Opinie o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtm Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

życzliwy

podobno cos się tam zmienia, jakiś nowych dyrektorow zatrudniono, ktoś cos wie?

aga

Mała raportowa to się nie gzi na magazynie i z kierownikiem i dupę jak nosiła tak nosi

Ola

Tak to prawda!!!Pozdrawiam męża rogacza!!!

...

Słyszałam,że Gąsiorowa gziła się z Żanety mężem!!!!Dobre!!! Ciekawe czy jej mąż o tym wie!!!!Ha Ha Ha!!!Nieładnie!!!Być dla ludzi takim podłym!!!Żeby się karma nie odwróciła!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
serdeczna

Pracowałam w tej firmie, to co tam się wyrabiało przechodzi ludzkie pojęcie... Każda negatywna opinia jest jak najbardziej prawdziwa. Zapomnieliście jednak dodać o "małej raportowej" , która wyżej sra niż dupe ma;) ta to w ogóle ludzi nie szanuje.Myśli ,że jak dostała się na wyższe stanowisko niż zgrzewarka kloszowa to może wszystko, pośrednik między biurem a produkcją, donosi wszystkim i wszystko. Atmosfera tragiczna, ciągłe wrzaski , poganianie, zatrudnieni pomocnicy, którzy nie wiadomo od czego tam są bo wiecznie się musisz prosić o wszystko, a ludzie którzy tam pracują od dawna pracują tam bo mają względy u kierownictwa i nie musza się martwic o to jaka pracę dostaną. ludzie odchodzą i będą odchodzić bo można tam na głowę dostać. kierownik produkcji , który nie potrafi załatwić ŻADNEJ sprawy potrafi jedynie wzruszać ramionami, to mu najlepiej wychodzi, a drugi, cham , prostak i przy najmniejszym Twoim błędzie zrówna Cię z gównem. A i ten co tak lubi zdjęcia robić, np. koszom na śmieci ( źle posegregowane odpady, skrzynkom na podłodze) parodia!:)Może czas zmienić prace i u fotografa się zatrudnić, byłby w swoim żywiole. Można by o tej firmie książkę napisać... dużo by tu jeszcze opowiadać. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

MW

Witam, a jakie panują stosunki jesli chodzi o pracę biurową? Bardzo dziekuję za komentarz.

Boczek ;)

Jak macie na tyle odwagi by drwić i szydzić, to również miejcie na tyle odwagi by podpisać się pod każdą opinią, która jest przez Was wypowiadana, bo każdy cwany kiedy anonimowy ;)

gość

Dobrze, że Pan, Panie Patryku jest tak "utalentowany". Zastanawia mnie tylko fakt czemu marnuje Pan swój "talent" wśród "współpracownic-beztalenci", zamiast unaocznić go choćby w "Mam talent"? Nawiązując jednak do tematu, wszystkich będących PRZECIW temu o to pracodawcy, proszę o polubienie w poniżej zamieszczonym linku postu dotyczącego ww. firmy. (usunięte przez administratora)

bodo

Unikajcie tej firmy

gość

Moze pracuja tam osoby, ktore robia kilka lat ,ale oczywiscie zmienia to postac rzeczy bo przewaznie te osoby sa dobrze traktowane, a zauwaz iz dobre relacje z brygadzistkami maja tylko nieliczni. Kazdy chce pracowac i chce byc traktowany na rowni, a nie jeden gorzej drugi lepiej co to jest selekcja czy co? jak by nie bylo myszy, to bo nikt trukti nie wykładal to po pierwsze a po drugie drogi boczku ,nie chce mi sie wierzyc ze tak wszyscy by rezygnowali z zapachow gdyby warunki higieny czystosci a po pierwsze jakiejs kultury osobistej na hali panowały.

a

Boczek ma racje. Duzo jest pracownikow pracujacych tam kilka lat i nie narzekaja.

d

Boczuś święte słowa :D

Boczek ;)

Wszędzie jest lepiej, a raz gorzej, sytuacja czasem nie klaruje się zbyt pozytywnie, ale nie macie co narzekać, a takie przeinaczanie faktów typu boże ile myszy albo że stołówka jest brudna czy inne tego typu wyssane z palca teksty są żałosne. Jako pomocnik produkcyjny widzę, jak pracują kobiety, zostawiają syf po sobie, większość to beztalencia, a nowo przyjmowane osoby to osoby które nie okłamujmy się dostały szanse, bo nigdzie indziej by jej nie dostały tylko musiałyby stać pod pośredniakiem od 7 rano ;) Ogarnijcie się, bo jak ktoś wie co ma robić to się tu utrzyma i zarobie (chodzi mi o prace tzw" pakowaczek") a jak ktoś nie umie nawet policzyć do 20 i myli się w pakowaniu, albo przychodzi pogadać zamiast pracować to zostaje wydalony proste.

gość

Ogólnie napisze tak wszędzie trzeba pracować nikogo nie posadzą żeby siedział i pachniał raz jest lepiej raz gorzej, ale jak to znajome wszystkim powiedzenie mówi "Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego"

była pracownica

gość-popieram 100% !

gość

Obiektywna naucz się najpierw czytać zanim zaczniesz komentować, gdyż powyżej napisane jest że płaca jest nie do przewidzenia, wcześniejszego samodzielnego obliczenia przez pracownika, a nie "za mało płacą". Ponadto, aby podjąć pracę jako pracownik produkcji nie jest wymagane żadne ponadpodstawowe wykształcenie (Twoja frustracja jest nie na miejscu,gdyż odpowiednia osoba=odpowiednie stanowisko) lecz są kierunki kształcenia typu: zarządzanie i inżynieria produkcją etc., które służą aby wspomniane przez Ciebie kierownictwo potrafiło sprostać powierzonym im zadaniom. Co do mojego rzekomego "lamentowania" ,które mi przypisałaś, radziłabym Ci skorzystać ze słownika języka polskiego, gdyż powyższa wypowiedź jest adekwatna do słowa "opinia" co jak wszyscy dobrze wiemy jest celem tej strony.

obiektywna

Odnosząc się do wypowiedzi z dnia 19.03.2015 piszesz drogi anonimie że kierownictwo bez wykształcenia a Ty jakie masz skoro zatrudniłaś się na produkcji za najniższą krajową i teraz płaczesz że za mało płacą, trzeba było się uczyć i zatrudnić się gdzieś na stołku dyrektora a nie teraz lamentować

gość

Zwolnili dziewczynę w ciąży na umowie zlecenie, zamiast polubownie się z nią dogadać o umowę o pracę, zapłacić pierwszy miesiąc a resztę zapłacił by jej ZUS !!!

gość

na którą mogą iść również wybrane osoby przez kierowniczki zmiany ( niektórzy mogą iść na 3 nocki w miesiącu, niektórzy nie mają do nich w ogóle dostępu) Sobota niby płatna 100% ale tak naprawdę nigdy nie można się doliczyć wypłaty (czasami z jedną sobotą jest to 1600 a czasami z 2-1400)Norma zwana frekwencyjną jest przyznawana tak naprawdę za wyrobienie akordu w 85%, co jest również zależne od szanownych Pań la puderic, które z jednej strony będą Twoją psiapsiółą do żarcików, a z drugiej strony objadą Ci dupę (powszechne: " (usunięte przez administratora) ), pójdą na skargę, wjebią upomnienie, aby podlizać się wyższemu kierownictwu.

gość

Odradzam !!! Kierownictwo całkowicie do wymiany, gorszego w życiu nie widziałam! Nie potrafią nad niczym zapanować nic nie wiedza... (Brygadzistki bez wykształcenia,wcześniej również pracujące na produkcji, teraz wielkie damy podlizujące się wyższemu kierownictwu, praca jest rozdawana na zasadzie: "tą lubię to pójdzie zgrzewać wood/supreme (duża stawka akordowa łatwa do wyrobienia) tej nie lubię to pójdzie na testowanie (zerowa stawka akordowa)" Ponadto kultura osobista brygadzistek na poziomie zero, krzyki, zastraszanie, słowa typu: "z pizdy strzelać" na porządku dziennym. Pracy towarzyszy wypełnianie sterty papierów zaczynając od raportów, poprzez kartki do skrzynek, kończąc na dzienniczkach.Atmosfera na hali produkcyjnej okropna, wieczny pośpiech, wykonywanie co najmniej 10 różnych prac dziennie. Poza tym, wszędzie kurz,brud bałagan,latające myszy po stołach na stołówce, w szafkach w szatni. Zimą temperatura ok. 6-8 stopni, latem ok. 35. Kontrola jakości to również "wyróżnione" osoby z produkcji, bez doświadczenia na w/w stanowisku, w praktyce jak się okazuje mniej wiedzące niż typowy pracownik produkcji, przeważnie zajmujące się jedzeniem na hali i niczym więcej. Ale cóż niektórzy jak widać mogą więcej, niektórzy mniej. Zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej (umowy miesięczne bądź umowy zlecenie), osoby z grupą zatrudnione bezpośrednio przez MTM (otrzymują dofinansowanie). "Mechanik" ala człowiek złapany na ulicy, żadnej maszyny jeszcze nie naprawił i raczej nie naprawi. Stężenie kompozycji na hali tzw. "nalewanie" doprowadza pracowników do częstych krwotoków z nosa, wymiotów oraz biegunek. Jednak nic nie jest uznane tam za szkodliwe, gdyż w czasie audytów i kontoli sanepidowskich (o których rzecz jasna wiedzą wcześniej) większość maszyn nie pracuje, jak również nie wszyscy przychodzą do pracy (2 agencje przymusowy urlop, a lista obecności schowana głęboko w biurko) Ogólnie dwie zmiany, czasami zdarza się 3

Zostaw merytoryczną opinię o Mtm Industries Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtm Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Mtm Industries Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Mtm Industries Sp. z o.o.