Pro-Art S.C. Agencja Fotograficzno-Artystyczna

Siemianowice Śląskie

Opinie o Pro-Art S.C. Agencja Fotograficzno-Artystyczna

M.A

A ja tam pracowałem prawie 17 lat. Nie dam sobie nic powiedzieć. Żyje , nabrałem doświadczenia. Młodym gniewnym odwiedzającym tą stronę proponuję zabrać się do pracy. Nikt WAM nie zapłaci za NIC nie robienie....

vaiavanti

pracuję od 2 lat w proarcie, na stanowisku blisko związanym ze sprzedażą i podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Wszyscy PH są zatrudnieni na normalne umowy o pracę, jeżdżą firmowymi samochodami, kasę dostają regularnie, a zaliczki na paliwo z wyprzedzeniem. To są fakty, nie wiem jak było kiedyś, ale widzę jak jest obecnie. Robota jest wymagająca, ale sensownie zorganizowana. 1-2 w miesiącu trzeba na cały tydzień wyjechać w teren i to jednemu może się podobać, a drugiemu nie, takie są realia. To nie jest akwizycja, ale też nie rozwożenie pizzy, ani roznoszenie listów. Ci ludzie, którzy od 2 lat tu pracują muszą się trochę napracować, ale wyglądają na zadowolonych. Nieźle zarabiają i generalnie nie narzekają.

S

Zgadzam się z Panem Marcinem, tragedia, praca bez umowy, mydlenie oczu, puste obietnice - tragedia. Do tego problem z wypłata pieniędzy i problem z pieniedzmi za paliwo, trzeba się o nie prosić. wykorzystywanie pracowników, MOBBING! Staż kilku miesięczny wiem wiem wiele na temat firmy.

S

Zgadzam sie z opinią Pana Marcina w 100% pracowałam tam blisko rok czasu.

życzliwy

Praca w tej firmie z nielimitowanym czasem pracy powyżej 8 godzin dziennie zazwyczaj w terenie, często własnym samochodem za który otrzymasz zwrot za paliwo. Nie otrzymasz zwrotu za naprawy, ubezpieczenie, amortyzacje. Umowy śmieciowe, najniższa krajowa, normy wyśrubowane, mobbing, pranie mózgu.

ona

W 100% potwierdzam słowa Marcina.

frik

a zapłacili ci chociaż za te dwa dni pracy???

on

ta praca to akwizycja,ja zrezygnowałem po dwóch dniach..szkoda czasu

szukam pracy

Zadowolona, czy możesz udzielić bliższych informacji co do warunków pracy, jakie auto, jaka podstawa, czy plany do wyrobienia? Umowa o pracę rozumiem? Widziałam ogłoszenie o pracę i zastanawiam się czy warto aplikować skoro takie opinie...

zadowolon

a ja tutaj podjęłam prace i jest ok

honda

no no..widzę,że ktoś tez się już naciął na te firmę,nie tylko ja.Moze było by ok gdyby nie to,ze notabene miły gość,zwany szefem zrobi wam pranie mózgu i zamiast powiedzieć wprost ,ze to akwizycja i to swoim autem,koloryzuje i obiecuje kokosy..na szczęście mi było dane szybko przejrzeć na oczy i wycofać się,także stanowczo nie polecam,jeśli ktoś szuka pracy jako przedstawiciel handlowy

marcin

oj nie sa to dobre informacje..ale dzięki za info..

szukam

Witam, ostrzegam przed tą firmą, siedziba w Siemianowicach Śląskich na ul Stawowej 16. Niech was nie zwiedzie "rodzinna atmosfera" panująca w biurze, sztab grafików, fotografów oraz przemiły szef. Żadne z jego opowieści nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo ani 27 aut służbowych do dyspozycji pracowników, ani zarobki, które przedstawia, ani co więcej legalnego zatrudnienia w tej firmie nie zobaczycie. Historia o Pani B. zarabiającej 8 tys. zł, przedstawicielce tej firmy, według mnie wyssana z palca, a na pewno o tym usłyszycie na rozmowach o prace i szkoleniach. Najistotniejsze jest jednak to, że stanowisko przedstawiciela handlowego w tej firmie, to nie oszukujmy się, zwykła akwizycja. Jeżdżenie od przedszkola do przedszkola (oczywiście swoim autem) i proszenie się o choćby możliwość przedstawienia oferty. Odradzam wszystkim poważnie szukających pracy w uczciwej firmie.

marcin

czy ktoś pracował jako przedstawiciel handlowy w pro art. Siemianowice? proszę o info

Zostaw opinię o Pro-Art S.C. Agencja Fotograficzno-Artystyczna - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Art S.C. Agencja Fotograficzno-Artystyczna