Opinie o Univertel Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Univertel Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Univertel Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Univertel Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Miś pluszowy

Praca w sumie nie jest straszna, jak na pracę na magazynie bardzo lekka, noszenie tych kartonów, które ważą do kilku kg max nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Sortowanie przygotowywanie paczek do wysyłki też jakoś trudne nie jest. Ja sam parę razy musiałem słuchać, że nie dopilnowałem czegoś itd. No ale cóż, przepraszasz i idziesz pracować dalej, to nie jest jakiś wielki problem. Jak dla mnie firma ok!

Zdowolona

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Univertel już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca tu jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam cały mój zespół. Dziękuję

Ona
@Zdowolona

Owszem :) szał ciał :P Braki tylko jak to robić

Pracownik magazynu

Praca w porządku, wszędzie pojawiają się problemy, ale zawsze można się dogadać. Firma rodzinna nie korpo, fajna atmosfera.

Univertel

Łatwo anonimowo zza komputera pisać nieprawdę i szkalować byłego pracodawcę. Nie ma też sensu wchodzić w dalszą polemikę i zawstydzać tu Pana historią i powodem Pańskiego zwolnienia. Pozwolę sobie tylko wspomnieć, że nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, a zawdzięczamy to wyłącznie ludziom, którzy ją tworzą. W ostatnim roku nie tylko podwoiliśmy nasz zespół, ale też nikt nie zrezygnował z pracy z powodu złego traktowania lub złych warunków. Cieszymy się, że pracują z nami współpracownicy uczciwi i zaangażowani, bo to właśnie im zawdzięczamy to, że rozwijamy się tak szybko. W Nowym Roku życzymy Panu pracy, która spełni Pana oczekiwania.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Univertel Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Univertel Sp. z o.o. sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zbigniew

Z tego co piszesz pracujesz w magazynie. Żeby starać się o zatrudnienie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już pracując?

Magazynier
@Zbigniew

W Univertel nie są wymagane uprawnienia na wózki widłowe.

sese

Nie polecam. Placa minimalna tylko po to by oplacac jak najnizszy ZUS, a przy tym minimalna pensja (usunięte przez administratora)Wydawalo sie ze praca bedzie tam spelnieniem marzen,(usunięte przez administratora). Do dzis wlasciciel nie zmienil nic w tej firmie. (usunięte przez administratora)

exes

Zimno - to podstawowy problem. Magazyn jest bardzo wychłodzony, zimą ludzie pracują (usunięte przez administratora) Przerwy są bardzo skrupulatnie wyliczane i kontrolowane - to niby nic złego(usunięte przez administratora)chociaż firma jest względnie młoda i nieduża, więc być może to się zmieni. Kasa jest zawsze na czas - prawie co do dnia. Lecz, jak ktoś wspomniał, na umowie dostajemy minimalną(usunięte przez administratora) Współpracownicy są generalnie w porządku. Większość ludzi traktuje tę pracę jako chwilowy przystanek, więc rotacja jest spora.

Zbigniew
@exes

Czy przez rotacje pracowników przyjmowane są osoby bez doświadczenia? Są jakieś dodatki do pensji za ciężkie warunki pracy? Czekam na info. Dzięki.

exes
@Zbigniew

W tej chwili nie wiem, jak jest z przyjmowaniem osób bez doświadczenia, ale parę miesięcy temu (i wcześniej) na magazyn nie było wymaganych specjalnych kwalifikacji. Umiejętność odczytania wydrukowanego zamówienia i odnalezienia towaru na półce. Wystarczy sprawność fizyczna i chęć do pracy. (usunięte przez administratora)

magazynier

Pracowałem w Univertel ponad 4 lata - z szefem zawsze można było się dogadać, polecam każdemu... Odszedłem na własne życzenie i od prawie roku zmieniłem już prace prawie 3 razy :(

Adrian

Osobiście nie polceam tej pracy, często pieniądze dawne (usunięte przez administratora) sie nie zgadzaja. (usunięte przez administratora) . Idąc tam licz się z tym ,że zaraz zrezygnujesz. (usunięte przez administratora)

Konrad

Myślę, że największy problem jest z chęciami do pracy bo firma jest bardzo dobrze oceniana w internecie

studentka

Jestem ciekawa jak jest tam teraz? Czy rzeczywiscie pracuje sie w garazu i jest zimno? Na dworze plucha i temperatura bliska zeru....

Magdalena

Komentarze usuwane są tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby wiedzieć, jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Każdy może zgłosić dany komentarz, który jest najpierw sprawdzany przez administrację i następnie może zostać usunięty. Jest to gwarancją tego, że każdy wpis, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie regulaminu, pozostaje na nim.

Kozan555

Ja tam pracuję i jestem zadowolony. Kasa się zgadza. Atmosfera ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Univertel Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Univertel Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Univertel Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Univertel Sp. z o.o. sp.k.?

Univertel Sp. z o.o. sp.k.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Univertel Sp. z o.o. sp.k.