Opinie o Emsi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Emsi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emsi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emsi Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Polecam trzymać się od tej firmy jak najdalej! Pracowałem tam krótko, a mogę potwierdzić większość opinii z powyższych wpisów. Już po jakimś tygodniu pracy zacząłem dostawać propozycje z gatunku "nie do odrzucenia", żeby przyjść do pracy w sobotę, zostawać po godzinach. 10 godzin dziennie to absolutna normalka, a zdarza się praca po kilkanaście godzin dziennie. Jak chcesz wyjść po 8 godzinach, to czujesz się jak wariat w tej firmie. Aha, no i nigdy nie wiadomo, czy dziś akurat trzeba zostać jeszcze dłużej i o ile dłużej, dowiadujesz się o tym danego dnia na ostatnią chwilę. Stąd zaplanowanie sobie życia prywatnego, jakiejś aktywności poza pracą jest niemożliwe. Zapomnijcie o jakichkolwiek prywatnych planach i wyjazdach na weekend, będąc tam zatrudnionym, ew. tylko niedziela na odespanie tygodnia ciągłej harówy, a od poniedziałku znowu to samo:) Ja miałem odwagę się na to nie godzić i chyba głównie przez to popracowałem w tej firmie niedługo. I to jest jedyne, za co z tego miejsca mogę podziękować szefowi tego pożal się-interesu, że podjął tą decyzję za mnie, bo dziś mam dzięki temu normalną pracę, którą znalazłem jakiś czas później:) Warunki pracy okropne, ubranie robocze musiałem sobie przynieść do firmy sam. Facet, który przyszedł zrobić mi obowiązkowe przeszkolenie BHP był przez szefa popędzany, żeby szybciej, że za dużo już czasu na te głupoty, bo robota na mnie czeka. No pełen profesjonalizm:) Miałem nieprzyjemność pracować tam w okresie innym niż lato, a jest to informacja bardzo istotna, bowiem ze względu na oszczędności, albo i może słabą wydajność instalacji (wyłączanej oczywiście na noc), temperatura na hali to ok. 10 st. C. Rano było to kilka stopni, po południu, o ile w ogóle palono w piecu, w porywach osiągała ze 12 st. C. Poza biurem szefa oczywiście, gdzie była normalna temperatura pokojowa, a jakże. Pracowniku, przygotuj się więc na pracę z notorycznym przeziębieniem, z ni

Krzysztof

Opinię wystawiam na podstawie założonej sprawy sądowej przez mnie firmie Emsi Hightech Sp. z o.o. Przestrzegam wszystkie firmy budowlane, transportowe i inne przed tą NIEUCZCIWĄ firmą. Firma płaci marne grosze, tzn. przez okres 3 miesięcy udało im się spłacić mniej więcej 1/10 należnej mi kwoty. Właściciel KŁAMIE, KRĘCI W ŻYWE OCZY. Opinię wystawił P.W.”KOP-TRANS” z Będzina!

Emsi

Świetnie, anonimy lepiej niech nic i nikogo nie polecają

nie polecam

bytom

Szanujący się inżynier nie poleci tej firmy

Emsi

Emsi NIGDY nie proponuje wynagrodzenia, przyjmujemy za taką stawkę jak ktoś chce, albo dziękujemy gdy wymagania finansowe są dla nas za wysokie.

Emsi

Brawo anonimowi hejterzy - na was zawsze można liczyć

Stawka 2-krotnie niższa niż w innych firmach

jaki "automatyk" taka propozycja

Automa

Zarobki śmiechu warte. Na początek proponują(usunięte przez administratora) dla automatyka robotyka.

Zostaw merytoryczną opinię o Emsi Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emsi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Emsi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emsi Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Michałkowicka 77
    41-100 Siemianowice Śląskie