Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Kamil N.

(usunięte przez administratora) to Najlepszy warszawski Adwokat jakiego poznałem, a znam ich mnóstwo. Bardzo elegancki i szarmancki człowiek. Jednak Najważniejsze, że to genialny prawnik i wybitny specjalista prawa rodzinnego i karnego. Prowadził wiele moich spraw i mojej rodziny z celującym rezultatem

Jola K.

Mecenas (usunięte przez administratora)to Najlepszy Adwokat w warszawie. Znakomity specjalista prawa podatkowego. Ma skończone studia doktoranckie. Znam go osobiście i bardzo serdecznie polecam. To znakomity wybór adwokata

Maciej Dom.

Prowadził sprawę przeciwko mnie i Wygrał ja w cuglach. Zasądzono 50.000 zł tytułem alimentów. Rekord jak na polskie warunki. Bardzo polecam jego usługi. To genialny adwokat do spraw rodzinnych i rozwodowych

Armen k

Poznałem mecenasa (usunięte przez administratora)jako wybitnego specjalistę i mądrego człowieka. Jest bardzo rzetelny i punktualny. Obsługiwał moja spółkę przez 5 lat i wygrał niemal wszystkie sprawy. Poza tym ma niezwykłe wyczucie prawne, rzadki talent wśród adwokatów

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Ewa Kołodziej

Mecenas (usunięte przez administratora)to bardzo kompetentny i rzetelny adwokat. Świetny specjalista prawa egzekucyjnego

Mariusz Kraska

Adwokat(usunięte przez administratora) to wybitny prawnik. Znakomity specjalista prawa podatkowego. Wyśmienity i niedrogi relatywnie adwokat.

Matuszczyk (nie będę go nazywał mecenasem bo to zwykły krętacz i nieudacznik) był moim pełnomocnikiem przez kilka lat zawalił wszystko co mógł nie przygotowywał się do spraw wmawiał mi bzdury które nie miały pokrycia w rzeczywistości nie wysyłał dokumentów w terminie ale utrzymywał że wszystko jest ok. a na koniec za późno wysłał apelację, wyrok się uprawomocnił o czym już wiedziałem ale on ciągle utrzymywał że apelacja jest w toku i żebym mu za nią zapłacił. Nie chce mi się już pisać o nieodbieranych telefonach oo nieodpisywaniu na maile o nie pojawianiu się w kancelarii w umówionym terminie o tym ile razy musiałem się upominać żeby coś zrobił itd itd Jedyni sensowni ludzie w tej kancelarii to kilkoro aplikantów ale oni szybko się z tego bajzlu zwijali. Przestrzegam przed tym krętaczem i kłamcą

Grzegorz Bara

Przepraszam panie Marcinie to nie do pana, pomyliłem link. Pozdrawiam, i proszę podobnie jak ja, pilnować tej strony by Matuszczyk nie dopisał sobie za dużo dobrych opinii, bo wtedy gdy ktoś otworzy i zobaczy na 2 stronach 20 pozytywnych wpisów to mu uwierzy. Podobnie jak ja kiedyś :(

Grzegorz Bara

Panie(usunięte przez administratora), dlaczego pan używa Nicków ? Czyżby miał pan coś na sumieniu ?

Grzegorz Bara

niestety tym samym pogrąża własnego brata NIE ROZUMIE. Co do żony, niestety była aresztowana na 14 dni, w celu doprowadzenia na przesłuchanie do prokuratury. To akurat wyjaśnię nieco więcej. Matuszczyk obsługiwał Nas od marca 2013 roku, a żona została aresztowana w czerwcu 2014 roku, z powodu nie odbierania terminowego listów. Wielokrotnie mówiłem o tym Matuszczykowi, ale on sobie niestety z tego bimbał, żonę zaaresztowano na oczach dzieci i moich. Proszę sobie zatem wyobrazić jak Skutecznym (usunięte przez administratora)jest Adwokatem. Kończąc co do mojego brata, niestety w sytuacji bankructwa, mojemu bratu puściły nerwy i niestety zaczął na mnie donosić, i mam z tego powodu sprawę karną. Co do postepowania wobec mnie za tkzw. przez Matuszczyka wtargnięcie do kancelarii, to Oświadczam że Matuszczyk rzekomo za niezapłacone wobec niego pieniądze z mojej strony przechowuje ok. 120 segregatorów, wiele kartek podpisanych in blanco i po prostu poszedłem do kancelarii odebrać te dokumenty z kancelarii, na co on nasłał na mnie policję. Natomiast reasumując, nie wstydzę się tego co uczyniłem. Niestety nie wszystkie moje decyzje w przeszłości były dobre. Natomiast Adwokata mamy po to by nam możliwie maksymalnie pomógł, a nie dokładał nowych problemów, oszukiwał, wyłudzał pieniądze itd. Bardzo poważnie przestrzegam przed tym jeśli można nazwać człowiekiem, przestrzegam przed pozostawianiem mu kartek podpisanych in blanco, po prostu jeśli jeszcze z nim pracujesz zerwij tą współpracę jak najszybciej. Na koniec tylko, jeśli Nick Piotr to nie Matuszczyk, to dlaczego Nick Piotr wie o mnie tak wiele ? Zatem jeśli chcesz by wszyscy wszem i wobec, na internecie, w plotkach, w Warszawie i w Łodzi wiedzieli o Tobie i Twoich trudnych sprawach, to idź po pomoc do Kancelarii D&P Matuszczyk do mecenasa Dariusza Matuszczyka, On na pewno ci w tym pomoże. Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez(usunięte przez administratora) nie poddawajcie się ale bądźcie czujni bo jest wielu jak On.

Klient

Z tego co zauważyłem moja opinia została wykasowana (negatywna oczywiście o tym oszuście) jak i kilka innych .Zgadzam się z X doszły znów tylko pozytywy dodane przez tego miernotę.

x

Lektura tych opinii jest bardzo ciekawa i po raz kolejny pokazuje głupotę pana mecenasa - znów sam dodał pozytywne opinie w ciągu kilku minut i po małej kilku godzinnej przerwie. ! Jedno jest pewne -jedzie po bandzie - oszukiwał i będzie nadal oszukiwał ludzi . Sprawy przeciwko niemu przeciąga w nieskończoność. Drwi sobie z prawa ,a nasz kochany wymiar sprawiedliwości ma to gdzieś, podobnie jak komisja etyki adwokackiej przed którą stawał nie raz. Może znajdzie się ktoś ,kto zbierze to wszystko (usuniete przez administratora)

opinia o adwokacie Matuszczyku niedostateczny ten mecenas nie ma odpowiednich kompetencji żle prowadzi sprawy nie wygrywa myśli tylko o dużej kasie jak najwięcej wyciągnąć niski poziom kultury cwaniak warszawski i cwaniak łódzki poznałem go osobiście nie polecam nikomu nie korzystajcie z jego usług żałosny gość kasa kasa i tylko kasa po trupach sam pisze o sobie jaki jest dobry a to kłamstwo słaby mecenas dobry to jest w rolowaniu ludzi na dużą kasę.

uczciwy

Adwokat Dariusz Matuszczyk to bardzo uczciwy człowiek i Znakomity Adwokat. Wspaniały specjalista prawa egzekucyjnego, prawa podatkowego, prawa spółek i rodzinnego. Przeciwko Panu Grzegorzowi Bara, który umieszcza nikczemne i nieprawdziwe opinie toczą się postępowania sądowe. Komornicy prowadzą wiele egzekucji, kierowane są akty oskarżenia, żona była tymczasowo aresztowana. Poszukują go organy ścigania i organy skarbowe. Podaje nieprawdziwe dane meldunkowe. Oceny tej osoby są zafałszowane i podyktowane agresja.

Klient

Wspaniały Adwokat. Polecam Jego usługi. Jest znakomitym specjalista z zakresu prawa podatkowego, prawa spółek, prawa egzekucyjnego i rodzinnego. Wygrał moją sprawę. Zawsze rzetelnie przed sprawą spotyka się w Kancelarii kilka dni wcześniej. Bardzo Bardzo polecam. Panie X, mówi Pan nieprawdę. Jest Pan pewnie Panem Grzegorzem Bara. Zbieram chętnych na pozew zbiorowy przeciwko Panu, opłacę sam. Proszę o kontakt na mail: dobry.prawnik@gmail.com

klient oszukany przez Matuszczyka

pokrzywdzeni przez mecenasa Matuszczyka razem powinniśmy zebrać siły i zrobić w końcu porządek z tym mecenasem Matuszczykiem który jest pazerny na pieniądze wyłudza duże kwoty od klientów zgłaszających się do niego bardzo zle że tacy ludzie są na takim stanowisku niekompetentny nie rzetelny oszust w roli mecenasa wstyd i hańba za nim nic dobrego nie przemawia oszukuje wyłudza od ludzi duże pieniądze słabo pracuje spraw nie wygrywa.

Panie X, nigdy nie był Pan klientem adwokata. Pisze Pan nieprawdę. Ja byłem klientem Kancelarii Adwokackiej w warszawie. Adwokat Dariusz Matuszczyk przyjął i poprowadził sprawę spadkową i podatkową, której inni nie potrafili przed nim. Za bardzo rozsądne honorarium. Bardzo polecam Jego usługi. Adwokat Dariusz Matuszczyk to Najlepszy i Najskuteczniejszy Prawnik , którego znam. Polecam Wszystkim Jego usługi

Jacek

Borysie, nigdy nie spotkałeś zawodowo adwokata Dariusz Matuszczyka, ani nie byłeś jego klientem, a piszesz nieprawdziwe opinie. Ja byłem. adwokat Dariusz Matuszczyk to genialny prawnik i znakomity specjalista. Chę napisac prawdziwa o celująca o nim opinię

Zygmunt

od razu widać brak kompetencji piszącego i nieprawdziwość opinii. Pozew zbiorowy musi być oparty na jednakowej podstawie faktycznej i prawnej. Polecam tej osobie lekturę kpc. Byłem klientem Pana Mecenasa Matuszczyka. Wygrał moją sprawę, za bardzo przeciętne honorarium. Wspaniały człowiek i bardzo mądry adwokat.

Adwokat Dariusz Matuszczyk jestem Najlepszym Adwokatem w Warszawie. Bardzo serdecznie polecam , wygrywa sprawy za rozsądne pieniądze. Kancelarię prowadzi wzorowo. Wszystkie negatywne opinie napisał jeden człowiek Grzegorz Bara. Adres mailowy biuro.giorgio@gmail.com jest jego adresem mailowym. Wiem, że Pan Mecenas wypowiedział mu wszelkie pełnomocnictwa, stąd jego agresja.Jest on poszukiwany przez policję, Urzędy Skarbowe, Banki, kilku komorników sądowych. Przeciwko niemu zostały skierowane akty oskarżenia. Jego żona była tymczasowo aresztowana. Wszystko jest potwierdzone postanowieniami sądów oraz orgnów ścigania i komorników sądowych oraz urzędów skarbowych. Obecnie ukrywa się w Warszawie na ul. Jasnej lok. 202, w którym zamieszkuje z dziećmi, a podaje adresy zameldowania w Łodzi i Radomiu. Spowodował on wraz z żona naruszenie nietykalności cielesnej oraz ciężki uszczerbek na zdrowi Pana Mecenasa, policja w Warszawie wszczęła dochodzenia w tej sprawie. Policja w Łodzi prowadzi dochodzenia w sprawie bezprawnego wtargnięcia do Oddziału Kancelarii Pana Mecenasa. Przeciwko Grzegorzowi Bara skierował zawiadomienie o przestępstwie nawet jego brat. Sprawa skończyła się aktem oskarżenia, który został skierowany do sądu. Ten człowiek jest nierzetelny w swoich opiniach, nie są one podyktowane prawdziwymi danymi, a jedynie agresją.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka