Opinie o Emsi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Emsi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emsi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emsi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Pracowałem w tej pseudo firmie ponad 8 lat temu, i czytając komentarze widzę że nic się nie zmieniło. Pracowałem może dużo powiedziane bo tylko albo aż 3 miesiące, ale jak czytam te komentarze na temat szefowej, zapieprzania żeby tylko czasem na 2 minuty nie pokazać że się nic nie robi, umowy zarobków, to od razu odżywają wspomnienia :) z perspektywy czasu bawi mnie to wszystko ale dziwie się że dalej jakoś to istnieje i żal mi tych którzy muszą tam pracować. Jak dziś pamiętam wypłatę w ratach, jedna z rat jaką miałem okazje dostać to 50zł :) wprawdzie ponad 8 lat temu ale nawet wtedy to był śmiech na sali. 3 miesiące pracy a mógłbym napisać książkę o ciekawych przypadkach w firmie EMSI, obecnym pracownikom życzę powodzenia w znalezieniu czegoś lepszego, o to nie będzie naprawdę ciężko :)

Były pracownik :)

Ja pracowałem w tej firmie jakieś szesnaście lat temu. Już wtedy były tam jaja ale to była moja pierwsza praca i dużo się nauczyłem. Robota od rana do wieczora ale tak to bywa na delegacjach, normalne. Z czasem zaległości z wypłatami, nawet na święta, nieopłacone faktury za noclegi, wizytacje panów bez karków.. Hitem było prowadzenie notatek co i ile się robiło XD Wnioskuje że był to pomysł szefowej :D Na szczęście nie przedłużono mi umowy. Myślałem że firma rozwinęła się w dobrym kierunku ale czytając niektóre komentarze jestem tylko trochę zdziwiony :)

Były pracownik :) Nowy wpis

Halina Nowy wpis

Czy osoby pracujące w Emsi mogłyby wypowiedzieć się na temat czasowości wypłat? Szukam stabilnego zatrudnienia, umowa o pracę z wypłatą w terminie. Poprzednie opinie namieszały mi w głowie - rzeczywiście firma bankrutuje?

Emsi Nowy wpis
@Halina

proszę szukać dalej, Emsi nie prowadzi rekrutacji....

Pskou

Niestety większość opinii jest prawdziwa. Firma bankrut, co można w prosty sposób sprawdzić w internecie... zalegająca z płatnościami kontrahentom, ale przede wszystkim pracownikom. Jestem pełen podziwu, ze ktokolwiek decyduje się na prace z kilkumiesięcznym opóźnieniem w płatnościach za wykonaną prace, to nie te czasy.

Marcin_S
@Pskou

Bardzo prawdziwy wpis. Założyciel i właściciel, to zwykły nieuczciwy przedsiębiorca, który nie płaci kontrahentom. Tak samo polecam sprawdzić, ile spraw sądowych, komorniczych i innych tego typu toczy się przeciwko wersjom firmy EMSI...

Emsi Nowy wpis
@Marcin_S

Miły kliencie, a raczej "KOCHANA KONKURENCJO" na nic wasze oczernianie i tak zawsze będziemy krok przed Wami, a Wy zawsze będziecie kopiować nasze rozwiązania. Miłego dnia

Aga

@Uwaga Myślę, że warto najpierw sprawdzić informacje ,które zamieszczamy w miejscu publicznym.

Uwaga

Uwaga na firmę!! Nie dziwię się, że zalega pracownikom z pensjami. Pan Prezes ma długi na EMSI, MC, warto sprawdzić portale skupujące długi, czy informujące o długach danej osoby. Tam można sprawdzać zadłużenia wobec firm i urządów. Patrz na: www.długi.info, foxberg.pl, krd.pl, Wiszą tam nawet długi sprzed 2-3 lat !

Jak ze studentami w Emsi Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Emsi

Oczywiście, preferowane kierunki automatyk, robotyk, elektronik, mechatronik, budowa maszyn

Helena
@Emsi

@Emsi Super, że Emsi daje możliwość na zdobycie doświadczenia zawodowego. Na jaką umowę można liczyć na początku zatrudnienia?

Bryg Z Druta!

A KOLEGA EMSI TO ten Ped... z biura czy który to a dwa Pracowałem dostałem umowe na rok czasu po czym Mnie zwolnili kredyt na plecach i co zrobic a Mogłem go ku nie brac nie polecam traktuja ludzi jak bydlo laski na składaniu lamp pewnie w te ciepło zdychaja 40 stopni na poddaszu ciekawe co bedzie jak (usunięte przez administratora) 30 na placu pozdychaja jak kaczki nic ino sanepid wysłać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Bryg Z Druta!

Jakie lampy? Jakie składanie? Jakie poddasze? mylisz firmy i tyle w temacie

Emsi

Kolejny anonimowy szanujący się inżynier....... że wam czasu nie szkoda na takie hejty inżynierowie z bożej łaski !!! Dobry inżynier to szanowany inżynier !!! i na szczęście u nas takich nie brakuje

JONYMOTOFAN!
@Emsi

TE EMIS to chyba ten ped z projektowania haha albo ta ruba (usunięte przez administratora) wiewiur czy jak mu leci dostałeś sie z tych tulejek na góre pewnie ojebał gałe szefowi pozdro

Norbi

Może niektóre osoby nie nadają się do pracy w firmie?

automa
@Norbi

Myślę, że jednak się nadaje skoro znalazłem bez problemu pracę w innej firmie i nikt nie miał problemu z przystaniem na moje warunki umowy, które są jak najbardziej adekwatne do stanowisko. Do tego nikt nie wymagał umiejętności wybiegających po za kompetencje mojego zawodu. W EMSI standardem jest test z wiedzy o wszystkim, na rozmowie kwalifikacyjnej.

Marcin K.

Nie polecam. Nie warto kupować produktów ze wzgledu na technologie i bhp. Polecam firme z konkurencji z pomorza.

automa

Kierownikowi muszą się bardzo nie podobać opinie, ponieważ znaczna ich część jest usuwana (włącznie z moją). Nie wydaje mi się żeby te wypowiedzi łamały w jakikolwiek sposób regulamin serwisu. Nawet post na temat sposobu rekrutacji został usunięty, a był moim zdaniem neutralny. Pewnie odstraszało to potencjalnych pracowników.

niestety

zatrudniając się w Emsi musisz być pewnym że partner/partnerka będzie w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę przez dwa miesiące ponieważ tyle potrafią wynosić opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Jesteś dorosłym człowiekiem więc podejmij decyzję.

Firma dno. Omijać szerokim łukiem . Niszczy polską gospodarkę zadłużając inne firmy, udajac profesjonalną firmę automatyzacji produkcji przemysłowej oraz pracowników . Wystarczy zerknąć w KRD. Wypłaty z opoznieniem 1-2 miesiecznym. Co ma zrobić osoba, która ma do opłaty czynsz, kredyty, jeszcze jedzenie zakupić i mieć co wlać do baku, żeby do pracy przyjechać nie mając pieniędzy ? Pan prezes najmądrzejszy nawet nie opłaca ZUSU! Może w ogłoszeniu napisać " przyjmę pracowników do pracy charytatywnej na rzecz firmy? Całe szczęście, że rok temu szybko z tamtąd ucieklem... Jak sie nie potrafi zarządzać firmą to się jej nie prowadzi i nie robi ludzi w CIU**.

Emsi

Przedstaw się zdumiony hejterze z kilkutysięczną zaległością z Emsi albo zamilknij i skończ pisać brednie

Zdumiony

Szczególnie jak jest się winnym pracownikom kilka tysięcy. Taki co chce się uwolnić z takiej piramidy finansowej, na wzór argentyńskich pożyczek może zapomnieć o zwrocie zaległości bez sprawy w sądzie. Ludzie tacy stają się niewolnikami sytuacji. Mają do wyboru: czekać na ochłapy na przezycie lub popaść w większe długi. Pozdrawiam i życzę owocnych zbiorów na pograniczu patologii.

Zadowoleni pracownicy

Już od jakiegoś czasu nie ma pracy niewolniczej i jeśli komuś nie odpowiada płaca, praca itd... to jest taki dokument jak "wypowiedzenie umowy o pracę" z którego każdy może skorzystać i szukać swojej pracy marzeń. Pozdrawiamy wszystkich frustratów i życzymy miłego dnia:)

Emzii

Z czym Ty chcesz walczyć prezesie z pejsem. Masz pretensje że autorzy piszą prawdę anonimowo. A co? Mają może podać swój numer pesel? Zamiast mieć pretensje o ton komentarzy może porostu płać ludziom w terminie? Jaki trzeba mieć hazarski tupet, aby tutaj jeszcze się bronić. Ciesz się mój Ty żydowski przyjacielu że ludziom tam pracującym nie wpadł do głowy pomysł o pozew zbiorowy....

Emsi

Z hejtem, zacietrzewieniem, wrogością, zazdrością wygrać się nie da !!! nawet nie mam zamiaru z tym walczyć. Prawda o pracy w Emsi jest taka że jesteśmy bardzo zgranym zespołem nastu pracowników o średnim stażu 6 lat, (najkrócej 2 najdłużej 9), to już mówi samo za siebie. Wymagamy myślenia, zaangażowania, chęci pracy, nie tolerujemy cwaniactwa, chamstwa, bałaganiarstwa, kosmitów. Przyjmujemy do pracy za taką stawkę jaką ktoś chce, jeżeli jest za duża dziękujemy, nigdy nie proponujemy wynagrodzenia. Przez okres pierwszych 3 miesięcy okres próbny, potem umowa na 1 rok lub stała, wszyscy w Emsi pracują na umowach o pracę na czas nieokreślony!!! Taka jest prawda i żaden hejt tego nie zmieni !!!

były pracownik cd. 2

tak właśnie było:) Szkoda mi tylko w tej firmie osób takich jak A., pan E. (być może już emeryt, na jego szczęście), kolega obsługujący maszynę CNC - nie pamiętam imienia i K.-młody elektronik. Ze strony www wynika, że A. dalej pracuje, reszta - nie wiem - oby nie. W sumie to dość sympatyczni goście, którzy dali się wciągnąć w wir pracy w tej firmie, uzależnili się od niej i prawdopodobnie zapomnieli już, że można i trzeba szukać czegoś innego, że można i trzeba pracować w innych warunkach i za inne pieniądze:) Podsumowując, od razu widać, że szef tej firemki, pochodzący prawdopodobnie z Małopolski, nie reprezentuje i nie respektuje jako tutaj gość, typowych górnośląskich cech - solidności, uczciwości, szacunku wobec innych ludzi, skromności i pogodności. Atmosfera, warunki pracy, zarobki - w tej firmie wszystko to się "nie zgadza".

były pracownik cd.

z niedospaniem, przepracowaniem, bolącym od stania kręgosłupem. Twoje życie sprowadzi się do pracy, jedzenia, spania (choć i na to czasu tak średnio starcza). O rodzinie i zainteresowaniach zapomnij. I tak przeciętnie 6 dni w tygodniu. Aha, czy wspominałem już o tym, że jak siądziesz na minutę lub dwie, żeby odpocząć, to przy odrobinie szczęścia trafi ci się obchód żony właściciela firmy, która niespiesznym krokiem chodzi po hali i sprawdza, czy aby na pewno wszyscy uwijają się z robotą?:) W tej firmie nie ma tak, że wykonasz kawał ciężkiej pracy, po czym siądziesz, żeby odsapnąć przez chwilkę. Ręce musisz mieć czymś non-stop zajęte. Choćby i nawet to nie miało większego sensu, to trzeba pokazać, że ostro zapierdzielasz. Na śniadanie jest dokładnie 20 minut, o wyznaczonej przez szefa porze, bez odstępstw i ani minuty więcej, bo oczywiście robota czeka. Na koniec wisienka na torcie, czyli to, po co pracujemy. Pieniądze. Żeby dostać umowę, to nie mogłem się doprosić przez kilka tygodni. A o zarobkach powiem tylko tyle, że jak znalazłem moją obecną pracę, to NA DZIEŃ DOBRY DOSTAŁEM JAKIEŚ 2,5-3 RAZY WIĘCEJ niż w Emsi, po czym powoli przyuczono mnie do stanowiska, funkcji, rzeczy które mam wykonywać. Dzięki temu teraz wiem po co pracuję, co mam wykonywać, no i przede wszystkim za moją obecną stawkę chce mi się pracować (a nie są to znowu jakieś strasznie potężne pieniądze - są wg wszelkich statystyk adekwatne do stanowiska, zawodu i branży). Po kilku latach pracy w mojej obecnej firmie zarabiam już jakieś 6 razy więcej niż w Emsi!!! To niech każdy sobie rozważy sam, czy warto w ogóle myśleć o zatrudnieniu się w takiej firmie jak Emsi, która na tak fatalnych warunkach jak opisane powyżej, daje stawki nieprzystające w żaden sposób do rynku pracy na podobnych stanowiskach. I jeszcze jedno - powyżej szef firmy napisał, że Emsi nigdy nie proponuje wynagrodzenia. To bardzo ciekawe, bo w moim przypadku tak właśnie był

Zostaw merytoryczną opinię o Emsi Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emsi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Emsi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emsi Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Michałkowicka 77
    41-100 Siemianowice Śląskie