PPC Machela Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPC Machela Sp. z o.o.

Kasik

Opinie, które są dodawana w tym portalu to raczej żale osób, które zostały zwolnione ze swojej winy z tego, co widzę. Ciężko teraz o solidnego pracownika, który przyjdzie bez problemów do pracy. Każdy tylko co dwa dni prosi o podwyżkę, a nawet nie chodzi solidnie do pracy. Tylko narzekanie, a żeby przyłożyć się do pracy, to nie ma komu — o czym świadczą komentarze osób, które kupiły wadliwe produkty lub niesmaczne — moi drodzy to pracownicy je pieką nie szef. Wszyscy Ci wspaniali pracownicy, którzy tylko narzekać potrafią, zamiast pokazać się z dobrej strony i wtedy prosić o podwyżkę. Każdy chce, żeby mu z nieba spadło... i bez wstydu będą głupoty pisać to właśnie nasze społeczeństwo 21 wieku! Brawo dla Was! i rada weźcie się do roboty lepiej, bo z nieba nikomu nie spadnie chyba, że ptasia kupa na czoło!

Pracownik Nowy wpis
@Kasik

Na pewno post właściciela firmy ????

LuciKa Nowy wpis

Prawda

Grażyna Nowy wpis

Popieram

Bożena

Czy praktykan może ubiegać się o jakies dodatkowe szkolenia bądź kursy? Czy firma to oferuje? Czy po praktykach firma przyjmuje praktykanta na stałe?

Zośka
@Bożena

Oczywiście — praktykant może ubiegać się o dodatkowe kursy doszkalające. Jeśli, praktykant jest zainteresowany pracą, to oczywiście firma przyjmuje praktykantów na stałe.

Renata Nowy wpis
@Zośka

Naprawdę można na to liczyć ? Super sprawa. A powie Pani jak dlugo trwa ta praktyka, po takich standardowych powiedzmy 3 miesiacach jesli sie ktos sprawdzi mozna liczyc na zatrudnienie?

To prawda ze praktykanci są zle traktowani?

Julian
@Michał

jak nie chodzisz na zajęcia to co sie teraz plujesz.

@Michał

Nieprawda, że praktykanci są źle traktowani. Mało tego jako jedyna firma w okolicy Piekarnia Machela daje praktykantom normalne wynagrodzenie za pracę i to nie małe pieniądze. Trzeba tylko chcieć i pracować jak należy a nie wycierać ściany placami i później liczyć na gwiazdkę z nieba. Trochę chęci do nauki i pokory.

Mik
@Michał

Prawda.Mało tego pracownicy są tam nikim.Traktowani tragicznie!!!Pracujący fizycznie .!!!.Benefity tragedia pracownicze .

Gregor

Podpowie mi ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego cukiernika z doświadczeniem?

@Gregor

Oczywiście, Piekarze i Cukiernicy zawsze znajdą pracę w PPC Machela.

Marian
@Gregor

Słyszałem że szukali ostatnio kogoś na kierownika zmianowego i mówili że chą kogoś z doświadczeniem i wykształceniem. trzeba dzownić do biura.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPC Machela Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Robert

@praktykant to jak wyglądały te praktyki ?

@Obecny pracownik, brzmi to całkiem nieźle! Wiesz coś na temat tego, czy w firmie prowadzone są obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Może któryś z użytkowników forum byłby zainteresowany aplikowaniem do pracy w PPC Machela. Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w PPC Machela?

@Anna

Firma dynamicznie się rozwija więc napewno rekrutowane są nowe osoby ;) wiem , że jest zapotrzebowanie na sprzedawcę w sklepie firmowym na Bielanach Wrocławskich oraz Oławie , dziewczyny które tam pracują są wspaniałymi koleżankami i współpracownicami ;) zapraszamy do naszej załogi ;)

@Obecny pracownik, planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą? Czy jest jakiś socjal w firmie dla pracowników? Możesz powiedzieć coś na ten temat? Jak pracuje Wam się w PPC Machela? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Beti
@Anna

Na plus na pewno Medicover poza tym socjal slaby ogólnie. Ale najgorzej ze tna na kasie pracownikow i nie szanuja czasu wolnego po pracy.

@Anna

Oczywiscie planuje pozostać w firmie jak najdłużej ! Pracuje mi się bardzo dobrze , wszystko zależy od ekipy . Pracownicy mogą otrzymać nagrody pieniężne - otrzymałam , wygrać nagrody w poza placowym systemie wynagrodzeń - również się załapałam , firma oferuje pożyczki zakładowe , paczki mikołajkowe dla dzieci i ciągle się rozwija . Polecam

@Beti, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czy poza opieką medyczną jest jeszcze jakiś inny socjal w firmie? Mogłabyś jeszcze powiedzieć, czy w firmie zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to w jaki sposób są później odbierane - w postaci dni wolnych czy za wynagrodzenie? @Oliwia, wypowiadasz się dość szczegółowo na temat pracy w PPC Machela, rozumiem więc, że pracujesz aktualnie w tej firmie. Czy mogłabyś powiedzieć, jaka atmosfera panuje w Twoim miejscu pracy? To bardzo ważny aspekt.

Sprzedawca z Wrocławia

PPC Machela NON STOP szuka "nowych" pracowników - szczególnie na stanowiska sprzedawcy, więc o czym to świadczy ??? Przekonałam się na własnej skórze. Pracowałam we Wrocławiu przez 11 m-cy (o zgrozo) - najpierw umowa na 3 m-ce potem na 1 rok. Praca świątek, piątek i niedziela - non stop . O URLOPIE możesz zapomnieć bo zawsze jest deficyt pracowników ("normalni" ludzie nie chcą tam pracować)-ja swój urlop mogłam wykorzystać w trakcie wypowiedzenia, po 10 m-cach pracy !!! Nadgodziny nie są uczciwie wypłacane, podobnie zwrot kosztów dojazdu - dostajesz w kopercie pieniądze - poza listą płac , na "lewo" - bez żadnego wyliczenia co-za co-za ile-i broń boże nie pytaj o to paniusi od płac-bo stajesz się "niewygodny"... jak o cokolwiek będziesz pytać. Żenada po prostu. To najgorszy pracodawca, u którego dotychczas pracowałam. NIE POLECAM NIKOMU - zwłaszcza sprzedawcom !!!

SKlep Wro
@Sprzedawca z Wrocławia

Baśka to ty? z tego co słyszałam to narobiłaś niezłego smrodu na waszym sklepie. a za to manko to sie chyba tak mścisz. wspólczuje dziewczynom, które z tobą tam pracowały.

@Sprzedawca z Wrocławia

Jak mozesz wypowaidac sie na temat urlopu i jego wykorzystania skoro sama napisalas ze pracowalas na stanowisku sprzedawcy 10 msc. Urlopy sa w sezonie wakacyjnym wiec albo go nie doczekalas albo uzyskala bys go teraz . Jak sie nie ma do czego przyczepic to sie czepia do byle czego ... kazdy potrafi wymienic negatywy ale pozytywow juz nie . Jak sie dostawalo premie po 300 zl to bylo milo i przyjemnie no ale coz to naprawde ciezka praca polecic klientowi drozdzowke i byc poprostu milym i usmiechnietym a nie jak gbur obrazona na caly swiat . Gdzie ta ciezka praca na sklepie na pierwszej zmianie wylozyc chlebek i drozdzowki wypiec 5 rodzaii bulek i obsluzyc klientow . Naprawde straszne obowiazki . Proponuje zrobic rachunek sumienia albo przyjac sie na inne stanowisko pracy w innej firmie moze wtedy doceni sie to co mialo . Ja pracuje w firmie od dwoch lat placa zmienila sie korzystnie dla pracownikow ale trzeba chcieć , pracowalam w roznych miejscach i z czystym sumieniem moge powiedziec ze praca w Macheli to moja najlepsza praca .

Oliwia
@Obecny pracownik

Urlop można wziąć kiedy się chce. Zarówno przysługujące 14 dni wypoczynku jal również doraźnie, w razie potrzeby po kilka dni. Po 10 miesiącach ma się wypracowane okolo 20 dni urlopu (przy 26 dniach przysługujących) i nie trzeba go wykorzystać tylko w lipcu lub sierpniu.

@SKlep Wro Co masz przez to na myśli? Pamiętaj, żeby na forum nie posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to w równym stopniu samych imion. Jesteś pracownikiem w PPC Machela? Jeśli tak, to może w sposób merytoryczny wyraziłabyś swoją opinię o tym pracodawcy?

@Sprzedawca z Wrocławia Serdecznie dziękuję Ci za to, że postanowiłaś się podzielić z innymi użytkownikami forum swoim zdaniem na temat PPC Machela. Jednocześnie współczuję Ci tego, iż poczułaś się oszukana przez tego pracodawcę. Czy wszelkie jego wykroczenia gdzieś zgłosiłaś? Opisujesz, jak wygląda praca sprzedawcy w tej firmy, a czy może wiesz, jaka jest sytuacja jeśli chodzi o inne profesje?

Cygan

Mi tam dobrze. Na produkcji mam 18zeta na rękę i pracuje po 5 dni.

Romek

zaczynalem jako uczen na piekarni 8 lat temu. teraz jetsem juz brygadzistom zmianowym. nie mam co narzekac

pracowlam tam przez 3 lata jako cukierniczka. praca ciezka ale duzo sie nauczylam. teraz pracuje Leeds w hotelowej kuchnii nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPC Machela Sp. z o.o. - Kłodzko

PPC Machela Sp. z o.o.