Opinie o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Grrrr

Nie, tylko po polsku :)

wujek

Do tej pory w firmie Woerwag pracowało dosłownie kilku profesjonalistów (policzyć idzie na palcach 1 ręki). Oczywiście nie pasowali to polityki firmy i "reszty" menedżerów (raczej pseudo...). Dwie z tych osób zrobiła bardzo wiele żeby "poukładać" tą firmę na ryku i w środku. Cóż teraz mają wysokie stanowiska w innych firmach. Ta firma nie docenia mądrych ludzi...

@wujek

Ten post w 100% dodaje atmosferę w tej firemce.Gratulacje dla autora.

drHaus

Ta firemka nigdy nie była poważna i nigdy nie będzie.Bo firma to ludzie.A ten kto ma trochę oleju w głowie nigdy tam długo nie popracuje.Boją się tam myślących,doświadczonych i mądrych ludzi a stawiają na donosicielstwo i wszechobecny fałsz ,nie mówiąc już o wazeliniarstwie.

@drHaus

Bardzo uprzejmie Cię proszę, abyś mimo wszystko nie wypowiadał się tu w tak nieprzychylny sposób o innych osobach. Nie jest to bowiem zgodne z zasadami panującymi w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam do lektury. A byłeś kiedykolwiek pracownikiem firmy Worwag Pharma GMGH & Co. KG, czy wypowiadasz jako jej obserwator?

@Katarzyna

Jeżeli się wypowiadam to wiem co pisze.No chyba ,że ten portal też chce być zakłamany. Czy ma być tu jak w MISIU?....Lubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu...

@drHaus

Czyli od lat to samo. Firma niereformowalna! Przypadek? Nie sądzę.

@Marek

Tu nie ma zadnych przypadkow.Jesli firmą kierują mierni ludzie to nigdy nie wezmą do pracy inteligentniejszych ...BO TO ZAGROZENIE.

Racja w 100%.

@DrHaus

Możesz mi wierzyć, że nie każda wypowiadająca się tu osoba, wie co pisze. Dlatego też z Twoim stwierdzeniem można w jakiś sposób polemizować. Jeśli dysponujesz prawdziwą wiedzą na temat pracodawcy, jaki jest Worwag Pharma GMGH & Co. KG, to śmiało się nią podziel. Dbają tam o rozwój pracowników, organizując jakieś kursy o charakterze cyklicznym?

@Katarzyna

A co tu polemizować .Znam tę firmę od lat i nigdy niczego tam nie organizowali. Szukają ludzi często bez wykształcenia aby móc nimi sterować . Dlatego rotacja jest tam duża. Atmosfera pracy fatalna .Po prostu niepowazna firma .Posty na tym portalu o tym świadczą a ja to potwierdzam w 100%.

liro
@drHaus

Slyszałem rozmowe w restauracji rekrutera z pm. Jesli wzgledy zewnetrzne kandydatki w tej firmie wystarcza, to ja nie bede aplikowal doniej. Nawet nie doczekalem do konca

BOLO
@drHaus

Czyli wszystko jak dawniej. Firma niereformowalna.

@DrHaus

Staram się zrozumieć Twój punkt widzenia, jednak jest on dosyć jednostronny. To chyba dobrze, że Worwag Pharma GMGH & Co. KG daje szansę młodym osobom na zdobycie doświadczenia zawodowego. I nie powinniśmy raczej doszukiwać się w tym czegoś złego. Jaką formę umowy dostają tam właśnie tacy pracownicy?

@liro

Aplikowałem do tej firmy majac za sobą kilkanascie lat pracy w biznesie farmaceutycznym o profilu zgodnym z dzialalnoscią ten firmy.W finale po dlugotrwałym zwodzeniu z odpowiedzią usłyszałem,ze JESTEM ZBYT DOSWIADCZONY!...rece opadają

@J-23

Fakt, że firma Worwag Pharma GMGH & Co. KG chce dać szansę na zdobycie doświadczenia osobom, które go nie mają, trzeba tylko chwalić. Może orientujesz się, czy w tej chwili mają jeszcze jakieś wakaty? A może organizują specjalistyczne staże dla aktywnych studentów?

@Katarzyna

Mam do Ciebie pytanie szanowna moderatorko:CZY CHCIALABYS ABY OSOBA BEZ DOŚWIADCZENIA ZAJMOWAŁA SIE TWOIM ZDROWIEM ALBO NP.REMONTOWAŁA TWOJE MIESZKANIE???Liczę na szczera odpowiedź i pozdrawiam.

@J-23

Bardzo Cię proszę, żebyś na tym forum zawsze zachowywał spokój. Po pierwsze - myślę, że każdy powinien dostać szansę - bez względu na doświadczenie. A po drugie - przecież młode osoby muszą gdzieś praktykować. A Ty za co jesteś odpowiedzialny w firmie Worwag Pharma GMGH & Co. KG?

@Katarzyna

Zachowuje spokòj I nie rozumiem tej sugestii.Jesli zas chodzi o firme to chyba wyraznie widac po postach na forum o co chodzi zarządzającym tam ludziom.Mają byc posłuszni,bezwolni,sterowalni,zestresowani I gotowi na zwolnienie w kazdej chwili.Jesli ktos chce pracowac w takiej atmosferze to polecam bo lepszej firmy z takim klimatem nie znajdzie.

Rafał

Owa Pani prezes jest ok? Marketing stary pracuje? Bo wybieram się na rozmowę do nich.

@Rafał

@Rafał Szkoda, że akurat ja nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale myślę, że z czasem któryś z użytkowników postanowi to zrobić, a zatem musisz uzbroić się w cierpliwość. O jakie stanowisko ubiegasz się w firmie Worwag Pharma GMGH & Co. KG?

Rafał
@Katarzyna

@Katarzyna. Jak nie umiesz odpowiedzieć to po co się wcinasz?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny linii CNS, Neurologia? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
Surma

Nie polecam najgorszemu wrogowi

@Surma

@Surma Czytając Twój komentarz jasno można stwierdzić, że źle wspominasz pracodawcę, jakim jest Worwag Pharma GMGH & Co. KG. Powiedz nam, na jakim stanowisku byłaś tam zatrudniona. Jak wygląda system wynagrodzenia i premiowania w tym przedsiębiorstwie?

Magda

Kota bym tam nie wysłał do pracy a gdzie wroga. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Wchodzisz w d@×÷...to pracujesz. A jak nie to wypad. A z ta zawodowką i maturą to prawda. Ale REPy pracujący w worwag z maturą lub bez to pieski na posylki. Wiedzą że bez wyższego wykształcenia nigdzie pracy nie znajdą w farmacji . Tak że siedzą i nie napiszę co liżą i komu

COOLIO

Widzę, że firma coraz bardziej nędzna skoro zatrudnia "fachowców" po zawodówce i tylko z maturką. Dziwne, że jeszcze istnieje. Normalnie cud!

Katarzyna

@Racjan Jak widać - Twoje zainteresowanie podjęciem pracy w Worwag Pharma GMGH & Co. KG jest bardzo duże. Ale myślę, że stawiasz pytanie, które warto zadać już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli jednak chciałbyś wiedzieć wcześniej, to proponuję Ci bezpośredni kontakt z firmą: info(at)woerwagpharma.pl Na tej samej stronie znajdziesz również aktualne propozycje pracy. Powodzenia!

Racjan

Jak mam maturę to mogę aplikować do woerwaga? Inni Repy u was po maturze pracują. Pozdrawiam

Katarzyna

@Mädrala Muszę Cię rozczarować, ale ja nie pracuję w Worwag Pharma GMGH & Co. KG, dlatego nie bardzo rozumiem Twoje zarzuty. Próbowałeś rozwiązać swój problem z Dyrektorem tego przedsiębiorstwa? @Natalka Nikt tu nikomu nie płaci zarówno za dobre, jak i złe opinie o tym pracodawcy. Jeśli chcesz wyrazić tu swoją opinię o nim, to śmiało - pamiętaj tylko, żeby nie naruszała ona regulaminu serwisu.

Natalka

Jej płacą za pisanie dobrych opni? Czy mi się wydaje?

Danielo
@Natalka

Im placa za to ze w firmie sie pokazują. A komentarze to z nudow

Katarzyna

@Mądrala Przykro mi, że jesteś rozczarowany jakością usług tej firmy. A jak oceniłbyś jej pracowników - są pomocni? @Irmina Proszę, żebyś jednak nie używała tu danych personalnych swoich współpracowników - dotyczy to także samych imion. Wypowiadasz się z perspektywy pracownika firmy Worwag Pharma GMGH & Co. KG, czy niekoniecznie? Bo Twój wpis nie mówi tego w sposób jasny.

Mädrala
@Katarzyna

Tak. Są pomocni. Szczególnie Ci elektrycy po zawodowce co u was pracują jako REPY. Poziom ich wykształcenia pokazuje wartość firmy. Kolejny as budowlaniec. No ale go zwolniliscie. (usunięte przez administratora) Pamiętasz? Ten co was szantazowal. To też chyba coś znaczy. Pisać dalej czy przyznasz mi rację?

Irmina

Widzę ze Michał wchodzi dalej w pupke mimo utraty pracy. Zenada. Łudzisz się ze zatrudnią Cię spowrotem? Zejdz na ziemie. Wez sie w garść. Są lepsze firmy gdzie kolesiostwa nie ma a rksi spod krzaka nie wylatuje. To juz historie chodzą w kuluarach o tej foremce. Pseudo oryginalna ha. Ja sie pytam a co wy macie oryginalnego? No co? Witaminki? Kwas? Bez urazy. To firemka z suplami

Mądrala

Nie polecam. Zero merytoryki. Marketing nic nie robi. A nie no sorki. Jeden z produktów nakazała trzymać w lodówce. Litości. Kpina. A przez 15 lat nie trzeba było? Ręce opadają ze aż szokuje paznokciami po parkiecie między gabinetami. Chociaż z drugiej strony fajnie bo nic nie trzeba robić a kasę płacą bo preparaty same się sprzedają z przyzwyczajenia. A czy leczą? Myślę że to kwestia placebo

Katarzyna

@Mario Dziękuję za Twoją opinię o Worwag Pharma GMGH & Co. KG - zwłaszcza, że od jakiegoś czasu panuje tu cisza. Jak długo i na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w tej firmie? Masz o niej dosyć niepochlebne zdanie, ale może orientujesz się, czy prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne? Wiele osób mogłoby chcieć tam aplikować, dlatego proszę Cię o odpowiedź.

Mario

Firemka krzak. Produkty z palca wzięte. Merytorycznej od lat ta sama. Marketing zero. Litości. Lizusów od groma. Po technikum bez szkoły wiec samo mówi za siebie. No ale trzymają ich bo jak baranki się słuchają. Kto mądry to uciekł albo go wywalone. Nie polecam.

Katarzyna

@Ło matko A jesteś zainteresowany pracą w firmie Worwag Pharma GMGH & Co. KG? A może kiedyś tam pracowałeś? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji. Jeśli ktoś z Was posiada aktualne informacje o tym pracodawcy, to bardzo proszę, żebyście się nimi podzielili z innymi użytkownikami forum, bowiem w ten sposób możecie pomóc sobie nawzajem.

Ło matko

Co słychać w Worwagu teraz? Podobno zmiany zmiany... Ktoś coś? Byle rzetelnie :)

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Anonymous

Pseudo firma handlująca witaminami, których jest w aptekach na metry nie ma konkurencji? No naprawdę jesteś dobry! Chyba dawno nie byłeś w aptekach. Wciskaj cały ten swój kit dalej. Może ktoś go łyknie. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.?

Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stanisława Bodycha 18
    02-495 Warszawa

Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o.