GŁOTECH Sp. z o.o.

Głogów

Opinie o GŁOTECH Sp. z o.o.

kierowca

Firma wprowadziła do swojej oferty urządzenie asystenta pasa ruchu Mobileye i zainstalowała z powodzeniem w pojazdach Intertrans PKS SA.

Nowy

Firma się zmienia , wprowadziła ostatnio nowe usługi z zakresu telematyki , polecam

zadowolony
@Nowy 14.07.2017, 22:41

Zgadzam się z opinią jestem zadowolony z montażu urządzenia , profesjonalnie polecam szczególnie nowe technologie np GPS

ALAN
@Nowy 14.07.2017, 22:41

Jedyna osoba która chce coś zmienić, to Rysiek O. Kierownik Głotechu to powinien, krowy paśc na rowie a nie ludzmi zarządzać, dno i kilogramu chamstwa w tym człowieku.

lolo

Odradzam. Ogólna Wielka patologia zakładowa. Banda nieudaczników, niby wykształceni po studniach zarządzania ale matoły ze aż szlag.

Nie polecam tej firmy bo prezes tak szuka oszczędności że jak była oferta pracy za 1850 a dowiedziałem się że bym zarabiał na myjce tylko 1200zł netto a gdzie tu 155zł,oszczędności wielkie ,tam nie ma przyszłości nawet w intertrans pks kierowcom mało płaci,ale tak to jest jak kolegę ma się księdza który doradza aby zwykły robol,zasuwał za psi grosz

Rada

Może pomoże im msza odprawiona przez zaprzyjaźnionego księdza, w zaprzyjaźnionej parafii, najlepiej na godz.15-tą. Inna ewentualność , to afrykańscy szamanie...

Marti

Pracowałem kilka lat temu w tej firmie tragiczne i chaotyczne zarządzanie, tj wyżej ludzie bez pomysłu funfle i znajomi zwykłego pracownika wycyckać jak się da, kiedyś oferowali internet bezprzewodowy który praktycznie nie działał a jak działał to z tragicznymi lagami, ludziom u których montowali główne nadajniki nie płacili za dzierżawę ani za zużyty prąd

''

Spółka kierowana przez ludzi bez wizji i pomysłu na rozwój firmy, ale nie ma się czemu dziwić gdyż dominują tam układy rodzinno-koleżeńskie, a nie fachowcy. Lubią wyzyskiwać ludzi, a sprzyjają temu układy z PUP. Mają problemy z wywiązywaniem się z obowiązków wobec pracowników.

Nowy
@'' 26.09.2014, 21:05

Firma się zmienia , wprowadza zmiany też związane z GPS i telematyką

Zostaw opinię o GŁOTECH Sp. z o.o. - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GŁOTECH Sp. z o.o.