Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Mamona

Pozdrawiasz sam siebie bo nieroby i nygusy to podpierdalacze w tej firmie, którzy nadal są pracownikami tego burdelu. Pracowałam tam i żałuje ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Zwolniłam się sama rok temu a biuro nadal wydzwania bym wróciła. Świadczy to o tym, że nie nadajecie się do pracy tylko do zaganiania, a na tym firma nie zarobi - powodzenia w życiu nieudacznicy (nawet poprawnie pisać nie potraficie). Pozdrowionka dla Robsona, Jachacego i wielu innych - w końcu zdecydowaliście się rzucić tą robote :) Co do pseudo menagera i Konińskiego biuro - żal ale karma powrca... Ellooo

kp

jest super tylko trzeba pracować , anie balować

Figi

Każdy ma prawo powiedzieć co wie i jak tam jest i tak mi się wydaję że to co piszą że jest tam nie za ciekawie to chyba musi być trochę w tym prawdy dużo osób pisze to samo chyba sie nie zgrali i tak piszą ja tam miałam jechać ale jeszcze poczekamy Trochę sie boję bo jest tych opini trochę dobrych czy złych nie ważne jeszcze nie teraz proszę wiecej opini o tej firmie żeby ludzie więcej o nich wiedzieli przed wyjazdem pozdrawiam

POLSKA

Co wy tutaj wypisujecie? Czy wy jesteście normalni? Tutaj potraficie pisać o kimś a swoich nazwisk nie napiszecie. Nie nazywajcie nikogo patologia nikt nie wie jakie maja na głowie problemy. Usłyszeliście coś od kogoś jakąś plotę i wypisujecie brednie na temat innych. Widzieliście coś, macie dowody to kto co robi? Miedzy innymi to co tutaj piszecie o warunkach mieszkalnych nikt wam od razu luksusu nie da a tak po za tym to już się zapomniało jak się dawniej mieszkało? jak to biednie sie żyło? teraz tacy mądrzy sie znaleźli a latają po wystawkach i szukają czegoś. Najlepsi pracownicy jak zaważyliście co nie którzy poodchodzili z firmy lipiec, sierpień i wrzesień nie zastanowiliście się dlaczego? Sama logika podpowiada że to nie przez ludzi tylko między innymi jest temat firmy. Firma jak robi tak robi. A to co w biurze wyprawiają to wydaje mi sie ze to nie jest ich wina najwidoczniej wielu z was nigdy nie był pod kimś zganiacie na biuro a prawda może być zupełnie inna mówimy o tych których nie powinniśmy. Pracowało się tam prawie rok i mieszkało się zajebiście trafiło się na wspaniałych ludzi jak i w pracy tak w mieszkaniu. Jeśli tutaj potraficie pisać nazwiskami co robią znajdzie odwagę odwagę i powiedzcie im to w prost w oczy. Pozdrawiam :)

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marde

sa ludzie normalni z którymi mozna mieszkać i normalnie porozmawiać, ale sa tez i patologie (dzieje sie tak, nie tylko u mężczyzn, ale i kobitki potrafią sie stoczyć... ) agencja jak agencja... nigdy nie miałam problemu z wypłata, fakt za sierpień dostałam ostatniego września, ale dostałam.. A jak jest na mieszkaniach, to tylko i wyłącznie zależy od nas, czyli od ludzi którzy tam mieszkają... W kamp lintfort nie było źle, ludzie narzekają na warunki sanitarne, a w domu Pl pewnie lepiej nie mają... Łącznie pracowałam prawie trzy lata i gdyby nie odmienne poglądy z menadzerem, byłabym tam do dzis... Reansmuujac każdy znajdzie cos dla siebie:) sprobuj, a pózniej oceniaj...

karol12

rotację to są wszędzie pracowałem tam i chodziliśmy do prac gdzie są inne firmy i mieli jeszcze gorsze rotacjie w końcu to agencja pracy a nie Hilton wiec nie wiem czego oczekujecie. żałosne wypowiedzi niektórych widać ze postęp im nie służy i co niektórzy umysłem w PRL pozostali.

Cześć

Masz rację jak by było tam tak dobrze to by tyle osób z tej firmy nie uciekalo rotacji ogromna

Hahahaha

Jak wypowiedzi jak ktoś się podejmuje prowadzenie firmy nie to robi dobrze i zgodnie z prawem a ludzi nie są aż tak głupi jak sie tej firmie tml wydaje każdy z pracowników sie broni jak może a oni mają kasę i myślą że wszystko im wolno tml nie

annaa262

dokładnie chyba najlepsza wypowiedź jaka mogła powstać i kto jest mądry to najlepiej wyciągnie wnioski Brawo .

Ogarnijcie się

Nie da się już tego czytać.. Ludzie, wracajcie do Polski, otwierajcie swoje firmy i zarabiajcie gruby hajs. No qrwa tylko jak?! Większość niezadowolonych to GAMONIE, którzy nie potrafią sami palcem do własnej dupy trafić. Chciałoby się wyjechać, chlać, ćpać i bzykać. Do roboty nie chodzić i jeszcze żeby za to płacili. Tak dobrze to nie ma..ani w Niemczech ani w Polsce.. Są tu ludzie, którzy pracują od wielu lat, więc z czym jest faktycznie problem? Z firmą czy ludźmi?

Ffff

Ja tam pracowałam długo i wiem jak tam są traktowani ci pracownicy co sie za dużo odzywają widziałam to na własne oczy ja też zostałam potraktowana nie doborze z ich strony byłam chora i chciałam jechać do lekarza tam na miejscu a oni mnie wysłali mnie do polski a jak dzwoniłam ze mogę wrócić to mi powiedziano że nie mamy już pracy dla pani

karrdi

Karrdi ...... czyli ja przeglądam to forum dość często i nie rozumiem twojego pytania pisz rzetelnie bo sam się teraz wydałem ze Jhjf jesteś tym co chyba piszesz te bzdury negatywy itp. heh żałosne. a do osób postronnych to zawsze z reguły takie rzeczy piszą nieudacznicy .

Jhfj

Po tych twoich wpisach to już wiem na pewno ze pracuję w biurze i te wszystkie wpisy co są to piszę jedna osoba jestem ciekawa kto to taki przedstaw sie

karrdi

może firma szczególnie super nie jest ale bzdury które tu wypisują to jakbyś psychole ja pracuje tam dość długo i zeczywiscie wypłata się spóźnia ale to było w tamtym miesiacu teraz dostaliśmy normalnie 10 a jak sobie przypominam to wcześniej zawsze było punktualnie ci co piszą takie bzdety to idioci jacy po złości chyba firma powinna to zgłosić do prokuratury bo cuda tu piszą a dokładnie Tirów to oni nigdy nie mieli i to do klienta napewno jak ktoś chce sprawdzić to najlepiej niech sam sprubuje.

aadria

dokładnie wszystko się może na pozytywnie teraz zmieni jak tych impezowiczow nie ma podajcie ich nazwiska niech rodziny wiedzą jacy mężowie i żony byli za granicą. Jak potrafią oceniać innych i ublizac tym co zostali to pokazać także ich.

ghhfb

szkoda tych idiotów co piszą takie puste rzeczy najlepiej podawać nazwiska i imiona oraz miejsce amieszkania tych leni co już tu nie pracują i szkody robili a my teraz takimi poobijanymi jeździmy. brawo polacy

adam68

samochody szorty tzn typowe usterki ja tam jeździłem i nie było źle głupoty to piszą to ci co zrezygnowali lub zostali wyzuceni a pochwalcie się jak sami rozwalacie auta a Robin sam wyzywa się i się śmieje ze jak rizjebie to kupią nowe jak ja byłem to kupili nowe ford takie białe a teraz podobniez co drugi poobijany takich mamy kierowców w PL. a po drugie to dobrze czytajcie bo szukają kierowcę na CE a oni tirów nie mają to pewnie do hakiegos klienta a nie do siebie widać jaka inteligencja na tym forum sieci warci heh.

Nienienie

Tu masz rację samochody do pracy to zlomy i każą takimi jeździć a szefostwo jeździ autami a czterysta tysięcy zł a ludzi mają za nic dla szefostwo liczy się tylko KASA a nie ludzie są gorsi od typowych Niemców

Kierowca

Tml szuka kierowcę do pracy nie polecam było tam tyle kierowców i żaden nie dał rady i szukają idiote nie jedźcie szkoda czasu

Karla

Co prawda to prawda nie zaczną troche fizycznie robić i szanować tych ludzi co na nich zapierdalaja bo dużo ludzi juz tam nie ma wszyscy uciekają z tej firmy nie polecam Tam jechać chyba że chcesz stracić zdrowie

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.