Opinie o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. w Leżajsk

Martyna

Chciałbym sie dowiedzieć czy w firmie jest duża rotacja pracowników? bo szukam czegoś na stałe

kamil

zakład jak niżej już wspomniano rodem z PRL, brudno itp praca 3 zmianowa w niskiej temp (chłodnie) , warunki płacy na starcie najniższa krajowa plus premia max 200 NIE POLECAM

Czesław
@kamil

Czy w związku ze zmianową pracą są dodatki lub benefity w postaci prywatnej opieki zdrowotnej lub bonów na święta?

czesław
@Czesław

dodatek nocny oraz bony świąteczne.

Bartosz

To żadna tajemnica, że brakuje ludzi bo nie ma ich na rynku pracy. Dla mnie dobra praca w firmie, polecam.

Czesław
@Bartosz

Piszesz, że brakuje pracowników, ale ja nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy firma rekrutuje nowe osoby do pracy, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

Obserwator
@Czesław

Biorą każdego, a stanowisko się znajdzie(pracownik produkcyjny). Najlepiej bez żadnych kwalifikacji, wtedy nie masz problemów z urlopami, a zarobki i tak podobne jak pracownicy wykfalifikowani.Jest jeszcze oferta do działu jakości, "niewiedzieć czemu" nie ma chętnych.

Czy Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Obserwator

Z tego co wiem to organizuje.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
????obserwator

Po usunięciu Cholewiaka z prezesa ,to jest szopka a nie firma. Każdy kolejny prezes ciągnie tą firmę na dno. Brak kompetencji ,tworzenie niepotrzebnych stanowisk, brak dobrej atmosfery w zakładzie, donosy (często nieprawdziwe aby tylko coś ugrać dla siebie). Jeszcze kierownik produkcji to trzyma i stara załoga, ciekawe jak długo.

Byłem na rozmowie, 1800 zł do ręki + 100-200 zł premii(operator wózka). Z tego co mówił kierownik oraz kadrowy, firma ma braki w każdym dziale i dużo osób ma odejść na emeryturę. Źle czy dobrze oceńcie sami.

@Bogumił A niby dlaczego odradzasz pracy w firmie? Jeśli zacząłeś tak to może wyjaśnij

Bogumił

Szczerze odradzam wszystkim ten zakład

Gerwazy
@Bogumił

No weź prezes nie jest tak źle, przynajmniej Tobie ????

nieznajomy

Firma godna polecenia, trochę archaiczna ale pracodawca naprawdę w porządku.

Cezary

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać na wątku? Czy dlatego , że firma jest super?

EE

hm.. tak czytam te opinie... z tego co wiem są tacy PH, którzy pracują w Hortino już kilka lat, a jeśli chodzi o degustacje to przeprowadzają je hostessy (trzeba to oczywiście wcześniej ustalić z przełożonym, to naprawdę nie takie trudne.. ;)

Wczoraj pojawiła się oferta pracy na ph na górny śląsk, czyli ostatni handlowiec wytrzymał w firmie 5 miesięcy. Szacun temu kto teraz podejmie tam pracę, ponieważ ma 5 miesięcy zastoju i na wizytach będzie w kółko, nie chcemy teraz mrożonek, ponieważ robimy miejsce na lody ( a jak już dogadasz się na zamówienie to ph z Iglomena wyśle Ci połowę z Hortexu i będą ściemniać, że na sklepie dziewczyny zmieniły zdanie). Praca dla ludzi o mocnych nerwach :-). W tej firmie jest więcej regionalnych od ph.Hurtownie handlujące na śląsku z Poltino to: Iglomen, Ambi i Tradis. Jako ph będziesz też robił degustacje na sklepach , bo firma nie ma kasy. Tak jak wcześniejszy przedmówca napisał firma rodem z PRL-u , siedziba firmy katastrofa. Nie polecach, no chyba że na krótko, aby w międzyczasie sobie czegoś szukać lepszego...

kka

proszę o aktualną opinie... czy coś się zmieniło, jak szefostwo, jakie normy PH

naka89

czy to prawda, że pracownicy produkcyjni mają umowę o pracę którą podpisują co miesiąc żeby nie dawać zwolnień l4?!(usunięte przez administratora)

jakośtak

byłem ostatnio na rozmowie o prace jako PH. podstawa niewiadoma jeszcze..(cos kolo dwójki wynikalo z rozmowy) premia max 30 % podstawy przy wykonaniu 2 zadan sprzedazowych. samochód skoda fabia 2

Miki

Zdecydowanie odradzam. To jak walic glowa o sciane. Firma z czasow PRL. Zero koncepcji. Lepiej tam niei sc, zeby sie nie zrazic do pracy ph, ani zarobki, ani przelozeni nie sa na poziomie... Niestety...

iksu

podbijam...

Jak zarabiają przedstawiciele handlowi, jakie auta i narzędzia pracy etc.? Jakie zarobki (podstawa)?

732%normy

Jeżeli wyrobisz poniżej 600% normy wylatujesz pierwszego dnia. Jeżeli nie doniesiesz na siebie w ciągu 3 dni to wylatujesz. Robota po 32 godziny na dobę. Cóż więcej pisać... tak na serio to jest jak co roku. Kto był ten wie...a kto nie szuka pracy to szkoda czasu na czytanie.

No mamę

Zdecydowanie odradzam, prace w tej firmie. Masz inne zajęcie to go bierz nie idź do Hortino jeśli szanujesz swoją prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.?

Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Fabryczna 2
    37-300 Leżajsk

Hortino ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.