Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Hak

Witam pracuje w TW kilka lat nie jako motorniczy ale w zapleczu ogólnie zarobki słabe większość pracowników zaplecza dorabia sobie po pracy TW atmosfera zależy na jakiego przełożonego trafisz z normalnym załatwisz wszystko ale jeśli trafisz złego współczuje sa obietnice które się nie spełnia i tu nie chodzi tylko o pieniądze długo by pisać i tłumaczyć ogólnie nie polecam coś się zawijać

karol
@Hak

A jak zarobki wyglądają na stanowisku motorniczego? Zarobisz powyżej 4 netto czy to nie realne?

@karol

Oczywiście że zarobisz. Pozdro

Rekrut

Czy ktoś był na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Robotnik Torowy.? Jakie są zarobki ?

Bogdan

Jakie są zarobki na stanowisku Ekspedytor Ruchu? Na czym polega test z komputera w trakcie rekrutacji?

Marko

Ta firma to jakaś paranoja. Składałem 3 razy aplilacje na motorniczego i za każdym razem jest odmowa mimo że wszystkie odpowiedzi były sprawdzane przeze mnie 50 razy. Pierwszeństwo mają Ci po znajomości. Standard.

R2
@Marko

Nie ma żadnych znajomości, kiedyś owszem teraz już nie bo firma zewnetrza robi rekrutację a nie TW

Motorniczy

Rozmowa kwalkwikacyjna

Łatwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
R2

Co wy gadacie za durnoty. 6500zl wychodzi oczywiście jak chodzą z wolnego i biorą 500zl za to. Ale ciężko jest pójść bo tyje jest chętnych, wszyscy pazerni na hajs to nic dziwnego że nie masz życia prywatnego. Jak masz problem albo jakieś uwagi idziesz do kierownika albo do mistrza i wszystko masz załatwione, polecam każdemu ta robotę co nie jest cwaniakiem i kombinatorem

NIE TVN

Jak macie głosować na PO teraz PO-KO to tak jak by napić się ciepłej WÓDKI

mareczek

jak wygląda praca na stanowisku ekspedytor ruchu?

brawo1

A najlepsze jest to że przez całe 3-miesięczne szkolenie wszyscy myślą że takie pieniążki będą i w ostatnim tygodniu szkolenia przychodzi pani i mówi wszystko jakie tak naprawdę są zarobki na początku a wycofać się już nie da bo się cyrograf już podpisało i trzeba kasę oddać za kurs

brawo1

Mówią że 4300 brutto a dają 4000 plus premia gdzie na każdym kroku chcą (usunięte przez administratora) premię i na każdej rozmowie tak mówią

Podpowie ktoś na jakie warunki finansowe może liczyć specjalista ds. dokumentacji?

Bob
@Gość

Bez szału ????

Helena

Witam ile zarabia inspektor finansowy po znajomości?

Motorniczy9
@Helena

Raczej odpowiedzi nie dostaniesz. Wsystko po znajomosci obsadzone????

Ryszard
@Helena

Interesuje Cię stanowisko inspektora finansowego? Niestety obecnie w firmie Tramwaje Warszawskie poszukiwane są tylko osoby na etat robotnika torowego i specjalisty do spraw infrastruktury maszynowej. W obu przypadkach masz dostęp do bogatego pakietu benefitów oraz możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską. Co myślisz o tych stanowiskach? Będziesz aplikować i wiązać swoją przyszłość z firmą?

Po tramwaju
@Ryszard

co to jest "bogaty pakiet benefitów"?

Dawid
@Motorniczy9

Nie bardzo rozumiem, czemu masz taką opinie o firmie. Na stronie https://tw.waw.pl/praca/ jest sporo ofert pracy, więc raczej nie załatwia się zatrudnienia po znajomości jak piszesz. Prócz tego na tej stronie można aplikować spontanicznie, czyli wysyłać CV na stanowisko, które nie jest proponowane, ale w niedalekiej przyszłości może będzie dostępne. Dodaj jakie umowy pracodawca zawiera z nowymi pracownikami. Zlecenie, czy na czas określony?

@Po tramwaju

Benefity w tej firmie to jakaś ściema. Karta sportowa też mi wyczyn, opieka medyczna, no rzeczywiście wyczyn wysokich lotów. I to nazywają bogatym pakietem. Rozbawili mnie.

Bonin

5 do rączki na dzień dobry

Romek72
@Tajny Współpracownik

No cóż to prawda benifety to ściana opieka lekarska w jednej sorry dwie przychodnie a badania okresowe to trauma kładą nacisk na cukier i cholesterol wprost czepialstwo lekarzy o wszystko i głupia socjotechnika dla konserwatora powierzchni płaskich zarobki to w Lidlu maja więcej pisze jako wykwalifikowany fizyczny 35 lat pracy traktują człowieka jak numer statystyczny .ogulnie po tylu latach pracy szukam w metrze warszawskim jako energetyk coś znajdę.

Bob
@Tajny Współpracownik

Benefity są w tej firmie?

Arti

Witam wszystkich. Po jakim czasie od zamknięcia przyjmowania aplikacji na stanowisko motorniczego TW odzywają się do kandydatów? Jakie waszym zdaniem są najważniejsze cechy kandydata? Pozdrawiam.

Kibic 2
@Arti

Do 2 miesięcy max

Tajny Współpracownik

Jeżeli jesteś na tej stronie, to penie złożysz lub złożyłeś aplikację na jedną z ofert pracy oferowaną przez TW. Jeżeli chcesz widzieć jak jest w TW, zadaj śmiało pytaniem, a powiem to i owo. Dużo wiem, i nie zawsze ta wiedza jest dostępna ogólnie . Np. jakie wynagrodzenie na różnych stanowiskach itp. Zatem jeżeli chcesz wiedzieć więcej i nie dać się zaskoczyć na rozmowie to śmiało pytaj!

Gall

Jak przebiega rozmowa?

@Gall

Na jakie stanowisko?

Gall

Motorniczy.

Mmm

Dostał ktoś już odpowiedź?

Berek
@Mmm

Witam tak dostałem - mam się zgłosić po 20 lipca [ jakieś testy czy coś takiego - 3godz ]

driver mza

normalnie jakbym czytał opinie o pracy w MZA w warszawie :D Identycznie! Widać komunikacja w Warszawie tzn praca w niej to cięzki kawałek chleba

Mały
@driver mza

Jeśli mamy porównywać to w MZA jest sto razy gorzej niż na tramwajach. I widać to też po znerwicowanych kierowcach pracujących tam po pare lat. Przede wszystkim na tramwajach brak korków co ma duży wpływ na tą prace. Pozdrawiam kolegów z TW

TAK

GŁOSUJEMY NA PIS

TT

(usunięte przez administratora). Właśnie od wczoraj trwa kolejna nagonka służb nadzoru na pracowników. Brak słów.

Joe999

Dostałem maila z zaproszeniem na testy w najbliższy piątek. Czego można spodziewać się na takich testach? Psychologiczne? Wiedzy także?

@Joe999

Generalnie to sprawdzają czy jesteś na tyle zdesperowany i/lub głupi żeby nie zwiać stąd po kilku miesiącach

Rob
@Joe999

Testy reivena

Stefan

6500 wy to macie lux pensje

@Stefan

A kto ci powiedział taką bzdure?

Propozycja

Media

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.