Opinie o Autotop Przemysław Głąb w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Autotop Przemysław Głąb. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Autotop Przemysław Głąb o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autotop Przemysław Głąb w Głogów

Kinga Serwis

Jak tam Przemo? Masz za co opłaty zrobić? Mogę Ci przelać jakąś małą transzę ze względu na starą znajomość. Odezwij się Przemo

@Kinga Serwis

No teraz widzę jak licytują Cię Szatkowski piesku.Gdzie masz ludków co podkupiles z piękną Panią..Padło z ciebie.

JonyBravo Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w Hermes i powiem że pieniędzy do tej pory brak, nie płaci. Auto które było naprawiane w auto top jeszcze gorzej. Poprawki u innego mechanika to 6 tysięcy i jeszcze kolejne 2 tysiące do wydania.

Spizgus Nowy wpis

Nie polecam, zamiast naprawić mój samochód to go zepsuł .

Lidia Nowy wpis
@Spizgus

Tak w sumie to kto konkretnie? Ilu mechaników obecnie się tutaj zatrudnia? Są tu teraz jacyś pomocnicy? Widziałam, że kiedyś szukali.

Krzysztof Kochański

Pamiętasz mnie Głąbie? Pracowałem w firmie twojego syna Pawła Głąba w 2013 roku na budowie6w Toruniu. Oddaj mi w końcu pieniądze za pracę.

Honorata

Ale to w pracy na początku nie zostało ustalone, że nie można pić?

Przemo Nowy wpis
@Krzysztof Kochański

No pamietam .To niech twoje miasta zapłaci nam 250.000 zł.Ty dostałeś całość a my nie ułomny człowieku .

Jak długo trwa proces awansu w Autotop Przemysław Głąb?

Jonan

Człowieku daj se spokój to najgorsza firma w mieście. Nic nie robią niby auto naprawią kasę wezmą a auto jak było nie naprawione tak nie jest gdy je się odbiera.

@Jonan

Czekam na kasę do Wtorku.

@Jonan

To zapłaciłeś za nie naprawione auto.Dziwne.A może byłeś u okulisty i się pomyliłeś.

Lidia
@Przemo

A to nie zależy od tego co było robione? Bo chyba równie dobrze z czasem mogłoby wyjść, że jednak problem nie został należycie rozwiązany. To co wtedy, reklamacja?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Autotop Przemysław Głąb.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Autotop Przemysław Głąb?

Ty23

Czlowieku nie idz tam nie zepsuj sobie opinie bo ten człowiek ma taką opinię ze az wstyd na cały głogów (usunięte przez administratora) ludzi zdiera kase a nie robi nic w samochodzie. Poczytaj sobie opinię na jego temat

Stanisław

Bardzo polecam zakład.Szybko i sprawnie i z dowozem pojazdu.

Kinga Serwis

@Kinga Serwis

marek

UWAGA WAŁEK !! Po zakończonej współpracy ciężko o kontakt a wiadomo że pieniądze mają po prostu nie płacą bo taki mają sposób na biznes !!!! Trzeba było sprawe zgłaszać do kancelarii do windykacji wtedy dopiero wywiązali się z umowy zostawie tu namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.3I8. Niech karma wraca! Dużo wam zalegają??

@marek

Zapraszam pseldo Marku do zakładu Piastowska 5

@Przemo

No po co tam zapraszasz. W kednym miejscu ludzi oklamywales kradłeś kasę to poszłaś na drugie żenada gosciu skończony jesyes na Głogowie i nie tylko pseudo mechaniku. Do roboty rekawy lewe ręce złodziej zawsze będzie złodziejem. Byś poszedł do normalnej pracy to byś zaczął szanować ludzi i ich pieniądze a nie ich okradasz. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU BLEEEEEEE

Zofia
@2981

A piszesz jako były pracownik? Nie zostało ci wypłacone wynagrodzenie?

@2981

No super chcesz się sprawdzić pseldo mechaniku ze mną w pracy to dawaj .Sprawdzę twoje pojęcie o mechanice i to dziś .Zrobimy sobie fotkę jak płaczesz pod podnośnikiem.

Andrzej z Serbów

Ile mam czekać na zaległe pieniądze?

Uuu Andrzej nie doczekasz się

@On23

A ty co się wtrącasz w nieswoje sprawy. Szukasz pracy? Zapraszam do nas, zarobisz 100 zł w rok.

Sebek PHU Hermes

Zapraszam do siebie. Reaktywuję swoją starą firmę budowlaną.

Zapraszamy 733601100

@Andrzej z Serbów

No Andrzej z Serbów to mój sąsiad i mój przyjaciel i nigdy by tak nie napisał.Sprawe tego portalu podaliśmy do prawnika.Zaloguk się jako Pies i pisz opinie .Śmieciowy portal.

Głogów

Witam serdecznie. Kto wie, czy Przemysław Głąb oddał dług tej kobiecie, od której pożyczył na spłatę Skoda, które wziął na Sebastiana? Chodzi o panią Kingę.

Serby
@Głogów

Też o tym słyszałem, to było za czasów PHU Hermes, tej firmy założonej na Sebastiana. Kinga swoją firmę dobrze rozkręciła, a Hermes upadł. Długu też pewnie nie oddał.

@Serby

No Kinga powstała z Hermesa podkupił pracowników i po paru miesiącach podl.Szatkowski otworzył już na kolejną osobę firmę.Yeraz komornik szarpie.

Głogowski chłop

Dużo komentarzy odnośnie tej firmy tu widzę i szczerze mogę potwierdzić, że są prawdziwe. Firma jest tragiczna. Szef nie płaci w terminie. Zawsze daje jedną transzę np 200 zł i potem zwodzi przez kolejny tydzień pracowników. Pracowałem u niego i wiem jak ten zakład wygląda od środka. Nie polecam jako pracodawcy i nie polecam jako Mechanika. Pozdrawiam

@Głogowski chłop

Tu są sami (usunięte przez administratora) przez głąba

@Głogowski chłop

Chłopie do roli .Masz jakieś problemy to zapraszam.Podaj nazwisko choć jednego mechanika co nie dostał wypłaty pomimo (usunięte przez administratora) jakiego zrobił jak ty pseudo fachowcy psują opinie warsztatom i ich właścicielom .Do garażu

Właściciel tego zakładu jest niewypłacalny. Wyeksmitowali go z Serbów bo nie płacił i teraz w Głogowie koło zajezdni ma warsztat. Nie płaci nikomu - ani pracownikom, ani właścicielom budynków, które wynajmuje. O znajomości fachu, to w ogóle nie będę się wypowiadał. (usunięte przez administratora)

Przemo

Dlaczego piszesz jako anonim Zadzwoń zobaczymy kto jest wypłacalny 733601100 A tylko nie zapomnij o kasie.

Jacek z Wrocławia

Nie pracujcie u tego człowieka, bo to zwykły (usunięte przez administratora) Pracowałem u niego w 2014 na budowie i mi nic nie zapłacił. Dowodził nami jego (usunięte przez administratora), który uciekł na końcu z budowy i nam wypłat nie dał!

@Jacek z Wrocławia

No wyleczyłem alkohol Do dziś piszą że nie bo ma Wrocławiu jesteś bezrobotny WSTYD

Jak sobie Założysz jak on sobie nie życzy. Żenada

@On23

Normalnie, tak samo jak na Pawła, Sebka i Marzenę.

@Przemo

A czemu nie na siebie bo co skarbówka się za ciebie wzięła? Za mało ludzi oszukałeś? Ciekawe dlaczego na siebie nie weźmiesz? Najgorszą firma w głogowie

@On23

Nie interesuj się kolego. Jakbym mógł, to bym na ciebie założył i wziął leasing jak kiedyś, gdy na Sebka założyłem PHU Hermes i wziąłem skody, he he he

@Przemo

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy co ja bym wtedy zrobi łosiu co Serby już pożegnałeś? No tak więcej okradłeś ludzi niż zrobiłeś tak jak powinno być. No ale cóż (usunięte przez administratora) będzie oszustem a (usunięte przez administratora) Nie myśl sobie że z kogoś głupka zrobisz. Już nagle lokalizację zmieniłeś ZENADA

@On23

Ty głupcze. Takich jak ty można tylko w konia robić. Dostarczamy wam pracy, a że nie umiecie robić cwanie, to jesteście biedakami. Żegnam

Wojtek
@Przemo

Widzę że dalej brak kultury do ludzie sensie nic się nie zmieniło. A nawet widzę że firma 7padla na Serbach i się przeniosła ale Głogów mały więc wszyscy wszystko wiedzą że tak robisz i że masz zero kultury jedyne co to oszukujesz dalej. I prubuje sz zakładać na kogoś bo Ty już zadłużony wszędzie i u każdego. Mało tego nie dajesz dalej faktur ani PARAGONÓW NIE POLECAM TEGO GOSCIA I TEGO PSEUDO WARSZTATU. OMIJAJCIE DUŻYMI ŁUKAMI

Astra2891
@On23

No zrobiłeś i to na nie małe pieniądze i zwalales na jednego z twojej pseudo firmy Przemka ze wymieniał nam olej ale tam nie tylko to było do roboty a ty wzięłes kasę a nic nie zrobiłeś mało tego wyzwales nasze 3letnie dziecko. Więc nie polecam żenujący zakłamany gosc

Astra2891
@Astra2891

@on23 miało to być do właściciela firmy autotop

Astra 2891
@Wojtek

On nie ma kultury zobacz jak on do mnie (usunięte przez administratora) wiadomości wyżej napisał. Powiedziałam że wziął kasę za wymianę gum to powiedział że mogłam facetowi założyć by mi dziecka nie zrobił. Zaznaczę ze dziecko wtedy było małe i co ona winna????zaznaczę ze wziął od nas nie małą sumę pieniędzy. A dodam że ani faktury ani paragonu nie daje. Jak zajechałam na plac to zgywal głupka bo myślał że ja popuszczę że nie przyjadę tak samo żona śmiała się bo ewidentnie wiedziała co jest grane. Wydzwaniała pan na messenger mało tego jakie on ma słownictwo to jest poniżej zera. Ja nie polecam tego zakładu.

@Astra 2891

Zapraszam do zakładu na rozliczenie .Administrator tej strony ujawnił mi twój numer tel.Za kłamstwa drogo zapłacisz ale nie finansowo.

Kiler
@Wojtek

Potwierdzam,cham i prostak.No i oczywiście (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Sówka z Częstochowy

Oddaj mi dług Maciek!! Ile mam czekać jeszcze? Rodziny się tak nie (usunięte przez administratora) Współczuję Sebkowi za to że oddał całego siebie dla All Glass,(usunięte przez administratora).. PHU Hermes do dziś na niespłacone leasingi za skody, a ty się w warsztat bawisz!? Chłopie, rodzinę utopiłeś, Paweł i Oskar nie chcą mieć nic z tobą wspólnego! Marzena mówiła ile musiała oddać za PHU Minerwę. Brak słów na to co zrobiłeś

@Sówka z Częstochowy

No najpierw podziękuj za pomoc ze strony .Głąbów .Bo tyle co żeście zyskali to nikt wam nie do.

Wiesiek

Najgorszy mechanik w Głogowie

Gowork usuwa komentarze

Widzę, że dalej kantują.

Jakub Z JAMu

Hejka Przemo, co słychać? Wpadasz do Kalisza? Mamy fajną budowę do ogarnięcia.

@Jakub Z JAMu

Wpadam, potrzebuje pieniędzy rzeby spłacić Sebka lising. Pamiętasz jak wzielem skody na jego firmę PHU Hermes?

Kocur

Jak tam praca w Auto Top serwis? Słyszałem, że w tym miesiącu znowu nikt wypłaty nie dostał. Przelał wam chociaż jakąś transzę np. 100 zł?

Jacek z Wrocławia

Trzeba jakiś pozew zbiorowy przeciw niemu złożyć. Ale w sumie to firma wtedy była na Pawła, więc to on jest dłużnikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Autotop Przemysław Głąb - Głogów

• Jak się pracuje w Autotop Przemysław Głąb?

Zobacz opinie na temat firmy Autotop Przemysław Głąb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autotop Przemysław Głąb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autotop Przemysław Głąb
1.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Kamienna Droga 2
    67-200 Głogów