Kajzerka Sp. z o.o.

Żelazno

Opinie o Kajzerka Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@piekarz w swoim komentarzu wspominasz między innymi o tym, że firma nie traktuje odpowiednio pracownika oraz obcina premie. Co masz konkretnie na myśli? Z jakich powodów premia jest odejmowana? Czy spotkała Cię taka sytuacja?

pani beata
użytkownik zarejestrowany

jako klientka uwielbiam wasz żytni chleb bez drożdży, hit! poza tym bardzo lubioę wasze wyroby cukiernicze. nawet wnusi zakupiwałm u was ostatnio na zakończenie pierwszej klasy ciasto skubaniec - genialna jest wa warstwa powideł w środku, smak dobrze łamie

bzzzz

Jeżeli interesuje Cię stanowisko pracy dystrybutor/kierowca to do pracy przychodzisz najwcześniej o 2:00, a najpóźniej o 4:30, w zależności od trasy na jaką się wybierasz.

piekarz

Kajzerka dużo bym pisał,pracowałem kilka lat,ogólnie nie polecam z serca.Duży zakład,ale traktują pracownika jak śmiecia,wszędzie obcinają premie,punkty,jeden drugiemu wilkiem. Dlaczego najlepsi zwalniają się z piekarni,bo mają dość tego wszystkiego.Normalnym człowiekiem jest sam właściciel.

xxxx

Jezeli chodzi o wynagrodzenie to zależy gdzie bd sie pracowalo ale tak 1600 zl mozna zarobić zalezy od premii

xxxx

Niema za co :-) no ale warto spróbować moze akurat sie uda ostatnio wsumie zostal przyjęty jeden pracownik

xxxx

Wiem bo pracuje w kajzerce

xxxx

Co do pracy w kajzerce to bym na to nie liczyla nie potrzebuja tam ludzi do pracy

Jedyna szansa na prace to podjechać z CV i listem motywacyjnym, zostawić na dyżurce. Jak będą Cię potrzebować to się o tym dowiesz :) Ogólnie jak się dostaniesz i chcesz pracować to będzie Ci tu dobrze. Jak nie chcesz daj sobie spokój. Kombinowanie ze zwolnieniami lekarskimi, nie stawianie się w pracy, praca na odpi***** szybko się kończy.

Firma Kajzerka Sp. z o.o. jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Zostaw opinię o Kajzerka Sp. z o.o. - Żelazno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajzerka Sp. z o.o.