Opinie o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe w Ruda Śląska

Karola

Miałam byc sekretarka i pomocą do spraw dokumentacji zostawił mnie bez zapłaty. Szczurek tylko mowi ze zapłaci. Pamiątkę po pracy mam na zdjęciach usg to chłopczyk bo telefonów nie odbierasz

Przyjaciel Nowy wpis
@Karola

Mam pytanie , czy to co napisalas to prawda ? Wiem ze minęlo juz 6 lat , ale trzeba ochronic jewzcze kilka osob przed tym pqlantem

Witold Nowy wpis

Chyba były problemy z finansami i z tego co tu wyczytałem cała sprawa trafiła do sądu a jakie wyroki zapadły , co teraz dzieje się w firmie?

Czy pracownicy Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były pracownik Nowy wpis

Oczywiście proszę o kontakt

Stefan

Może ktoś wyjaśnić o co właściwie chodzi w tym całym zamieszaniu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Dallas

Szanowni Państwo ,przed momentem trafiłem na ten wycinek forum GOWORK.PL ,jestem zszkowany tym co tutaj czytam.Dlaczego ,okazało się iż posiadam imiennika i to dokładnie z imienia i nazwiska.Przy okazji innego tematu otrzymałem link i informacje o stopniu w jakim Pan S.K.namotał swoim pracownikom.Chciałbym złożyć oświadczenie iż nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za czyny tego Pana oraz za jego działania.Ubolewam nad Państwa problemem.

Wygrany

Wlasnie zostaja orzeczone wyroki pierwsze w sprawie pKurpas zainteresowanych prosimy o dokladanie pozwow w sprawie.

Oszukana
@Wygrany

Mogę prosić o jakiś kontakt?

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Byly pracownik

Kurpas zlodziej i oszust telefonu nie odbiera. Macie jakis kontakt to dajcie.

Okradziony

Witam , osoby pokrzywdzone przez Pana Kurpas zachęcam do działania.Ludzie samo pisanie tu nic nam nie pomoze bo on bawi sie dalej i okrada kolejnych.proponuje podjąć stosowne kroki we wszystkich sprawach, wspólnymi siłami zdziałamy wiecej.

Sebastian

To nie firma budowlana tylko zwykły burdel, nie wypłacalny pan sebastian tylko na balety go stac. Interesują go tylko łatwe panie nie praca.

Seba

Zero i dno! Zobaczymy panie Sebastianie grand jak pan wytłumaczy sie w sadzie ze swoich zaległości. Zapewne amnezji pan dostał i nie pamieta co i komu mowi i ile zalega. Powodzenia w dalszym zakłamanym zyciu.Brak jakiejkolwiek moralności i w pracy i w zyciu prywatnym.

Sebek

Praca w tej firmie o ile tak mozna nazwać jednoosobowa działalność gospodarcza jest fantastyczna bo opiera sie na zaliczaniu panienek i wojaży z szefem po mieście dopóki starczy pieniędzy na benzynę,naturalnie musi zostać jeszcze na wspomagacze bo po nich szef zaczyna myslec,fantazja rusza mu wyśmienicie a jakie pomysły do głowy przychodzą szkoda tylko ze nie związane z działalnością.wiec jaka praca, jakie zarobki to wszystko zalezy od tego na czym aktualnie jest szef.

Sebastian kurpas

Chetnie podejmę dodatkowa prace celem spłacenia długów jako pan do towarzystwa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt.

maja

Nie wiescie mu bo to oszust jest i cham i ma pseldonim szczurek

Sprawiedliwy

Zgrzytniesz zębami jeszcze nie raz zobaczysz oszolomie

Sprawiedliwy

Podobnie też [jest] jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. 15 Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz 16 ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. 17 Tak samo i ten, który dwa otrzymał; on również zyskał drugie dwa. 18 Ten zaś, który otrzymał jeden, poszedł i rozkopawszy ziemię, ukrył pieniądze swego pana. 19 Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął rozliczać się z nimi. 20 Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów. Przyniósł drugie pięć i rzekł: "Panie, przekazałeś mi pięć talentów, oto drugie pięć talentów zyskałem". 21 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 22 Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa talenty, mówiąc: "Panie, przekazałeś mi dwa talenty, oto drugie dwa talenty zyskałem". 23 Rzekł mu pan: "Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!" 24 Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: "Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. 25 Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!" 26 Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. 27 Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. 28 Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. 29 Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. 30 A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".

Byly pracownik

Nie cwaniaków bo w końcu ktoś zrobi z tym porządek

Jak się dają :-D

Kurpas

Wlasnie ludzi na czarno przyjmuje i nie płaci nic

Kurpas

z czym ten pozew jak nikt umowy nie miał ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Ruda Śląska

Kurpas Sebastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
  • ul. Jastrzębia 8