Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Akcjonariusz

Proszę o odpowiedź czy będzie zjazd wspólników

Stary Udziałowiec

Mija rok...a dalej więcej Wodzów...niż Indian. Rozbudowana kadra zarzadzająca...kierownicy nawet dwuch osób...a miało być tak pięknie....zobaczymy jak będzie na zebraniu udziałowców.

@Stary Udziałowiec

A kiedy zebranie?

Janus

Nareszcie wracamy, koniec z męczarnią zdalnej żmudnej kilkunastogodzinnej zdalnej pracy. Teraz wszystko ruszy do przodu ...

Łysy

Panie prezesie lekką ręką zabiera pan ludziom pieniądze i robi pan z nas murzynów do roboty a my nie mamy za co utrzymać rodzin albo jest pan tak wyrachowana albo boi się pan o swoje cztery litery przed zebraniem ludzie z Befado dobrze mówili że będziemy robić za miskę ryżu jesteśmy teraz najgorszym zakładem w Bielsku pod względem zarobków jak pan tak chce robić to życzę panu powodzenia myślę że to będzie Pana ostatnie zebranie w tym zakładzie pozdrawiam

Akcjonariusz

Czy 2020 roku będzie dewidenda w Bielmar??? Bo nic nie wiadomo żadnych informacji

Kwiaciareczka
@Akcjonariusz

Ludzi nie ma ,nie ma kto robic.

@Kwiaciareczka

Nie ma kto robić w Zakładzie to co upada zakład?

Xyz

Ktoś napisze o ogolnych warunkach na stanowkisku ph ?

Arek

Gdzie w Bielsku ta firma się znajduje?

Obserwator

Tęsknię za Bielmarem jaki był 5 -10 lat temu, ludźmi, atmosferą, i proporcjonalną płacą może się jeszcze doczekam.Ponoć historia kołem się toczy. ...

hehe
@Obserwator

nic nie robić tylko doić! taki Bielmar już nie wróci bo teraz jest konkurencja i trzeba ruszyć tyłek

MC. HAMER!

Do Patrycji nie będziesz tam zarrudniona bo tam mają swoich jak kogoś trzeba przyjąć!!!

MC. HAMER!

Praca na magazynie płaskim jak za króla ćwieczka!!!

Patrycja

Czy ktoś się orientuje ile da się na start zarobić ? Dla studenta.

MC. HAMER!

No niestety się margaryny smakowo zepsuły! lepiej wcinać masło!!!

Mariana

Dzień dobry. Chcę podjąć pracę w Bielmar na linii Produkcji Proszę podpowiedzieć przez jaką agencję tam zatrudniają?

Alka

Praca pracą ale margaryny się popsuły i są ochydne a zwłaszcza roślinna i słoneczna i na pewno nie jest to spowodowane atmosferą w firmie.Goodbye zmieniam na masło.

Bobek

5 lat temu to mieliśmy"super" atmosferę (usunięte przez administratora),jak będziemy dalej tak działać to na pewno doczekamy się tego co chcieli goście z super zarządu wybranego przez (usunięte przez administratora) .Jeżeli nie wyłowimy i nie usuniemy tych ,którzy dzisiaj mają sie bardzo dobrze mało co "robiąc dla dobra Firmy .To mimo działań pozostałych dla dobra firmy ,daleko nie ujedziemy .

Balcerzak
@Bobek

Ja nie rozumiem kto "mało co robi"? "Kogo należy wyłowić? Byli już indianie i wodzowie, byli wioślarze, ostatnio "gibcy i szybcy rycerze" a teraz co...wędkarze??? O co to chodzi...ja miałem tutaj wejść, przeczytać, zrozumieć...i wyjść!!!!

Dg

A jak wygląda praca w księgowości? Jakieś opinie, rady? Zarobki?

szef

kochani pracownicy bielmaru widzicie co się dzieje na rynku same podwyszki jedzenie,paliwo.prad,benzyna a ja jako szef obiecuje wam że u nas w bielmarze żadnych podwyżek nie będzie SZEF

Dawid

Hej, jaka atmosfera panuje w firmie?

Zaratustra
@Dawid

Wspaniała, zapraszamy.

@Zaratustra

Jeśli Twoja opinia ma wydźwięk ironiczny, to proszę, napisz jak jest naprawdę. Taka recenzja będzie bardzo cenną wskazówką dla pracowników i może komuś ułatwić decyzję dotyczącą aplikowania. To jaka jest ta atmosfera i relacje między pracownikami?

Ktoś
@Witold

Praca w zakładzie jest bardzo przyjemna. W zależności od działu i ludzi. No chyba, że markieting znowu wymyśla promocje i trzeba przepakowaywac palety margaryny na magazynie... Poza tym jest bardzo fajnie.

Zzz

Teraz zwolniło się miejsce na PH na Wielkopolsce wysyłać CV! Bo trzeba omówić strategie działania na tamtym terenie ....

@Zzz

Wiesz może, czy pracodawca znalazł już osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego? Aktualnie w internecie nie widzę żadnych ogłoszeń, dlatego mogę przypuszczać, że firma znalazła już odpowiednią osobę.

Zz
@Witold

Na pewno ktoś od prezesunia został pH jeżeli ktoś będzie chciał pracować na tamtym terenie

Jola

Świętą prawdę Monika napisała, lepiej nie wysyłaj na zaś bo i tak nic się nie stanie. Chyba, bo są wyjątki, że wcześniej pracowałaś w Befado, albo kiełbasie, wtedy nie musisz wysyłać. 100% Cię zatrudnią

@Jola

Pracodawca mimo braku obecnego zapotrzebowania na pracowników produkcyjno-magazynowych przyjmuje CV osób, które chciałyby w przyszłości pracować w tej firmie? Zastanawia mnie w momencie, gdy zajdzie potrzeba zatrudnienia nowej osoby, czy w pierwszej kolejności zapraszane są osoby, które pierwsze wysłały swoje kandydatury? Ciekawi mnie, jak pracodawca do tego podchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe