Machela Sp. z o.o.

Opinie o Machela Sp. z o.o.

Jak dla mnie praca sama w sobie nie jest ciężka, wszystko da się ogarnąć ale więcej czasu spędza się przy komputerze i wypełnia jakieś beznadziejne dokumenty, które w ogóle nie mają sensu. Niektóre osoby w tej firmie mają się za Bóg wie kogo. Nic nie można im powiedzieć, zaproponować żadnych nowych pomysłów bo od razu Cię atakują i dają do zrozumienia, że Ty tylko sprzedajesz i na niczym innym się nie znasz. Jeśli chodzi o wypłatę to różnie z tym bywało, nigdy nie wiedziałeś ile dostaniesz i często gęsto się coś nie zgadzało ale jak się zadzwoniło do księgowej to oddawali pieniądze, jeśli faktycznie była pomyłka. Na koniec powiem tak lepiej nie chorować w tej firmie. Bo zaraz Cię z góry obgadują do wszystkich, że jesteś za mało elastyczna, nic Cię nie interesuje itd, itd. Jak się ma wolne to potrafią zadzwonić ok 21,22 w nocy i poinformować (nie zapytać) , że MASZ przyjść jutro do pracy bo ktoś tam zachorował. A jeśli od mówisz i powiesz, że nie możesz bo masz już plany to jest jedna wielka obraza, wyzywanie się na Tobie i jak dzwonisz później z jakąś prośbą to zapomnij aby Ci ktoś pomógł.. Jedynie jaki jest plus to dziewczyny na sklepach. Wszystkie mile i zawsze pomocne.

P.S

otóż to! nawet potrafili zadzwonic godzine czy dwie przed zmianą na którą ktos nie przyszedl i ty musiales przyjsc za niego a jak nie bo cos to albo obraza albo zapomnij o wolnym przez dwa tygodnie

GrzegorzK

A na kierowcę w piekarni wystarczy B prawo jazdy? O której zaczyna się prace?

@GrzegorzK

Wystarczy kat. B

Roman B.

Mi się dobrze pracuje. Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma.

Wierny Pracownik
@Roman B.

Z tego co wiem w Macheli nigdy żaden Roman nie pracował, nie kompromitujcie się takimi wpisami

Dawid2000
@Roman B.

Jest ok.

Pracowałam w firmie Machela bardzo długo — obecnie jestem na emeryturze. Bardzo miło wspominam pracę. Szefostwo oraz współpracownicy mili, pomocni. Nigdy nie miałam sytuacji niekomfortowej czy przykrej. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnione. Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce pracować i się stara to żadna praca mu niestraszna. Trzeba tylko coś od siebie dać nie tylko brać.

Jakub
@Marta

Mało kiedy się słyszy, że ktoś jest tak zadowolony z współpracy. Chyba niedawno przeszłaś na emeryturę? Może podzielisz się ile płacili i czy oferowali premię?

Romanek
@Marta

To akurat prawda.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Machela Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

A na mechanika przyjmujecie ucznia?

Ilona

No ale chyba to nie jest ich bezpośrednia wina w tym wszystkim, to co jako firma mieliby zrobić, żeby to jakoś polepszyć?

Justyna

Kolejny miesiąc? To to jest jakoś systematyczne? Często zdarzają się takie opóźnienia?

ktoś2

Człowiek idzie na godzinę zobaczyć jak wygląda praca a każą mu sprzątać i zmywać naczynia i po 2 godzinach okazuje się że jest jeszcze wiele innych kandydatów na to jedno miejsce. Więc te kilka osób pracuje za darmo :-/ fajnie robić takie ,,rekrutacje" ma się darmową siłe roboczą gratulacje;]

@ktoś2

Takie praktyki darmowych godzin, czy dni próbnych są niezgodne z kodeksem pracy. Za każdą wykonaną prace powinni ci zapłacić. A tak na marginesie to przyjęli cie do pracy, czy inny kandydat dostał robotę?

@ktoś2

Każda godzina w firmie jest płacona. Nie ma znaczenia czy próbna czy nie. Wszystko jest wypłacane za każdą godzinę pracy.

@Zośka

Czyli co? Kolega pisze nieprawdę? Pracujesz w firmie i nie byłaś świadkiem takich sytuacji jak darmowa praca kandydatów starających się o przyjęcie? To ile płacą za godzinę takim osobom?

Bonita
@Wojciech

ja myślę że płacą normalna stawkę. Zależy też na ile godzin przyjdzie taki kandydat do pracy.

@Wojciech

Stawka jak za normalną godzinę - wszystko jest ustalane przed rozpoczęciem okresu próbnego. Wszędzie tak jest.

@Zośka

Dzięki za info. Napiszesz ile wynosi taka stawka? Jest wyższa niż najniższa krajowa czy nie ma co liczyć na lepsze pieniądze?

julitta2a
@Zośka

zgadza sie,idac na probe rowniez jest placone

Jak długo czekaliście na odzew z Machela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze? Oddzwaniają zawsze?

julitta2a

2 dni

Mimi 55

Witam! Kupuję chleb z Waszej piekarni chleb kłodzki i chleb kminkowy ceny "kosmos" ale na początku jak się pojawiły były b. dobre a teraz chleb kminkowy to ma chyba jedno ziarenko kminku na 100 kg maki a po za tym to "kwasota niesamowita"i tych barwników "brązowych" żeby chleb był ciemny to jest więcej niż mąki w chlebie ;chleb kłodzki miał na początku taki fajny smak a teraz to czy kupi się baltonowski czy kłodzki to nie ma różnicy poza barwnikiem dodanym w dużych ilościach w kłodzkim !Dlaczego nie trzymacie poziomu w wypiekaniu chleba tylko ilość i marny materiał na używany do wypieku! A reklamujecie się -WSZYSTKO NATURALNE!!!!!!! Do produktów naturalnych to Wam DALEKO !!!! Wszystko to ilocś a nie J A K O Ś Ć!!!!!!!!!!!!!!!!! Więcej nie kupię i nie tylko ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznijcie dbać o jakość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darek

Brak wypłaty w terminie to już niepierwszy raz. Proszę uważać na tą firmę bo z miesiąca na miesiąc coraz gorzej nie polecam.

Wyplaty powinny być na czas czyli 10... Dziś już 16 a dostałam informację że będą może do dwóch tygodni. Pytanie moje do kierownictwa jak żyć?. Bardzo proszę uważajcie na tą firmę to niepierwszy raz. Nie ma żadnych przeprosin rekompensaty z tytuł opóźnienia w płatnościach nie polecam!!!

Renia

Praca jest ok - jest możliwość awansu, jest możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy - jeśli pracownik chce oczywiście - bo jeśli z góry jest nastawiony na nie - to żadna praca nie będzie dobra. Ja jestem zadowolona - wypłata jest ok - praca spokojna - fajni ludzie.

Czy w Machela Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nieznajomy

Tak można zgłaszać problemy do kierownictwa jak i reagują na zgłaszane problemy przynajmniej z tego co wiem

Zośka

Oczywiście, że można zgłaszać problemy - odpowiedź i rozwiązanie jest max w ciągu 3 dni.

Agnieszka W.

Jestem zadowolona. Pracuję już długo na sklepie firmowym i dzieki dodatkowi stażowego jestem bardzo zadowolona z pensji.

Julian K.

Pracowałem jako konserwator/mechanik przez ponad 9 lat. Gdyby nie wyjazd do innego miasta to zapewne pracowałbym tam dalej. Ja polecam

pik

Nie polecam pracy w tej firmie !!!!.

Klient Robert
@pik

Ludzie ogarnijcie się na wszystkich forach to samo, żale zwolnionych pracowników, którzy myślą, że będą ściemniać na bokach kąty podpierać i kasa sama będzie leciała do kieszeni. A jak ktoś już zwolni to wielkie żale. Weźcie się lepiej do roboty!

Ktoś

Firma nie ma pracowników , ludzie muszą pracować za 2 osoby żeby nie wyrabiać nadgodzin ( zakaz od firmy ) , a otwiera nowe punkty . Malo tego zatrudnia tam swoich pupilków... zalosne

Nikt
@Ktoś

Żałosne jest to że w ogóle tu pisze do waszych mądrych łbów

Ola
@Ktoś

Z tego co wiem firma ma odpowiednią ilość fajnych pracowników.

kik1
@Ktoś

zgadzam się ,ludzie muszą pracować za 3 osoby .zgadzam się z powyższym .Wszystko zgodne z prawdą

kik1
@Ktoś

Firma nie ma pracowników , ludzie muszą pracować za 2 osoby żeby nie wyrabiać nadgodzin ( zakaz od firmy ) , a otwiera nowe punkty . Malo tego czytaj więcej zatrudnia pupilków.Prawda!!!!!!

Ryś

w dn 17-03-21 zakupiłem dwie butelki Żur Lecha z terminem użycia do 30-04-2021.Piszecie że na naturalnych składnikach.Ale ktoś coś w firmie przeoczył ,po otworzeniu butelki powiało (usunięte przez administratora) i octem to coś nie nadawało się do użycia. Mam jeszcze jedną butelkę nie naruszoną ,mogę dostarczyć do degustacji szefom firmy lub w punkcie sprzedaży w Bystrzycy kł .Co do pieczywa i ciast,ciasteczek nie mam zastrzeżeń.Do wiadomości innych przed Wielkanocą zastanówcie się przed zakupem Żuru Lecha od firmy Machela.Pozdrawiam i być może dostanę odpowiedz od szefa firmy co jest nie tak ,dzięki.

Krystyna
@Ryś

Witamy, dziękujemy za kontakt i informację. Prosimy o złożenie reklamacji w naszym sklepie firmowym w Bystrzycy Kłodzkiej. Nasz Dział Kontroli zbada zgłoszoną sprawę i sprawdzi jakość produktu, gdyż jest to pierwsza tego typu reklamacja. Dokładnie zbadamy zgłoszony przez Pana problem, aby w przyszłości nie było podobnych sytuacji. Jeszcze raz dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dominika
@Ryś

A ma Pan przepis z zawieszki?

Justyna

A można sie tam przyjąć na nie pełny etat? Chciałabym trochę dorobić w godzinach popołudniowych.

Asik
@Justyna

Można

Misiek

@justyna a to narazie nie przyjmują na pełne etaty?

Asik
@Misiek

Przyjmują cały czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Machela Sp. z o.o. - Żelazno

• Jak się pracuje w Machela Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Machela Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Machela Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Machela Sp. z o.o.