Opinie o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtm Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtm Industries Sp. z o.o. w Kalisz

Dominik

Zachęcam do współpracy :)

kradną

Nie trzeba było wynosić kartonów zapachów do bagażnika tali na parkingu na Pawłówku i tu teraz też tak robisz kamery myślisz że nie łapią wszystkiego pani e dominiku

Dominik

Zapraszam pozostałe stacje CPN z okolic Kalisza i Kozminka do współpracy

CPN SKARSZ

My też mamy od nich towar bez FAKT po połowie ceny

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mtm Industries Sp. z o.o. na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Były

W domu są dwa kartony ściereczek z trzy do piciu reklamówek dużych Bubblee Gum Green Tea CAR RERFUME CAR PERFUME LEMON ORGANIC BLACK COFFEE lub ONLY THE BEST IST GOOD ENOUGH całe zestawy do sprzedaży reklamówki zapachów przygotowanych do sprzedaży przywiezła przed urolpem prosze sprawdzić szawkę

CPN OPATÓWEK

Jeszcze z Pawłówka jak byliście Marena razem z Dominikiem handlowali i handlują nadal są zdjęcia oglądajcie monitoring albo prześle zdjęcia

CPN Koziminek

Najlepiej jak sprzedają bez faktury Marzena i Dominik na cpn całe kartony bez faktury zdjęcia są moge przesłać

racja

Dobrze napisane.Film przydało by sie nagrać jak sie ludzi tu traktuje.

tragiczne warunki i atmosfera

Wielokrotnie stawiano mnie na takim pseudo stanowisku.Spirytus do wiadra i mycie całymi dniami tandetnie wykonanych nadrukow na butelkach.Nikt nie zapytał czy sie dobrze czuje?Czy moze chce wyjść na chwile na świeze powietrze?A rekawiczki o ktorych wcześniej mowa rozpływaly sie po kilku sekundach moczone w specyfiku.Tam nie liczy sie człowiek.Nie ma wzajemnego szacunku.Nalezy stamtąd uciekać chociazby ze wzgledu na zdrowie i bardzo nieprzyjemną atmosfere.Stalowe nerwy to mało powiedziane.Mizdrząca sie prowadząca(bo kierownikiem to ona nigdy nie była)wulgarna,oziembła,zachowująca sie skandalicznie.Druga prowadząca z identycznymi zasadani dodatkowo lubiąca meskie towarzystwo.Eh szkoda mowić.Ludzie sie tu przewijają w takim tempie ze nie ma sensu sie do nich przyzwyczajać i uczyć ich imion.

mąż

widać że miejsce w szeregu jest po usunięciu nr tel 607573219 jeszcze parę kontaktów prywatność zachowana z góry dzięki

Wujek Sam

Oj Sylwek, Sylwek...weź OGARNIJ się w końcu człowieku, bo to już zakrawa o Schizofrenie paranoidalną (w gwoli ścisłości, wyjaśniam - masz UROJENIA) !!!! Jednakże Twój jakże ubogi portret psychologiczny wszakże może wskazywać na to, że jesteś najwyraźniej w świecie IDIOTĄ !!!! Ps:. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D

mąż

Wszystkie informacje na temat Marzenki klepania po dupach obcych mężów i ciekania i szlajania się na magazynie jak było opisane wcześniej które zostały usunięte czy to prawda proszę o kontakt na nr tel sms (usunięte przez administratora)lub na e mail syltom2310@wp.pl z góry dziękuje proszę zostawić nr tel prywatność zostanie zachowana

Byly

Jeden wielki bajzel i haos, o przestrzeganiu bhp i kodeksu pracy zapomnij. Ostatnio postawili młoda dziewczynę przy czyszczeniu rozpuszczalnikiem na osiem godzin bez maski tylko w rękawiczkach lateksowych. A jak potem wylądowała na L4 z powodu zatrucia opartymi to nagle na tym stanowisku nie robiła. Co do atmosfery to jeden kanał i bardzo wiele zachowań pań "kierowniczek" można spokojnie zakwalifikować jako mobbing. Więc jeśli ktoś zamierza tam pracować to tylko jak masz stalowe nerwy i zdrowie.

maminnegusta

Miałam tam iść na rozmowę. Po przeczytaniu opinii tutaj chyba mało kto o zdrowych zmysłach podjąłby się takowej pracy w tym miejscu za 300 euro miesięcznie. Mobbing, brak szacunku do pracownic, wywyższanie się ponad innymi, przekleństwa, ciągłe naświetlanie tego że nie masz najlepszego wykształcenia. Jeśli prawda to jest to kompletny brak profesjonalizmu i szacunku z ich strony. Byłam już w podobnym miejscu i prawie nabawiłam się nerwicy. Dobra, ludzka atmosfera w zakładzie powinna być stawiana na pierwszym miejscu, jeśli tego nie ma to praca nie idzie, są pomyłki itd. Nerwy, przekleństawa kierowane w stronę pracownic z pewnością wam nie pomogą. Firma powinna skupić się na zatrudnianiu wyrozumiałych, profesjonalnych osób szkolących na konkretne stanowiska. Czytając opinie pozostałych osób chyba tego jej brakuje... Pozostawiam bez ogólnej oceny*

poszukajcie sobie normalnej pracy

Na Twoim przykładzie widać ,ze biorą byle kogo bo nikt normalny tam do pracy nie przyjdzie.A nawet jeśli to zawinir swoje cztery litery jak tyljo sie zorientuje co to za chlew.Jest kilka sympatycznych osob a reszta przesiąknieta tym prostackim zachowaniem i wulagrnymi odzywkami.Tak tak Patryczku uwazasz sie za wspaniałego a tak naprawde to tkwisz w błedzie.Czas sie z tym oswoić.Weź sie za prace bo zachowujesz sie jak byś był co najmniej prezesem ha ha ha

boczek przykład leserstwa

Leniwy to Ty jesteś i kazdy o tym wie.Wielki pan po niewiadomo jakiej szkole.Do Ciebie to sie nikt nie uśmiecha to co widzisz to szyderczy śmiech na widok Twojej rozleniwionej osoby.Nygus i jeszcze raz nygus.

Boczek

Hahahaha :D praca marna :D wszystko by było w porządku gdyby nie brali na produkcje byle kogo po podstawówce ;) Bałagan, nadwyżki, braki i pomyłki w raportach, bądź innego typu papierach spowodowane są tym, że połowa ekipy z produkcji to półmózgi bez totalnej wiedzy gdzie się znajdują i co należy do ich obowiązków. Co do mojej osoby, leży mi to co kto mówi, powiedzcie jedna z drugą mi to w twarz w pracy, bo jakoś żadna z Was w pracy nie umię tego powiedzieć, tylko fałszywie się usmiecha i ciucia na każdym kroku leniwe mazepy :D

prawda

Ktoś powinien się przyjrzeć pracy pomocnika Patryka.Łaskę robi, że się ruszy po coś a przecież to jego obowiązek.A on to zanim się ruszy to wymyśla jakieś filozofię , mądruje się zanim po prostu pójść i przynieść.Praca marna to nie ma nikogo na jego miejsce więc go trzymają.

pierwszy raz widze taki cyrk

Boczek takiego lesera jak Ty to drugiego nie ma.Zdaje Ci się bardzo dużo.Pozer jesteś i tyle.Po prostu dobrze się podlizujesz skoro nadal Cie tu trzymają.Zajmij się w końcu pracą a nie zagadywaniem do panienek.No chyba, że na coś liczysz.

gość

Dokładnie , zacznij kolego sam od siebie wymagać, bo drugiego tak leniwego człowieka nie znam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mtm Industries Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtm Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtm Industries Sp. z o.o.?

Mtm Industries Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Mtm Industries Sp. z o.o.