Distance S.C.

Poznań

Distance S.C.
3 10

Opinie o Distance S.C.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kaszka

W Galerii Północnej w Warszawie w sklepie Sneakers Distance poziom kultury sprzedawców sięgnął dna. Chłopiec lat około 20 nie dość, że niekoniecznie wie jakie dokumenty ma wydać przy składaniu reklamacji, to prześmiewczym tonem mówi do klienta "my nie podamy nazwiska rzeczoznawcy, a jak się pani nie podoba, to niech pani idzie z tym dalej." Głupi uśmiech nie schodzi mu z twarzy i przewraca oczami na każde rzeczowe pytanie. Brak totalny profesjonalizmu, jakiejkolwiek kultury, o cierpliwości nie wspomnę. Nie polecam, za takie duże pieniądze możecie kupić buty wszędzie i być potraktowanym jak klient, a nie intruz.

Chciałabyś wiedzieć głupku

Jeśli chodzi o magazyn w Poznaniu na obodrzyckiej to nie polecam Magazynierzy się chowają by nie robić 2robi a reszta telefon gra sobie lub się chowa po kątach za paletami Wszystko robi się tam na ostatnią chwilę byś zdychał jak koń. Wypłatą się spóźniają o kilka dni. Kierownik zero wiedzy wszystko na ostatnią chwilę że w tym samym dniu co przyjeżdża tir po 40 palet z butami zamiast kilka dni wcześniej to godzinę wcześniej robisz i biegasz i streczujesz Jeśli chodzi o górę pani Emilia brak zero wiedzy. Inni co są na tym samym stanowisku chcą robią pomiatać. Pieniądze kpina ludzie kpina firma klina trzeba uważać z kim się gada no i nawet w trakcie przerwy każą ci zejść coś zróbic masakra oni lubią tam pomiatać nowymi i nie tylko czynności magazyniera to dla nich sprzątający wszystko robiący sprzątasz po kimś wszyscy ludzie którzy mają chore umysły nadają się tam a ci którzy myślą o dobrych warunkach i dobrych pracowników to wszędzie tylko nie do Distance Poznań Obodrzycka

Romes

Pamiętam jak otworzył się distance w Zielonych arkadach w Bydgoszczy. Dobre typki tam pracowały widać było że nie są tam przypadkiem. Wiedza, podejście do klienta i atmosfera. Ostatnio byłem tam po dłuuugiej przerwie i obecna obsługa to nieporozumienie. Wiedza o produkcie żadna, podejście jakby byli tam za karę i na siłę wciskali inny model butów niż ten który chciałem. Zmiana na gorsze niestety

Joanna

Byłam dzisiaj w sklepie w Kaskadzie w Szczecinie. Miła obsługa i profesjonalna pomoc przy zakupach. Konsultanci uśmiechnięci i z pasją. Rozwiali wsyzstkie moje watpliwości odnosnie butów. Wrócę tu nie raz!

Piotrek

Pracowałem kilka lat dobre warunki, pensja zawsze na czas. Jak się nie jest kombinatorem i roszczeniowcem to można naprawdę dobrze żyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Distance S.C.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy?

ZK
@1ofthem 31.01.2018 14:29

Może i między pracownikami jest miła atmosfera ale główny kierownik sklepów nie zna słowa kultura ani miłe nastawienie. Mobbing i ucinanie premii z byle powodu bo lubi czuć "władzę" Potrafił powiedzieć do pracownika PRZY KLIENTACH sp***, zamknij r***, (usunięte przez administratora) każdego dnia. Brak pojęcia o ochronie danych osobowych.

Asia

Dzisiaj byłam z mężem w Posnani w sneakersie. Czekaliśmy dobre 10 minut zanim ktokolwiek się nami zainteresował a dodam że nikt z pracowników nie był zajęty. Chcielibyśmy zobaczyć buty i spytaliśmy się o rozmiar po czym sprzedawczyni odłożyła je na bok i o nas zapomniał. Może powinni zacząć zatrudniać normalnych ludzi którzy mają jakieś pojęcie i nie ignorują kostumeròw. Nie wiem czy tam jeszcze wrócę.

Mati89

Nie polecam tego sklepu.. Obsługa totalna żenada widac ze pracuja tam sami nowicjusze bez pasji. Kierownictwo to juz w ogóle dno! Mówią ze elastyczny grafik a gdy podajesz dyspozycyjność robia na złość i pod górkę. Wynagrodzenie porażka obiecywana premia której nie zobaczysz bo cele sprzedażowe sa tak wysokie ze nie dasz rady ich osiągnąć. To juz nie ten Distance co kiedyś kierownicy regionalni nie maja pojęcia co robią totalni amatorzy również nie wyszkoleni awans poprzez znajomość a nie przez to co potrafią..

Kuba
@Mati89 28.03.2018 10:34

Dokładnie.

KubaWlkp

Żenada na maxa! Jak w każdym sklepie jest taki poziom obsługi to gratuluję.. Szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia! A sprawy reklamacji to juz w ogóle szok chyba opinię wtstawia pracownik na kolanie

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Distance S.C. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

JG
@Administrator 03.03.2018 08:07

Pytaj

JedenZwielu cd

Ponadto brak jakichkolwiek szkoleń produktowych, wszystko co pracownicy wiedzą zawdzięczają tylko własnym zainteresowaniom bądź wzajemnej pomocy. Jest to niedopuszczalne jeżeli dochodzi do sytuacji sprawdzania wiedzy produktowej w momencie gdy nigdy się jej pracownikowi nie zapewniło.

JedenZwielu

Brak jakiejkolwiek motywacji. Tylko wymagania, częste maile na pokaz a w rzeczywistości brak pomocy. Brak podwyżki często dyktowany niechęcią przełożonego do pracownika co jest absurdem, w tym wypadku ocenie powinna podlegać tylko praca i wyniki. Chamstwo. Niepochlebne opinie o innych pracownikach i placówkach kierownictwo powinno zostawić dla siebie a nie rozpowszechniać razem z jakimiś plotkami. Dodatkowo otwieranie nowych placówek to kpina. Wysługują się młodymi zatrudnionymi ludźmi, którzy mają sprzedawać buty a w rzeczywistości zasuwają fizycznie, malują, dźwigają i nic z tego nie mają, takie prace powinny wykonywać wyspecjalizowane firmy a nie młodzi ludzie zatrudnieni na stanowisko konsultanta. Oszczędność porażająca. Wynagrodzenie nieadekwatne do obowiązków, ponoszonej odpowiedzialności i w szczególności do wymagań stawianych przez pracodawcę.

Dorota

Nie polecam! Butu zakupiłam w sklepie internetowym, przesyłka przyszła dość szybko ale...no właśnie jest to ale. Sugerując się tabelą rozmiarów( podaną na ich stronie) buty okazały się za duże! Przesyłka odesłana, buty miały być wymienione na mniejszy rozmiar ale rozmiaru mniejszego już nie było. 27.08.17 dostałam maila- pieniądze zostaną zwrócone na podane konto maksymslnie do 5 dni. Dziś jest 7.09.17 pieniędzy nadal nie ma!

Pp
@Dorota 07.09.2017 12:06

Czy to jest opinia o PRACY w sklepie? Na tej stronie podaje się opinie o pracy w tym miejscu, a nie o zakupach...

Xyz

Nie polecam zwalniaja ludzi bez slowa wyjasnienia z dnia na dzien nie zaleznie od tego ile pracujesz. Kierownictwo wredne i zapatrzone w siebie licza na podlizywanie wymagan wiele wynagrodzenie slabe!

ktos

Nie polecam nikomu. Kasa pożal się Boże a wymagań od groma. Po roku pracy zwalniają z dnia na dzień dwie osoby, bo nie wchodzisz kierownictwu w tyłek...

Rafał

Nie polecam nikomu ,najgorszy sklep z jakim się spotkałem.Przy zakupie uśmiechają się i zrobią wszystko aby klient zrobił zakup.Gdy się coś dzieje np.reklamacja to już nie są tacy mili już jest problem .Nie mówiąc już o tym że wysyłają obuwie do rzeczoznawcy który reklamację odrzuca ( za pewne ma płacone za to )i opisuje :korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia obuwie nie wykazuje niezgodności towaru z umową.Buty z granatowych zrobiły się jasne (wyblakły)ale NIC SIĘ NIE STAŁO .

nnnn

no to chyba dobrze, że próbują Ci jakoś pomóc , prawda ? a rozmiarowki ? każdy sklep dostaje jakąś ilość a po czasie każdy jest dotowarowywany. Skoro na stronie internetowej jest dostepny rozmiar to z czym masz problem przymierzyc inny kolor i zamowic do domu ?

Sneakers by Distance - masakra

Pomijając ceny jakie mają, to brak jakichkolwiek rozmiarówek ! Porażka byliśmy w 3 sklepach nigdzie nie maja rozmiaru i teksty typu może Pan inny przymierzyć w tym rozmiarze i zamówić online. Nie polecam

leon

Witam, w piatek idę na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku magazyniera.Czy ktoś może mi powiedzieć czego mogę sie spodziewac?? jakie warunki/płaca itd??? z góry dziękuje.

kowalskakatarzyna

witam serdecznie czytałam Pani opinię na temat sklepu Distance, czy mogłabym prosic o namiary do Pana który pomógł Pani rozwiązać pozytywnie sprawę reklamacji ?

kowalskakatarzyna

Witam buty znanej i cenionej marki New Balance po 3 miesiącach użytkowania przez syna się bardzo zniszczyły. Wysłałam więc do reklamacji i co otrzymałam: pismo ze buty zniszczone z winy uzytkownika ( 2 rozne wady na obu butach). dodam jeszcze ze syn uzywał butow dosyc rzadko wymiennie z innymi tez firmowymi wiec to nie bylo jego jedyne obuwie a w ciagu 3 miesiecy totalnie do wyrzucenia - nawet ich nie spdzeam a taki byl moj zamiar jak syn wyrosnie. Jednym slowem - nie polecam firmy Distance;(

Bułka

Sklep sneakers w Zielonej Gorze to porazka. Zaczynajac od butow z plamami ktorych problem jest z reklamacja konczac na facetach ktorzy nie pomagaja a zalezy im wiadomo tylko na tym aby sprzedac a pozniwj to juz nara. Kupiles kase wydales i tyle. Porazka i nie polacam. Sklep tragiczny

ola

nie polecem!!!kupowalam buty przez strone internetowa i podczas realizacji zamowienia cena nagle wzrosla o 40 zl!bylam juz po wybraniu opcji dostawy, kotra zostala poprawnie naliczona po czym bach!!!oszusci!butow nie kupilam i nie kupie

Doming

Najgorszy sklep w sieci, kłamią że paczka została nadana w południe , a rzeczywiście kurier zabiera ja dopiero kolejnego dnia w godzinach wieczornych. Czekam juz tydzień na buty i paczka przyjdzie prawdopodobnie za 3 dni. Ich czas realizacji można wsadzic sobie w to samo miejsce co całą ich firmę. NIE POLECAM

foo

Odradzam zdecydowanie pracę tam! Podajesz dyspozycyjność a oni i tak ułożą grafik jak im będzie wygodnie bo wiecznie mało pracowników mają... nie wypłacają premii (mimo że dobiliśmy do kwoty miesięcznego utargu), atmosfera okropna, obgadywanie pracowników, nieprzyjemne sytuacje na zapleczu, praca za grosze. Żenujące!

Kuba

Witam. Mógłbym prosić o kontakt do tego Pana?

Qw

Nie radzę pchać się tam do pracy!

zenada

ja rowniez niestety nie mam dobrych doswiadczen zwiazanych z tym sklepem, strona wygladala w porzadku, duzo lajkow na fanpage na fb wiec postanowilem ze pomimo negatywnych opinii przeczytanych na tej stronie zaryzykuje i zamowie buty po dosyc atrakcyjnej cenie jak na ten model, zamowienie zostalo zlozone we wtorek, nastal piatek a butow nadal nie bylo wiec postanowilem skontaktowac sie ze sklepem, gdzie okazalo sie ze buty zostaly sprzedane w sklepie stacjonarnym o czym nie zostalem nawet poinformowany, czekam teraz na zwrot pieniedzy, mam nadzieje ze przynajmniej z tego sie wywiaza w sposob powazny

klient

NIE POLECAM !!!!! Zero zadbania o klienta. Musiałem czekac aż 6 dni zeby łaskawie przekazali paczke kurierowi ktory nastepnie pomyslił rejony... jakas kpina!!! Na paczke ktora normalnie powinienem dostac w ciagu max 3 dni musiałem czekać 10 dni !!!!! OGROMNY MINUS

Zostaw opinię o Distance S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Distance S.C.