BHZ BIMIZ

Opinie o BHZ BIMIZ

ostatni

uciekac

Karol

nikt tu niechce pracowac kazdy ucieka i ma racje. szkoda czasu na te domowe przedszkole

moze byc

Pracowalem ponad rok jako handlowiec. Nie narzekam- pieniądze wporzadku, sluzbowy samochod, fajna atmosfera. Odszedlem, bo dostalem lepsza ofertę, ale powoli zaczynam byc zmeczony korpo-praca. W Bimizie bylo jednak zupełnie inaczej...

rozczarowany

słabo, brak szefa, brak produktów, brak informacji na jakikolowiek temat. zamiast mrożonek powinni, sprzedawać buraki pod biedronka

wow

wielki szacuneczek dla ludzi co tam wytrzymują tyle lat. Jak można pracowac w tak niezorganizowanej firmie.

opisik

cała prawda w końcu wychodzi na jaw, nic w tej firmie się nie dzieje, umowa o prace i tylko tyle. Siedzisz i nie wiesz co masz robić, pracodawcy brakuje kompletnie podstawowej wiedzy z zakresu sprzedaży, handlu i kierowania pracownikami. Sprzedaż na poziomie call center.

alan

ta firma to jakas tragedia, totalna amatorka, (usunięte przez administratora). zdecydowanie nie polecam, na współpracy z tą firmą można tylko stracić.

chetny

brak perspektyw na współpracę. Szkoda czasu na tą firmę

Oszukany

Tak to prawda nikomu nie polecam tej firmy. Ludzie strzeżcie sie bo tam nie ma osób normalnych.

jeden wielki smietnik. TO nie praca to cyrk. Brak telefonu, laptopa, samochodu. (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Chciałem od razu przestrzec wszystkich od firmy która nie ma jasno okreslonego celu i polityki. Brak osób odpowiedzialnych za sprzedaż produktów. (usunięte przez administratora)

Ostrożny

Przestrzegam wszystkich co do firmy. Kadra zarządzająca powinna przejść szkolenia z zakresu wychowania i podejścia do pracowników. Czyli powrót do szkoły!!!!

super kandydat

Pomyłką było wybranie się na rozmowę w sprawie pracy. Rekrutacja w dużej, ładnej sali, niestety brak osoby odpowiedzialnej za profesjonalną rozmowę.

Pracujący

Ja pracuje w tej firmie od niedawna (kilka miesiecy) i nie moge narzekać. Jest fajna atmosfera i zarobki też ok. Poza tym laptop, tel itp. Polecam

Zostaw opinię o BHZ BIMIZ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHZ BIMIZ