Opinie o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtm Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Zapaszek

Tylko tu wazne stanowiska piastuja osoby po gimnazjum bez studiow i szkolen, a potem dziwia sie ze balagan w firmie

tajniak

serdecznie nie polecam....to co tam sie dzieje to sie nie da opisać. latanie po hali miedzy kartonami i szukanie surowców potrzebnych do pracy masakra. premi wgl nie ma . a wypłaty to prawie nie widać ...

robocik
@tajniak

komuś się chyba wydaje, że jak pozabierają premie albo będą je zmniejszać przez głupie wymysły i wypłacać pracownikom grosze, to że ludzie nadal tam będą pracować. Śmiechu warte co tam się dzieje

master_blaster
@robocik

gorzej - gdy jest duża liczba pracowników, którzy nie chcą dostosować się do nowych zmian i myślą że mimo nieprzestrzegania nowych standardów nadal bedą dostawać ot tak owe premie

Jak się ktoś nie utrzymał w firmie to teraz wypisuje Jackie bzdury.

...
@Zainteresowany

Bzdury?Sama prawda.Piekło to słowo najlepiej określa pracę w MTM czyli AROMA

Boczek

Bardzo mi miło za nominacje w tym konkursie. Widać biedactwo, że prawda w oczy kole, mogę być najgorszy w Twoich oczach, gdyż zawsze będę bronił swego zdania. Jeżeli wymagają ode mnie mam prawo wymagać od pracownic produkcji. Ma byc porządek, nie zważając na opinie leniwych damulek. Pozdrawiam Wasz Boczek ;)

P..ula
@Boczek

Oj tak.Boczek faktycznie jest beznadziejnym pomocnikiem.Wiecznie z grymasem.Ale jak mówi nazwa stanowiska POMOCNIK więc wymagać sobie może :D ha ha ha Tak bronisz firmy widocznie to praca Twoich marzeń ha ha ha Znasz tam każdy kąt zapewne dosłownie :/

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
robocik

Masowe zwolnienia za 3...2...1...

amadeo

nic nowego od dawna? jest tak dobrze że już nie może być lepiej ? to jak w końcu jest...

Kochanieńka! Przez tydzień to ty nawet nie zdążyłaś załapać kto tam jest Polką , kto Ukrainką. Alarm, który słyszałaś faktycznie informuje o dużym stężeniu chemikaliów w dziale zwanym URABIALNIĄ. Pracownicy produkcji nie muszą wtedy uciekać w popłochu.... A o "klucz-kartę" wystarczy poprosić w biurze. Jeśli jesteś taka spostrzegawcza, to powinnaś też zauważyć, ze wszystkie panie mają włosy na głowach a migrena i astma to dolegliwości [zazwyczaj udawane] osób, którym się pracować nie chce. I odchodzą po tygodniu.

assad

człowieku bez szkoły jak nie rozumiesz co to test alarmu to nie pisz bzdur że nikt się nie ruszył - komunikaty były o tym trzeba było słuchać, a jak te panie tyraja po różnych zakładach na produkcji latami [bo nie każdy musiał mieć warunki do nauki by z lepszym wykszt. zajac jakieś stanowisko] to nie dziw się że wygladają jak wygladaja, ale z drugiej strony jak idą kobiety do pracy z hybrydą na paznokciach gdzie nie wolno malować paznokci i nie potrafią właściwie nosić czepków [bo fryzura się zniszczy] to o czym my mówimy

jo.

Byłam, zobaczyłam, poczułam. W MTM-ie pracowałam przez tydzień, zatrudniona przez zewnętrzną agencję. Nie polecam tej pracy nikomu, kto szanuje swoje zdrowie bardziej niż pieniądze ( minimalną krajową, bo z tego co słyszałam, naliczane premii nie zawsze "działa"). W ciągu tygodnia pracy na hali 3 razy wył przeraźliwie alarm informujący o zbyt dużym stężeniu chemikaliów w powietrzu ( po wyłączeniu znów sią aktywował). Nikt nie zarządził ewakuacji, nikt nie wstał z miejsca. Zamiast tego zaczęły się żarciki, śmiechy i docinki. Nawet gdybym chciała wyjść, to jako nowicjuszka ( pierwsze 2-3 tygodnie) nie miałam możliwości, ponieważ nie otrzymałam klucza/karty do drzwi z zamkiem elektrycznym. Po pracownicach widać skutki tych zaniedbań: wypadające włosy, problemy z drogami oddechowymi i cerą, migreny. Wiele z tych pań kończy na chorobowym. Połowa załogi to Ukrainki, które spędzają tam noce i dnie, a po powrocie do kraju będą mogły powiedzieć, że widziały na własne oczy polskie obozy pracy.

Czytacz

Co to ? MTM zamknęli? Nikt brudów nie wyciąga, nikt nikogo gównem nie obrzuca... Nie ma co czytać. Nuuuda.

Magda

Głowa mała co tam się teraz wyprawia.Pracowałam tam prawie 5lat temu i super wspominam tam prace i atmosferę. kierownicy i zmianowi fajni ludzie normalni.pamietam Pana Tomka profesjonalny człowiek.Ludzie pamiętajcie zawsze będzie ktoś niezadowolony.pozdrawiam MTM.Magda

pracownik co nie dostał premi

Można na policje zgłosić jakie kradzieże są w tej firmie i wynoszenie towaru przez kierowników produkcji talke trzeba sprawdzać jak zawsze

Rybka

Tam ciagle strasznono policja ale mysle ze policja by sie rowniez zainteresowala nie tylko tym co mozna tutaj poczytac ale rowniez kierownictwem ktore robiac imprezki w wigwamach zakrapiane % zabraniaja poszukiwania dziewczyny ktora sie schlala a pozniej zasnela w lesie prawda panie prezesie ? Szantaz ludzmi typu jesli ktos pojdzie jej szukac zostanie zwolniony z pracy to tani chwyt ;-) dlatego ma produkcji dla nich bez roznicy co Marzenka zrobi ;-)

Co tak wszystko ucichło pousuwane posty i nic z tym się nie robi jak zawsze w tej firmie kierownictwo tylko straszy że pójdzie na policję jak ktoś coś napisze mobig w tej firmie

Rybka

Twoje posty nie bylyby usuniete gdybys odpuscil Marzence oddal jeh dom itp a Marzenka by wtedy byla szczesliwa swoich problemow do pracy by nie nosila itp ;-)

Były mąż

Najlepiej usunąć posty bo po co ma ktoś wiedzieć jak jest i co się robi i gdzie

Iwona

Widać sens tej firmy usuwa się forum co przeszkadza i jest prawda i kto jest bliżej korytka a prezesy mają to gdzieś świadczy to wizerunku firmy ciekawe co oni robią tyko kierownictwo straszy policją jak coś się napisze na forum co jest prawdą i co robią jedna z drugą i z piz--- strzelanie na magazynie co świadczy o tej firmie co w niej sie wyrabia i te kradzieże i pospulstwo czy da ci lepszą prace czy gorszą i nie zarobisz nic tak jest z M

Rybka

Przykro mi moje nadal sa ;-) twoje pewnie usunela Marzenka :-)

Były mąż

Widać miejsce w szeregu usuwania postów co się podoba a co nie

Były mąż

I jeszcze narzeczona pana d

Zostaw merytoryczną opinię o Mtm Industries Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtm Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Mtm Industries Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Mtm Industries Sp. z o.o.