Opinie o GŁOTECH Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GŁOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GŁOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GŁOTECH Sp. z o.o. w Głogów

Czy GŁOTECH Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gość Nowy wpis

Nie polecam firmy.Dyspozytor od grafików nie porozumienie.Najpierw grafik dla swoich ,a potem jak zostanie jakaś resztka ze nie ma kto jechać to dla ciebie.Nie polecam firmy dla kierowców.

Robert Nowy wpis

Do wszystkich którzy chętni umyć samochód w tej myjni ostrzegam (usunięte przez administratora) chamstwo zero kompetencji . Kto uczył tych ludzi pewnie następny nieudacznik filipek porażka ,ale jaki zarządca tacy pracownicy ..Rok do tyłu samochód odkurzany czyszczony odbierałem czysty i pachnący a teraz pani pod nosem burczy sp j brak szacunku do klienta jak poszedłem do dyrektora na skargę głowa spuszczona coś burczał pod nosem zero zero zero

Bożena Nowy wpis
@Robert

Zgodzę się z panem też myłem i co samochód porysowany nie domyty szkoda słow mojich nigdy tam nie pojadę i nie polecam nikomu nie można nawet zwrócić uwagę bo straszą kierownikiem ciekawe jakim może ten w okularach Filip ten to ma dopiero podejście szkoda slow

jurek

Fachowcy z myjni (usunięte przez administratora) często palą lakiery w samochodach brak fachmana do nadzoru auta nie domyte synek doktora filipek zero pojęcia jego specjalizacja to (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

@jurek

Tydzień temu mój samochód mial kolor czarny po umyciu był czarny mat zero pojęcia o myciu pare lat tam myłem auto i nigdy nie było problemu gdy zmieniła się ekipa myjąca powstały problemy i chamstwo nie polecam

Jak wygląda rozmowa w GŁOTECH Sp. z o.o. na stanowisko Brygadzista? Z iloma osobami się rozmawia? 1 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Andrea

Mieli dobrych pracowników kazał zasuwać za (usunięte przez administratora) teraz ma nieudaczników ,kto przyjdzie normalny w takie warunki za takie pieniądze .Jeden szaleje LEXUS drugi FUL BMW lepiej niech wstawia okna to potrafi a nie prezesowanie . Teraz mam spokojną prace i godną płace

Wojtuś
@Andrea

Też tam pracowałem na nic nie mają A mechanik może tam zarobić najniższą krajową ,a jak Prezes by mógł to kazał by pracować za mniej niż najniższa! Powodzenia nie polecam . Nie ma co się dziwić, że nikt nie chce tam pracować.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU w firmie GŁOTECH Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Maniek

Po ostatnim myciu w waszej firmie na zajezdni PKS urwali mi lusterko oraz umyli mi bardzo kiepsko busa A gdy poprosiłem żeby mi poprawili to kazali mi (usunięte przez administratora) !!! Nie polecam .A na koniec pani mówi że bym więcej się tu nie pokazywał

Łucja

szukają kogoś na już do biura. Ma ktoś jakąś opinię na temat atmosfery oraz warunków i by się podzielił? Ile osób jest w zespole i jak w praktyce współpraca przebiega? Pisali coś na temat rozwoju zawodowego i szkoleniach, więc jakie są prowadzone i co z dalszą perspektywą, na jakie stanowiska można awansować?

Miejscowy
@Łucja

Miejsce do pracy tragiczne . Duża rotacja niskie zarobki i duże wymagania . Jeśli chodzi o warunki pracy to zimno. Nie polecam szkoda marnować swojego czasu

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w GŁOTECH Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.gov.pl pojawiło się 25 listopada kilka ogłoszeń.

Głotech

Proszę prześlij nam swoje cv na hr@sorpol.com.pl , a potem zaprosimy Cię na rozmowę

A może firma potrzebuje pracownika? Mają dobrą opinię.

gośc
@Zainteresowany

Ludzi którzy znają się na mechanice potrzebują .

Firma się zmienia, oby na lepsze ;) bo póki co wciąż przychodzą do mnie osoby, które pracują w tej firmie, a nie mają pieniędzy na nagłe, nieprzewidziane wydatki. Jeśli i Tobie mogę pomóc, daj mi znać. 512 310 938

kierowca

Firma wprowadziła do swojej oferty urządzenie asystenta pasa ruchu Mobileye i zainstalowała z powodzeniem w pojazdach Intertrans PKS SA.

Głotech
@kierowca

Potwierdzam coś się zmienia , wprowadzają nowe rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym , też piesi , Asystent Pasa Ruchu , Mobileye

fan
@kierowca

Faktycznie , Rysiek wprowadził te GPS i one działają , też coś kombinuje przy Mobileye

Firma się zmienia , wprowadziła ostatnio nowe usługi z zakresu telematyki , polecam

zadowolony
@Nowy

Zgadzam się z opinią jestem zadowolony z montażu urządzenia , profesjonalnie polecam szczególnie nowe technologie np GPS

ALAN
@Nowy

Jedyna osoba która chce coś zmienić, to Rysiek O. Kierownik Głotechu to powinien, krowy paśc na rowie a nie ludzmi zarządzać, dno i kilogramu chamstwa w tym człowieku.

lolo

Odradzam. Ogólna Wielka patologia zakładowa. Banda nieudaczników, niby wykształceni po studniach zarządzania ale matoły ze aż szlag.

Nie polecam tej firmy bo prezes tak szuka oszczędności że jak była oferta pracy za 1850 a dowiedziałem się że bym zarabiał na myjce tylko 1200zł netto a gdzie tu 155zł,oszczędności wielkie ,tam nie ma przyszłości nawet w intertrans pks kierowcom mało płaci,ale tak to jest jak kolegę ma się księdza który doradza aby zwykły robol,zasuwał za psi grosz

Rada

Może pomoże im msza odprawiona przez zaprzyjaźnionego księdza, w zaprzyjaźnionej parafii, najlepiej na godz.15-tą. Inna ewentualność , to afrykańscy szamanie...

Marti

Pracowałem kilka lat temu w tej firmie tragiczne i chaotyczne zarządzanie, tj wyżej ludzie bez pomysłu funfle i znajomi zwykłego pracownika wycyckać jak się da, kiedyś oferowali internet bezprzewodowy który praktycznie nie działał a jak działał to z tragicznymi lagami, ludziom u których montowali główne nadajniki nie płacili za dzierżawę ani za zużyty prąd

''

Spółka kierowana przez ludzi bez wizji i pomysłu na rozwój firmy, ale nie ma się czemu dziwić gdyż dominują tam układy rodzinno-koleżeńskie, a nie fachowcy. Lubią wyzyskiwać ludzi, a sprzyjają temu układy z PUP. Mają problemy z wywiązywaniem się z obowiązków wobec pracowników.

@''

Firma się zmienia , wprowadza zmiany też związane z GPS i telematyką

Zostaw merytoryczną opinię o GŁOTECH Sp. z o.o. - Głogów

GŁOTECH Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Piastowska 5
    67-200 Głogów