Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Ruda Śląska

Opinie o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Byly pracownik

Kurpas zlodziej i oszust telefonu nie odbiera. Macie jakis kontakt to dajcie.

Okradziony

Witam , osoby pokrzywdzone przez Pana Kurpas zachęcam do działania.Ludzie samo pisanie tu nic nam nie pomoze bo on bawi sie dalej i okrada kolejnych.proponuje podjąć stosowne kroki we wszystkich sprawach, wspólnymi siłami zdziałamy wiecej.

Sebastian

To nie firma budowlana tylko zwykły burdel, nie wypłacalny pan sebastian tylko na balety go stac. Interesują go tylko łatwe panie nie praca.

Seba

Zero i dno! Zobaczymy panie Sebastianie grand jak pan wytłumaczy sie w sadzie ze swoich zaległości. Zapewne amnezji pan dostał i nie pamieta co i komu mowi i ile zalega. Powodzenia w dalszym zakłamanym zyciu.Brak jakiejkolwiek moralności i w pracy i w zyciu prywatnym.

Karola

Miałam byc sekretarka i pomocą do spraw dokumentacji zostawił mnie bez zapłaty. Szczurek tylko mowi ze zapłaci. Pamiątkę po pracy mam na zdjęciach usg to chłopczyk bo telefonów nie odbierasz

Sebek

Praca w tej firmie o ile tak mozna nazwać jednoosobowa działalność gospodarcza jest fantastyczna bo opiera sie na zaliczaniu panienek i wojaży z szefem po mieście dopóki starczy pieniędzy na benzynę,naturalnie musi zostać jeszcze na wspomagacze bo po nich szef zaczyna myslec,fantazja rusza mu wyśmienicie a jakie pomysły do głowy przychodzą szkoda tylko ze nie związane z działalnością.wiec jaka praca, jakie zarobki to wszystko zalezy od tego na czym aktualnie jest szef.

Sebastian kurpas

Chetnie podejmę dodatkowa prace celem spłacenia długów jako pan do towarzystwa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt.

maja

Nie wiescie mu bo to oszust jest i cham i ma pseldonim szczurek

Sprawiedliwy

Zgrzytniesz zębami jeszcze nie raz zobaczysz oszolomie

Sprawiedliwy

Podobnie też [jest] jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. 15 Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz 16 ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. 17 Tak samo i ten, który dwa otrzymał; on również zyskał drugie dwa. 18 Ten zaś, który otrzymał jeden, poszedł i rozkopawszy ziemię, ukrył pieniądze swego pana. 19 Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął rozliczać się z nimi. 20 Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów. Przyniósł drugie pięć i rzekł: "Panie, przekazałeś mi pięć talentów, oto drugie pięć talentów zyskałem". 21 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 22 Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa talenty, mówiąc: "Panie, przekazałeś mi dwa talenty, oto drugie dwa talenty zyskałem". 23 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 24 Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: "Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. 25 Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!" 26 Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. 27 Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. 28 Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. 29 Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. 30 A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".

Byly pracownik

Nie cwaniaków bo w końcu ktoś zrobi z tym porządek

Jak się dają :-D

Kurpas

Wlasnie ludzi na czarno przyjmuje i nie płaci nic

Kurpas

z czym ten pozew jak nikt umowy nie miał ?

Kurpas

Pan Kurpas rozpisuje sie głupotami buhaha pozew zbiorowy składamy przeciwko! Chlalimy z Toba i co jest wszyscy wiedza! Moralności za grosz

Waldek

Jak ktoś chce pracować to zarobi, warunki w hotelu są jakie są ale trzeba sobie uświadomić że nie przyjechało się na wczasy na kanary tylko do pracy, i nie oszukujmy się że nie mając wykształcenia i doświadczenia to czego się spodziewacie hotelu 5* i 30euro/1h? zresztą co wam więcej trzeba jak 80% pracowników tylko by chlało do upadłego do roboty nie chodzili i siedzieli w hotelu

Sami wiecie jak pijecie całą noc na hotelu to po co na drugi dzień idziecie do pracy ? wytrzeźwieć ?

Maciek

Wszystkie negatywne komentarze to 1 i ta sama osoba, niestety jak się nie chce pracować to nie ma pieniędzy, niestety za siedzenie nikt nie płaci.

olek

Robota lekka kasa w porządku jak najbardziej polecam

Bassti

Praca w tej firmie polega wlasnie na staniu i czekaniu az szef wstanie i powie co trzeba robic,a szef zmęczony bieganiem po panienkach przychodzi albo i nie.Potem kontrachenci robia to samo płaca albo i nie;) wiec szkoda czasu i pieniędzy na wyjazd no chyba ze ktos jest taka sama szuja i demoralizacja człowieka jak pan Kurpas

Richi

Za to ze ty chamie wydupczyles moja dziewczyne Marike, przesadziles wiem ze masz zone tolerancyjna ale ja taki nie jestem wiec pomymysl jak bedziesz dalej zyl ze swiadomoscia ze za kazdym rogiem czeka cie niespodzianka jeszcze zone ale nie spodziewam sie ze chce trojkonta

Sebastian

Pan sebastian dziwny człowiek tylko czeka żeby sobie nawazyc mleka ciagle lata biega w kółko a robota i fachowcy stoją podpierając mosty co tez dotkną to zepsują bo pan szef jest zwykła szuja;) kasy ni ma rety rety a sebastian do rakiety wsiada jedzie droga polna az go ludzie nie pierdolona dawaj auto szujo mała bo wypłata mi została!! Nie dam audi i pieniędzy żyjcie sobie ludzie w nędzy!! Ja sam wszystko rozpinkole i tak jestem w ciemnym dole;)

Bastus

Nasz kochany prezes klubu robi tylko łubu dubu ja 50 a Ty stówa i juz mamy super ubaw rano se cos podpierdoli potem jaja se ogoli!!! No i kończy sie kariera bo co kroczek jest afera Zona krzyczy ludzie gonia dawaj euro małe scierwo a on nie da i ucieka bo zabawa przeciez czeka!taki morał z tej bajeczki Sebek Kurpas nie wart świeczki!!

Kupas

Pan prezes sebastian Kurpas zalega Ok 60000 euro swoim małpa jak to pięknie nazywa pracownikow zatrudnionych na czarno oczywiście ale za to jaka zabawa jest. Ingolstadt jego oaza spokoju club viva ulubionym miejscem gdzie prezes w towarzystwie swoich płatnych przyjaciółek widywany jest czesto. Na to go stać oczywiście a cała reszta to sprawy mniej wazne bądź nie wazne! Panie prezesie w końcu bedzie pan kopał dziurę w lesie!!

Kupas

Wypłaty na maszynach sa wydawane piękne panie lekkich obyczajów dostają resztę a pan prezes szcześliwie po mieście sie wozi w poszukiwaniu wspomagaczy!!

Kurpas

Pan Sebastian to pan o 1000 twarzy raz jest budowlańcem innym razem krupierem pozniej Alfonsem a przede wszystkim biznesmenem;) a wszystkie te funkcje pełni poprzez ogromne zasoby fantazji;) brawa dla pana Sebastiana za umiejętności bajkotworcze;)

Kurpasek

Dzieciorob!!! Nic więcej!!! Panienki mnóstwo dzieciow alimenta i jednoręki bandyta a wszystko za kasę ludzików!!! Zamiast audi rower i paszport Polsatu bo na żółte papiery ten człowiek nawet sie nie nadaje!! Do kamieniołomu może pracy sie nauczy!!

Panek

Nie daje pieniędzy bo jednoręki bandyta to jego życie, używki, kobitki i jest git!!!! Zero szacunku do ludzi, i wymówki na zawołanie!! Obiecuje cuda i na tym sie kończy!!

Kurpas

Nie pracujcie z nim ludzie bo to oszołom metr piec w kapeluszu a fantazja potężna!!! 100 twarzy kurpasa.

Panek

Panienki i nocne eskapady po klubach za nasze pieniądze! Zona tez wymagająca! Do telewizji go zgłośmy program o oszustach bedzie. Tępok liczyć dobrze nie umi a za firmę sie bierze

Szczepanik

Zrobmy cos z tym on sie bawi a my jak ciule bez kasy

Kurpas

Buhaha pamiętacie jak latał porobiony po konstrukcji człowiek małpa. Juz niedługo mu sie skończy w końcu sie za niego zabiorą odpowiednie instytucje. Pourywał człowiek trzeba przyznać

Szczepanik

Szkoda wlasnego czasu i pieniedzy bo u niego nie zarobisz a mozesz stracic

papik

Nie daje pieniędzy uczciwie zarobionych a buja się audi człowiek bez honoru

Panek

Pan papik jest człowiekiem bez kompletnych umiejętności i wiedzy na temat pracy jaka wykonywał w w.w firmie niestety, wiec jako człowiek bezrobotny siedzi w domu i plecie bzdury w internecie

papik

Czlowiek bez kregoslupa moralnego kazde jego słowo trąca kłamstwem.Na chwie obecną zalega byłym pracownikom ok 20 000 € , których to dobrowolnie nie chce wypłacić.Dobra rada, omijać z daleka ewidentny przykład zdemoralizowanego człowieka

Kurpasek

Obiecuje oszust jeden niemieckie warunki i ubezpieczenie ponadto miał wypłacać rodzinne!! Za dojazdy do pracy koszty nie zostają zwrócone. Stawka za godz obiecane 11€ zostaje pomniejszone!!auta które udostępnia to stare gruchoty którymi strach jeździć a hotel to porażka

Jaka praca taka płaca

kurpas

Totalne dno :(

Zostaw opinię o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe