Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Los

trzask cemping, Młodzi uczcie się jak kasta manipuluje wyrokami. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie pozostawił kamienice (usunięte przez administratora) a NSA wydał wyrok całkowicie odwrotny. EU chce by kasta rządziła w Polsce. Pytam się czy on jest na urlopie bezpłatnym???Bo w ratuszu w ogóle nie urzęduje. Nastepna sprawa rządu usunąc tego tumana z funkcji prezydeta i powołać komisarza

Hjjbbb

tusk obrońca POtomków zbrodniarzy i złodziei z III Rzeszy Niemieckiej ma inne zadanie aby dokopać Polsce i (usunięte przez administratora)Polaków. Taka jest racja stanu niemiec i rosji. 1-go wrzesnia,na Westerplatte zasiadzie ze swoja banda na trybunie honorowej w towarzystwie ursuli i szwabow,czekajacych na unicestwienie Ukrainy.trzaskowski zapewni oprawe muzyczna i bezpieke

Aleksandra
@Hjjbbb

A jak Twoja wypowiedź odnosi się do tej firmy?

G
@Aleksandra

Nijak, to debil

Wrum

Witam. Chciałem zapytać o "ciekawość" trasy. Z tego co czytam to są te lepsze i te gorsze kursy. Co jest tego głównym wyznacznikiem? Długość, podatność na opóźnienia, trasa mało ciekawa? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

@Wrum

To dość subiektywne które trasy są lepsze, a które gorsze. Są osoby, które wolą trasy krótsze, bo łatwiej tam utrzymać punktualność , szybciej można skorzystać z wc itp. A inni wolą trasy długie, bo im szybciej mija czas, zrobią trzy kolka i do domu. Dodatkowo są trasy z bardzo dobrze ułożonym rozkładem, gdzie ani nie trzeba specjalnie gonić, ani gubić czasu, a inne są bardzo problematyczne pod tym względem , na pewnych odcinkach jeśli chce się być punktualnym, trzeba na prawdę cisnąć, z kolei na innych trzeba bardzo uważać, żeby nie nałapać przyspieszeń

Wrum
@Gość

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Gjjhhh

tusk, trzaskowski czy hołownia to wydmuszki oni niczego nie napiszą i niczego nie wymyślą bo za nich myślą i piszą inni. To bezwolne narzędzia do realizowania cudzych interesów

Motorniczy

Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Rafi

Witam na jakie wynagrodzenie może liczyć mechanik taboru bo widzę że ciągle są ogłoszenia zastanawiam się czy warto tam wogole składać papiery?

Aga

Napiszcie mi proszę przykładowy grafik motorniczego? Mam małe dziecko i zastanawia mnie jak taki grafik wyglada bo słyszałam, ze pi wieczornych zmianach jakoś późno wraca się do domu?!

a
@Aga

Pierwsza znane możesz zacząć przed 4 rano a skończyć nawet o 16. Oczywiście jak kończysz o 16 to później zaczynasz. Pracujesz maj 10 godzin. Druga zmiana może zacząć się o 12 a ostatnie wozy zjeżdżają koło 1 w nocy

@a

Czyli dobrze rozumiem, ze pracuje się po 13 godz.? i nigdy nie będzie wiadomo o której się wróci do domu?

@Aga

Nie, to nie tak. Dziennie maksymalnie pracujesz 10 godzin. Dostajesz grafik na cały miesiąc i masz tam podaną godzinę rozpoczecia, godzinę zakończenia pracy, oraz miejsce gdzie zaczynasz i gdzie kończysz. System pracy wyglada mniej więcej tak: dwa tygodnie pierwszej zmiany ( może zaczynać się od godziny Ok 3:30 ale również koło 6:00) wolny weekend a po nim dwa tygodnie drugiej zmiany. Co drugi weekend jest wolny, natomiast w tygodniu dostajesz wole dni w zamian za pracujące weekendy. Oczywiście jeśli gdzieś masz 10 godzin pracy Tomasz tez krótsze dni, w których pracujesz np. 4-5 godzin. Ilosc godzin w miesiącu musi się zgadzać z kalendarzem, czyli ilosc pracujących dni w danym miesiącu mnożysz przez 8, i to jest nominał godzin do przepracowania w danym miesiącu ( przykład : w sierpniu tego roku mamy w kalendarzu 31 dni, mamy 4 weekendy plus dodatkowo 15 sierpnia jakieś święto, czyli w sumie mamy 9 wolnych dni w całym miesiącu, czyli mamy 22 dni pracujące, mnożymy 22 razy 8 i wychodzi, że nominał godzin w sierpniu wynosi 176 godzin)

@Gość

Super, właśnie o to mi chodziło. Bardzo dziękuje za szczegółowy opis. Pozdrawiam

Elżbieta
@Gość

czyli nie ma dodatkowego wynagrodzenia za pracę w weekendy??

@Elżbieta

Oczywiście że jest, dokładnie to dodatek za pracę w święto

Hvvb

REPARACJE 16 B/$ = KONFISKATA 16 B/$ :. . markety, fabryki, banki, konta bankowe, ruchomości : statki samoloty, jachty motorowery, obrączki, kolczyki, kolie, złote zęby, protezy tytanowe, torebki, zegarki, telefony... i nieruchomości ITD... ... REPARACJE wojenne dla Polski od niemiców to 16. 000. 000. 000. 000 BILIONÓW DOLARÓW !... 7 MILIONÓW Polaków a za każdego Polaka 1 MILION $ = 7. 000. 000. 000. 000 BILIONÓW DOLARÓW + 4 BILIONY $ za KRADZIEŻ i ZNISZCZENIA + 5 BILIONÓW $ za lukrum cesans - ZA BRAK Polaków i za to co NIE ZAROBIONE z powodu BRAKU Polaków i MAJĄTKU NARODOWEGO !... 16. 000. 000. 000. 000...

Ghggg

Po pierwsze Niemcy nie robią przetworów na taką skalę jak Polacy. Bimbru pewnie też mniej pędzą. Kolejna rzecz, że w Polsce produkuje się dużo mniej cukru niż kiedyś. Plantacje buraków cukrowych to rzadkość w porównaniu do lat 80tych czy nawet 90tych, gdzie praktycznie w każdym gospodarstwie była plantacja. Kolejna rzecz jest taka, że za Balcerowicza bezmyślnie i bezkrytycznie sprzedawano i zamykano m.in. cukrownie byleby tylko wepchnąć w obce ręce. A obce ręce nie zamierzały u nas inwestować, tylko zamykały i likwidowały - złodziejska prywatyzacja Balcerowicza

Yggg

Mylisz się ryży ma zostać premierem, zlikwidować polski złoty, polska konstytucję podporządkować unii czyli NRD. Bo w NRD rządy przejęli bliscy współpracownicy Putina ze STASI (Angela M. była działaczka FDJ). Polska z rządem PIS bardzo im przeszkadza w realizacji planu uzależnienia energetycznego, tak jak Ukraina Putinowi, bo dostosowali częstotliwość swoich sieci energetycznych do europejskich i mogli by eksportować tania energię elektryczna.

Hjhb

Kiedy niemcy wreszcie zapłacą Polsce reparacje za napaść w 1939

Ghbvvv

Tusk przypomina śmigłego Józefa Stalina, który chciał błyskawicznie zamienić Polskę w 17 republikę sowiecką. Śmigły Tusk - za niemieckie pieniądze zamierza zamienić Polskę w 17 land rzeszy niemieckiej…

Kandydat kierowca c

Witam ,jestem umówiony na rozmowę o pracę w t1 i mam pytanie,czy ktoś pracuje jako kierowca C w TW i mógłby udzielić informacji jak ta praca wygląda? Każda opinia mile widziana . Dzięki za odpowiedzi

...
@Kandydat kierowca c

Sprawa jest prosta jeździsz z brygada tzw.brygadowka,więc jedynie co wozisz to chłopaków oraz kosz ..A i najazdy podwozie na tory.Prsca 3 zmianowa tj.grafik rozpisany na cały miesiąc.....bo poprostu musi być obsada 365 dni.na 3 zmiany.NON STOP!!! ..Na początku tj.ok 2 lata jeździsz z całym ekwipunkiem po zajezdniach tramwajowych i uzupełniasz braku kierowców tj.chory urlop itd.Ludzie generalnie pomocni ,ok.Natomiast jeżeli chodzi o pieniążki to na kurierce więcej zarobisz.Tylko wszystko na konto.Pracowalem kiedyś jak na Warszawę przy tyłu uprawnieniach co TW wymagają znalazłem lepiej płatna pracę,nie narzekam.Ktos kiedyś powiedział tam gdzie dobrze płacą ludzi nie szukają,coś w tym jest.Pojdz zobacz ,poczytaj na forum i wstępnie rozeznsnid będziesz miał.Pozdrawiam

@Kandydat kierowca c

Wyglada to w ten sposób praca zmianowa ,cały rok ,na okrągło.Piatek Świątek, sobota,niedziela x3 zmiany!!!!. Uprawnienia to się na rozmowie dowiesz jakie potrzeba,ale wcale nie tak mało.Zadnych uprawnień od pewnego czasu nie finansują,współfinansują.Kasa bardzo skroma ,zreszto jak są dobre zarobki to ludzi firmy nie szukają,tu natomiast,poczytaj.Wyciagaj wnioski czytając opinie a są prawdziwe.

Fnbv

Módl się fałszywy zdradziecki ryju bo jak MY POALCY wyjdziemy na ulicę to z ciebie gnido ruda zostanie plama Wezwania do obalenia lagalnej wladzy sa w Polsce, jak i w wielu innych panstwach, karalne, i to nie tylko grzywna. Tusek chyba powoli traci kontrole nad samym soba. Jest niebezpieczny bo staje sie czynnym wrogiem pokoju spolecznego. Trzeba go jakos trwale uspokoic.

Natalia
@Fnbv

A co to ma wszystko do tej firmy ?

Nowy11

Witam.Stanowisko eksp.ruchu.Prosze o krótki opis pracy na tym stanowisku,ale nie o grafiku i pieniążkach bo to już wiem.Bardziej chodzi mi o to na co zwracać uwagę,jakie cechy są przydatne,co robisz w ciągu zmiany,jakie są minusy,gdzie uważać i czego nie robić....Gdyby ktoś, coś to z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Sagi85

Czesc. Moze orientuje sie ktos na czym polega praca kierowcy z kat C.

@Sagi85

ROBOTA 3 ZMIANY....NIEDZIELA,SOBOTA SWIETA,SYLWESTER,BOZE NARODZENIE....REASUMUJAC CALY ROK 24h,zależy od zmian.Jezdzisz na zajezdnie po Warszawie ,tam parę dni,tam parę dni itd.Pieniazki raczej cienko,ludzi brak.Poczytaj sobie i wyciągnij wnioski.Jedyne co ci każdy w TW powie to wszystko na konto,reszty plusów nie widzę.

@Sagi85

Witam czy kolega się czegoś dowiedział? Jaka to praca i co się wozi czy czym jeździ?

@Kandydat

Witam,poczytaj forum tam ludzie opisują jak wygląda praca kierowcy .Jak Ci odpowiada praca przez 7 dni w tygodniu na 3 zmiany i jeździć z torba ciuchów po zajezdniach do obsady to już połowę wiesz.Domyslasz się że to praca w której pieniądze wędrują w całości na konto,to już też wiesz.Zakres uprawnień możesz przeczytać w ogłoszeniu,pieniądze moim zdaniem nie adekwatne do dni,świat, niedziel itd .do zarobków.Zastrzegam ze to moja prywatna opinia i dlatego już nie pracuje,rozstałem się uprzejmie.Ludzie różni jedni pomocni,drudzy nic ci nie podpowiedzą,doradza bo to nie ich sprawa,mimo że wiedzą o co chodzi.Taka narodowa przypadłość.Czy bym polecił komuś,ciężko określić ponieważ jeśli odpowiada Ci praca np.w sobotę iść na 22,w niedzielę na 6,we Wigilię na 6,14,22,sylwestra itd.to startuj.Popracuj i podziel się opinia jakich ludzi spotkałeś,jak się pracuje,to ważne żeby przyszli kandydaci mieli chodz wstępny zarys warunków i zakresu pracy.A firma stabilna,no ale to jest rzecz zrozumiała.

@Piotr

Dziękuję za odpowiedź,a jeszcze jedno pytanie.Czy zaczynając prace z danej bazy ,zajezdni ,będę na niej kończył ?czy będę się bujać komunikacja miejską bo samochód którym dojechałem do pracy zostawiłem na innej zajezdni?

@Kandydat

Na której zacząłeś na tej koniczysz ,z tym problemu nie ma Tylko podróże uskuteczniasz tam 2 dni na 3 zmianę, tam 5 dni na 2 zmianę, tam na 1 zmianę...itd.Osada musi być przez cały rok na 3 zmiany.Rozpisza ci grafik i jeździsz po zajezdniach z tobolem ciuchów...A czy tramwajem,autobusem..czy autem Twoja sprawa .Masz być.Czy trudno zdać raczej każdy ogarnięty gość zdaję....Tylko należy się mocno zastanowić bo to to czy Wigilia,Nowy Rok,majówka...praca.Jak odpowiada a jak byłeś na rozmowie to wiesz jak duże będziesz pieniążki zarabiał jak wszystko pasuje to konkurencja mała.....A roboty dużo.

@Igor

Dziękuję za odpowiedź ,wiem że to praca zmianowa i liczę się z tym że piątek świątek i niedziela.Pracuje na tirach i po tylu latach mam dosyć. Szukam czegoś na 8 godzin i żeby być w domu.A jeszcze się zapytam co jeszcze kierowca robi poza jazdą ,czy też partycypuje w pracach załogi itd? I jak wygląda obsługa floty samochodowej,bo rozumiem że autem jednym się nie poruszam,tylko co dzień innym?(chodzi mi o podstawowe czynności eksploatacyjne)Pozdrawiam

@Kandydat

Sytuacja jest taka że na zajezdniach są różne auta i musisz nauczysz się ich obsługi,inaczej pachnie kłopotami tj.zamiast premii 30% dostaniesz mniej.Nie wiem ile ale uwiez że umieją to ocenić.Jezeli TIR to opcja dobra ,wszystko na konto.. itd.Tylko polecam bym ,tylko podkreślam ISC OSOBISCIE NA OBOZOWA DO MPO i porównaj warunki jakie ci proponują tu i tam.W MPO mas,2 zmiany w soboty extra płatne. No ale powiem szczerze która opcje wybierzesz czy MPO,WODOCIAGI,TRAMWAJE,AUTOBUSY...na pewno wybrałeś lepiej niż u (usunięte przez administratora).Warto się trochę zainteresować i podpytać po różnych firmach.A do Tramwaji ,zapraszamy ,na pewno lepsza opcja niż prywaciarz,o pieniążkach nie wspominam bo wiesz ze gubo mniej będziesz zarabiał.No ale tak to działa,zapraszamy

@Piotr

Dzięki,za wszystkie info ,roboty się nie boje ale chyba jednak odpusze i zostanę tu gdzie jestem.Naczytałem się na forum, to te opinię takie nie zaciekawe na temat przełożonych i stosunków między ludzkich.Na rozmowie to wszystko cacy a jak już podpiszesz to się robi ciepło ???? dzięki jeszcze raz Pozdrawiam

Daniel
@Kandydat

To nie tak do konica źle ,natomiast pieniążki nìezaduze.....I cały rok....możesz sobie pojeździć i porównać jak chcesz skończyć z TIR .....podjedź do firm podpytać ,a możesz do VEOLIA były spec ponoć kiedyś potrzebowali..Tylko jak ktoś wspominał najlepiej te sprawy osobiście.Bedziesz miał wgląd,porównanie,gdzie bliżej do domu itd.Warto się rozeznać, a jak byś się nastawił na Tramwaje oczywiście zapraszają!!!!!!!

Może kierowca c

Witam,zapytam się obecnych kierowców.Czy ciężko jest zaliczyć kurs na pojazdy uprzywilejowane jakie wymagają do pracy w TW?

Warszawiak

Gdzie lepiej tramwajach Warszawskich czy MZA Miejskie Zakłady Autobusowe daje przykład po kursie w tramwajach 4400 brutto +premie około 1000zl nie wiem czy premia brutto czy netto okres 2lata próby w autobusach 5100bruto premia 300zl 2lata okres próby

Warszawiak

Witam.Wszystkich to tak w skrócie to gdzie lepsze zarobki i warunki pracy w tramwajach Warszawskich czy MZA kierowca autobusu

@Warszawiak

W TW. Różnica coraz mniejsza, ale tramwaje ciągle trochę więcej płaca

Barbara
@Gość

A wiesz może ile konkretnie można zarobić na tramwajach?

@Barbara

4400 podstawy brutto plus 30% premii od podstawy plus 500 zł premii za punktualność

Robert

Warto tutaj pracować na stanowisku motorniczego ? Słyszałem wiele negatywnych opinii, szukam potwierdzenia.

@Robert

Podjedź na pętle, pogadaj z motorniczym. Tu na forum najczęściej wylewanie żali. A jak przychodzi do rekrutacji to kilkadziesiąt osób na jedno miejsce. Praca jest ciężka, ale pewna. Umowa o pracę, pensja w terminie. Dofinansowanie do wczasów. Pełen socjal.

Bo

można wiedzieć Jak wygląda rekrutacja ?

@Bo

Pierwsza cześć to test przez internet. Jak zaliczysz to kolejny etap jest na symulatorze jazdy tramwajem, po zaliczeniu rozmowa kwalifikacyjna z rekruterami i na koniec psychotechnika.

Telewizor
@Robert

Nie polecam. Zatachasz się. Praca oo wczesnego rana lub kończenie po północy. Święta pracujesz. Pasażerowie to jakaś dzicz.

Bo

Dziękuję za odpowiedź

Pavel1
@Gość

Witam,a na co zwracają uwagę na tym teście na symulatorze?Przecież wiadomo,że przychodzą ludzie z"ulicy",bez doświadczenia, bez stażu, bez znajomosci znaków i sygnałów?Może bardziej chodzi o obserwacje koncentracji podzielności uwagi tzw.spokoju?Bardzo to ciekawe,jakby ktoś mógł to skomentować...?

@Pavel1

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ;). Nikt od człowieka z ulicy nie oczekuje umiejętności prowadzenia tramwaju. Sprawdza się predyspozycje, przyswajanie wiedzy itp

Pavel1
@Gość

Ok, dzięki za odpowiedź. Wiesz może czy dużo osób oblewa na tym pierwszym zadaniu,duży jest tzw.odsiew?Wiem,że później dopiero jest rozm.rekrut.a na końcu psychotechnika.

Witam,mam pytanie czy w TW jest 13-nastka?

Nie ma

@Gość

A na gwiazdkę??? Też ekonomia?

Ale co na gwiazdkę?????

@Gość

Czy są jakieś bonusy od firmy na gwiazdkę? ..tj.paczki dla dzieci,bony,gratyfikacja fiansowa ect.Jak to w innych firmach jest.

@Piotr

Tak, co roku w grudniu jest premia świąteczna

@Gość

Bardzo dziękuję za informację,bo nawet PRYWACIARZ daje gwiazdkowe.A TW to ponoć jedna z lepszych firm w Wawa...Dzirkuje

Jlb

Nie

Zzx
@Gość

Rozróżniasz co to jest 13? 13 została włączona do wynagrodzenia w 2010r. Teraz w grudniu jest karpiowe jakieś 60 gr za przepracowaną godzinę czyli ok 800- 1000 zl

@Zzx

A czy ja pisałem o 13? Napisałem, że w grudniu jest co roku premia świąteczna, czytaj ze zrozumieniem ty środku od kapusty

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.