Opinie o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. w Leżajsk

Rafał Sz.

Ja wróciłem wcześniej przepracowałem w tej firmie 1 rok i 4 miesiące i wracam z nadzieją że zostanę tam na stałe gdyż praca mi się tam podoba.

Czesław
@PERSHING.

Już tak nie oceniaj. Uważasz że co niektórzy plotkują zamiast zajmować się robotą? Kierownik nie tępi takiego zachowania tylko jest na to przyzwolenie?

Dzisiaj mi znajomy dopiero powiedział, że jest rekrutacja, ale widzę, że uff, nie spóźniłem się jeszcze, bo czasem te oferty to tak szybko znikają. Był ktos na rozmowie o stanowisko przedstawiciela handlowego? Jakie dokładnie stawki zaproponowali, o ile doszliście do momentu, że poinformowali?

Anonimowy Nowy wpis

Jak wyglada praca na magazynie w mrozni ?

Kandydat na ph Nowy wpis

Bardzo niemiła i nieprofesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko ph w restauracji La Cantina w Katowicach. W obecności trzech osób z firmy, w tym starszego siwego pana z nadwagą, który prowadził rozmowę w sposób arogancki, wywyższając się i nie mając pojęcia o tym, jak powinna wyglądać rozmowa rekrutacyjna. Niestety, brak szacunku do mojego czasu i wysiłku włożonego w dojazd na spotkanie. Ostatecznie, pan stwierdził, że nie mam odpowiedniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w jego firmie, mimo że moje CV zawierało dokładne informacje o moim bogatym doświadczeniu handlowca, które okazało się nieadekwatne dla Pana. Takie zachowanie jest nie do zaakceptowania i niewłaściwe w procesie rekrutacyjnym!!!! Mam nadzieję, że Wasze przyszłe doświadczenia rekrutacyjne w tej firmie będą znacznie bardziej pozytywne i profesjonalne.

Julia Nowy wpis
@Kandydat na ph

A jakie konkretnie Ci pytania zadawali? Cv składałeś mailowo? Długo czekałeś zanim Cię zaprosili na rozmowę?

Czy w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Maciek

Tak się przejmują ludzkim życiem że nie którzy dostali połowę wypłaty a inna część osób nie dostała wcale wypłat w tym miesiącu to powinna się już telewizja zainteresować bo to nie pierwsza taka sytuacja z wypłacanie pensji pracownikom , jak jest inspekcja pracy to mają cynka że będzie i za nic to mają że rolnicy nie mają zapłacone czy pracownicy produkcyjnie I tak tu przyjdzie taki nowy pracownic będzie chciał pracować za co

@Maciek

Czemu taka sytuacja z wypłatami? Wiadomo kiedy zapłacą resztę? Tylko w tym miesiącu taka sytuacja czy już wcześniej zdarzały się poślizgi? Pracodawca to jakoś tłumaczy czy cisza?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
piotr

...tam nie zmienia sie nic mimo lat... kiedys byl to relikt komunizmu zarowno mentalnie jak i patrzac po parku maszynowym (jako nowsoc dwa sortexy ;)). Nie pracuje w tej firmie ponad 10 lat a z informacji jakie do mnie docieraja slysze ze nadal jest tak samo zarowno na produkcji jak i w innych dzialach. Wszyscy sie rozwijaja ida dalej a w (usunięte przez administratora) tylko co by tonow naj.... Dzial Jakosci to samo co za moich czasow tylko ze halynka zostala sama ale to chyba gorzej bo teraz ma czas na czestsze chodzenie do kosciola i bardziej niszczy psychike tym dziewczynom i chlopakom. Ostatecznie nie polecalem kiedys i nie polecam tez teraz. Ludzie powinni znac swoja wartosc i miec mozliwosc dalszego rozwoju, no ale stac w miejscu tez trzeba umiec.

wiele lat po.....

kiedys zaczynajac moja pierwsza prace w Hortino, szczerze mowiac nawet nie myslalem ze moze gdzies jeszcze istniec taki (usunięte przez administratora)- czasy moze byly i inne ale z tego co slysze ostatnio niewiele sie tam zmienilo. Kontrola jakosci - smiech na sali (szczegolnie pani Halyna - czlowiek niszczacy psychike wszystkim i codziennie biegnacy do kosciola zeby sie za nich pomodlic), produkcja jeszcze lepiej na zmianach nocnych polowa nachlana :). Zmarnowalem 2 lata w tej firmie i wiem ze gdzie indziej moze byc lepiej (wtedy czasy byly inne - teraz jet duzo latwiej). Wierzcie w siebie, nie dajcie sie zgnoic ...warto probowac Pozdrawiam i powodzenia

Rafał Sz.

PERSHING.
@Rafał Sz.

zeby zostać i pracować w firmie to trzeba być dobrym pracownikiem. latajac do kierownika na skargi i donosząc na kolegów stajesz sie pośmiewiskiem

Czesław
@PERSHING.

Czy nowo zatrudnione osoby w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Maciek

Ta firma kiedyś się rozpadnie przyjmują starych emerytów aby dorobić do 13 emerytury narobią bałaganu zdadzą informację prezesom co kto robi myśląc że zostaną na dłużej a tak na prawdę to robią z siebie pośmiewisko na całą firmie i to chyba sami nie wiedząc o tym

@Maciek

To przyjmują teraz chętniej osoby starsze, skoro piszesz, że przyjmują emerytów? Czy osoby młodsze mają też szansę dostać się tu do pracy?

@Aneta

Młodzi nie mają szans się tam rozwinąć jak tak dalej będzie to sam nie wiem co będzie dalej

Irena
@Maciek

Dlaczego nie mają szans? Firma boi się ich zatrudniac bo mają mniejsze doświadczenie? Czy o co chodzi?

Tess

Pracuje w tej firmie już kilka lat atmosfera super praca jest fajna sprzedaje produkty godne polecenia naprawdę miła praca kontakt z ludźmi i polecanie produktów Poltino rozszerzanie asortymentu w bonecie poprostu lubię tą prace

koyotka
@Tess

A czy sa przyjecia do tej pracy? Mozna jakis namiar dostac ?

Iwona
@Tess

Miło się czyta takie wpisy, w których pracownik przedstawia pracę w firmie w samych superlatywach. Poruszyłeś wiele kwestii, które można zaliczyć do plusów. Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak oceniasz wynagrodzenie? Czy jest zadowalające?

@Tess

Jak praca za pół wypłaty jest sprawia ci przyjemność to sama zadaj sobie pytanie czy praca z takimi zarobkami jest rzeczywiście godna innym ludziom polecenia

@koyotka

Pracodawca gra w ciula z Pracownikami daje połowę wypłaty a drugą połowę nie kwapi się śpieszyć płacić jak chcesz dostać połowę wypłaty a na drugą połowę czekać wieczność to przychodz ale jeżeli masz trochę rozumu w głowie to jeśli tylko możesz szukaj innej pracy bo w tym zakładzie jest coraz gorzej

@Tess

Zwłaszcza teraz atmosfera jest super przyszła nowa jakaś pani rewident włącza wszędzie światła ponoć nie wiem czy to prawda ale w laboratorium pracują bez światła jak oni mają zbadać produkt bez światła . Niech mi ktoś uświadomi po co ta kobieta przyszła z tego co wiem jest już emerturze to po co w tej firmie tacy ludzie chyba narobić chaosu w tej firmie i dorobić pieniążki do swojej już i tak 13 emerytury

Kostek

Hej Jakie warunki oferuje firma na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ? Jak z targetami ? Samochód do użytku własnego ? Jakie benefity ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Atmosfera jest tam taka super że zabrali Świadczenia Socjalne to jest pomoc finansową na święta na jedne i drugie w wysokości 750 zł . Co te pieniądze nie są firmy tylko odkładane przez ludzi latami i wszystko zniszczyli. Zamiast ludziom wypłacić ludziom to napisali ludziom oświadczenie w którym napisali że firma nie ma pieniędzy robią ludziom wodę z mózgu. Teraz kupili nowe sorteksy ciekawe z kąt za ukradzione pieniądze. I żeby ludzie się nie buntowali to napisali oświadczenie że mogą jedynie 100 zł premii świątecznej dać na święta wielkanocne . Czy zrobiłabyś na święta zakupy za 100 zł w tych obecnych czasach chyba nie to jest śmiech na sali

AGA
@Andrzej

Andrzej widzę ze najwięcej negatywów piszesz właśnie Ty o firmie. Dlaczego w niej pracujesz skoro wszystko Tobie się nie podoba stale narzekasz. Poszukaj innej pracy gdzie będzie tobie Dobrze. Ja w tej firmie pracuje kilkadziesiąt lat tak jak duża ilość pracowników wiele doświadczyłam i dobrego i złego takie jest życie ale nie mówię źle o firmie bo nie można srać we własne gniazdo. Ta firma to jest mój i pracowników drugi dom i nie zapominaj ze pracownicy sami sobie stwarzają atmosferę ale skoro ty narzekasz to niestety atmosfera w Twoim otoczeniu będzie zła bo masz negatywny charakter i sposób myślenia. Co do funduszu socjalnego to organizacje związkowe dwie jak wiesz wynegocjowały fundusz socjalny w tych trudnych czasach dla firmy, a mogło go wcale nie być i żadne 100 zł nie było wypłacone pracownikom. Z tego co wiem to związkowcy wynegocjowali wypłatę socjalnego która będzie wypłacona w tym miesiącu i grudniu 2022r. Reasumując Hortino to dobra firma i pracują w niej dobrzy pracownicy, doświadczeni, pracują w rożnych ciężkich warunkach ale kochają tę firmę i chcą w niej pracować, a Ty Andrzeju przestań pisać na forum takie teksty i albo zmień swój charakter bo stale narzekając nikt z Tobą nie wytrzyma albo idz pracować do innej firmy. Wszystkich pracowników pozdrawiam. ja kocham te firmę chce nadal w niej pracowac i szanuje pracowników oraz ich ciężka prace.

@AGA

To wreście jakiś jest postęp tylko ile czasu temu mieli te 100 zł zapłacić przed świętami podajrze tylko nie wiem już którymi oświeć mnie bo na jedne i na drugie święta nie wypłacili.

@AGA

Mam pytanie Aga jak zwlekali z wypłatami i płacili ci połowę wypłaty 10 dnia miesiąca też byłaś tak pozytywnie zadowolona z tej firmy. Haha Czy ty nie widzisz jak nam mydlą oczy niby prezesi stawkę podwyższą godzinową podwyższają a obniżą ci premię motywacyjną. W jakim ty świecie żyjesz

Artur
@Andrzej

Masz rację nic tylko się napić jakieś dobrej wódki w tej robocie trzeba .

@Artur

Sugerujesz że zdarzają się takie akcje?

Artur
@Łukasz

Jak popracujesz w tej firmie tyle co ja to sam zauważysz co się w tej firmie dzieje

@Artur

A powiesz o nich coś więcej?

Teraz przyszła jakaś pani nowa rewident jak sama każe do siebie mówić zamiast dzień dobry to witam pani rewident przyszła żeby niby firma miała zyski tylko jakie to będą zyski jak wszędzie każe wykaszać światła na pakowni wszędzie niech mi ktoś powie jak taki produkt ma być przebrany i przebanany bez światła ciekawa jestem kto dał jej takie polecenie na ślepo mamy przebierać bo chyba tak

Masz umowę miesiąc w miesiąc do końca roku po czym dają ci na rok czasu umowę po tej umowie wywalają cię bo musieli by ci dać umowę na stałe a to im się nie opłaca bo mają swoich sprawdzonych ludzi tzw. Pupli co robią na koncentratach dzwonią do prezesa Z. i kablują na innych . Podkładają świnie ludziom np.metalowe zalweczki do worków. Wszystko po to aby ciebie wywalić. Piszę to żeby każdy się dowiedział jacy są ludzie prezesa Z.

@Andrzej

Te umowy co miesiąc to zlecenie?

Umowa na czas tymczasowy

@Andrzej

Czyli na ile? Rok? Dwa zazwyczaj?

Tak

@Aneta

Rok i odchodzisz zależy czy prezesom podejdziesz. Jeżeli chciałabyś dłużej w kadrach będą cię namawiać na wpisanie się do związków o nazwie KADRA Że jak nie podpiszesz przynależności do związków o tej nazwie nie dostaniesz przedłużonej umowy. A to już jest Mobing. Wiązek pracowniczy o tej nazwie są stworzone przez Prezesów aby wydrzeć pieniądze ile się da z pracowników na konto firmy. Prawdziwe związki w tej firmie są dwa Związek pracowniczy stworzony przez pracowników i związek o nazwie Solidarność . Tylko te dwa związki walczą z prezesami o lepsze życie pracowników z prezesami. Nie kiedy do porozumienia nie da się dojść i sprawy muszą iść drogą Sądową. A tam ręka rękę myje bo góra chciała by wszystko dla siebie i ciężko jest nimi wygrać. Bo według nich masz zawalać tonami warzyw na najmniejszą krajową a samo to dla nich jest za dużo

nowa

Czy na kontroli jakości jest czterobrygadówka ?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Praca 3 zmianowa

@Anonim

Nadgodziny można brać, płacą za nie normalnie?

@Łukasz

Oni mają problemy z wypłatami w terminie a ty chciałbyś za nadgodziny płacone

@Andrzej

No nie mów, bo wyczytałam, że podobno najniższa a tu jeszcze jakieś problemy z tym? To nadgodzin chyba nie ma, skoro nie mają z czego za nie zapłacić? ;p

@Weronika

Nadgodzin nigdy nie ma i nie było w tym zakładzie nie wiem z kąt i od kogo słyszałaś o nadgodzinach w tym zakładzie

@Andrzej

Ja się odniosłam do tego pytania o nadgodziny, które zadał. Czyli prace idą tak dobrze, że nie ma potrzeby czy po prostu nawet jakby były potrzebne to i tak się ich unika?

Kamil

Na co patrzą w cv podczas rozmowy o prace ?

Aaa
@Kamil

CV nie jest ważne biorą wszystkich.

@Aaa

Tak brakuje ludzi? Czemu, mało płacą czy co?

spytekzaraza

Najniższa krajowa.

@spytekzaraza

Dobre tyle, że względnie podskoczyła. Sama goła i nic więcej mam rozumieć? Nie ma na co liczyć?

@Łukasz

Połowę wypłaty płacą to z kąt mają mieć ludzi nikt nie będzie za połowę wypłaty pracować

ok

Jest ok.

Ciekawa

Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca w laboratorium? Jak atmosfera itd? Czy warto tam iść do pracy?

Olik

Pracują tam oszołomy! Dyrektor porażka. Nawet nie chcą płacić za wykonana robotę. Nie POLECAM

Niuśka2224

Czy są przyjęcia w tej firmie na stanowisku pracownik produkcji pakowaczka w Leżajsku?

Iwo

@Obserwator 2 Nie przesadzaj z narzekaniem, dobra firma i praca w dobrej atmosferze, ja polecam.

Obsewator 2
@Iwo

Może jesteś też jedną z nich co normalnie się uśmiechają a jak nikt nie widzi obgadujesz pracowników za plecami czepcie się roboty nie czyjegoś życia każdy chce spokojnie robić w normalnej firmie a nie w gadulstwie

Zostaw merytoryczną opinię o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Fabryczna 2
    37-300 Leżajsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.