Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Dajcie spokój i bądzcie poważni to forum nie jest od takich komentarzy,bo to naprawde nikogo nie interesuje kogo kocha i z kim śpi pan mecenas.Wypisujecie to jeszcze w taki nieudolny i prostacki sposób,że ośmieszacie tylko samych siebie,a nie pana Darka - bo pewno o to Wam chodziło.

kochanka dareczka

Pani zono,być moze Pani na niego niedostetecznie działa,bo ze mną bez problemu ogarnia wszystkie pozycje i jest ogier na 102 :) jego specjalizacją jest miłość francuska,której uczył się w samym Paryzu he he he pozdrawiamy Dareczka :)

żona

Ach, proszę wybaczyć mojemu Dareczkowi, ale od kilku dni siedzę na nim bo On, wiecie moi drodzy nie może na mnie już od dawna, tj. od wypadku, ale niedługo wróci do pracy. Jak wspomniałam jest najlepszy pod słońcem i na pewno pomoże wszystkim państwu z osobna. A ci którzy tak źle piszą o Dareczku to chętnie się z nimi zobaczę. Żona Dareczka.

buka

to są jakieś jaja,przecież on nie ma żadnej żony! ludzie nie robcie sobie kpin ze schorowanego człowieka,który na pewno ma na swoim koncie jakies występki i jak najbardziej mozna ubiegac sie o swoje,tylko przypuszczalnie Dariusz albo przebywa w szpitalu,albo jest w jakiejś totalnej depresji i złej kondycji emocjonalnej..

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
zibi

skoro jest taki dobry, rzeczowy i sumienny, jak pani pisze, to czemu nie odbiera telefonów i maili? Próbowałem siż z nim skontaktować przez ostatnie kilka dni - bez skutku! Awaria po prostu!

żona

Proszę się odczepić od mojego męża!To cudowny kochanek i świetny gospodarz domu,zanim się pobraliśmy to byłam jego klientką i za każdym razem udzielał mi fachowych porad.Mój mąż jest najlepszym adwokatem pod Słońcem!!!! Nie życzę sobie,by ktokolwiek pisał żle o moim Dareczku!!!

x

W jakiej sprawie ? ja mam dwie!

paweł

poważna sprawa !!! ciekawe czy w swojej sprawie Najlepszy Mecenas w Polsce też zawali proces ? nie przyjdzie na rozprawę ? nie wyśle apelacji ? nie zabierze na rozprawę dokumentów ? nie przyjdzie na umówione spotkanie ? nie odbierze korespondencji ? itd itd

Anty Matuszczyk

Najgorsza Adwokacina w Polsce od czasów PRL-u :)

jola

Dlaczego negatywne opinie są usuwane , a bzdury wypisywane przez Matuszczyka nie?

Małgorzata Cech

To nieprawdziwa infirmacja, sprawdziłam. Mecenas Matuszczyk był świetnym komornikiem w Warzawie przy SR dla Warszawy Pragi -Północ. Ukończył doktorat i w sam prEstaf pełnić funkcje komornika i zajął sie adwokatura. Ta osoba dokonała złośliwie wpisy , to Pan Bara poniewaz Pan mecenas Matuszczyk był uczciwi i bronił i Mnistwo mu pomógł , ale tez policja i prokuratura zabezpieczyła dokumenty rożnych podmiotow

Ola

Ostani wpis Oani Małgorzaty Gaborczyk jest kłamliwy. Osoba ta jest winna bardzo dużo pieniędzy , których nie oddaje. Znam mecenasa Matuszczyka. To wybitny Adwokat i bardzo uczciwy. Aleksandra

Ty jesteś chory

Przestań pisać pierdoły, a słownictwo typu erudyta etc., używa wyłącznie adwokat o którym mowa, więc pewno ty jesteś naszym ulubionym adwokatem ?

Usunięto informacje o tym, że "adw."D.M był komornikiem i został zwolniony z tego stanowiska dyscyplinarnie!trzeba się postarać o takie zaszczyty.

Renata

na tyle osob co on oszukał powinien poniesc konsekwencje,jak to jest ze do tej pory nikt sie tym niezainteresował,jakas rada awokacka czy cos?chodzi toto bezkarne i plugawi zawód adwokata.

frayne

Współczuję każdemu kto się do niego zgłosi!!!!masz za dużo pieniędz y? Chcesz żeby ktoś zrobił cie w bambuko-》Marusczyk spełni Twoje marzenia

mam jak najgorsze zdanie o Matuszczyku ale te wszystkie pozytywne komentarze dodawane hurtowo w odstępach kilkuminutowych po każdym negatywnym wpisie to nawet są zabawne. Muszę przyznać że facet ma chyba coś z głową albo jakiś bardzo wrażliwy na swoim punkcje ale to już jego problem. Ja przestrzegam wszystkich przed tym oszustem. KŁAMCA, OSZUST, KRĘTACZ BRAK EPITETÓW

Renata frey-Modrzycka

To znakomity adwokat. Bardzo kreatywny i mądry. Przystępny cenowo. Najlepszy prawnik w Warszawie

Paweł Biel

Znakomity i mądry adwokat. Polecam Jego usługi. Dzięki niemu teraz nie przebywam w Areszcie Śledczym

''Kowalski''

Po jednej negatywnej opinii znowu pojawiło się 5 pozytywnych w przeciągu pięciu minut hmmm....Jedyne co on ma wspólnego z prawem to nagminne je łamanie.Uważałbym na tego człowieka bo potrafi zrobic więcej złego niż dobrego.Były wczesniej komentarze gdzie jego klijenci oszukani umawiali sie na pozew zbiorowy,prosze to sprawdzic lub skontaktowac sie z nimi przed zleceniem mu usługi!

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka