć i emocji, które lepiej trzymać za drzwiami.(usunięte przez administratora)Można więc było podpisać umowę o pracę z datą rozpoczęcia w przód, można było podpisać klauzulę automatycznego przejścia na umowę o pracę w czasie lub z okazji otwarcia docelowego stanowiska pracy itp. Można było, gdyby zależało na pracowniku i dobrej współpracy(usunięte przez administratora)

Nowy BDF
@Hanys

kolego ja bylem z kuzynem w zeszłym tygodniu, Mamy podpisane umowy Mi sie podobalo to co tobie przeszkadza Biuro czyste schludne ladne dziewczyny ludzie wporzo Jak tobie nie odpowiada to masz prawo. Dla nas super Zobaczymy jak robota

Amazon Wrocław
@Hanys

Klamiesz !! Robie na amazon Wro Mamy kaski, okulary, buty, rękawice Jak cos potrzeba zglaszasz i przywioza do auta Nie pracujesz to nie opowiadaj Ale pewnie chciałeś super nawigację..bo tego nie dają. To fakt. Ale prawdziwy kierowca ma swoją nawigacje a przede wszystkim zna sie na mapie Praca pod amazon jest tak prosta. Magazyny przy autostradach. Trzeba byc naprawdę kiepskim kierowcą bez powołania żeby nie ogarnąć

Kierowca Granda

Masz racje !! Ja jestem pracownikiem i piszę pozytywne komentarze. A wiesz dlaczego ...bo jest mi tutaj dobrze Tak samo ok jak wszystkim 150 innym kierowcom. Nie stresuj sie i wyluzuj Grand nie jest dla Ciebie Znajdz inna dobra firme i napisz dobry komentarz. Skup sie na pozytywnych rzeczach a nie rzucaniem jadem Wszystkiego dobrego kolego

Robix
@Amazon Wrocław

Jak już wiesz o tej nawigacji, to pewnie wiesz, że do pracy na Amazon trzeba mieć urządzenie mobilne z internetem. A tego firma nie daje. Więc daj sobie spokój z takimi komentarzami

Tubylec MAN
@Nowy BDF

Podbijam piątkę !! Firma ok A hejt zawsze był ... Jest nas tylu i szczerze mówiąc, firma wporzo Jak się komus nie podoba niech nie przychodzi Swoja drogą ile to trzeba miec czasu wolnego żeby siedzieć i pisać o firmie ....ludzie to maja ubogie zycie prywatne hahaha

raptusa kociołek

Mobilki ja polecam i tyle robi się ciężko na rynku ale jak wszędzie a kasa na czas patrz na wirusa a oni nie zwalniaja Polecam za free

Robix
@raptusa kociołek

Firma Grand Logistic, nie zwalnia tępa? A co firma ma do zwalniania, jak ten podmiot jest tylko przewoźnikiem, i świadczy usługi dużym firmą. Jak już mówisz o niezwalnianiu tępa, to dotyczy to tylko zawodowych kierowców, a nie firmy. Bo to ludzie tworzą wartość, i dochód. Więc firma, niech zacznie szanować pracowników, za kierownicą. Bo jak ich zabraknie, to firmy nie będzie. (usunięte przez administratora)

Kontener na głowie

Ja jeżdżę na BDF Mam zmiennika który o nic nie dba Jak go w końcu zwolnią to pewnie napiszę opinie że firma zła.. A to kierowca baran !!! Grand jest ok Dalej zatrudniają bo auta dobierają pod nowa robotę Lustereczko

Puszka
@Kontener na głowie

Kolego na BDF czy na co szukają ? Ja teraz pod DHL śmigam ale szukam innej firmy.

Kontener na głowie
@Puszka

Na BDF z przyczepą i na firane Z tego co wiem za niedługo będą kolejne auta

Bdf
@Kontener na głowie

A, jak długo pracujesz w tej firmie

Tobi
@Kontener na głowie

Niestety mam to samo mój zmiennik tylko myśli kiedy będzie miał wolne i wielki problem jak trzeba coś przy aucie ogarnąć. Grand jak najbardziej ok

Bobi
@Tobi

Ale co ogarnąć przy aucie? Posprzątać umyć zestaw? Czy może zrobić jakąś naprawę? Bo jeśli tak, to ja się nie dziwie, że zmiennik ma to gdzieś!!!

@Bobi

Dokładnie !! Chodzi o mycie auta i wytrzepanie dywanika. Trzeba po sobie sprzątać. Powodzenia

Kiero_Slask

Cześć. Ja pracuję na lince na Śląsku. Praca dobra. Piszcie o samych złych rzeczach i na siłę ich szukacie.. zawsze będzie źle jak będziecie mieli takie podejście. Pracować trzeba wszędzie. Jak jesteś uczciwy to będziesz miał dobrze. Te źle opinie pisze jeden Pan @Luki który chyba po prostu czuje urazę...i widać że brakuje mu firmy. Inaczej dałby sobie spokój. Oceńcie sami Ja polecam Grand !!

kurierwb
@Kiero_Slask

Cześć kolego mam też ofertę z waszej firmy na linie na Austrię. Opowiesz coś więcej?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grand Sp.z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Matras_szofer

ja tam robię. Jest ok. Kazdemu cos w (usunięte przez administratora) widze złe... To twoje zdania ale idz do dziada to ci pokaze. Polecam robite !! Amazon

Luki
@Matras_szofer

Widocznie nie pracowałeś w porządnej firmie...

scania je najlepszo
@Luki

a jaka to porzodna firma ? Opisz ja sama sie dowiem bo ten rynek jest jaki jest Nie robiłam w grandzie ale to co pisW mnie interesuje

Kiero79'

Hey, ja robię od dłuższego czasu na tej samej robocie Nie kojarzę ciebie ale ja nie narzekam Jak potrzeba to i wolne jest Kasa na czas sprzęt sprawny to krajowka i ciężko ale firma wporzo

Luki
@Kiero79'

Amazon ma racje !! Ci co te dobre komentarze piszą to z biura są ludzie !!!

Jakub i krzysztof z Poznania

Chciałbym dodać , że jechalismy z Poznania do Głogowa Pozdrawiam i odradzam !!!

Jakub i krzysztof z Poznania

Witam 23/03/20 odebrałem telefon od pana (nazwijmy go Piotrek) Piotra z ofertą pracy na supeeeeer warunkach . Opis oferty: praca 5 dni w tyg. Trasa Poznań -Bydgoszcz-Poznań ( jeden tydz nocka ) trasa max na 6h , potem przesiadka pod Poznaniem z drugim szoferem który robi Poznań - Żagań - Poznań trasa max na 9h ( oczywiście wszystko w teorii ). Ładunek z Bydgoszczy docelowo na 2 punkty rozładunkowe i potem jakiś odbiór towaru w drodze powrotnej dla bazy w Bydgoszczy. Teraz to co się dowiedzieliśmy po przyjeździe do Głogowa od (usunięte przez administratora) Tak więc każda sobota pracująca ( jakieś dziwne dodawanie i odejmowanie pausy haha ) kierowca który się przesiada w Poznaniu na Żagań robi 3-5 punktów (Żagań i okolice) po dostawie do wszystkich punktów kierowca wraca na te same punkty rozładunkowe i zabiera pakty plus zwroty. Aha i jak mu starczy czasu to fajnie (pewnie warunek konieczny po podpisaniu umowy) tankowanie W Głogowie na bazie. Następnie podpisywanie dokumentów typu ,,zapoznanie się z normami spalania" ( na pytanie zadane (usunięte przez administratora) : jakie są przyjęte normy spalania ?, BRAK ODPOWIEDZI !!!* ) Załadunek rozładunek należy do kierowcy . Oczywiście zarobki jak za 6 dni pracujących to nawet na Ukrainę są za niskie.(usunięte przez administratora)

seba

Jak wam nie pasuje to opinie zachowaj dla siebie. Chcialbys zarabiac na krajowce tyle co na UE. I jeszcze udoic z kotla. Nie pasuje to ic do prywaciaza z trzema furami i ganiaj za pare groszy. Na woli jest jak jest kazdy nazeka,ale jakos nikt sie nie zwalnia. A ty jak chcesz zarabiac co wlasciciel to miej pretensje do siebie. Trzeba bylo sie uczyc a nie teraz pajacujesz.

kaczor
@seba

Aczym sie gam oniu rozni jazda po kraju i na miedzynarodowce? latwiej sie auto prowadzi czy co? Nawet krajowka powinna byc lepiej platna bo i autostrad mniej i parkingi bardziej syfiaste.

Bartosz

Aktualnie pensja nie wpływa na czas? Zaniepokoiłeś mnie informacją w tym zakresie, dlatego, proszę Cię o sprecyzowanie tego, co napisałeś. Mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja.

Acidburn

Mam propozycję jazdy po Kauflandem w Piotrkowie trybunalskim ktoś co porażki czy warto marnować czas?

Jezdzilem w podwojnej w grand pod amazon(usunięte przez administratora)tak jak on kierowcow czaruje to zaden nie ma takiego daru ciagle skracanie pauz many 3/4 letnie w najbiedniejszym wyposazeniu bez klimy postojowe nawet bez wejscia na pendrive pod radio mała kabina przy rozmowie mowi ze macie 7 stałej przyszedl grudzień wyplacono nam po 6200innym kierowca po 6500 innemu znowu tez inna sume na swoja obrone miał tylko to ze tydzien siedzielismy w domu co w SYLWESTRA pracowalismy z jednej strony nalezy mu sie pochwala bo kazal nam wybrac czy chcemy w sylwestra pracowac czy swieta HAHAHA i wyszlo z 7 stalej ze oni sami sobie ustalaja stała Omijanie autohof normy spalania. Pierwszy raz sie spotkalem z firma ktora na swieta powinna dolozyc choćby na karpia to oni jeszcze ucieli z wyplaty TRAGEDIA. Omijac szerokim łukiem

Glogow?

@Nowy

Glogow Grand i wszystko jasne

Łysy z brazzers

Jeździł ktoś na podwójnej na UE w tej firmie? Jak z wypłacalnościa? Bo z kolegą poszukujemy pracy i nie wiemy czy tracić na nich czas, dziękuję pozdrawiam ????

wellma24
@Łysy z brazzers

Jeździłam w Grandzie z partnerem na podwójnej obsadzie i o wypłaty można być spokojnym, zawsze na czas 10-go każdego miesiąca.

Łysy z brazzers

A te 7 tys miałeś za 3/1? Przedłużyli coś? Podobno dają jakieś premie na święta. A szef jak podchodzi do ludzi? Jak ze spedycja?

Ona za kółkiem
@wellma24

Cześć. Mogę prosić o namiar na ciebie? . Niedługo zaczynam pracę w tej firmie i chciałam o parę spraw zapytać?

dawno

też pracowałem i wiem że większość opini jest prawdziwa ,kto chce niech spróbuje ale ja nie polecam

Bartosz
@dawno

Masz oczywiście prawo do swojej opinii na temat pracy, ale fajnie by było gdybyś podał jakieś argumenty na poparcie swojego zdania. Liczę na więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia.

Tadeusz

Praca kierowców taka już jest i jeśli ktoś zaczyna taka pracę to niech nie marudzi. Polecam firmę, świetna.

MBA

Fachowa i solidna firma

Radek

Może w firmie brakuje pracowników a przecież wszyscy na to narzekają! stąd macie więcej godzin.

polo

widać ze ta firmę chwalą i nie ale powiem tak ze jak chodzi o prac po 15 godzin to norma ale widze ze nie wszyscy znają taką normę pracy

Szofer

Tyle oszczerstw a ja chciałbym tam pracować ma ktoś kontakt do szefa

Irek

Jak jest tak źle to zmieńcie pracę!!!Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Sp.z o.o - Głogów

• Jak się pracuje w Grand Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grand Sp.z o.o?

Grand Sp.z o.o