El-Instal Jan Drozdowski

Łódź

Opinie o El-Instal Jan Drozdowski

Mateusz

Jeśli jest praca to 10 godzin pracy to norma (płatne 50 i 100 za weekend). Na okres zimowy pracy nie ma i 8 h to max, czyli przy obecnych stawkach bieda. Trzeba jeszcze wspomnieć o "wspaniale" skonstruowanej umowie, gdzie cześć stawki jest wypłacana w formie premii. Wystarczy 1 dzień chorobowego by stracić całość premii. Ludzie w pracy bardzo w porządku, jednak ze względu na niskie stawki więcej obecnie przychodzi ludzi do szpadla niż elektryków z prawdziwego zdarzenia.

Patrycja

@JarekBrowarekdziękuję za odpowiedź. Piszesz, że jest to praca po 10h. Jak często zdarzają się tak długie dni pracy? Czy można liczyć na wolne weekendy? Wspominasz o tym, że osoba bez odpowiednich umiejętności/doświadczenia dostaje mniejszą stawkę godzinową. A czy takie osoby mają możliwość podniesienia kwalifikacji?

Patrycja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwane są osoby do pracy m.in. na stanowiskach takich jak elektromonter, inżynier budowy, kierownik budowy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia na tych poszczególnych stanowiskach? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją? Takie dodatkowe informacje mogą być dla nich bardzo pomocne.

marek

stawki są zawsze takie jak w umowie, tutaj nawet nie ma się co zmieniać za bardzo, bo grafjiki dla wszystkich są jednakowo układane z tego co wiem, no i tez wydaje mi się, że tutaj w więksozści facetów zatrudniają, bo jednak czasem potrzevba siły, a kobiety nie zawsze sobie tak samo poradzą jak mężczyźni.

pan mis

słabo słabo słabo:)

leon5

Polecam pracę w tej firmie. Nie ma tu żadnych taryf ulgowych dla nikogo. Po prosty typowa twarda w miarę poukładana budowlanka. Kierownik jest na swoim miejscu, inż. budowy i brygadzista to też nie osoby przypadkowe, czy na jakiejś protekcji. Przepracowałem tam trochę zarówno na budowie jako fizyczny jak i w biurze i z perspektywy czasu doceniam tą "edukację". Co do zarobków to dostaje się tyle ile jest się wartym i co ważne na czas. Większość w takich firmach reguluje jednak w dużej mierze rynek kontraktu - zrób tanio i bardzo dobrze a my zapłacimy albo i nie, bo mamy na to sposoby. Stąd też takie zachowania Pana (usunięte przez administratora)- wszystko trzymać w cuglach i nie dopuścić do rozluźnienia.

.....

nie Polecam... Ludzie ok ale szef (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o El-Instal Jan Drozdowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Instal Jan Drozdowski