Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Brat Kminka

Trochę lepiej niż w MZA

Ale piszeż o Mza czy Tramwajach bo temat się trochę rozjechał.

Bob

Przy jakiej stawce i chyba z pełną premia.

Biały Człowiek

To chyba z wolnego chodziłeś , bo ja po 16 latach pracy w firmie za styczeń dostałem 3700zl , 1i 6 byłem w pracy więc nie pisz bzdur.

Biały Człowiek

A co ma skarga do wypłaty??? WTF? Do premi to ma jeżeli dostałeś upomnienie ale do wypłaty?? Chyba że te 4100zl to razem z premierą. Praca w pełnym wymiarze godzinowym więc sumienniej się nie da.

taki
@Biały Człowiek

To bardzo dużo dostałeś, ja po 12 latach dostałem 3300 z czymś

R4
@taki

Ja dostałem w styczniu 1850 zł

Panowie czy ktoś z was pracujących w Tramwajach Warszawskich ma wiedzę jak to jest z umowami o pracę tzn na jaki okres są. Bo np. w Mza jest 3 miesiące, później na 2lata i 3-cia umowa na czas nieokreślony. A jak to jest w Tramwajach Warszawskich?

Hg
@Paweł

Najpierw na okres 3 miesięcy potem 7 miesięcy i następna na stałe

Rafał
@Hg

Raczej nie skoro pierwsza jest na 2 lata teraz

R1
@Rafał

Te 2 lata to tylko taki straszak. Tramwajom chodzi o to żeby zniechęcić cię do ucieczki po kilku miesiącach pracy.

@R1

Ok czyli jak jest teraz z umowami?

Mario

Ja też mówię Pass chociaż przeszedłem etap rekrutacji i dostałem skierowanie na badania to rezygnuje w tej chwili w Mza zarabiają więcej wiem bo mam znajomego który pracuje na zajezdni Kleszczowa przy nominale zarabia 4300 netto a jak przyjdzie z wolnego chociaż raz to 4600 czyli za dzień z wolnego około 300zl więcej, także odpuszczam sobie tramwaje pozdrawiam wszystkich.

Rafał
@Mario

Za nominał w MZA jest 3600. Nie wiem kto ci takie rzeczy opowiada.

@Rafał

Nie jesteś chyba tak do końca zorientowany przy normalne jeździe dochodzą ci oszczędności na paliwie godz nocne i niedziele i zarabia się ta powyżej 4 tysięcy bez kombinowania i spinania. Nie poczuj się urażony ale bazujesz na informacjach że strony internetowej Mza na której nie wspominają o tych dodatkach

No to i tak przy 3600 w Mza, Tramwaje Warszawskie słabo płacowo wypadają 3400

R1
@Piotr

Jak nie umiesz jeździć to i 2700 zarobisz w TW.

Kulfon
@R1

Myślisz o premi a ona jest albo jej nie ma.

taki
@R1

Jak umiesz jeździć to też dostaniesz 2700 bo przecież masz odciągane z pensji za kurs

Karol

Witam wszystkich mam potwierdzoną informację z Mza w 100% rozmawiałem z kolegą który pracuje tam 3 rok. Wygląda to tak że przy nominale 4000 tys bez spinania się jest oczywiście netto przyjście z wolnego w dzień powszedni to dodatkowo około 300zl a w niedziele 500 zł. Jak jest w Tramwajach nie mam info. To dla tych co rozważają Mza czy Tramwaje

nick
@Karol

A kiedy ty chcesz iść do pracy z wolnego jak obowiązkowo musisz pracować co drugi weekend, boże narodzenie, sylwestra lub nowy rok, wszystkie długie weekendy, wszystkich świętych, wielkanoc, majówkę. Nominał jest bardzo ciężko wyrobić, jak trafi ci się wolny dzień to będziesz spał do południa żeby chociaż trochę odespać to zmęczenie, a nie jakieś nadgodziny, człowieku, skąd ty się urwałeś. Są ludzie którzy jeżdżą w nadgodzinach ale to tzw stachanowcy, nikt ich nie traktuje poważnie bo trudno traktować poważnie rąbniętych ludzi.

Motorniczy

Rozmowa kwalkwikacyjna

Łatwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
NIE PO KO

Jak tam kornowirus jest w warszawce ? Co z chigiena nie ma bufetowa z trzaskiem zrobili co swoje

Leo

Kasiu ja obecnie dostałem się na kurs musisz próbować przejść etapy rekrutacji. Obecna strona gowork daje możliwość wypowiadania się o swoim pracodawcy,. Ludzie piszący tutaj czy to o Tramwajach Warszawskich czy o innych pracodawcach podają co się im podoba a co nie ja, ja bym się nie sugerował tymi wypowiedziami, masz ochotę zmienić coś w swoim życiu to to zrób i nie sugeruj się nigdy opiniami takich stron bo to zły doradca jest (dużo osób hejtujacych). Porostu jak w każdej pracy po jakimś czasie widzimy źle i dobre strony nie ma pracy idealnej, ale musi ona chociaż w małym stopniu sprawiać co przyjemność żebyś nie chodziła do niej jak za karę.

Filip
@Leo

Szanowny kolego ja również chciałbym sprawdzić się na kursie. Jeśli przeszedłeś etap rekrutacji bardzo proszę Powidz w kilku zdaniach o tym jakie są pytania na rozmowie, na czym polega symulator i na czym polega to zadanie zbiorowe. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Leo
@Filip

Filip nie robię tego po złości ale próbowałem się dostać przez 6 lat, i nikt mi na tacy tego nie podał więc sorry, po to jest rekrutacja aby odsiać osoby nie nadające się do tego zawodu. Nie twierdzę że ty taką osobą jesteś, próbuj a się uda.

Filip
@Leo

Hahahahahahaha....ty przeszedłeś rekrutację

Chcialabym zaczac kurs w tramwajach warszawskich. Prosze napiszcie jak wyglada taki kurs i czy warto

Brat Kminka
@Kasia

Warto spróbować - kierat

Detektyw

Nie zwracajcie uwagi na tego osobnika. Podszywa się pod pisowca na wszystkich forach km.

Czy mi się wydaje czy są cały czas usuwane niewygodne wpisy dla tw?

Ponawiam pytanie. Jak jest obecnie z umowami dla nowych motorniczych jeżeli pierwsza umowa jest odrazu na 2lata

Eryk

Cześć wszystkim, mam pytanie gdzie mogę zdobyć testy, lub pomoce naukowe do egzaminu teoretycznego na uprawnienia do prowadzenia Tramwaji

Były

Firma stosuje nieuczciwe praktyki odnośnie " lojalek " . Zastanówcie się 50 razy zanim to podpiszecie. Przestrzegam.

@Były

Ja jestem na etapie badań na Woronicza i chyba sobie daruję. Bo jednak jest to duża odpowiedzialność nieadekwatna do tego co proponują????

Karol
@Były

Rozwiń myśl nieuczciwych praktyk (lojalek) jestem ciekaw. Z góry dziękuję.

motr20

Kolejny wypadek śmiertelny z udziałem tramwaju. Piesi chodzą , jak chcą i nigdy nie wiesz co ci się przytrafi. Szkoleń brak , po kursie dymasz do emerytury. Wzrok , słuch , cukier , cholesterol musisz mieć w normie , bo badania robisz co 3 lata i jak coś ci nawali , to masz podziękowane. Bardzo uciążliwe godziny. Przed wolnym weekendem zasuwasz do 2 w nocy , bo przecież masz 2 dni , to odpoczniesz. Dokuczanie ludziom , stało się już normą. Praca dla fanatyków , którzy nie lubią siedzieć w domu.

Tadeusz

Jest na forum ktoś kto pracował na autobusach a teraz jeździ tramwajem? Zastanawiam się między jednym a drugim. Proszę o info. Pozdrawiam

Jaro

Cześć wszystkim czy na kurs motorniczego który rozpocznie się w marcu dostał się ktoś z obecnych na tym forum?

@Jaro

Cześć, ja czekam po badaniach psychologicznych na telefon. A Ty na jakim etapie jesteś ?

@Mario

Mario na takim samym etapie co ty. Mówili że do końca tygodnia się odezwą dobrze zrozumiałem?

bartul79
@Mario

Hej, Opowieszm w kilku zdaniach jak wyglądają te badania psychologiczne? Bo rozumiem że najpierw rozmowa potem testy a potem kurs?

@Jaro

TAK. do końca tygodnia, a później chyba tylko zostają badania lekarskie , ale coś mi sie wydaje ze jeszcze jakaś psychotechnika bedzie i jak to wygląda to nie wiem , może ktoś coś wie ?

bartul79
@Mario

No przeciez pisales ze jestes po badaniach psychologicznych...i nie wiesz jak one wyglądają???

@bartul79

badania pyschologiczne to są na siedmiogrodzkiej a jeszcze podobno jest jakas psychotechnika ale to już chyba tam gdzie badania lekarskie sie robi....

@Mario

Tak ale o tej psychotechnice co ty myślisz to na Woronicza do profilu kierowcy. Mario pisz odrazu tutaj jak zadzwonią do ciebie i ja też dam znać. Pozdro

@Jaro

Dzwonili i Pozytywnie, teraz jeszcze psychotechnika:(

Też do mnie zadzwonili około 15:00 uff

@Jaro

to git, a kiedy na psychotechnikę masz?

Aaaa
@Mario

Panowie Mario i Jaro rozumiem że przechodzicie proces rekrutacji i byliście teraz na jakiś testach psychologicznych które przeszliscie. Mogę prosić o jakąś podpowiedź o co tam się pytają i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego. Pomóżcie.

@Mario

Mario podaj maila to napiszę.

mariusz6546@wp.pl

@Aaaa

Na rozmowie pytają ogólnie o to co robisz w pracy i jakie masz bądz miłałeś sytuacje stresowe albo jakie masz kontakty z ludzmi. i jak dużo jezdzisz samochodem

x men

gdzie są wpisy z2019 roku

@x men

Pewnie były niewygodne dla TW????

Erni

Witajcie. Czemu przy rekrutacji wymagają zamieszkania w Warszawie czy to też pic.

B
@Erni

Żebyś mógł dojechać do pracy komunikacją miejską w o każdej porze, czasami zaczyna się pracę po 3 w nocy ,czasem kończy się w okolicach 2 w nocy. Nie musisz mieć warszawskiego meldunku, wystarczy że np wynajmujesz mieszkanie w Warszawie lub okolicach które są z Warszawą skomunikowane.

Erni
@B

Czyli jak Mieszkam w Wołominie i mam autobus nocny N62 to jest ok. Ale z drugiej nie powinien to być wyznacznik bo jeżeli ktoś już pracuje w Tramwajach Warszawskich i np kupiłby mieszkanie w Serocku lub Wyszkówie oczywiście jest to tylko Przyklad. TO w gestii pracownika jest aby dojechać do pracy np: samochodem. Ja osobiście wolałabym dojechać z Wołomina do Warszawy w 20minut bo w nocy nie ma ruchu niż tłuc się nocnymi.

Dino

To jak linia 27 jest gówniana tego nie da się opisać, codziennie rano masa ludzi a jest tylko jeden wagon i tłok w srodku. Jak 3 przystanki od zajezdni można spóźnić się 3 no jak

Rm

Witam. Mam pytanie jak wygląda etap rekrutacji a dokładnie psychotesty czy jest to test Ravena czy może jakiś inny z góry dziękuję za informację.

Ekwadorczyk z wyboru
@Rm

Te testy to pic na wodę - wszyscy je przechodzą .

Bartek

Możesz napisać jakie to są pieniądze ?

Lolek
@Bartek

Pierwszy rok 4100 brutto, po roku 4300 brutto (czyli ok 3200 netto)Premia ok 1500 brutto ( jak będzie, bo polują abyś jej nie dostał). Połowa premii jest w miarę stała, druga połowa zależy od punktualności. Jeżeli masz punktualność w okolicach 99% to licz ok 950-1000 na łapkę (pamiętaj, jak będziesz miał szczęście i Cię nie upolują a specyfikacja ruchu jest taka, że bez problemu podczas jednego dnia możesz ją stracić). Podwyżek nie oczekuj, w tym roku kończy się porozumienie i bedzie negocjowane następne - więc dofinansowania urlopu w takiej formie jak były może już nie być. Bilet pracowniczy dla Ciebie, dla dzieci - płacisz podatek za bilet miesięczny. W Twój dochód wchodzi umundurowanie a nawet ToiToie na krańcach ????. Brry nigdy więcej.

Hry75gjf
@Lolek

Wady już znamy a zalety tej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.