Opinie o Euronauka w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euronauka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euronauka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euronauka w Środa Wielkopolska

Marzena Nowy wpis

Czy ten spokój na wątku oznacza, że dobra firma i warto pomyśleć o pracy? Są teraz jakieś szanse?

Zybi Nowy wpis

(usunięte przez administratora)za kursy mówią że za kurs 1500zl puzniej jest mowa że 800zl a nakoncu się okazuje że 400zl pieniądze niby po dwuch tygodniach na kącie a okazuje się że mija ponad miesiąc i pieniędzy nie ma to te same kursy można zrobić przez urząd pracy i przynajmniej masz pewność że cię w (usunięte przez administratora) nie zrobią

Marta Nowy wpis
@Zybi

Fajnie, że napisałeś, bo szukałam opinii o Euronauka. Rozumiem, że nie dostałeś pieniędzy za kurs. Próbowałeś kontaktować się z działem administracji? W jakim kursie brałeś udział?

Dagny Nowy wpis
@Marta

Ja robiłam 3 kursy i żadnego problemu, polecam bardzo. Zawsze pieniądze były na koncie. To nie jest tak, że mają kasę obiecują i nie posyłają tylko zależy jak wpłynie dotacja, ja za pierwszy kurs po 2 dniach od ukończenia miałam na koncie. Polecam z całego serca Euronaukę :)

@Mite, faktycznie nie jest dobrze kiedy firma zalega z wypłatami. Daj koniecznie znać jak uda Ci się dostać należne pieniądze. Poza @Mite nikt dawno nie wypowiadał się na temat Euronauka. Jak Wy oceniacie tego pracodawcę? Warto aplikować? Jakie są oferowane warunki?

Jaaaack
@Marta

Jedna wielka porażka. Nic dodać nic ująć... Nigdy nic nie wiedzą... pierwsze i ostatnie takie coś. Za co żyć za co zapłacić rachunki? Ale kogo to interesuje...

Mite

W życiu drugi raz nie zgodzę się na staż w Euronauce!!! Tylko dwie na pięć wypłat były w terminie, teraz czekam za kolejną która miała być do 10 marca, dziś mamy 22 i nadal nie ma. Po dodzwonieniu się tam słyszę ciągle tą samą odpowiedź "nie dostaliśmy przelewu", a najlepsze że nie wiadomo czy do końca miesiąca będzie. Kurde ludzie, skoro nie macie pieniędzy to nie organizujcie stażów pracy!!!! Ciekawa jestem czy gdyby pracownicy Euronauki dostawali wypłaty tak jak stażyści, z dwutygodniowym opóźnieniem nadal by tam pracowali? To jest śmiech na sali, naciągacze którzy dostają dotacje za robienie w ch*** osoby szukające pracy! I nic takiemu nie zrobisz bo w umowie się zabezpieczyli punktem który mówi że mają 20 dni na wypłatę pieniędzy po terminie czyli po 10 każdego miesiąca... Te kursy też nie poważne, niby jakieś zajęcia ale tak na prawdę nie trzeba na nie chodzić. Wystarczy zdać egzamin na którym i tak wykładowca powie ci odpowiedź na pytania... Niczego ta organizacja po za kłopotami z płaceniem rachunków i czynszu w terminie nie wniosła w moje życie....

Aplikowałeś do firmy Euronauka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
XXXX

Porażka , nie dostałem zwrotu od lipca za dojazdy , wypłaty w ratach , za wrzesień wypłaty brak .

lolita2

Zero profesjonalizmu! Wypłaty brak, po ponad 1,5 miesiąca. Do kogo odezwać się w tej sprawie? Ukraińcy dostają w TERMINIE, już nie wspominając o stawce. Nie pozdrawiam Państwa!!!!!!!!!

XxX

Tragedia nie otrzymałem wypłaty za wrzesień a na umowie napisane jest do 10 każdego miesiąca a mamy 19. Nie mówiąc o zwrocie za paliwo nie dostałem za 2 miesiące. NIE POLECAM OSZUŚCI I NACIĄGACZE. A kobiety w biurze nie robią nic w tej sprawie.

xx

Nikt nie odbiera telefonów i rzadko odpisują na maile. Aby się czegoś dowiedzieć trzeba dzwonić do sekretariatu. Obiecują zadzwonić a później i tak tego nie robią. Moim zdaniem pełen nie profesjonalizm.

jjus

Wydaje mi się, że najbardziej jednak opłacalnym stanowiskiem w Lipsku będzie stanowisko Elektryka, tutaj dostaje się ponad 2000 euro miesięcznie netto.

lesiu3005

ta firma to porażka Panowie malarze-piaskarze nigdy ale to nigdy nie podejmujcie z nimi współpracy

chinczyk

Hej, mnie zainteresowała oferta od Euronauka, bowiem poszukują doświadczonych rzeźników do rozbioru wieprzowiny. Ktoś był może ostatnio i poleca? Wynagrodzenie to podobno €9.98 za godzinę na początku współpracy / 399,2 euro tygodniowo, a po 6 i 18 miesiącach podwyżki po 50 euro tygodniówki. Za kwaterę 50 euro tygodniowo, ale jak z warunkami?

Brygada D

Kto czekał na nowe oferty pracy w Euronauka to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. Oferta: Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) dla pracodawcy irlandzkiego poszukuje doświadczonych rzeź... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704398?keywords=&region=

xyz

[usunięte przez moderatora] . Zero profesjonalizmu przy ocenie wniosków. Zero merytorycznego podejscia- nie ma kryteriów oceny, jeden "ekspert" ocenia np. wykształcenie za przydatne, a drugi za kompletnie nieprzydatne... I tak ze wszystkim. Trzeba być jasnowidzem i wróżką, żeby trafić z tym co się napisało w oczekiwania tych "ekspertów".Trzymanie się instrukcji wypełnienia wniosku nic nie da. W ocenie dostaje się zwroty typu "a nie ma tego i jeszcze tamtego", "o tym jest za dużo"- kpina! ale sa tacy któzy dostali full punktów- pytanie, trafili w oczekiwania czy wiedzieli co napisać od kogoś z firmy? Generalnie rosyjska ruletka.

?

A jakie zarobki tam mają?

A coś konkretnie?

?

A ja jestem bardzo zadowolona z bezpłatnych kursów. Byłam już na dwóch i zajęcia były prowadzone na fajnym poziomie. Akurat egzaminy po kursie były dość trudne do zdania. Mi się udało za pierwszy razem, ale niektórzy poprawiali. Co do umowy to jest zapisane, że jak z unii nie dostaną kasy to nie przeleją stypendium czy za dojazdy. Z tego co słyszałam ponoć nie przelewają też póki wszyscy nie poprawią egzaminów. A wiecie jak z dotacjami? Warto?

ktoś
@

dziw świata że fajnie, poziom zero brak wiedzy laicy uceń ze szkółki wie więcej

lula

Zgadzam się, bardzo niekompetentni ludzie, którzy niczego nie potrafią załatwić.

niezadowolenie

Oszuści i naciągacze!! Kursy beznadziejne, dużo obiecują a mało robią! Zalegają wiecznie z płatnościami. Nie polecam iść a jeśli idziesz to bardzo dokładnie przeczytaj umowę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euronauka - Środa Wielkopolska

Euronauka
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Harcerska 18
    63-000 Środa Wielkopolska