Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Nie ważne kto hahaha

Ja tej firmy nie polecam bo to jest totalne DNO nie płaca za nadgodziny, nie szanują ludzi, Pani Tereska z mężem Tomeczkiem chodzą po mieszkaniach w krefeldzie i zabierają ludziom farelki którymi ogrzewane sa mieszkania (bo grzejniki nie w kazdym mieszkaniu działają) to co ludzie maja pozamarzac?? hahahha za dużo płacą za prąd i dla tego taka decyzja?? ludzi mają w 4 literach i liczy się dla nich tylko pieniądz bo muszą utrzymać swoje domy i wille, konfidentów jest tam co nie miara donoszą na siebie na wzajem, Panicz Szopa lepiej traktuje swojego psa niż pracowników skoro pracownicy swojej kazał jechać w bagazniku na fotelu bo z przodu siedi jego piesek no masakra, ludzie się zwalniają z tej firmy bo już mają dość nieludzkiego traktowania i wyzysku, fakt jedziesz za granicę zarobić ale jak pracujesz kilka tygodni bez dnia wolnego to chcesz w końcu odpocząć prawda?? No i tu się mylisz bo Szopka nie da ci wolnego masz zapierda**ć bo on tak chce, tą firmą musi się zainteresować PIP i ZUS oraz inne służby bo nie odprowadzają składek za ludzi do ZUS i wiem to bo mam pismo z ZUS-u że kilka miesięcy już za mnie nie płacili składek, jak pisałem wyżej za nadgodziny nie płacą urlop naliczają jak chcą a nie tak jak jest to narzucone w kodeksie prawa pracy no po prostu oszukują na kazdym kroku :( jest wiele innych firm gdzie można pracować a więc ja tą firmę odradzam. Ja osobiście teraz pracuję w innej firmie i nie wrócę do TML bo chce być traktowany jak człowiek a nie jak bydło czy bankomat. Ludzie z TML ocknijcie się i uciekajcie stamtąd ;) pozdrawiam Krefeld :D wiem że za mną tęsknicie hehehe :P

kierowca

jak by tak bylo ze wszystko wiedza to by tak nie uciekali z tej firmy kierowcy powiedz mi ile bylo kierowcow juz kat D bylo duzo

Hdjdjd

Tak ale ten kierowca czy robol jak tam mówisz wie po co tam jedzie to więc po huj twoje zjebane komentarze

Popo

Kierowcę szukają znów to juz kolejny a dlaczego bo kierowca tam nic nie zarobi i nie dosyć że kieruję to jeszcze robi równo z tymi co ich wozi a nie ze tylko kieruję a także pracuję fizycznie to nie szukają kierowcy tylko robola do roboty a nie do pracy a tym bardziej do kierowania

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
informator

Gdy czytam wasze opinie to głowa mnie boli fakt nie pracuje już tam z powodów prywatnych ale gdy oglądam inne ofert pracy za granicą to szału nie ma a tml to jedyna sprawdzona firma gdzie wiesz że wrócisz do pracy a to co się dzieje tam poza praca to każdego indywidualna sprawa i nie macie prawa obrażać Roberta czy innych tam mieszkających Ja niemusialam dawać dipy jak wy to nazywajcie zeby mi pomogli albo za flaszke wódki zawsze miałam od nich pomoc bez zobowiązań każdy widzi tylko cudze błędy a swoich nie widzi tylko wytyka cudze co z was za hieny wy nie jesteście ludźmi tylko hienami a praca jak dla mnie była tam ok szczególnie u willego radzę wam zastanówcie się co piszcie na temat tmlu

pjhhvc

dobra to chyba zmiana wam w głowie poprzewracała ja PiS wykończyć POLSKĘ to będziecie płakać oby chodź w takich firmach pracować

Ghj

Prawda i jeszcze na święta chcą żeby jechać i Nowy rok niech sami robią w takie święto ja wolę z rodziną w polsce darmowe przejazdy ale desperacja

Dobra

Darmowe przejazdy juz wszystkiego sie łapią żeby ludzi mieć do pracy a tu nie ma brawo ludzie

Nikola

Oj ludzie.. Jak wy okazujecie wdzieczność firmie co? jesli ktos chce pracować to jedzie i powinien też się dostosować do warunków, rygoru, czasu i systemu pracy. Ja też byłam z tej firmy w wakacje jak koleżanka Karolina. Balam sie jechac - bo to normalne jestem mloda i pewnie każda kobieta ma chociaż troche niepewności. Mogę polecić każdemu kto chce wyjechać bo nie jest tak źle, a kasa kazemu teeraz sie przydaje. Pozdrawiam Niko

karolll

ja tam pracowałem i dobrze że jest ten jeden bus bo go sami łatwa i nie trzeba praktycznie nic robić wiec nie rozumiem o co wam chodzi.

drde

ale kto za kogo jeździ pierwsze słyszę tez tu pracuje i nie kumam tego co piszesz.

Hahahaha

Ladnie piszesz ale tylko pamietaj ja tam pracuję i w rzeczywistości jest dużo inaczej kto kogo odprowadza ile razy czekaliśmy z tym panem żeby nas wpuścił na mieszkania ile razy byś sie zepsuł ile razy sie spóźnił ile razy zapomniał o kimś ile razy nasi pracownicy jechali za kierowcę bo juz nie mial siły a szefostwo wie o takich rzeczach a piszę to dlaczego bo mam brata który jeździ busem i chciałam z nim jechać a wtedy powiedziano mi ze będę zwolniona czy to jest ok chyba nie wiec nie pisz takich głupot

Agaa91

nie wiem kiedy pracowałeś lub pracowałas lecz jak jest jeden bus jest lepiej chłopaki albo tomek lub kto inny kto ich przyjmuje nie musi jak wariat latać bo 8 osób przyjeżdża 5 różnymi transportami albo ludzie sciemniaja ze bus im nie dojechał czy coś takiego i się nie stawiają. Ja tu pracuje i jakoś problemu nie widzę a ci co widzą to niech idą gdzie indziej do pracy. A po drugie ostatnio było zebranie na temat podatków DE i oni zbierają dokumentacjie przyjazdów i zjazdów do rozliczeń podatkowych jak ktoś jest w temacie to wie o co chodzi a jak ktoś nie ma pojęcia to niech się nie odzywa bo głupoty pisze. A jak ktoś wyżej napisał nie musisz wcale tu pracować. Jakoś teraz jest rzeczywiście spokój a te bzdety to piszą ci co zawsze marudzili pewnie bo to co tu piszecie to masakra sami pracowaliscie w tej firmie i chodziliscie do prac gdzie są inni pracownicy czy to Ruski Niemcy itd. i czy oni maja lepiej od nad wątpię jak się porozmawia z nimi to jeszcze gorzej wychodzą tak więc jak ktoś jest inteligentny to sam wyciągnie wnioski a jak ktoś się pustakiem urodził to pustaki em będzie zawsze. Nie obrażając niewinnych .Pozdrawiam pracowników obecnych oraz tych normalnych nieobecnych

Hahahaha

Bus jest jeden bo każdy wie szefostwo tych firm to koledzy a nie przez syf takie głupoty to możesz wciskać tym nowym ale tam jest kłamstwo w tej firmie

adrian89

Dokładnie już ktoś wyżej napisał czemu tak jest Bus jest jeden po to oby przy zjazdach i przyjazdach syfu nie było a zresztą kto nie chce to niech nie jeździ tam do pracy może jechać gdzie indziej proste

Ale wymiana zdań :o Ja pojechałam z nimi do pracy na okres wakacji i nie narzekałam. Dorobiłam sobie chociaż trochę na start studiów, mieszkałam w dogodnych warunkach no i zarobiłam lepiej niż w Polsce, jakbym pojechała do pracy nad morze np.

Hahahaha

Inne firmy nie płacą za busa ale i nie narzucają z kim mają jechać wiec dlaczego ta firma tak robi jak tak robi to niech płacą za busa

jjjj

co picie bylo i jest caly czas co ci nowi nie pija ale gadasz glupoty w biurze to gadaja glupoty tylko zeby jechac a na miejscu jest duzo gorzej

anna34

hehe roboty no ciekawe wiekszos tych co odeszła to tylko pić potrafili teraz jest lepiej tzn. spokojniej . ciekawe co autor ma na myśli co nam się należy np. za busa żadna firma nie płaci idioci. a co do reszty to bez komentarza jak nie słuchacie to macie wystarczy pytać w biurze i większość jest wyjaśniane.

anna34

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.