Opinie o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polipak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polipak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipak Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Operator

Drogi lisie chcąc się podlizać mogłeś się lepiej postarać z ortografią BOŻE ...

Operator

Powiedzmy może o rozliczaniu nadgodzin na koniec kwartału. Ludzie mający po 5, 6 dni nadgodzin zostali poprostu oszukani. Nic więcej nie dostali.

Rudy łeb

Boże co za (usunięte przez administratora) z tego bazarowego pajaca przecież każdy wie że lid ... To ty downie !!!nikt nie jest tak tępy by tyle bykòw narobić masakra

Delta

Do lid .Sądząc po błędach ortograficznych to zapewne sam farbowany lis się wypowiedział :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polipak Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zapewnienia Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
lid..........

Nie pier;*cie bo KASA ostatnio bardziej niż ok. Jestem w brygadzie Lisa J.... i nie nazekamCały wydzuał wie kto wylewa rzale i pomyje misie za robote zamiast na faje

arvor 28

Firma porazka szczerze odradzam.Ludzie jada na 2 lub 3 maszyny jak zawsze obiecuja ci zlote gory dodatkowa kase a konczy sie jak zawsze:( szukaj wiatru w polu.Zawsze znajda pretekst zeby zakosic Ci z wypłaty kilka stowek to niby ze słaba wydajnosc ze bałagan na maszynie...Bałagan to oni maja ale w głowach.Po wypłacie LADY GAGA chodzi po hali ze swoim yorkiem i chwala sie to ile znowu zaoszczedzili kasy w tym miesiacu oszukujac ludzi na wypłatach.A generał to dopiero przypadek:)koles mysli ze jest w wojsku.Najchetniej robił by ludziom musztre w czasie pracy.Pierwszy do donoszenia i sledzenia ludzi na kamerach.Swoje auto parkuje przed firma na miejscu dla inwalidow.to chyba mowi samo za siebie :)

Marina

Pacha to dopiero wałszywy Po trupach do celu... wazeliniaż jakich mało

Mobert 1

Ta praca to coś ostatecznego co mogę polecić nawet nie lubianym . Smród, wyzysk i brak kompetentnej kadry zarządzającej. Kolesie z łapanki zarządzają grupą ludzi . Promują analfabetów którzy nie maja pojęcia o prostej matematyce, a nie mówiąc o mechanice . Coś strasznego !!!

Mobert2
@Mobert 1

Mieli dobrych fachowców to Ich zwolnili.

Pryntki Chłopak
@Mobert2

Albo sami odeszli jeszcze trochę i nie będzie miał kto tam robić chyba że sama Ukraina coraz więcej ich chodzi i rządzi a robić nie ma komu może w końcu zaczną płacić

Grzegorz Cebularz

To co tam sie teraz wyprawia to jakas paranoja ciagle przestawianie maszyn czasami po 2 lub 3 razy na zmiane bo to nie ma foli,kartonow ,pokryw albo etykiety a planisci nie maja pojecia o planowaniu a co do kierownictwa to Rudy Masa i Suchy Pierdolka tylko patrza zeby cie sprzedac za to im placa dziwie sie ze nikt wam jeszcze ryja nie obil ale to tylko kwestia czasu tobie masa poszla ale od kebabow jest jeszcze Pacha trzeci model z lidla a co do urlopow to brak slow poza tym sama Ukraina zarobki jak na prace 3 zmianowa w systemie 4 brygadowym smiechu warte i to tyle

delta16

I rudy lis PAN J... Koles nie majacy zielonego pojęcia o pracy i obsłudze maszyn-podstawowe obliczenia wykonuje na kalkulatorze ale czego można oczekiwać po osobie, która ledwo skończyła podstawówke, za to pierwszy do (usunięte przez administratora) Czas w pracy wykorzystuje na handel swoimi podróbkami ciuchów i perfum. Chcesz wygodne i modne gacie? Uderzaj do niego. A swoją drogą dziwie się że nikt mu jeszcze krzywdy nie zrobił za poniżające odnoszenie się do kobiet i wyżywanie się na ludziach słabszych psychicznie. :( Zróbmy coś z tym w końcu nikt nie zasługuje na takie traktowanie.!!! Pamiętaj rudy zawsze będzie rudy i to że się farbujesz i nosisz dres z bazaru nie robi z ciebie macho. Więcej kultury i pokory..

Rafał

Firma totalne dno!!!

Robert

To co sie obecnie wyprawia to jest jakies nieporozumienie, ciagle zmiany w grafikach, nic nie wiedzace szefostwo, w dzień w którym przypada urlop ciagle telefony ze grafik jednak zostal zmieniony, obcinanie pensji za zla wydajnosc ktora nie jest moja wina, gnojenie pracownika na kazdym kroku. Szczegolnie polecam uwazac na pewnego Przemka, facet leczy chyba w tej firmie kompleksy pracujac tam od wielu lat na tym samym stanowisku. Podobno niedawno byly jakies zmiany na wyzszych stanowiskach, jak widac nic to nie pomoglo. Omijac szerokim lukiem!!

tato
@Robert

wymieniono za niski szczebel.Siostry górą

Szkoda gadać, omijać bardzo szerokim łukiem

Rrrrrr

Mobing i zastraszanie na porządku dziennym. Oszuści- można (usunięte przez administratora) 24 na dobę 7 dni w tygodniu a i tak Cię przy w wypłacie (usunięte przez administratora)-paranoja. A Pacha na tym stanowisku to jakaś k....wa pomyłka. Zmarnowane pół roku

UK

злодії

Paul

A szczególnie ten burak Grzegorz.

Muti mutombo

Kierownictwo traktuje pracownika jak śmiecia. Co miesiąc znajduje pretekst żeby tylko zabrać premie. Brak słów na idiotów

Edgar

Firma "przystanek" dla szukających pracy w dużo lepiej płatnych firmach w okolicy. Na plus wyłącznie terminowa wypłata. Reszta to jakaś parodia. Jakim cudem ta firma jest na rynku tyle lat?! Jeżeli nie zmieni się podejście do pracownikow oraz wypłat nie wyrównają do poziomu okolicznych firm to nie bedzie kto miał tam pracowac. Żebujące pieniądze dla starych pracownikow. Chamstwo. Wszystkim odradzam. Nie wpisze nawet w Cv pracy w tej firmie bo to wstyd

Życzliwy86

Firma w ktorej wszelkie zglaszane problemy sa zamiatane pod dywan a nowy pracownik jest traktowany tak jakby go nie bylo. Firma z bardzo duzymi aspiracjami a jedyne co oferuje to bardzo duza rotacja ludzi, nieudolne kierownictwo, brak mozliwosci rozwoju oraz gnojenie szeregowych pracownikow. Wlascicielowi zycze szybkiej plajty, a szukajacym pracy radze omijac szerokim lukiem.

A jak wygląda socjalny u was bony imprezy itp

Ma.

Firma porażka, nie polecam nikomu przy zdrowych zmysłach. Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom jakie pracodawca wystawia na wszelkich portalach bo rzeczywistość w tej firmie wygląda zupełnie inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polipak Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polipak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polipak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipak Sp. z o.o.