Opinie o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtm Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Mirek

Jeśli firma dba o pracowników to i atmosfera jest dobra. Praca tu jest z całą pewnością przyjemna i godna polecenia.

Bron

Szkoda ze nowi pracownicy dostaja większe pieniądze niż ci którzy pracują długo... A pomocnicy przychodzą i nie przerobią miesiąca i ich niema a o magazynie nie wspomnę brak ludzi i teksty że "ja od tego nie jestem" co nie? Boczek gwiazdo

Madzia

@dominka a jakis socjal? Dodatki, premie ?

Dominika

Praca od pon do soboty codziennie. A płacą minimalna

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
H

Podobno jest lepiej odkąd ludzie z Wrocka zarządzają... ?

Antek
@H

Nikt z Wrocławia nie zarządza firmą.

Artur
@Antek

Widzę, że nasz firmę od środka. więc możesz podać realne warunki pracy. Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia branżowe i wsparcie w rozwijaniu kariery?

Joanna

Z tego co piszesz wynika, że w Mtm Industries Sp. z o.o. panują Twoim zdaniem niekorzystne warunki pracy. Czy próbowałeś rozmawiać z kimś na ten temat, np. z przełożonym? Z chęcią dowiem się jeszcze, jak oceniasz sposób zarządzania w tym miejscu.

Dobromir

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Dobra firma jako pracodawca to już jest dużo !

@Dobromir

Zgadzam się z Tobą, jednak wydaje mi się, że każde z nas czego innego szuka u pracodawcy i w związku z tym oceny, czy jest on dobry, są uzależnione od bardzo wielu czynników. Dlatego liczę, że pracownicy Mtm Industries opiszą na GoWork.pl każdy aspekt swojego zatrudnienia, od klimatu panującego w firmie, przez zarobki, po możliwość otrzymania benefitów. Wszystko jest ważne, gdy wybiera się nowe miejsce pracy!

Jacek

Witam Czy możecie bliżej opisać zachowania kadry kierowniczej niższego szczebla, które nadal pracują w tej firmie? Noszę się z zamiarem podjęcia tam pracy gdyż, pracowałem w firmie o podobnym profilu i te zapachy mi nie przeszkadzały ale musiałem zmienić miejsce zamieszkania na Kalisz. Głównie chodzi mi o wypomniane Marzenkę i Agnieszkę bo to chyba jakieś liderki więc są osobami pierwszego kontaktu pracownika, czy można na nie liczyć, czy są pomocne? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam Jacek

ciekawy
@Jacek

I co Jacku, zatrudniłeś się, masz już swoje zdanie na ten temat?

Pracownica
@Jacek

Drogi Jacku, Agnieszka już nie pracuje na produkcji więc nie musisz jej się obawiać (osobiście uważam , że to spoko babka). Z kolei Marzenka sprawuje funkcję kierownika zmiany więc wystarczy jej zmianę omijać z daleka. ALE... jeżeli jesteś młodym, przystojnym, dowcipnym mężczyzną, lubiącym muzykę disco polo, to z pewnością zdobędziesz jej względy.

Pracownica

gość 3

Trzymajcie się od tej firmy z daleka. A zwłaszcza od zmiany którą ,,PROWADZI" nie douczona, wulgarna Marzenka

@gość 3

Chyba zapomniałeś o tym, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, że nie należy tu używać danych personalnych swoich współpracowników. Jesteśmy dosyć ciekawi, za co jesteś właściwie odpowiedzialny w Mtm Industries. Zdradzisz nam to?

@Joanna

Z pewnością trudno się domyślić, że to pracownik produkcji.

buziaczek
@Joanna

logiczne że to nie kierownik, a firma (każda) powinna na tyle dbać o renomę i atmosferę, że nie trzeba by było ujawniać tak dokładnych szczegółów, bo by nie dochodziło do takich sytuacji jak opisywana...ale jak się zatrudnia kogo się zatrudnia to tak jest, najgorszy jest brak reakcji...

@buziaczek

Uważam, że nowe osoby na forum nie będą wiedziały, co właściwie chciałeś przekazać poprzez swój komentarz. Dlatego też nalegam, żebyś opisał Nam w swoim kolejnym poście warunki zatrudnienia, na jakie mogą liczyć w Mtm Industries nowi pracownicy. Dostają od razu umowę o pracę, czy dopiero po okresie próbnym?

Kogo masz na mysli? M czy A? :)

@Ania

Takie kwestie już raczej nie powinny stanowić przedmiotu Twoich zainteresowań. Skoro jesteś pracownikiem firmy Mtm Industries, to treść Twoich postów powinna oscylować wokół komentowania warunków pracy, na jakie możecie tam liczyć. Czy Wasza pensja składa się tylko z podstawy, czy może macie możliwość uzyskania premii?

Czytacz
@Joanna

Dlaczego sądzisz Joanno, że @gość używa danych personalnych... W moim rozumieniu " Wulgarna Marzenka" to raczej ksywka zakładowa. Chyba, że znasz tę osobę i masz świadomość jej postępowania...

podglądacz
@Czytacz

Czytaczu, gdyby ktoś użył przymiotników - sympatyczna, koleżeńska, sprawiedliwa, zaangażowana i tak dalej wtedy pewnie nikt nie doszukiwałby się w tym ujawniania danych osobowych, a temat zwyczajnie by pominął.

Pracowałam w tej firmie prawie rok. Jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie - odradzam. Premie przyznawane na zasadzie "jak kierownikom się podoba" albo w ogóle. Nie ważne czy ktoś wyrobi normę czy nie - i tak może nie dostać tej premii. Żeby cokolwiek zarobić to trzeba spędzać tam 12h + soboty. Wielokrotnie były sytuacje, że na hali nie była uzupełniana na bieżąco woda, zwłaszcza w te upalne dni. Trzeba było trochę poczekać aż ktoś się ruszy i ją przyniesie, mimo próśb i zwracania uwagi, że na hali jest ponad 30 stopni. Swojej wody oczywiście nie można było wnosić. Myślę, że idealnym odzwierciedleniem tego jak ludzie piastujący wyższe stanowiska traktują zwykłych pracowników jest sytuacja kiedy to w firmie włączył się alarm przeciwpożarowy. Ludzie nie zdążyli się nawet jeszcze ewakuować, a pewien pan będący na wyższym stanowisku już kazał wracać na halę i pracować. Nie poczekał nawet na straż pożarną! Sam stwierdził, że nie ma zagrożenia, więc można dalej pracować. PARANOJA! Kierownictwo co chwilę wymyślało coraz to nowsze sposoby jakby tu ludziom zabrać pieniądze, np. za źle rozliczony raport, który mógł się nie rozliczyć przez błąd osób pracujących na magazynie. Jednak oczywiście odpowiedzialność miał ponieść pracownik produkcji. Dodam jeszcze, że zachowanie niektórych liderek woła o pomstę do nieba. Są tam 'układziki', zgrane koleżaneczki, które kiedy dostają grupę ludzi to oczywiście sobie rozdają najłatwiejsze zadanie, a Ty rób na nie, bo one są zajęte ploteczkami. Często przez zbyt małą ilość osób (co mnie wcale nie dziwi) jedna osoba musiała robić za dwie. Nie wyrabiasz się, bo jesteś tylko człowiekiem, a nie robotem? Przygotuj się na niezły opieprz! Żałuję, że podjęłam się pracy w tej firmie, bo jedyne co z niej wyniosłam to problemy zdrowotne i zszargane nerwy...

$
@*

Osobom na wyższych stanowiskach wydaje się, że pracownik produkcji nie ma własnego życia. Nie zapiszesz się na nadgodziny to nie wyrażę zgody na urlop. Przełożeni nie potrafią zrozumieć, że po ośmiu godzinach ludzie mają DOŚĆ smrodów i nie chcą kolejnych godzin w nich spędzać, a czas ten chcą spędzić w domu z rodziną. Zabawne jest, gdy kierownictwo wymaga od pracowników wyrobienia określonych norm podczas gdy proces konserwacji maszyn jest im obcy. Nie przyjmują do wiadomości, że maszyna działa nieprawidłowo. Masz zrobić i już. Podobnie jest z dystrybutorami wody- temat sanityzacji pewnie też jest im obcy stąd ludzie NIE CHCĄ pić wody z tych baniaków ze względu na pojawiające się dolegliwości żołądkowe. Jak dla mnie odpowiednim rozwinięciem skrótu MTM to Mściwość, Tyrania i Małostkowość. Przykre jest, bo Panowie prezesi wydają się być dobrymi ludźmi, którzy nie mają pojęcia jak niedobrze dzieję się w ich firmie.

@*

Pracowałam tak 8 miesięcy. Jestem cierpliwą oraz opanowaną osobą. Mam też w sobie dużo pokory i oczywiście biorę do siebie słowa krytyki jeśli ta w jakiejkolwiek części jest prawdziwa i odnosi się do źle wykonywanej pracy. Ale błagam.. Nie piszcie, że jeśli ktoś jest ugodowy i sumienny odnajdzie się w każdej pracy bo to za przeproszeniem g*wno prawda. W powyższym zakładzie pracy opieprz dostaje się za nic. Dostałam przyslowiowy OPR za nic. Pracując nagle słyszę obraźliwe słowa oraz krzyki nie wiedząc, że te słowa kierowane są do mnie. Podnosząc głowę okazało się jednak, że są.. Krzyczała na mnie Pani kierownik, myślę że nie trudno jest się domyślić która. W ramach obrony pytam się, co się stało i dlaczego wylewa się na mnie fala chamstwa. Panie, które pracowały obok patrzyły z niedowierzaniem i same stanęły w mojej obronie, mówiąc że ja słowem się nie odezwałam. Okazało się, że za tym wszystkim stoi jakże wspaniała i idealna Pani Lider, która pomyliła osoby i powiedziała że ja coś źle zrobiłam oraz pyskowalam-kobieta po 30.. Pani kierowniczka ze zdziwieniem coś odburknela, że to liderka powiedziała że to ja. Rozumiem, że musiała zareagować ale mogła najpierw zapytać a nie od razu krzykiem i chamstwem. Zgadzam się również z tematem wody. Nie można wnosić własnej ale napić się z dystrybutora też nie, bo jak to w trakcie pracy iść się napić.. Liderki nie miłe i wredne. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Ale o co najmniej dwóch. Oczywiście zajęte ploteczkami .

@Ania

Pensja oczywiście całkowicie inną niż obiecywana. Okropne podejście do osób młodych. Zamiast wytłumaczyć im i pomoc-krzyk i nie miłe słowa skutkujace odejściem młodych. Czy Państwo Prezesowie nie są świadomi tego co się dzieje w ich firmie? Naprawdę zapowiadała się świetną praca..

Joanna

Również zastanawiają mnie negatywne opinie, które konfrontują się z na równi z pozytywnymi. Jak to tak na prawdę jest w Mtm Industries? Napiszcie, jaka jest atmosfera i relacje między pracownikami i kadrą kierowniczą, o której wspomina chociażby @Kerowniczka.

gość6
@Joanna

Uważam, że osoba pozytywnie nastawiona, bezkonfliktowa i szanująca innych bez problemu odnajdzie się w każdym innym zakładzie pracy-nie tylko w MTM i również bez problemu zyska sympatię i stworzy normalną relację zarówno z pracownikami jaki i z kadrą kierowniczą. Opinię warto mieć swoją, a nie kierować się cudzymi. Pozdrawiam

zawiedziona
@Joanna

Otóż odpowiadam. Relacje wyglądają następująco; przy ostatniej wypłacie, ktoś upierdolił(czyt. odciągnął) pracownikom po 200 zł. Póki co, nikt z przełożonych nie potrafi odpowiedzieć DLACZEGO. Świetnie za to przerzucają winę jedno na drugie. Poszkodowani jak zwykle pracownicy a sprawcy brak. Może Ty Joanno rozwiążesz tą zagadkę???

urlopowicz
@zawiedziona

Do tego kogoś chyba łatwo dopisać imie (większość pracowników wie któż to taki). W firmie nie dzieje się dobrze. Pracownicy, z wyłączeniem lipca, zostają na nadgodzinach, przychodzą w soboty po to żeby później z powodu czyjegoś widzimisie dostać mniej pieniędzy. Ponadto, warto by popracować nad kulturą osobistą osób obejmujących wyższe stanowisko-nadmiar wulgaryzmów i wiecznie podniesiony ton głosu czy brak szacunku to jedne z niewielu zachowań. Wszyscy dookoła widzą i słyszą, a konsekwencji z tego żadnych.

top
@urlopowicz

dobór kadr na nieco wyższych i najwyższych stanowiskach woła o pomstę do nieba - cfaniactwo lub brak wiedzy i doświadczenia albo jedno i drugie

Somebody
@top

Warto dbać o ortografię publikowanych postów.

ubłocone koła

parking?

!
@ubłocone koła

Błotko to można zmyć. Tłumika nie urwij, bo kosztów nikt Ci nie zwróci.

b
@!

Spartańskie warunki na każdym kroku...będę uważać.

Joanna

@zrezygnowany, czy jest To Twoja pierwsza pensja w Mtm Industries? Jeżeli tak, to powinieneś porozmawiać w tej kwestii z działem kadr tej firmy i wyjaśnić te rozbieżności. Jak poza tym ocenisz warunki pracy i swoje obowiązki w tym miejscu pracy? Czy są one satysfakcjonujące? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

top

wincyj wincyj celebrytów

zrezygnowany

a mnie zastanawiają rozbieżności między wysokością pensji jakie obiecują agencje pracy a faktyczną pensją widniejącą na koncie bankowym

Joanna

@gość6, czyli uważasz, że pod względem atmosfery Mtm Industries jest dobrym miejscem pracy. Co z kolei możesz powiedzieć o innych aspektach zatrudnienia w tej firmie? Jakie warunki zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej? @Kerowniczka @Była żona, proszę Was o pozostawianie na tym forum wyłącznie merytorycznych opinii dotyczących warunków pracy w tej firmie.

Wiktor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiające sa te wasze wpisy?

Ziutek

Oj ludzie ludzie... nikomu nie dogodzisz. Jednym pasuje i pracują przez długie lata a inni tylko narzekają. Tak jak to Polak potrafi najlepiej. Po co te wszystkie wasze wypociny. Jak ktoś chce pracować i zależy mu na pracy to nie pisze głupot w Internecie bo i po co. Czy to komuś sprawia przyjemność?? Jeśli tak to za dobrze o nim nie świadczy. Inteligentni ludzie raczej mają ciekawsze zajęcia. Pozdrawiam wszystkim którym się nudzi.

gość 3

To prawda że ta firma to jeden wielki bałagan.Ale tak będzie dopóki stanowiska tak zwane kierownicze będą obsadzane osobami bez żadnej kultury. Zwłaszcza takie które posiadają tak mały zasób słów w języku polskim że co drugie słowo muszą używać wulgaryzmów. Ale to też świadczy o braku profesjonalizmu całego zarządu,który chce się podpierać takimi ludźmi. Dlatego nie powinni się dziwić że coraz więcej ludzi z z dłuższym stażem odchodzi z tej firmy, a nawet ci z bardzo krótkim stażem widząc te bałagan i chamstwo

@gość 3

NO kochani pracownicy Agnieszka wróciła do formy znów zaczyna Mącić. Najwyraźniej niczego się nie nauczyła. ale jak widać są ludzie nie reformowalni,Ale firmie najwyraźniej tacy są potrzebni.Najlepiej z nią wcale nie gadać prezesom nadaje na pracowników. a pracownikom na prezesów Brawo za tego typu pracowników,

@anonymous

Jak ma nie donosić skoro jeden z prezesów to z rodziny.....

gość 2

Wszystkie negatywne opinie to prawda.A osoby prowadzące zmiany to rzeczywiście wulgarne i wredne "paniusie". A przede wszystkim źle wychowane (zwłaszcza Agnieszka),która osoby starsze od siebie nazywa "warzywami". Jestem ciekawa co na to jej rodzice.Na szczęście ja już nie muszę na to patrzeć i słuchać.Jeżeli nie macie noża na gardle to omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

@gość 2

Rodzice tacy sami...Wiem co mówię (piszę), bo znam

@pracownik

To pogratulować córeczki, wątpliwa duma rodziców,Szkoda że być może rośnie kolejne takie pokolenie

Zostaw merytoryczną opinię o Mtm Industries Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtm Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Mtm Industries Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Mtm Industries Sp. z o.o.