Machela Sp. z o.o.

Opinie o Machela Sp. z o.o.

Grześ B.

Jest ok. Przynajmniej jeździ sie nowymi samochodami a nie jakimiś trupami. Wcześniej w kurierce miałem starego sprintera z przebiegiem ponad pół miliona he

Julia

Super szef. Zawsze znajdzie czas na rozmowe i wysluchanie pracownika. Ja polecam.

Jaka jest kultura pracy w Machela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze? Obowiązuje typowy dress code?

Ola

Tak jak pewnie w każdej piekarni cukierni - obowiązuje odpowiedni strój do pracy, który oczywiście zapewnia pracodawca.

Czy Machela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze ma ściśle ustalone godziny pracy?

Olo

Tak

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Machela Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Anita

Kupiłam ostatnio drożdrzówkę z truskawkam tak reklamowaną podobnego gniota nigdy nie jadłam i więcej nic tam nie kupię

Janina
@Anita

Dziwnę rzeczy piszesz. Akurat na tą drożdzówkę czekam cały rok i w tym roku też jest idealna. Może owoce puściły sok?

Benek

Firma dobra ale dla ludzi którzy chcą pracować i robią to dobrze!!

Aneta

Pracowałam na sklepie w Macheli kilka lat i była to najlepsza praca w moim życiu. Gdyby nie likwidacja sklepu,to za pewne dalej bym tam pracowała. Wypłaty zawsze były na czas,były premie i praca też nie szczególnie ciężka,a atmosfera super! Gdybym mogła,to z miłą chęcią wróciła bym do firmy. A jeśli ktoś jest leniem i nie chce mu się pracować,to żadna praca nie będzie mu się podobała.

Wanda
@Aneta

To co napisałaś brzmi naprawdę zachęcająco. Właśnie szukam czegoś na temat pracy w Machela. A jak wyglądały Twoje obowiązki?

Była_pracownica
@Aneta

Wypłaty na czas? Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy w ciągu 3 lat dostałam wypłatę na czas. Telefony do kadrowej stały się normą, ciągle wymówki. Opóźnienia

C

Wszystko jest beznadziejne ostatnio.kupuje u Was pieczywo głównie chleb baltonowski niewybieczony blady biały. Chleb ma mieć chrupiącą skurke .jak mi sie zdazy kupic spalony to jezt chleb jak u mojej babci.prps,e o wypievzone bułki i chleb raczej wszystko.nastawcie się na jakość A nie ilość

Renata
@C

A to jest portal na, którym opisujemy jakoś produktów??? Kto pozwala na takie zaśmiecanie? Ja tu szukam informacji na temat pracy w firmie a nie o smaku chleba. Ludzie litości...

Beata

Kupiłam chleb razowy na zakwasie raz, był super za 3 dni znowu kupiłam pamiętając ten raz pierwszy, masakra był na drożdżach, sypał się, .....teraz mam wątpliwość czy trafię na ten dobry ? ....

Wanda
@Beata

@Beata Próbowałaś swój problem skonsultować ze sprzedawcą Machela ?Produkty piekarskie tej firmy są spoko cenowo? Co powiesz na ten temat?

Renata
@Beata

Henry

@Szecherezada Nie zawsze na forum opinie są napisane przez pracowników, często to konkurencja.

Szecherezada

Tak praca fajna. Jak każda inna na początku. A początki sa piękne.zawsze. Tylko za wszystko ucinaja hajs. Jeżeli masz dzieci w różnym wieku, możesz przyjeżdżać z nimi do pracy. Dlatego potem maliny splesniale....Nikt tego nie sprawdza i kontroluje. Nie polecam ludzia którzy chcą się rozwijać. Pozdrawiam pracownik J.

Jakub
@Szecherezada

Co masz na myśli mówiąc, że firma zabiera pieniądze? Dostajesz mniejsze wynagrodzenie, dobrze rozumiem? Dlaczego taka sytuacja ma miejsce, mógłbyś to opisać? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Ktosia
@Szecherezada

A możesz podać przykłady za co np.ucinają kasę?

Ktosia

Skoro to jest taka extra .szefostwo super, wypłaty teź , warunki pracy wymarzone to dlaczego jest tak ogromna rotacja pracowników. ?moźe mi to ktoś wytłumaczyć? ☺

Kamil

Mam zamiar złożyć cv i mam pytanie jaka atmosfera i czy potrzebuje firma kogoś?

Marysia
@Kamil

Witam , praca fajna tylko dla twardych a nie pip .. pracuje tam i jedtem zadowolona . Idzie sie dogadac jak pracowac i na jakim stanowisku . A szefodtwo na poczatku moze sie tak wydawac ze zle traktuja pracownika ,ale naprawdd jest innaczej ,polecam ...

Kara25
@Kamil

Hej pracuje tam zawsze kogos przyjmą

Jakub
@Kara25

Mam przez to rozumieć, że pracodawca nie ma zbyt wysokich wymagań od potencjalnych kandydatów? Skoro masz wiedzę na ten temat, to może napiszesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe u tego pracodawcy? Fajnie by było dowiedzieć się tego od Ciebie.

Jdrhdhdhsjd

Generalnie w porządku. Kierowniczka zbytnio się nie czepia. Przynajmniej pilnują porządku bo we wcześniejszej piekarni na sklepie miałyśmy straszny (usunięte przez administratora) aż szkoda było tam coś klientom oferować. Ja sobie chwalę.

Zośka

Praca ok. Jak ktoś chce pracować, to może się spełnić, a złej baletnicy to i rąbek u spódnicy będzie przeszkadzał. Jak ktoś szuka pracy, żeby nic nie robić to nie wiem, czy taką znajdzie. U Macheli dobrze się pracuje. Zawsze można się dogadać ze wszystkimi-nie ma z tym problemu. Dla mnie to praca idealna- super atmosfera i warunki!

Zośka

Fajna praca. Dużo można się nauczyć i zawsze można się dogadać.

sgasadg

Praca jak praca, ale nie ma wiekszych problemów. Pracowałem tam bo miałem blisko do domu i nie musiałem dużo wydawać na paliwo. Z szefostwem zawsze można było sie tam dogadać.

nie wazne

Niestety ale wypłaty nie są wypłacane na czas. Wypłacane są z opoźnieniem nawet do tygodnia.

@Obecny pracownik, dziękuję za Twoją dalszą aktywność. Czy odkąd zacząłeś pracę w firmie Machela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze nabyłeś odpowiednią wiedzę i umiejętności, które mogą być dla Ciebie pomocne w dalszej karierze zawodowej? Ciekawi mnie, czy firma stara się w jakiś sposób rozwijać swoich pracowników, organizując im jakieś szkolenia bądź dofinansowania kursów np. dekorowania wyrobów cukierniczych?

Zostaw merytoryczną opinię o Machela Sp. z o.o. - Żelazno

• Jak się pracuje w Machela Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Machela Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Machela Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Machela Sp. z o.o.