4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 12 37 5 1

Opinie o Univertel Sp. z o.o. sp.k.

Maciej

Ja firmę bardzo polecam, ogólnie wszyscy w firmie są raczej zadowoleni. Na forum zobaczycie jednego gościa piszącego ciągle jakieś nowe posty, ale to nie ma nic wspólnego z tym, jak wygląda praca w Univertel. A praca jest bardzo dobra. Stawka nie jest zła, pracą ja akurat się nie męczę. Złego słowa o firmie nie powiem. Z fajnymi ludźmi to i fajnie się pracuje. Oczywiście zawsze jakieś marudy się znajdą, co nie mają co robić w życiu, tylko marudzą od kilku miesięcy na forum. Szefostwo jest spoko, nigdy problemów nie miałem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Pracowałam w tej firmie rok i szczerze? Nigdzie nie jest idealnie, żadna firma nie będzie nas satysfakcjonować w 100 procentach :) Dla mnie najważniejsza JEST atmosfera w pracy oraz wynagrodzenie. Ogólnie zarobki były naprawdę okej . Co do atmosfery-rewelacja.Tę firmę tworzą ludzie młodzi, co sprawia że atmosfera jest wesoła. Ludzie starają się sobie pomoc w problemach, jeśli jest tylko taka potrzeba :) gdyby nie to,że zmieniłam miejsce zamieszkania to z chęcią pracowałabym tam dalej :) pozdrawiam

Pracownik magazynu

Praca w porządku, wszędzie pojawiają się problemy, ale zawsze można się dogadać. Firma rodzinna nie korpo, fajna atmosfera.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Univertel Sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Czy pracodawca Univertel Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie .Oczywiście, że tak -Rozwijanie kompetencji pracowników jest dla nas bardzo ważne. Uważamy,że warto wprowadzić dodatkowe bodźce, właśnie w postaci szkoleń, które umożliwią nabycie nowej wiedzy, możliwej do wykorzystania w codziennej pracy. :)~~Zespół Univertel

Wuja Zdzichu

Praca jak praca, atmosfera spoko. (usunięte przez administratora)

@Wuja Zdzichu

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie o naszej Firmie. Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia ~~ Zespół Univertel

Handlowiec

Nie mogę narzekać praca w dobrej atmosferze dobre wynagrodzenie zawsze na czas. Niewielki zespół ale dzięki temu znamy się wszyscy i pracuje się dobrze.

@Handlowiec

Bardzo dziękujemy za opinie o naszej Firmie. Dużą część naszego życia spędzamy w pracy, dlatego tak ważne jest dla nas dbanie o dobrą atmosferę i dopasowanie zespołu !:). ~~Zespół Univertel

Maciej

@Maciej

Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego :) ~~ Zespół Univertel

Gustaw

Mieć opinię bardzo dobrego pracodawcy to ogromne wyróżnienie a firma takie ma bo tu jest świetnie, aż chce się pracowac.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Czym Univertel Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kasia
Klient
 Rekomendacja

Ilosc opinii i ciaglych przepychanek sugeruje ze nie za faknie sie dzieje w tej firmie. Skoro parenascie osob bylo niezadowolonych i z rozmowowy jaka przeprowadzilam na poczatku listopada z pracownikami za ciekawie tam nie jest(usunięte przez administratora):)

Karol

@Magazynier a są jakieś dodatki oprócz pensji? Karta multisport, jakieś dodatki, wczasy pod gruszą?

Magazynier
@Karol

Karta Multisport za moich czasów była, ale trzeba było dopłacać, nie za free. (usunięte przez administratora)

xxx
@Karol

Oczywiście, karta Multisport oraz premia uznaniowa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Univertel Sp. z o.o. sp.k.?

Byly pracownik

Ja nie rozumiem tych zarzutow, to wyglada jak nagonka. Pracowałem prze 1,5 roku tam na magazynie i nie narzekałem. Wszystko normalnie, miło, kasa na czas, bez kombinacji. Szef ok, młody to wyluzowany, nie miałem z nim nigdy problemów. Mysle ze to ktos sie uwział na nich. Ja polecam prace w Univertel.

Miś pluszowy

Praca w sumie nie jest straszna, jak na pracę na magazynie bardzo lekka, noszenie tych kartonów, które ważą do kilku kg max nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Sortowanie przygotowywanie paczek do wysyłki też jakoś trudne nie jest. Ja sam parę razy musiałem słuchać, że nie dopilnowałem czegoś itd. No ale cóż, przepraszasz i idziesz pracować dalej, to nie jest jakiś wielki problem. Jak dla mnie firma ok!

Zdowolona

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Univertel już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca tu jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam cały mój zespół. Dziękuję

Ona
@Zdowolona

Owszem :) szał ciał :P Braki tylko jak to robić

Pracownik magazynu

Univertel

Łatwo anonimowo zza komputera pisać nieprawdę i szkalować byłego pracodawcę. Nie ma też sensu wchodzić w dalszą polemikę i zawstydzać tu Pana historią i powodem Pańskiego zwolnienia. Pozwolę sobie tylko wspomnieć, że nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, a zawdzięczamy to wyłącznie ludziom, którzy ją tworzą. W ostatnim roku nie tylko podwoiliśmy nasz zespół, ale też nikt nie zrezygnował z pracy z powodu złego traktowania lub złych warunków. Cieszymy się, że pracują z nami współpracownicy uczciwi i zaangażowani, bo to właśnie im zawdzięczamy to, że rozwijamy się tak szybko. W Nowym Roku życzymy Panu pracy, która spełni Pana oczekiwania.

Czy w Univertel Sp. z o.o. sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zbigniew

Z tego co piszesz pracujesz w magazynie. Żeby starać się o zatrudnienie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już pracując?

Magazynier
@Zbigniew

W Univertel nie są wymagane uprawnienia na wózki widłowe.

sese
@Pytanie

Nie polecam. Placa minimalna tylko po to by oplacac jak najnizszy ZUS, a przy tym minimalna pensja (usunięte przez administratora)Wydawalo sie ze praca bedzie tam spelnieniem marzen,(usunięte przez administratora). Do dzis wlasciciel nie zmienil nic w tej firmie. (usunięte przez administratora)

exes

Zimno - to podstawowy problem. Magazyn jest bardzo wychłodzony, zimą ludzie pracują (usunięte przez administratora) Przerwy są bardzo skrupulatnie wyliczane i kontrolowane - to niby nic złego(usunięte przez administratora)chociaż firma jest względnie młoda i nieduża, więc być może to się zmieni. Kasa jest zawsze na czas - prawie co do dnia. Lecz, jak ktoś wspomniał, na umowie dostajemy minimalną(usunięte przez administratora) Współpracownicy są generalnie w porządku. Większość ludzi traktuje tę pracę jako chwilowy przystanek, więc rotacja jest spora.

Zbigniew
@exes

Czy przez rotacje pracowników przyjmowane są osoby bez doświadczenia? Są jakieś dodatki do pensji za ciężkie warunki pracy? Czekam na info. Dzięki.

exes
@Zbigniew

W tej chwili nie wiem, jak jest z przyjmowaniem osób bez doświadczenia, ale parę miesięcy temu (i wcześniej) na magazyn nie było wymaganych specjalnych kwalifikacji. Umiejętność odczytania wydrukowanego zamówienia i odnalezienia towaru na półce. Wystarczy sprawność fizyczna i chęć do pracy. (usunięte przez administratora)

magazynier

Pracowałem w Univertel ponad 4 lata - z szefem zawsze można było się dogadać, polecam każdemu... Odszedłem na własne życzenie i od prawie roku zmieniłem już prace prawie 3 razy :(

Adrian

Osobiście nie polceam tej pracy, często pieniądze dawne (usunięte przez administratora) sie nie zgadzaja. (usunięte przez administratora) . Idąc tam licz się z tym ,że zaraz zrezygnujesz. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Univertel Sp. z o.o. sp.k. - Łódź