Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Obiektywny

No tak,tylko skoro tak wiele zawalił w swojej karierze,to może najwyższy czas zastanowić się nad zmiana zawodu..? może w innym zawodzie był by fenomenalny,a on za wszelka cenę chce trzymać sie tej swojej adwokatury...

Oddany

Nie rozumiem do końca tych negatywnych wpisów. Przecież nawet jeśli p. Dariusz cokolwiek zawalił, to nie zrobił tego świadomie, tylko mu tak wyszło. Nie zawsze podejmujemy idealne decyzje, zawsze można się mylić. Niestety p. Dariuszowi przytrafiło się to o pewnie kilka razy za dużo, ale jednak starał się. I to wydaje mi się jest najbardziej ludzkie, że niemniej jednak starał się państwu pomóc. Ja osobiście chwalę p. Dariusza, jest w porządku kolegą. Nie korzystałem nigdy z jego porad, ale wiele razy chcieliśmy się z nim gdzieś wybrać, to nawet nocami pisał jakieś odwołania ludziom itd., tłumacząc się zawsze że nie ma czasu. Także, niczemu ująć w mojej opinii jest OK. Pozdrawiam.

Cisza ?

A tu cisza ? I nic :( Czy ktoś wie co się stało ?

I znowu

I znowu przejdzie lawina nowych wpisów pod adresem Naszego Wielkiego Mecenasa :) Każdy bowiem kto śledzi w pisy już wie że coś nowego się pojawiło ! Zatem zapraszamy serdecznie na nową porcję życzeń dla Naszego ukochanego Mecenasa :) Na początek posłuchajmy najnowszej piosenki Disco Polo z repertuaru pana (usunięte przez administratora) pod tytułem: " Nie ważne co i jak, byle do przodu i kasę brać ".

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
fan disco polo

Wow! to mecenas M. już tak awansował,że obsługuje nawet branżę Disco Polo - podobno niezła kasa jest z tej szmiry!no tak,nieważne skąd,byle by byla forsa.. gratulujemy Panu Matuszczykowi! Bara bara bara riki tiki tak Panie Mecenasie daj nam jakiś znak :)

Anty

No i niestety Naszą rolą jest tą opinię podtrzymywać by z czasem nie miał żadnego klienta, i nie po to by zdechł z głodu, ale po to by nigdy przez niego potencjalny klient nie cierpiał tyle co ja, i każdy z powyższej listy. Można oszukiwać, można różne rzeczy robić ale bimbać sobie z czyiś problemów, czyjejś wolności, czyjegoś braku pieniędzy na życie a w zamian płacenie jemu za rzekome usługi itd. itd. itd. ! Bark słów by opisać jego zachowanie.

Przyjaciel

W sumie to szkoda chłopa,bo kiedyś był na prawdę równym gosciem i dobrym prawnikiem...no niestety choroby i wypadki mogą przydarzyc się każdemu...być może on sam wierzył w to,co ludziom naobiecywał i nie zamierzał nikogo oszukać...a,że były to tzw. "gruszki na wierzbie"...no cóz,honor mimo wszystko powinien nakłonić go do jakiegoś zadośćuczynienia,bo tak to tylko traci potencjalnych klientów i renomę - chociażby poprzez powyższe wpisy...

BandMatuszczyka

Proponuję byśmy się zwali jako BandMatuszczyka i proponuję byśmy grali jak OŚP do końca Świata i o 1 dzień dłużej ! Co Wy na to ???, Pozdrawiam.

Droga

Droga jest taka Szanowny D.Polo, żeby do Matuszczyka już nigdy nikt nie poszedł po poradę ! Chyba że jeśli już to na lody lub jak w tekstach powyżej ! Matuszczyk okazał się największym oszukującym ludzi, płacących krocie nota bene, Największym Oszustem jako Adwokat, jako Prawnik. Dobrze że my oszukani mamy chociaż w tych naszych "Rozwiązanych" problemach przez Matuszczyka Humoru i chęci na dalsze życie ! Mam nadzieję że ktokolwiek zajrzy do Naszego Band-Matuszczyka to fakt że się rozweseli, ale przede wszystkim podziękuje że usłyszał 100% prawdę a Nam z Bandu chociaż tyle milej że mamy dla kogo dalej grać i słowami Naszych piosenek przestrzegać ludzi przed Matuszczykiem !!! Taka jest Nasza Droga i Wola - Band Matuszczyka !

Magda od D. Polo

To forum opiniotwórcze jest conajmniej dziwne,a jeśli już ktoś sie na nim logicznie i obiektywnie wypowie - tak jak Ty Jędruś, to pada podejrzenie,że to Pan M. pisze sam o sobie,a ludzie robią sobie jakieś jaja,sypią żałosnymi rymowankami,(które nota bene nie nadawały by sie nawet jako teksty disco polo), wykorzystując anonimowość(na której również można się doigrać,bo nigdy nie jest ona 100 procentowa).Osobiscie też mam swój uraz do Pana M.,ale czytając te prymitywne niedorzeczności... - Drodzy Państwo - nawet jeżeli w tym,co piszecie jest sporo prawdy, to i tak przecież nie tędy droga.

Julia

Z powyższych wypowiedzi wynika ze w tej kancelarii jest naprawdę wesoło.najważniejsze to odpowiednie poczucie humoru.w każdej instytucji.

spec od reklamy

Hej dziewczyno,nie bądz dzika - zakosztuj loda u Matuszczyka :) Najlepsze gofry na świecie - tylko u Darka - Mistrza w minecie :)

spec od reklamy

Riki tiki - gra muzyka - w sezonie "Lody u Matuszczyka" :)

Marina

hi hi to prawda,z mną tez korespondował na fb :) od razu stwierdził,że się zakochał,bo wystarczyło mu zdjęcie ;)prosił tez o rękę hi hi hi czlowiek nie wiedział czy ma do czynienia z facetem niepoczytalnym,czy to ten facet uważa innych za takich debili..hi hi hi...

Manager od D.Polo

Przepraszam,ale wydaje mi się,ze wzięto mnie za kogos innego,bo jeśli Pan Mecenas by zajrzał,to domyślił by się o jaką sprawę chodzi.Osobiście nie poznałem Pana Dariusza,nie byłem też jego klientem,jedynie co starałem się kulturalnie wypowiedzieć o aferze z moją podopieczną,w której niestety swój udział wziął takze Pan Mecenas.

Polo cola

Witamy szanownego pana mecenasa :) Czyżby nie było naiwnych dziewcząt na fb i raczył pan do Nas zawitać i poczytać co się dzieje ? A dzieje się Dareczku oj dzieje ! Żona sie pyta, kochanka sie pytani klienci zaniepokojeni sie pytaj o pana mecenasa. Czy zatem możemy już spać spokojnie i doczekać sie spotkania w kancelarii ? Bo słychać tez ze ponoć na wiosnę w kancelari przy fontannach na Kościelnej maja być sprzedawane rownież lody ? Dobry pomysł z pana strony chociaż w ten sposób pocieszy pan swoich załamanych klientów chwila rozkoszy słodkim lodem :) Tak trzymać jeśli nie mądrością to poprzez zakładek do klienta. Pozdrawiam w imieniu wszystkich dopingującym panu na niniejszym czacie.

Manager od D.Polo

Pan (usunięte przez administratora)to na pewno bardzo kompetentny i rzetelny mecenas,którego akurat nie raz zdarzyła się okazja,by podziwiać Jego publiczne wystąpienia w TV np.w Polsat News.A propos FB, to szkoda,że jakiś czas temu obejrzana prze ze mnie dokumentacja pewnego konfliktu,dotyczącego osoby,którą reprezentuję faktycznie postawiła Pana Mecenasa w niezbyt korzystnym świetle jako profesjonalistę,który w korespondencji posunął sie nieco za daleko względem mojej podopiecznej,a co do tej trzeciej "bohaterki" intrygi (bo miałem tę wątpliwą przyjemność poznać osobiście),to niestety,ale wystosowałem swej podopiecznej odpowiednią reprymendę,co do jej naiwności i otaczania sie toksycznymi osobami,za które musi się potem wstydzić i tłumaczyć przed poważnymi ludzmi.Z resztą naszą "rusałkę" na dniach spotkała przykra nauczka-oby tylko w końcu wyciągnęła wnioski...Mimo wszystko pozdrawiam i życzę Panu Dariuszowi wielu sukcesów zawodowych :)

bobi

On to powinien se to zakratowane okno w tej kancelari otworzyć i w sezonie gofry i lody sprzedawać turystom co idą na fontanny - to moze więcej pożytku by w życiu zrobił niż tą swoją adwokaturą ... :)

bobi

HA HA HA ale czad!!! Ludzie przestańcie,bo jeszcze dzięki Wam Matuszczyk zupelnie niezasłużenie stanie się jakimś CELEBRYTĄ a chyba nie o to chodzi :)

zołza

Dla tych którzy mają problem ze skontaktowaniem sie z mecenasem podpowiem,że najłatwiej go "złapać" w internecie,bowiem bardzo aktywnie udziela się na portalu społecznościowym FACEBOOK,gdyż jest to pan wybitnie romantyczny i uzależniony od miłości wirtualnej,więc przypuszczalnie realne posiadanie żony,bądz też kochanki to go raczej nie interesuje....

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka