Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

pomocyyyyyyyyyyy

Może ktoś zdradzić na czym polega nisko oprocentowana pożyczka na zakup mieszkania? Ile to "nisko"? "pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania)"

Jan
@pomocyyyyyyyyyyy

Jeżeli chodzi o pożyczkę to musisz znaleźć 3 żyrandol tj.pracownikow TW na umowie stałej co zaciebie podzyruja.Jezeli chodzi o kwotę to ci nie powiem ale to są rzędu 40-60 tys,zł.chyba na 2% więc jeżeli o ceny mieszkań w Wawa zupełnie śmieszne!Najlepiej jak dostałeś propozycje pracy przyjdz i dopytaj .Zreszto parę informacji jak przerzucisz forum do wyczytasz o DUZYCH zarobkach ,godzinach pracy,DODATKACH .No ale najlepiej u źródła i dopytuj o wszystko.Taka moja rada.

@pomocyyyyyyyyyyy

Przy 60 tys na 5 lat wszystkie odsetki to 1200 zł

Robert

Witam. Dostałem jakiś czas temu ofertę pracy na Ekspedytora. Wynagrodzenie 4500 brutto+ 30% premii. Czy mając wyższe wykształcenie jest sens się w to bawić? I mając doświadczenie w transporcie publicznym na różnym szczeblu? Czy raczej sobie odpuścić?

Patryk

Witam mam pytanie Ile teraz wynosi wynagrodzenie odrazu po kursie ?

@Patryk

5200 brutto podstawy+30%premii+300-500 brutto za punktualnośc grafikową. Jak się weźmie premie plus dodatki to jakoś 5300-5500 na rękę.

R4
@Patryk

Do ręki bez nadgodzin weźmiesz 5,5 tys.

Jan

Witam ,mam jedno pytanie ,a mianowicie na czym polega dofinansowanie kierowcy? BO w ogłoszeniu jest zawarta taka informacja a nie mogę nigdzie się doczytać.

Motorniczy

Rozmowa kwalkwikacyjna

Łatwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Ossek

Witam czy ktoś podpowie na jaką stawkę brutto można liczyć jako pracownik budowlany?

Przepraszam zainteresowało mnie ogłoszenie kierowca pow.3 5 DOFINANSOWANIE czy mógłby mi ktoś napisać na czym polega owe Dofinansowanie ???? C o się za tym kryje,bo w ogłoszeniu nie jest rozszerzone.

Wojtek

Dzień dobry,czy mógłbym otrzymać parę zdań odnośnie kierowcy kat.C ,na temat p charakteru pracy ,oraz rzecz kluczową WSTEPNE JAK I POZNIEJSZE ZAROBKI bo wymagań to ktoś napisał na parę tys.zl.Wiec chyba i pensja adekwatna do zainwestowanych uprawnień oraz zdanych egzaminów.Czy są szkolenia na które kieruję firma i kilka opinie z perspektywy pracownika ,te są najcenniejsze.Bez koloryzowania tylko obiektywne .Bo jak każda praca ma + jak i - .Ogłoszenie pojawią się co jakiś czas , gdzie problem? Dziękuję za każdą wiadomość że strony pracownika .Pozdrawiam

Mac1

Te nowe tramwaje są tragiczne. Jest tam mała ilość miejsc siedzących że następne chyba będą wagony towarowe.

Podróżny

Czy można prosić o to,że jak tramwaj czeka na przystanku na światłach zimną porą a zwłaszcza rano to,żeby zamykać drzwi bo wchodzi zimno a ogrzewanie ciepła uruchomione...Są przyciski w drzwiach i każdy sobie otworzy

Y
@Podróżny

Mógłbyś to samo, ale po polsku napisać, z zachowaniem interpunkcji? Bo ni (usunięte przez administratora)nie wiadomo, o co Ci chodzi

Hhhbn

W tym roku w wyborach wystartuje Robert Bąkiewicz ONR

Hjjjjj

Myślę, że jest doskonały argument i okazja aby w referendum zapytać Polaków czy chcą być nadal w tak skorumpowanej (usunięte przez administratora) jaką jest Unia Europejska…! Ja głosuję za POLEXITEM…!

Hjjnb

tusk ryży tyfus jeszcze nie POwrócił do koryta a chce już blokować media I wolność pisania w necie

Bjjnnn

tusk otoczył się ochroną za pieniądze podatnika, ukraine białorusiny ciapate napadają Polaków co chcą to robją CZY NIE JEST TO KOLONIZACJA PL

Gjhbbbb

On

Jak się pracuje na stanowisku robotnik magazynowy? Jaka atmosfera? Czy są płatne nadgodziny?

Hjjjnj

Tusk to likwidator, etniczny Niemiec (gdański autochton, którego przodkowie nie zmieścili się na statku Gustloff ewakuujących Niemców z Gdańska) i wykonawca wrogiej Polsce NIEMIECKIEJ POLITYKI. 1. zlikwidował wojsko przy ruskiej granicy, wszystkie jednostki na wschód od Wisły 2. zamknął nawet fabrykę prochu, niemal zabił przemysł zbrojeniowy 3.ziemię za ścianie zachodniej oddał prawie darmo Niemcom 4. na rozkaz Niemiec zlikwidował stocznie, fabrykę silników okrętowych Cegielski, przemysł samochodowy, przemysł elektroniczny , przemysł włókienniczy 5, zlikwidował 3/4 górnictwa a to zaplecze surowcowe naszej energetyli i opał dla ludzi , którego brakuje co w tym roku pokazało sę 6. Zlikwidował setki komisariatów policji (ok. 400) 7. zlikwidował szkoły, żłobki, przedszkola szpitale, przychodnie…..wszystko, wszystko 8. pozamykał linie kolejowe 9. zlikwidował PKSy 10. razem z Pawlakiem chciał nas na 50 lat uzależnić od rosyjskiego gazu, czemu zapobiegła dopiero Unia 11. Polski przemysł spożywczy oddał darmo zagranicy i teraz zagranica dyktuje głodowe ceny rolnikowi 12. port w Gdyni oddał w zarząd obcym !!!! A to infrastruktura krytyczna 13. przygotował do sprzedaży Rosjanom Azoty i Lotos, a to dopiero początek bo miały buć kolejno rafineria na Litwie w Możejkach i reszta przemysłu paliwowego. Czyli dziś by Polski już nie było bez paliw, bez prądu. To co wymieniłem to tylko wierzchołek góry lodowej z działalności Tuskdojcza. Pamiętamy jak w pokorze na molu w Sopocie odbierał polecenia od swojego szefa. Rządy Tuska okazały się dla Polski zarazą, gangreną i wielkim nieszczęściem.

nowy

Witam. Jakie opinie o zakładzie naprawy tramwajów T3.

zozio
@nowy

T3 to sami kretyni, Adrianek z deka upośledzony, ten Michał to całkiem przyzwoity. Kiedyś był taki Hawryło czub to mało poiedzienie, ogulnie średnia inteligencja tych ... . Jest masakrycznie niska. W zespole znajdziesz takiego żuka, całkiem bystry, za nim chodzi taki robercik porazka inteligencji, Jest jeszcze Jaruś- ja (usunięte przez administratora) Adrianek junior - masakra. Oraz taki dekiel z Bydgoszczy dno totalne.

Barbara
@nowy

Coś konkretnego chcesz wiedzieć? Cieżko odpowiadać jak nie wiadomo czy interesują Cię zarobki czy bardziej może atmosfera. Na jakie stanowisko planujesz aplikować?

nowy
@Barbara

bardziej zależy mi na atmosferze w firmie, aczkolwiek zarobki też są istotne.

T3 - Dno

T3 - to jakaś intelektualna porażka, jak można z Haw-ryła było zrobić mistrza, On ma pojęcie jak świnia o układzie słonecznym, Albo Adrian, człowiek z IQ mniejszym od średniej krajowej, o co tu chodzi ?

Lucek

Witam, Udzielił by ktoś informacji na jaką stawkę można liczyć na magazynie i jakie są warunki pracy bo widziałem ostatnio ogłoszenie na magazyn pozdrawiam .

Chikita

Witam Czy ktoś orientuje się ile zarabia nowo zatrudniony motorniczy? Jaka jest podstawa i co do tego jest dodatkowo? Czy jest jakaś tajemnica wysokość zarobków dla osób ubiegających się na to stanowisko? Mam nadzieję że ktoś odpowie. Pozdrawiam

@Chikita

Po sierpniowych podwyżkach stawka dla nowego wynosi 4800 zł, do tego jest 30% premii liczone od podstawowej stawki plus 500 zł premii za punktualność. Obie premie bez żadnego problemu się bierze. Wszystkie stawki oczywiście brutto.

motor z czwórki
@Gość

Taaa, bez problemu... Piśnij choć słówkiem że jesteś niezadowolony z czegoś w pracy- punkty i po premi. Postawisz torbę na pulpicie, zauważą cie, po premii, pojedź 1 km/h szybciej niż ograniczenie szybkości, a stoją teraz z radarem i mierzą z krzaków, to także po premi. Dostaniesz ponad 1000 złoytch mniej za wykroczenie na które pies nawet lizakiem by nie mahnał bo mu czasu byłoby szkoda pisać kwita za pięć dych. Jeżeli chcesz się przyjąc, droga wolna. W krótkim czasie staniesz sie sfrustrowanym gościem, agresywnym wobec wszystkiego dookoła ciebie i odkryjesz że stałeś sie (usunięte przez administratora) tej chorej firmy

er jeden
@Chikita

Zawsze znajdą się tacy, którzy narzekają. Prawda jest taka, że większość osób bierze wszystkie premie. Jest tak jak napisał kolega wyżej: 4800+1440+400+godziny nocne i weekendy. Potem podstawa rośnie. Z dodatkowych rzeczy: jak dobrze pracujesz, to bierzesz nagrody półroczne i roczne, a potem co 3 lata Wzorowy Motorniczy. To już nie wszyscy, ale czasami się uda.

@Gość

Nie rozśmieszaj mnie człowieku i nie opowiadaj ludziom bajek.

@Chikita

4800 brutto podstawy, plus 30 % premii liczone od podstawy plus 500zl premi za punktualność, wychodzi razem Ok 6800 brutto

Zorientowany
@motor z czwórki

wszystko co piszesz jest prawdopodobnie określonymi odgórnie zasadami, których należy przestrzegać. trudno żeby pracodawca płacić premię komuś kto ostentacyjnie olewa jego wymagania...

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.