EURONYL ASSEMBLING

Łowęcin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o EURONYL ASSEMBLING

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURONYL ASSEMBLING

mp

pracowalem tam w latach 2000-2002 jako technik i wszystko bylo ok szkoda ze teraz tak sie posralo

mp

pracowalem tam w latach 2000-2002 jako technik i wszystko bylo ok szkoda ze teraz tak sie posralo

go

Widocznie nie pokazują się teraz żadne oferty pracy @mhgbm, bo nie mają potrzeby przeprowadzać żadnej rotacji wśród pracowników, a wszystkie stanowiska są wystarczająco obsadzone. A premie do podstawy zarobków się pojawiają? Dziękuję za szybką odpowiedź.

pracuś

nawet ukraińcy nie chcą pracować w tej firmie. to świadczy o wielu rzeczach.

P607

Witam! Jestem ustawiaczem z 7 letnim stażem w PTS, pracuje na bardzo nowoczesnym sprzecie, firma zachodnia, ale praca w Polsce, czyli wiadomo, jak myślicie ? Warto składać CV? Mam na mysli to czy młody, zdolny i doświadczony człowiek ma szanse sie czegoś dorobić w tej firmie?

xyz
@P607 19.04.2016 00:01
Witam! Jestem ustawiaczem z 7 letnim stażem w PTS, pracuje na bardzo nowoczesnym sprzecie, firma zachodnia, ale praca w Polsce,...

dorobisz się nerwicy, maszyny są nowe 19 szt.17 engli i 2 arburgi

P607

Witam! Jestem ustawiaczem z 7 letnim stażem w PTS, pracuje na bardzo nowoczesnym sprzecie, firma zachodnia, ale praca w Polsce, czyli wiadomo, jak myślicie ? Warto składać CV? Mam na mysli to czy młody, zdolny i doświadczony człowiek ma szanse sie czegoś dorobić w tej firmie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Szuka pracy

Firma poszukuje logistyka do pracy w Środzie Wlkp. Czy warto aplikować - dojazd z Poznania? Przyznam szczerze, że przeraziły mnie powyższe opinie. Szacunek dla człowieka, kultura osobista, nastawienie na współpracę i dobra atmosfera pracy to bardzo ważne dla mnie kwestie. I dlaczego większość stanowisk biurowych, oprócz księgowego jest obsadzona kobietami? Taka specyfika firmy, czy po prostu panie były lepsze w rekrutacji? Pytam, bo wiem z doświadczenia, że często przesadny babiniec nie sprzyja pracy.

Mariola
@Szuka pracy 02.02.2016 09:41
Firma poszukuje logistyka do pracy w Środzie Wlkp. Czy warto aplikować - dojazd z Poznania? Przyznam szczerze, że przeraziły m...

U nas jesteś przegrany, ja Ci dam babiniec... :). Mariola.

pracownik

niestety wyzysk, w innych belgijskich firmach pracownik traktowany jest lepiej( finanse i socjal)

Monia

Zgadzam się z opiniami wyżej. Brak szacunku,chamskie odzywki jednego z techników.Porażka

gumiak
@Monia 06.11.2014 20:34
Zgadzam się z opiniami wyżej. Brak szacunku,chamskie odzywki jednego z techników.Porażka

a który to taki chamski? pierwsza litera imienia wystarczy...

ja

Zgadzam sie firma porazka.przepracowane tam lata uwazam za stracone.zero szacunku

kaskada 32

Pracuję tam już miesiąc.Popieram opinię wyżej.Jestem na zmianie z jedną panią jakościową taka rudą.Kawała z niej s.....Rozumiem,że jako jakościowa musi wszystko sprawdzać,ale przydałoby się jej trochę szacunku do drugiego człowieka. Szacunek do kobiet,które tam pracują.To nie są sprzyjające warunki dla normalnych kobiet.

pracownik produkcji

pracownik produkcyjny - 2011-02-27 01:09:26 Bardzo ciężka atmosfera i wyjątkowo niesprawiedliwe traktowanie pracowników. Lizusostwo. Chamskie odzywki od technika na jednej ze zmian. Miłym wspomnieniem z pracy w tym zakładzie, jest tylko to, że pracowałem na zmianie z kilkoma Paniami(operatorkami wtryskarek), które mimo tam panujacych warunków jak w/w, potrafiły zachować własną godność i szacunek do drugiego człowieka. Będę omijał ten zakład szerokim łukiem a czas w którym tam pracowałem, zaliczam do okresów, które trudno dobrze wspominać.zgadzam sie niesprawiedliwe traktowanie jeden robi reszta stoi.

pracownik produkcyjny

Bardzo ciężka atmosfera i wyjątkowo niesprawiedliwe traktowanie pracowników. Lizusostwo. Chamskie odzywki od technika na jednej ze zmian. Miłym wspomnieniem z pracy w tym zakładzie, jest tylko to, że pracowałem na zmianie z kilkoma Paniami(operatorkami wtryskarek), które mimo tam panujacych warunków jak w/w, potrafiły zachować własną godność i szacunek do drugiego człowieka. Będę omijał ten zakład szerokim łukiem a czas w którym tam pracowałem, zaliczam do okresów, które trudno dobrze wspominać.

Zostaw opinię o EURONYL ASSEMBLING - Łowęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURONYL ASSEMBLING