Opinie o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ja chociaż nie pisze anonimowo, wiem ze tak jest łatwiej ale dla mnie to doskonale Ciebie definiuje. Konkurencje to ma polpharma krka itp na rynku generyczny . Jeżeli uważasz ze kwas alfaliponowy czy benfotiamina maja szeroki rynek to ciekawe jakie masz doświadczenie. Nie pracuje bo nie byłem dostatecznie dobry tak jak inne osoby które już tam nie pracują. Sam wiem kto tam pracował i dlaczego już nie pracuje. Najczęściej to przez wyniki lub nieetyczna prace. Jeżeli tam pracowałeś/łas to tez o tym wiesz. Ja mam dobre doświadczenia. Ja obrażam ludzi którzy już tam nie pracują TY tych którzy pracują i zaręczam Tobie ze nie robią tego za karę. Ja mogę polecić ta firmę i to nie anonimowo.

Anonymous

Napisałeś eleborat z błędami z którego niewiele wynika. Jak byłeś taki dobry to dlaczego nadal tam nie pracujesz? Firma nie ma oryginalnych leków tylko generyki. Powinieneś o tym wiedzieć pracując tam trzy lata. To, że firma ma ogromną konkurencję też powinieneś wiedzieć. Tego i pewnie wielu innych informacji nie posiadasz, chociażby o biofaktorach stosowanych w leczeniu neuropatii cukrzycowej. Oczerniasz ludzi którzy tam pracowali i już nie pracują z tych czy innych przyczyn, wogóle ich nie znając. Twój pseudo post wygląda jak robienie dobrego Public Relations - nic więcej.

Witam niedawno pracowałem w tej firmie i trudno zgodzić mi się z częścią Opinii ,zawsze zastanawiam się kto ma czas na pisanie takich wpisów I najczęściej dochodziłem do wniosku że są to po prostu przedstawiciele którzy zostają wyrzuceni z danej firmy ,naturalnie za tym idzie frustracja i chęć podzielenia się niesprawiedliwością jaką się spotkali ale jest też tak że jak ktoś ma dobre wyniki to nie usuwa się go z firmy dlatego wiem że pracownicy którzy mają dobre wyniki pracę w tej firmie i będą pracować i na pewno będą zadowoleni problem mają ci którzy wyników nie mają i powinni się zastanowić dlaczego już nie mieli. Ja pracowałem w firmie przez trzy lata i wiem że osoby które zostały zwolnione nie zostały zwolnione przypadkiem nie mam pojęcia jak ktoś kto nie radzi sobie w tej firmie może poradzić sobie w innej bo warunki pracy naprawdę nie są złe nie ma wielkiego portfolio leków generycznych wszystko raczej opiera się na oryginałach . Wiem że w firmie można dobrze zarobić pod warunkiem że masz odpowiednie wyniki mam pewien przegląd swoich doświadczeń i w tej firmie naprawdę nie ma złych premii. Jeżeli chodzi o regionalnych kierowników to kwestia gustu ciężko spodziewać się że ktoś kto pracował jako przedstawiciel będzie miał Świetny kompetencje menadżerskie i bogatą wiedzę od takiej osoby można oczekiwać że będzie chciała się uczyć a w tej firmie jest się od kogo uczyć. Samochody mają nadajnik jeep jest więc chyba bzdurą jest że ktoś kogoś śledzi bo nie musi każdy regionalny może w każdej chwili wejść do programu i zobacz gdzie jest przedstawiciel nie trzeba nic nagrywać ani za nikim jeździć, kiedy tam pracowałem większość regionalnych po prostu nie miała czasu na to żeby się w to bawić.produkty Strój się pracuje są fajne raczej nie ma szerokiego rynku konkurencji jeżeli ktoś potrafi pracować i chce dobrze zarobić to wydaje mi się że jest to Firma godna polecenia pomimo tego iż nie jest to wielki koncern a co za tym idzie nie ma też tych wszystkich Unię dogodni

Pogromca szpicli

Firma zajmuje się szpiclowaniem pracowników czy handlem lekami?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny linii CNS, Neurologia? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

A ten z Opola nadal śledzi ludzi?

Herman

Tutaj nigdy nie doceniano ludzi. To nie jest żadna nowość. : ) No, może lizusów.

Olo

No ale ktoś tego Pajaca musiał zatrudnić. Prawda? To ja się pytam: Kto?

jola

Macie tam przedstawicieli aptecznych albo jakiegoś KAMA. Nigdy nie spotkałam przedstawiciela Worwag w aptece...

hdyj

Do Olek Ten Nowy Regionalny to Pajac Jego wygląd zachowanie to dno Wcześniej przed Woerwag pracował jako handlowiec z chemią szpitalną ( czytaj płyn do podłóg ) Matołek który siedział cicho, awansował, nic nie umie, a nawet nie chce się nauczyć Już nigdy pewnie nie zostanie Regionalnym bo to menda, skoro tak o Nim piszą Pajac tyle w temacie

Olek

Jest teraz nowy kierownik. Facet ponoć jako przedstawiciel pracował tylko w tej firmie i nie ma pojęcia o rynku i jego realiach. Podobno jeździ za przedstawicielami i nagrywa ich na kamerę, tak słyszałem od ludzi z innych firm. Zmowa milczenia, nie wiadomo o co chodzi

Bernard

Jestem pracownikiem Worwaga i te informacje o kasie to bzdura. Pensja 5000 może trochę powyżej.

Do czrna

Jak Worwag jest taki super to współczuj samooceny zaburzonej i Poziomu. A raczej jego braku jak się ma kadrę menadżerską ze średnim wykształceniem np. Budowlanym tak jak Tomasz Wojtczak. Miejmy nadzieję źe nowy szef zrobi porządek z tymi nieukami zatrudnionymi za czasów lwa. Ty masz CHAD co najmniej albo schizofrenię. PS. Za pisanie prawdy jeszcze żaden sąd nikogo nie skarał tak ze ogarnij sie albo weź odpowiednie leki bo te co łykasz widocznie nie działają. A za złodziejstwo sądy karzą o innych art nie wspomnę. Nie czas i miejsce

dr

Próbki bym chciała zamówić na wolę ale firma ani na maile nie odpowiada ani przedstawiciela nie ma. Kierownik nie odbiera telefonu. proszę o kontakt zwrotny na maila magda.niemirowska@o2.pl

dr

Ludzie. Omijajcie tą firmę z daleka. Nie raz się zawiodłam. Obiecują i nie dotrzymują słowa. Kierowników to chyba nie mają. Bo już dwa lata nie widziałam. Szkoda. Taka fajna firma była. A teraz ktoś tam pracuje? Bo przedstawicieli nie widać

Czrna

Mobbing, pomówienia, strach, hehehe brzmi znajomo - Hejterzy ZAPEWNIAM STARE NA 100% NIE WRÓCI:) Życzymy wam wspaniałych karier w nowych firmach! Pamiętajcie kodeks mówi o 1 roku pozbawienia wolności za podobne wpisy. WPH dziś to świetna rewelacyjnie zorganizowana firma z fenomenalnymi ludzmi i liderami w sprzedaży. Powodzenia!

Kowalski

Ty Demon. Nie pie...dol że kotlet to dobry chłopak najnormalniejszy i najuczciwszy. Widać lubisz robić za frajera.

Dobrze poinformowany

Kawka, całkowicie się z tobą zgadzam. 100% racji.

Fritz

Do Demona - To obietnica nie groźba.

Demon

Fritz. Grozisz mi?

Kawka

Firemka krzak z małego domku gdzieś pod Warszafką. Kierowictwo ze średnim wykształceniem.To samo pracownicy. Ale d... muszą lizać bo jak się nie liżesz to foch i wywrotka. Łysy,mały i gruby zatrudnia tylko laski.Z chłopakami sobie nie radzi. Brak kompetencji.GPSy i białe auta jak ze spożywki.Szkoda czasu. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.?

Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stanisława Bodycha 18
    02-495 Warszawa

Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.