Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.

Leżajsk

Opinie o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.

EE

hm.. tak czytam te opinie... z tego co wiem są tacy PH, którzy pracują w Hortino już kilka lat, a jeśli chodzi o degustacje to przeprowadzają je hostessy (trzeba to oczywiście wcześniej ustalić z przełożonym, to naprawdę nie takie trudne.. ;)

były pracownik

Wczoraj pojawiła się oferta pracy na ph na górny śląsk, czyli ostatni handlowiec wytrzymał w firmie 5 miesięcy. Szacun temu kto teraz podejmie tam pracę, ponieważ ma 5 miesięcy zastoju i na wizytach będzie w kółko, nie chcemy teraz mrożonek, ponieważ robimy miejsce na lody ( a jak już dogadasz się na zamówienie to ph z Iglomena wyśle Ci połowę z Hortexu i będą ściemniać, że na sklepie dziewczyny zmieniły zdanie). Praca dla ludzi o mocnych nerwach :-). W tej firmie jest więcej regionalnych od ph.Hurtownie handlujące na śląsku z Poltino to: Iglomen, Ambi i Tradis. Jako ph będziesz też robił degustacje na sklepach , bo firma nie ma kasy. Tak jak wcześniejszy przedmówca napisał firma rodem z PRL-u , siedziba firmy katastrofa. Nie polecach, no chyba że na krótko, aby w międzyczasie sobie czegoś szukać lepszego...

kka

proszę o aktualną opinie... czy coś się zmieniło, jak szefostwo, jakie normy PH

naka89

czy to prawda, że pracownicy produkcyjni mają umowę o pracę którą podpisują co miesiąc żeby nie dawać zwolnień l4?!(usunięte przez administratora)

jakośtak

byłem ostatnio na rozmowie o prace jako PH. podstawa niewiadoma jeszcze..(cos kolo dwójki wynikalo z rozmowy) premia max 30 % podstawy przy wykonaniu 2 zadan sprzedazowych. samochód skoda fabia 2

Miki

Zdecydowanie odradzam. To jak walic glowa o sciane. Firma z czasow PRL. Zero koncepcji. Lepiej tam niei sc, zeby sie nie zrazic do pracy ph, ani zarobki, ani przelozeni nie sa na poziomie... Niestety...

iksu

podbijam...

Jak zarabiają przedstawiciele handlowi, jakie auta i narzędzia pracy etc.? Jakie zarobki (podstawa)?

732%normy

Jeżeli wyrobisz poniżej 600% normy wylatujesz pierwszego dnia. Jeżeli nie doniesiesz na siebie w ciągu 3 dni to wylatujesz. Robota po 32 godziny na dobę. Cóż więcej pisać... tak na serio to jest jak co roku. Kto był ten wie...a kto nie szuka pracy to szkoda czasu na czytanie.

No mamę

Zdecydowanie odradzam, prace w tej firmie. Masz inne zajęcie to go bierz nie idź do Hortino jeśli szanujesz swoją prace.

łowca debili

o co chodzi z tymi ogłoszeniami na całą Polskę na różne stanowiska w dziale handlowym?

Zostaw opinię o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.