Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Roman.AT

A jak Ty to chłopie przejechałeś tak szybko? Klapuch kazał Ci tak napisać?

Daria PL

Jestem bardzo zadowolona z usług Państwa firmy, założyłam instalację gazową rok temu jak dotąd jest bezawaryjna. Miałam z Państwa firmą kontakt kilkakrotnie i obsłużona byłam za każdym razem bardzo miło i fachowo. Każdemu mogę Was polecić w 100%

antonio

Polecam. Firma godna polecenia dotrzymują terminu w wszystko działa jak należy

Klozo83

Najlepsza firma montująca instalacje gazowe na rynku

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Klozo83

Najlepsza firma montująca instalacje gazowe na rynku

Agnieszka Tom

Gorąco polecam Auto Mix Skrzyszów. Zamontowałam tam gaz i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i serwisu, który świadczy warsztat.

Beata

Polecam . Instalacje montowane w moich samochodach działają bez zarzutu . Zakładałam ich w tej firmie kolo 15 ( szkoła jazdy ) i na pewno nie zakończę współpracy . Pełen profesjonalizm .

Krzysztof Goliszewski

Gazowałem u nich miesiąc temu X5, instalacja działa bez zarzutu. Obsługa miła. Czas wykonania instalacji 3 dni. Cena ciut wyższa niż u konkurencji ale nie żałuję. Polecam ich usługi!

Krystek

Polecam wszystkim miła i profesjonalna obsługa. Liczę na dalszą współpracę. Kolejny samochód będzie gazowany u nich.

MarcinP.

Generalnie zastrzeżenia dotyczą lekkiego chaosu jeżeli chodzi o planowanie zakończenia napraw, oraz o brak informacji dotyczącej dodatkowych kosztów, czy przedłużonego terminu remontu. Mam nadzieję, że właściciel firmy czyta to forum i może chodź trochę weźmie moje wypociny pod uwagę, gdyż firma generalnie jest OK godna polecenia.

MarcinP.

Witam, 10 lat temu zakładałem instalację w moim aucie w firmie Auto-mix i muszę przyznać że ten czas upłynął bezproblemowo mimo iż w pewnym momencie przestałem serwisować instalację w w/w firmie, co świadczy o tym, że instalacja była założona w pełni profesjonalnie a eksploatacja przebiegała bez żadnych problemów. Po upływie 10 lat zmuszony byłem wymienić butlę gazu więc udałem się do Auto Mix. Byłem świadom, że po takim czasie i przebiegu blisko 200 000 tyś km wymianie może ulec więcej rzeczy niż tylko butla, jednak oczekiwałem w razie takiej konieczności informacji o ewentualnym zajściu takiej potrzeby. Mam parę uwag do firmy a mianowicie to , że nie było informacji o konieczności wymiany dodatkowych części, co spowodowało , że nie byłem przygotowany finansowo na taka sytuację a jeden telefon oszczędził by mi niemiłego rozczarowania, gdy zostawiałem samochód w serwisie dostałem informacje , że na drugi dzień auto będzie gotowe,ale zadzwonią do mnie. Na drugi dzień nie otrzymawszy żadnej wiadomości zadzwoniłem do Auto Mix i dowiedziałem się iż z uwagi na wadę nowego zbiornika gazu samochód nie będzie dziś gotowy, ale dostałem zapewnienie, że w kolejnym dniu auto będzie na pewno gotowe, tak więc przyjechałem do zakładu następnego dnia. Samochód nie był jeszcze gotowy ale otrzymałem informację, że niebawem będzie więc czekałem, co nie było dużym problemem. Nadmienie, że chciałem wykonać w firmie przegląd okresowy, z uwagi na zbliżający się termin. Ku mojemu niemiłemu zdziwieniu po otrzymaniu auta okazało się że w samochodzie awarii uległy hamulce( wyciek płynu) , na potępienie zasługuje fakt, że pracownik, który odstawiał auto nie przekazał tej informacji, a musiał się zorientować gdyż pedał od razu uciekł mi do podłogi. W samej firmie w sumie też nikogo ta sytuacja nie zainteresowała, więc byłem skazany tylko na siebie. Tak więc zostałem z uszkodzonym samochodem, bez przeglądu.( liczyłem na rabat) Generalnie zastrz

Mariusz Wrożyna

Bardzo polecam firmę Auto Mix. Jest to mój trzeci samochód, w którym firma Auto Mix założyła mi instalację gazową. Nigdy nie było żadnych problemów , a przejechałem łącznie około 120 tys. kilometrów. Szef konkretnie odpowiada na pytania. Rzetelne podejście do Auta - m.in. protokół przyjęcia do montażu LPG, ocena auta, diagnoza silnika przed przystąpieniem do montażu. Dogłębne wyjaśnienie nurtujących kwestii. Polemika z klientem na wysokim poziomie. Pani w okularach przyjmująca klientów jest bardzo miła z poczuciem humoru. POLECAM

Kris

Bardzo solidna firma szybko i rzetelnie

Krzysztof Grabiec

Polecam Gorąco. Miła obsługa oraz serwis na bardzo wysokim poziomie.

Agnieszka

O AutoMix usłyszałam kilka lat temu w radio. Długo zastanawialiśmy się z mężem, czy warto. Teraz wiemy WARTO!!! W sumie założyliśmy tam instalacje gazowe do 3 aut i z czystym sumieniem polecaliśmy rodzinie czy znajomym. Na wielki plus jest poczekalnia, gdzie można zaczekać na swój samochód, a nie pod przysłowiową "chmurą". Kolejny atut to samochód zastępczy. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie oraz ma profesjonalne podejście do Klienta.

Przemek.J.

Witam. W Auto Mix Skrzyszów montowałem instalację gazową w swoim samochodzie (Skoda Favorit), bardzo profesjonalne podejście do klienta, solidny montaż instalacji, samochód na gazie działa bez problemu, polecam.

Jarek

Jako jedyny zakład w okolicy gdy zadzwoniłem i powiedziałem jakie mam auto odrazu powiedziano mi że przy moim silniku potrzebna jest instalacja z lubryfikatorem, za co jestem szefowi bardzo wdzięczny. Instalacja wykonana bardzo fachowo , porządeczek pod maską wszystko pięknie poukładane i zamontowane, Instalacja chodzi prawidłowo można by rzec perfekcyjnie. Właściciel bardzo porządny człowiek pomimo iż okazałem się trudnym klientem bo niesłusznie przedstawiłem swoje pretensję zostałem wysłuchany ze spokojem oraz przyjęto moje przeprosiny. Szef zakładu jest bardzo poukładanym człowiekiem i potrafi doradzić oraz pomóc w trudnych chwilach, pełen profesjonalizm. Co do działania instalacji chodzi ona perfekcyjnie i przy tak wielkiej masie pojazdu spala niewiele gazu po prostu znakomicie wyregulowana . Cały warsztat to profesjonalny punkt obsługi, nie omieszkam wspomnieć o możliwości auta zastępczego co jest wielkim udogodnieniem. Polecam w 100%

Asbets

Instalacja LPG wykonana tutaj jakieś 1,5 roku temu działa bezproblemowo. Poza tym wykonywałem kilka napraw niezwiązanych z gazem w tym warsztacie min. wymiana rozrządu. Wszystkie naprawy wykonane bardzo dobrze. Miałem okazję także korzystać z pomocy drogowej. Samochód pojawił się na miejscu szybko.

czesław

W mojej rodzinie w AUTO MIX SKRZYSZÓW montowało w swoich samochodach instalacje LPG już 5 samochodów ta instalacja były bardzo dobrze i profesjonalnie zamontowane i spełniały swoją role czyli oszczędności bardzo polecam ten warsztat.

Remi Pontiac transsport 3.1l

Bardzo profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa , samochód po założeniu instalacji gazowej został oddany w terminie, w przystępnej cenie, możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego to ogromna wygoda. Polecam warsztat AutoMix bo mimo rzadkiego modelu samochodu instalacja gazowa jest założona w sposób estetyczny, nie stwarza niemiłych niespodzianek na drodze . Udana inwestycja, teraz koszty jazdy nie są takie straszne

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch